Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Jauna interaktīva Harija Potera grāmatu pieredze
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule
Massacre


Jau kopš 14.aprīļa plašākai publikai ir pieejama jauna Harija Potera pieredze — interaktīva grāmatu iepazīšana caur mājaslapu www.pottermore.com.


Šeit pati Dž.K.Roulinga pastāsta sīkāk par šo savu vīziju.

Šīs vietnes galvenais mērķis ir dāvāt lietotājiem iespēju izpētīt Harija Potera pasauli savām acīm, kā arī dot iespēju piekļūt jaunai un ekskluzīvai informācijai no Dž.K. Roulingas par dažādiem sīkumiem un aizkulisēm, paverot plašāku ieskatu gan grāmatas rakstīšanas procesā, gan burvju pasaules “mehānikā” — kāpēc grāmatā ir ne tā vai savādāk.
Tāpat vietnē var darīt visādas interesantas lietas kā cīnīties par Cūkkārpas kausu, brūvēt mikstūras un piedalīties dueļos. Mazs ieskats par to kā viss notiek šeit un šeit.

Lapa ir diezgan interesanta un atraktīva. Šeit beidzot par visām reizēm ir oficāli Dž.K.Roulingas sastādīti testi, kas gan iedala katru atbilstošajā tornī, gan iedod katram vispareizāko zizli. Jāatzīst gan, ka lapa ir diezgan “smaga”, ja dators nedraudzējas ar Adobe Flash player, būs ļoti grūti.



Kā nu ir, Kurbijkurnes biedri, ko jūs domājat par šo ideju? Esat jau izmēģinājuši Pottermore vietni nostaļģiskās atmiņās par Hariju Poteru vai arī nemaz nezinājāt par tās eksistenci? Iespējams domājat pieteikties un izmēģināt?
Dženeta
Esmu izmēģinājusi happy.gif

Patiesībā izmēģinājusi būt maigi teikts. Sākumā ļoti aktīvi tur darbojos bet tad norimu. Tagad kad atvēra otro grāmatu (tas gan bija,pasenāk) atkal saaktivizējos bet atkal esmu norimusi jo otrā neaizrāva tik ļoti kā pirmā.
Andromeda
Ideja ir interesanta.
Hermaine
Tā kā apskatījos, kas tur notiek un kas nē, taču mani aizrāva tikai tik tālu, cik varu lasīt jaunu informāciju, kas, protams, ir ārkārtīgi interesanti. Nu, kaut kā tās pārējās lietas, tur duelēšanas, mikstūru brūvēšana pārāk neieinteresēja.

Bet katrā ziņā ļoti ceru, ka Roulinga drīz vien nāks klajā ar vēl kādu interesantu stāstu, kuru viņa nav publicējusi HP grāmatās.
Grendžera
Izmēģināts. Vienā jaukā vakarā nosēdēju pie datora tik ilgi, ka vecāki nāca augšā un lika iet gulēt grin.gif Tad tas ļoti aizrāva, bet nu vairs ne tik ļoti.
...dovenda...
Mmmmm, pottermore.. Man patīk! happy.gif

Daudz interesanta, ko redzēt, lasīt un darīt. sorcerer.gif
Patīkami izdzīvot Harija Potera grāmatas vēlreiz, pavisam savādākā veidā. Jāatzīst gan, ka visas Pottermore iespējas neesmu izmantojusi. Nepacietīgi gaidu, kad būs vairāk laika, lai netraucēti iedziļinātos tur pieejamajā informācijā, bet pagaidām ar entuziasmu izpētu ikkatru jauno nodaļu un ceru, ka drīzumā šādā veidā varēs apskatīt visas grāmatas wink.gif

Ar Harija Pottera grāmatām uzaugu un, šķiet, ka visu dzīvi tām būs īpaša vieta manā sirdī. Man Pottermore rada skaistu nostaļģijas sajūtu. wub.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!