Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Labākās sejas izteiksmes
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2, 3, 4
i`m_GriM&EviL
Ak, dievs, tajā otrajā filmā visi šķobījās kā māk! Bija reāli... laughing.gif
Nimloth
Man Rons šķita amizants ^__^
Diezgan piemērots aktieris tēlam
Overlord
Viennozīmīgi Drako. Tā naida pilnā seja, to tik viegli vis nevar aizmirst
i`m_GriM&EviL
Zinājāt, ka Ruperts (Rons) gribēja kļūt par Džima Kerija atdarinātāju? Labi izdodas, Rupert thumbsup.gif !
Nightingale
Es par Ronu!
Flo
man liekas ka Ronam, tad kad vins veema araa gliemjus.
Tonksa
Man liekas ka visvairāk šķobījās Drako getlost.gif
cava
Man šķiet ka Rona seja labi šķobijās. Protams pārējie arī šķobijās kā māk. cool.gif
Cītīgais lasītājs
Es par Ronu, vislabāk tārpu spļaušanā.
·spid·
nu ronam labi sanaak, bet tas piederas pie teela, tachu tad kad drako shkjobaas, tas i tiiiik stulbi, jo teoreetiski tas nepiederas winja stilam laughing.gif
daiga
Drako seja vija reāla...
smile.gif
i`m_GriM&EviL
Drako un Rons - hmm... Malfuis vai Vīzelis... hi, hi, hi...
Caristo
Drako!!! Vinna super izskatiigais feiss peec soda pateikssanas :ninja:
Sanya
Drako- i guess so.. niatceros jav vairs.. bet cik man taa atminja tad Malfojs vienmeer maak skjobiities. Nju Rons arii.
Siri
Es nobalsoju par Ronu,jo atceroties to ainiņu ar gliemjiem.... wink.gif
jefeniite
Es arii uzreiz pa shkjobiishanos nodomaaju par gliemjiem, graamtaa jau shausmiigi pretiigi bija aprakstiits, kur veel filmaa! Lai gan vinjsh tur garshiigos gumijas gliemjus veema, tie jau nebiaj iisti - nemaz neceriet!
Me_girl
Jā...tā ainiņa ar gliemjiem....
Es jau arī nobalsoju par Vīzliju!( Ronu)
mazā peciņa
Ronam man liekas, wiņam patiešām ir wisādi kadri, kuros wiņš izskatās...ee... nu izskatās smieklīgi...
Siri
Rončikam,protams...Kad viņš ēda tos saldumus expresī... laughing.gif
_parvati
Ronam, viņam vienmēr tāds jocīgs ģīmis...
Laimux
man liekas ka ronam. bet varbuut................
kjiegjelis
Kad Rons veema bija smuki smile.gif
Mazaa
Noteikti rončikam..smiekls naak.. grin.gif
Ashly
Es balsoju par ''kāds cits'', proti, manām domām tas bija Dobijs ar to lielo ģīmi. grin.gif
Panthera
Manupraat Rons grin.gif
Salazars Slīdenis
Drako. Tās grimasses bija baigi reālās. Kā viņš tā māk?
Yume
Nu vai shii seja nav jauka? Es nesaku ka labaakaa, bet man patika!
beruthiel
man patika Sirdsāķis!
un ne tikai feiss, arī kustības; ļoti labs aktieris! varēja redzēt, ka viņš neapzinās to, ka spēlē HP filmā un uzvedās tik atbilstoši savai lomai laughing.gif
Zuz
Rons! Rons! Rons! Pefekts bija "Harryyy.." šobījiens pie zirnekļiem. Pirmajā filmā arī kā Šuriks vilcienā viņs bij tā neko. Nu jā.. jāgaida tik kā viņš šķobīsie suzzinot, ka ir dabūjis nozīmīti! laughing.gif
Patriote.
nu jaa Rons ir nepaarspeejams, bet citiem arii bija reeciigi arii Dobijs taads mullkkis bija laughing.gif , bet Draco huh.gif man buuti gruuti paarspeet taadu riebumu...
Overlord
Viņš tik skaisti viebjās. Supper, pat es tā nevaru
Trusite
nu jaa Rons, man pashai jaasaak skobiities vinju ieraugot, bet Drako ar nebija na vainas, vinsh skobijaas pa teemu, ne taa kaa Ronijs - riits vai vakars
fishbone
Es balsoju par Malfojpuiku izskataas ka vinjam visu laiku sashkjobiita seja, bet kad shkjobaas paarspeej pat manu braali! grin.gif
_BijušaisPareģis
Ronam un Drako.... cool.gif
Patriote.
Nu, manupraat, visi ir kaut vai mazliet piestraadaajushi pie shiis lietas, bet, protams, Rons ir nepaarspeejams un vina braali Dzordzs un Freds arii bija loti reaali .
Vispaar visa taa filma bija reaala
Bet kur gan kaveejaas treshaa???????
Miss Doherty
Man arī vislabāk patika, kā šķobījās Rons, bet arī Drako bija vienreizīgs... tāds ļauns... grin.gif
eziic_miglaa
es nezinu ka ar to viebsanos, tacu mani fascineja profa strupa seja. man vins likas goda vards pievilcigakais un valdzinosakais, lai ari ne pozitivako iespaidu atstajosais viriesu kartas tels.
Dvēselīte
Nu tas noteikti ir Rons. Tajā epizodē pie zirnekļiem. Kad viņš mēģināja parādīt Harijam ka viņi ir ielenkti. Tas + vēl bals lūzums = nomirt var no smiekliem laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Blacky
Rona skobiishanaas un boliishanaas bija tieshaam reeciiga... laughing.gif laughing.gif
Indy
Protams, ka Ronam...vinjam tas izdodas lieliski..!!! w00t.gif grin.gif
fishbone
CITĀTS(Eredia @ 04.03.2004 11:25)
es nezinu ka ar to viebsanos, tacu mani fascineja profa strupa seja. man vins likas goda vards pievilcigakais un valdzinosakais, lai ari ne pozitivako iespaidu atstajosais viriesu kartas tels.

Tfuuuu...! Nu labi pa gaumi nestriidaas bet nu es nez! laughing.gif
Me...
Boxter
nevienam citam kaa Ronam!
morgion
Krabem un Goilam grin.gif
Fabie
Vennoziimiigi Drako! wub.gif To gliito deguntinju un actinjas un katru vaibstinju nevar aizmirst!
Matrikss
Ronam tā seja ļoti šķobijās tajā 2.
Paip`
Nu es par ronu...man ljoti patika taa vieta:
Rons:Har-r-y...*parausta hariju aiz piedurknes*
Harijs:Shush...*un runaa taalaak ar aragornu*
*peec briitinja rons atkal parausta hariju aiz piedurknes* Ha-r-ry
Harijs:What?
Rons:*paraada uz augshu, kur lejaa stiepjas vesels bars ar zirnekljiem..un tad ronam smuki saskjiebaas gjiimis.. grin.gif
laughing:angel
tongue.gif man sķiet ka Malfojs taisa cool grimmases!!! tongue.gif
Minerva
RONAM bijaa vislabaakaa!!! vins tik smiekliigi skobiija seju smile.gif
monster
kad drako nokrita no slotas vinnam bija neatvairaaks smaids !!!!!! laughing.gif
angelin
Rons kad vins veema (ko vins veema neatceros)!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!