Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harija Potera raduraksti
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
kapeika2005
FO 1. daljaa Harijs teica Duudujam vai Duudijs ar vinja bandu atkal piekaavushi cik ateros - Marku Evansu. Vai tas vareetu buut Harija radinieks? Vispaar daudziem ir taadi uzvaardi, bet kaapeec Roulinga izveeleejaas tieshi to?
Goldberry
Taa kaa par Potera radiem daudz kas veel nav zinams ( un Evanss noteitki nav vienigais potenciaalais radagabals), lai neveidotos pavedienu paarprodukcija atljaujos sho paartaisiit par Potera Radurakstu pavedienu
keita
tas ir interesanti, neievēroju, bet ja jau vinnss ir radinieks no harija maates puses tad jau vinnam jaabuut arii duudija radiniekas huh.gif
Eridāna
Kā jau Siriuss teica, gandrīz visi burvji ir savā starpā radinieki! Būtu pilnīgi iespējams, ka viņam ir vēl kāds noklīdis, attāls radagabals, ja atminamies Sagli spoguli, viņš tur redzēja ne tikai savu mammu un tēti, bet veselu baru ar cilvēkiem... Vai bija teikts, ka tie visi ir miruši? whistling.gif
Vinky
Siriuss teica, ka visi tīrasiņu burvji ir radinieki! wink.gif
Eridāna
Nu ja! Vai ta Džeimsa radi nav tīrasiņi? Ai, whatever...
Siri
Jā,nevar būt,ka Hariju atstās bez radiem... getlost.gif Kaut gan Roulinga uz to varētu būt spējīga....Kau kāds tur jaunumiņš būs gan...un vabū ne viens vien whistling.gif
_BijušaisPareģis
Ganjau ja ne Siriuss,
tad kads cits noteikti atgriezīsies Potera vienīgā
radinieka lomā.... wink.gif
kreimene
Es jau kaut kur rakstiiju, ka, manupraat, buutu jauki, ja Harijam paraadiitps kaads radinieks...
anarhija
man personīgi nešķiet, ka Marks Evanss varētu būt kāds rads. vienkārši tāda detaļa un viss, lai gan biezi sanaak tieši otrādāk. grin.gif
Boxter
Man ir viena neskaidriiba.Harija vecmammai bija divas meitas.vientiese un burve...
kaa tas iespeejams?
rowzee
CITĀTS(Boxter @ 04.03.2004 19:08)
Man ir viena neskaidriiba.Harija vecmammai bija divas meitas.vientiese un burve...
kaa tas iespeejams?

Petuunija nav vientiese, vinja ir niekkalbe.
Mis sweet
Varbūt, ka tā ir vienkārši kaut kāda sakritība... grin.gif
kreimene
CITĀTS(Boxter @ 04.03.2004 19:08)
Man ir viena neskaidriiba.Harija vecmammai bija divas meitas.vientiese un burve...
kaa tas iespeejams?

Cik saprotu - arii Harija vecvecaaki no maates puses ir vientieshi. Tad ko tur briiniities, ka viena meita arii ir vientiese???
LHAhacker
Nu jā. Bet teica, ka izņemot Dērslijus (varbūt vēl Siriuss) Harijam dzīvu radinieku vairs nav...
'Natsy
Bet Hermionei arī rados nav burvju, bet viņa ir burve. Manuprāt Dērslija kundzei nebija nekādu maģisko dzirkstelīšu un tāpēc viņa nemācījās Cūkkārpā, bet Harija mammai, iespējams, bija lielas maģiskās izpausmes, jo ne jau visiem ir lemts kļūt par burvjiem... sorcerer.gif
...Zanish...
Mees tikai zinaam,ka Potera mammu sauca Lilija Evansa-potere. Mums neliekas,ka tas marks nav Harija radinieks.
Matrikss
Me domāt ka Evanss nav radagabals. Tad taču viņš to jau būtu noskaidrojis. Galu galā ja jau tik tuvu dzīvo ne?
jefeniite
petuunija nav niekablne, bet vientiese. taa tachu meedz notikt, ka vientieshiem kaads beerns ir burvis. par shitajaam teemaam, manupraat, var atrast 1.graamtaa.

a kaa ir domaats tas, ka evanss buutu radinieks poteram? vai tas bija lilijas uzvaards? voti shito es neatceors. un ja jau vinjiem tur netaalu dziivot radi, gan jau petuuunija ar vinjiem uztusetu, jau jau maardzha var braukt nez no kurienes, tad kaapeec, lai ar vieteejiem radiem netuseetu? bet varbut vienkarshi kaut kas bija jaaraksta un roulinga uzrakstiija, ka piekaava taadu un taadu. varbuut tas nemaz tik svariigi nav?
Boxter
roulingai pietruuka izdomas un tas arii viss.tapec marks evans ir marks evans tongue.gif
morticia
gan jau ka Harijam ir vēl daudz apslēptu radinieku whistling.gif
Vīslis
Harijam nav vecvecaaki?
Ljipa_v
CITĀTS(Boxter @ 04.03.2004 19:08)
Man ir viena neskaidriiba.Harija vecmammai bija divas meitas.vientiese un burve...
kaa tas iespeejams?

Man gan visu laiku likaas, ka Lillija ir naakusi no vientieshu gimenes, bet ja Petuunija buutu niekalbe tad, tas gan buutu riktiigi interesanti!!!! laughing.gif Nu, bet varbuut, ka tad ja tas ir tas pats Marks Evans Harijs vienkaarshi vinju ne visai labi pazina un par vinju bija paspeejis jau aizmirst. Vai tad Duudijs neruupeejas par to, lai Harijam vientieshu pasaulee draugu nebuutu??? Tad, ja juus tam piekriitad, tad priekskam gan Harijam kaut meegjinaat atcereeties visus tos ar, kuriem vinjsh taa kaa taa nedraudzeejaas, nee nu kaadu, jau, protams, vinjsh atceraas, bet varbuut tajaa sarakstaa nemaz taads Marks Evanss nefiguree. grin.gif
Vīslis
Markam Evansam FO bija 10 gadi!
padma
Evanss naw Harija radinieks, taa kaaadaa intervijaa Rowlinga pati ir noraadiijusi vinjam vienkaarshi ir taads pats uzvaards nekas vairaak!! taa kaaa, naw pamata uztraukumam.
Trusite
ahs, man liekas, ka vinja atkal vnk nepiedomaaja, vai arii tam ir kaada iipasha noziime.. to nezin neviens, bet es domaaju, ka tas siicis, ko Duudijs apstraadaaja muusu redzes lokaa vairs neparaadiisies wink.gif
DEaDnokS*
nu gan jau ka Sirius kliisto ta pili kaut kur bija to dzirdeejies jaa un tas nebuutu glizi korekti ja vins sauktu Nevilu par resniiti vai kaa taml.
šausmiņa
Marks Evanss nav radinieks Harijam.

padomājiet kaut vai Latvijā, cik te ir kalniņu un bērziņu. kāpēc gan anglijā nevarētu būt vairāki Evansi, un pat Poteri. būtu interesanti, ja uzrastos vēl k;ads Poters, burvis, taču ne radinieks. un harijam noteikti ir daudz radu.

kad papēta Bleku dzīmtas koku, tajā ir Carluss Potter, ļoti iespējams, ka vecvec...tēvs Harijam, no tā var secināk ha harijam rados ir gan Bleki, gan Malfoji, gan vīzliji, ā un atcerējos, tur bija arī Eilīna Prince (strupa māte).
washulis
es tiešām neticu ka potijam galīgi nav neviena dzīva radinieka, kaut vai tikai brālēns!

es tiešām neticu ka potijam galīgi nav neviena dzīva radinieka, kaut vai tikai brālēns!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!