Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Doctor Who
Kurbijkurne forums > Pasaules > Citas pasaules > Zinātniskā fantastika
Liesma narnia HP
Sveiki, visiem!

Gribēju pavaicāt, vai kāds zin, kur un kā Latvijā var noskatīties pilnas Doctor Who epizodes? Vai arī kur un kā var iegādāties pilnas epizodes DVD vai tamlīdzīgos formātos? Sliktākajā gadījumā - varbūt kādam jau ir īpašumā diski, ko varētu aizlienēt jaunam fanam? blush.gif

Līdz šim esmu skatījušies tikai to, kas pieejams YouTubē. Gribētos vairāk kaut ko no oficiāliem avotiem nevis pirātiski iegūtu saturu - Doctor Who šķiet pārāk īpašs. Sākumam pietiktu ar 9., 10. doktoru sērijām.
Aiva
Ja godīgi, nezinu vai vispār ir latviski kas vairāk izdots par dažām filmām.

Legāli Dr Who var, iespējams, skatīties Amazon Prime, vai citos straumēšanas servisos.
https://www.amazon.com/Doctor-Who-Season-Pt/dp/B008ZXSUO2

Nelegālie krievijas serveri arī ir daudzi, tur ir viss Doktors, ieskaitot pirmsākumus.
Liesma narnia HP
Paldies, Aiva!
Jā, es saprotu, ka latviski nebūs nekur, bet varbūt ir kādas iespējas Latvijā dabūt oriģinālos DVD.
Pačekoju Prime Videos. Man draudzenes ģimenes kontā. Tur (vismaz Itālijā) ir pieejami tikai 11. un 12. doctors. Tad nu atliek sameklēt vairs tikai 9. un 10.
Aiva
Amazon Prime man piedāvā izveidot kontu un nopirkt 9 sezonu HD kvalitatē par 20, SD kvalitātē par 15 dolāriem. Kārtējo reizi Latvijas gan tur nav....
Liesma narnia HP
Vai tas, ka Latvijas tur nav, nozīmē, ka nevar arī nopirkt? Vai tas nozīmē, ka nevar skatīties piereģistrējoties?
Aiva
Jāraksta uz atbalsta dienestu, vai varēs nopirkto pie mums skatīties. Ja nevar, nu tad atliek tikai pirātot...
Liesma narnia HP
Starp citu - nedaudz novēloti - bet veiksmīgi dabūju diskus no Amerikas Amazon un ar VLC varu arī visu noskatīties! (izņemot divas epizodes, kuras kādu mistisku iemeslu dēļ neatskaņojas).
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!