Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: NEforums 2008
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Mitrene
Tātad, gads jau praktiski ir beidzies. Forums 2008 balsošana rit pilnā sparā. Taču ne visiem tika pa nominācijai kur nu vēl balvai...

tieši tāpēc šeit vari izmantot izdevību un piešķirt nominācijas šī foruma ietvaros.

tātad veids kā to var darīt:

no sākuma pasakam kas mēs esam, bet nevis vienkārši bet veltam sev dažus epitetus, kas attiektos uz piešķiramo nomināciju. (piemēram ja tu pasniedz kādam īpašās nenoteiktības balvu tu sevi vari pieteikt kā ES Nenosakāmi Nekuresošais [Tavs vārds, niks vai kas cits]

tālāk mēs paziņojam kam mēs šo balvu piešķiram ...Piešķiru Nekādajam [saņēmēja niks vai kas cits pēc kā tas sevi idintificēs]...

un visbeidzot mēs pasakam kādu tieši nomināciju mēs piešķiram ... īpašo Nenosākāmo un Nenoteikto nomināciju

Skaidrs?

ja nē te būs daži piemēri:

Es Augsti godājamā mitrene piešķiru godprātīgajam moriartrijam īpašo godīguma balvu.

Es sevišķi zaļais Lūks no laukiem piešķiru Zaļākajai no zaļajām fejām Satīnai Zaļā absinta buteles nomināciju.



P.S. Šeit iegūtās nominācijas ir neapstrīdamas un tiek piešķirtas uz visu turpmāko Foruma pastāvēšanas laiku.

Esam RADOŠI un aiziet (lai nebūtu neviena bez nominācijas)
Moriartijs
Es vispūķīgākā no pūķainajiem Reina [Moriartijs] piešķiru zvīņaini ugunīgajam washulim Pūķīgajo Pūķu Spārna balvu.
Mitrene
Es vispār diezgan vispārīgais forumietis piešķiru Kādam (tam kurš margarīns) visai vispārīgu nomināciju
Moriartijs
Es tepat vien labi zināmais Moriartijs piešķir nometnīgajai Mitrenei balvu par Nezaudēšanu
Mitrene
Es sevišķi Egoistiskā un egocentriskā Mitrene, piešķiru, sevi ļoti mīlošajai Mitrenei īpašo pasaules nabas nomināciju.
Kāds
Es Kāds, kurš ir tikai Margarīns, piešķiru Rovielai īpašo piena tauku nomināciju (kas pilnīgi un noteikti nav margarīns)! xD.gif
washulis
Kirils no Kirilu klana, pasniedz zirgu puiša pusim nacionālo Kirilu balvu, ko sanēm tikai Kirilīgākie no Kiriliem!
vasaras nakts.
Saldā saldā vasaras nakts no Saldus piešķir milzīgu saldumu turzu biedram ar vissaldāko niku - cukurvatei.
Moriartijs
ar datoru apsēstais moriartijs piešķir šķiet ka tik pat apsēstajau vasaras naktij. balvu par ieguldījumu šajā pavedienā.
vasaras nakts.
Neizgulējusies vasaras nakts piešķir speciālo bezmiega balvu negulējušajam Elony, kas vienīgais 1. janvārī spēj būt augšā tik agri un neizgulējies.
Flerina
Es flerina piešķiru elfīgākās profila bildes nomināciju -(Pele---
washulis
Mitrenim no Mitras klulta, tev ar lepnumu pasniedzu Lūka no Laikiem balvu - viņa pesoniskās apakšbikses! LOLZ
Moriartijs
Es LS spēlējošais moriartijs piešķiru LS spēlējošajai Rovielai balvu par konkurenci.
Mitrene
OOC: prieks ka nominēšana ir iegājusies.

Es neprofesionālākais no spēlētājiem Mitrene piešķiru tikpat bieži zaudējošajam Moriartijam Lielo Zaudējuma balvu!
Kāds
Es uzvarošais Kāds piešķiru retāk par mani uzvarošajai Mitrenei Smieklīgā Cāļa Balvu!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!