Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Otrdienas ar Moriju
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Porcelain
Nesen izlasiju. lielska. Vecs vīrs savam māceklim izklāsta visas SAVAS dzīves pieredzētās gudrības, domu graudus un atziņas. Lieliski grāmatā atainotas attiecības starp šiem cilvēkiem, attiecības pret nāvi un visiem citiem `otrdienu tematiem` Katru otrdienu tika apspriests cits dzīvē svarīgs temats, līdz Morijs nomira. Pēdējā otrdiena bija izlaidums- morija bēres.

Galvenā atziņa- daudz vairāk dot, uzklausīt, saprast. Pievērst uzmanību, neatteikt.


first of all, sorry, ja pavediens par šo grāmatu jau bijis, bet nu es katrā gadījumā neatdaru.
second- nu mīlīši, dalaties iespaidos!
Laushi de Lychan
Obligātā literatūra.

Galvenās atziņas man... nav?
Grāmata par spēcīgu.

Viens cilvēks ikdienā sevi neaizmirst, otrs sevi aizmirst, kapēc, ja-
ikdiena visiem neizbēgama, vienāds jēdziens?

Pat tā pati Morrie sēdēšana krēslā pārtop ikdienā un viņam tikpat daudz iespēju sevi aizmirst visās savās filozofijās kā Mitch visos savos darbos.

(Garīga steiga, nogurums vs. fiziska steiga, nogurums.)

Viss atkarīgs no cilvēka, personības, dvēseles, ne no dzīves stila, tapēc.


Un atkarīgs no, kā cilvēks uztver citus, arī.

Ja doma klausoties citā ir: Kas tur un kā tas attiecas uz Mani?-
Cilvēkam cilvēcē uz doto momentu ir slikti.
Cilvēkam vienatnē uz doto momentu ir labi, bet cik ilgi?

"Es" nav glauna frizūra. "Es" ir noilgojies smaids.

/9.
Porcelain
Obligātā literatūra?
Ieteicu taču. huh.gif
Laushi de Lychan
Te, skolās, tādas lietas- obligātās literatūras- nav.

/9.
Saraida
Nu man patika tā grāmata. Ļoti spēcīga, ja par grāmatu vispār tā var teikt. Daudz, ko lika pārdomāt, daudz bija taisnības, bet kādu laiku vēlāk sapratu arī, ka tā nav grāmata, ko gribētu lasīt otru reizi. Vislabāk patika:" Nu, pirmkārt, mūsu kultūra nepalīdz justies cilvēkam labi. Mēs mācām nepareizās lietas. Un ir jābūt pietiekami stipram, lai kultūru nepieņemtu, ja tā nepatīk. Lai radītu pats savu. Vairums cilvēku to nespēj. Viņi ir nelaimīgāki nekā es - pat manā pašreizējā stāvoklī." Un tas, manuprāt, ir galvenais šajā grāmatā. šī atziņa kā sarkans pavediens vijas visai grāmatai cauri.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!