Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kur apgūt iemaņas
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
·spid·
s nesaprotu... tad NW tu tieshaam biji aizgaajusi uz to pasaakumu, kur war redzeet tos lokus & zobenus & kedriku?! s nekaa wairs nesaprotu...huh.gif
Northwatch
Duh, jā spid biju, šodien izmēģināju roku dzenājoties pakaļ bc, jo viņas labākā cīņas taktika ir BĒGT!!!!
Un tā kā viņa tika nogalināta es meklēju vēl kādu ar ko pacīnīties ar pagalēm, jo liekas ka viņai tā patikšana uz kādu laiku ir zudusi getlost.gif
Eridāna
Tas varēja būt labs skats kā tu BC dzenāji!!! laughing.gif Tur apkārt neriņķoja ātro mašīnas? whistling.gif
Northwatch
Nē, bet viens onkulis gan tā ātri manījās prom. Mēs jau mežā, ko ta - domāji uz ielas kur visi redz? Nu bet pa nopietnam - es piedāvāju tev apgūt iemaņas, jo kaut ko gan jau mācēšu tev iemācīt un gan jau līdz nākamajai svētdienai roka aties no stīvuma. No akvāriju dauzīšanas tomēr daudz ko neiegūsi manuprāt un tas būs interesantāk arī man. Bc nevar izmācīt nevicināt pagali kā slotaskātu šurpu turpu ka tikai es netrāpu.
Eridāna
Labs ir! Ja svētdien būšu izgulējusies no dzimumdienas afterparty, tad labprāt dotos tavā apmācībā! grin.gif Atzīšos, pagales gan man naf... sad.gif
Northwatch
Der jebkurš kokgabals nolauzts turpat mežā. Neko labāku treniņiem nevajag.
Trade///MARK
CITĀTS(new_zealand @ 24.11.2003 22:22)
Varbūt, ka te tam nav īstā vieta, bet neko labāku es izdomāt nevarēju. Tātad, lieta tāda, ka GP iedvesmota es vēlos apgūt kādu no filmā vai grāmatās aprakstītajām vai parādītajām kaujas mākslām. Īpaši mani aizrauj zobencīņas un loka šaušana.
Tādēļ, es atļāvos Jums pavēstīt šo manu sāpi un uzzināt Jūsu domas, zināšanas vai pieredzi šajā jomā! Varbūt kāds sen ar ko tādu jau nodarbojas? Iespējams, ka kādam no Jums ir info par šādām lietām, kas notiktos Rīgā? Ja arī tādiem trakajiem kā man izpriecas nepastāv, varbūt ar līdzīgi domājošajiem varam kaut ko pasākt?

Ceru uz atsaucību.

:DDDD BAL!
Nu, aizej uz savu chuhnju uztaisi sev loku un shaudies uz veseliibu, kamer nonoshauj kadu kaiminju vistu un par to neatraujies.
Ja gribat but baigie roleplayeri tad aizejiet ar vechiem no MTG (magic the gathering) kluba un speeleejiet Field RPG, kur jus varat but kaut kadz fantasy varonis ar stulbu mietu zobena vietaa un tad tipo kauties kaa RPG. Bet tas viss ir fufels. Bal, ja nopietni, nopeerc katanu, aizej uz kaadu klubinju un vienkarshi nosit visus!

Ja pavisam godiigi, ej kaut kaados treninjos, kur trenee veikliibu un reakciju, taados kaa teikvando, dzjudo vai tenis. Saprot, tad tu varesi ari noreagjet un varesi tipo swordsmanship kachaat grin.gif ````!
Northwatch
CITĀTS(Trade///MARK @ 30.11.2003 16:32)
Ja gribat but baigie roleplayeri tad aizejiet ar vechiem no MTG (magic the gathering) kluba un speeleejiet Field RPG, kur jus varat but kaut kadz fantasy varonis ar stulbu mietu zobena vietaa un tad tipo kauties kaa RPG. Bet tas viss ir fufels. Bal, ja nopietni,  nopeerc katanu, aizej uz kaadu klubinju un vienkarshi nosit visus!

Ja pavisam godiigi, ej kaut kaados treninjos, kur trenee veikliibu un reakciju, taados kaa teikvando, dzjudo vai tenis. Saprot, tad tu varesi ari noreagjet un varesi tipo swordsmanship kachaat grin.gif ````!

Viens padoms - aizrijies ar tām savām katanām <- no serious offence meant
Lai cīnītos ar zobenu vajag ne tikai fizisko veiklību, bet arī vērību un domāšanu.
Ginger York
Tātad, par lokšaušanas lietu.
Ar to Latvijā cilvēki nodarbojas nopietni, vismaz tie, kurus pazīstu es. Un šie modernizētie ieroči nederētu nevienai RPG. Bet, ja ir lielā vēlme tikai iemācīties šaut, nevis gatavoties sacensībām un ziedot lielu daļu sava brīvā laika, varbūt ir vērts tikai nopirkt loku (vēsturisko) kaut vai tajā Olimpiks veikalā (Martas ielā). Tas pieder vienam šaušanas klubam ar nosaukumu Fram. Šajā klubā gan ir slikts treneris. Es šaudos otrā Rīgas klubā. Starp citu, browncat mazliet piemirsusi manis teikto info wink.gif , jo Rīgā ir 3 klubi. Vienā gan ir stipri privāts... BET, ja ir vēlme nodarboties nopietni, varu teikt kur un kad. Ja nenopietni, nu vismaz loku par lētāku samaksu nekā Olimpiks varu dabūt... tikai tas prasīs ilgāku laiku... apm mēnesi (pēc pasūtījuma). Vēsturiskais loks apm 250 $, bultas... koka bultas var sameklēt, bet vispār šauj ar karbona vai alumīnija bultām. Visu var dabūt, ja zina, ko tieši vajag...
Tas tā kā būtu.
Trade///MARK
Es saprastu, ja juus dziivotu kaut kur dzilji mezjaa kaut kaadaa chuhnjaa un jums visu laiku naaktu urlas uz maajaam, bet common, kur juus PRAKTISKI vareesiet izmantot savu marksmanship un swordsmanship skillus? Noskatieties SW un Hero, tur var redzeet, kaada noziime tipo domu speekam = The Force.

*Saskatiijushies zvaigznju karus un tagad megjina dabut to kristalu no taas galaktikas, lai varetu uzbuvet sev lightsaberu*
·spid·
kas tu nesaproti ka lietas war dariit kautwai tikai sawa prieka peec?!
Trade///MARK
Ko?? Kaads prieksh ir shaut ar loku, ja nevar kaadam izshaut aci? Kaads priex ir cirst ar zobenu, ja nevar kaadam paarcirst kungji?
Ginger York
Vieniem tā lieta liekas galīgs sviests, citi ar to nodarbojas. It kā pasaulē nebūtu pietiekoši daudz atšķirīgu cilvēku... Lokšaušana un paukošanās, piemēram, ir sporta veidi. Un tās lieta tā jauki atnākušas līdz mūsdienām un vēl iekļuvušanas spēlēs.
Kuriem interesē - Latvijas Paukošanas federācija, Tērbatas 4, tel. 9240246
Zvaniet un interesējieties.
Northwatch
CITĀTS(Trade///MARK @ 30.11.2003 19:51)
Es saprastu, ja juus dziivotu kaut kur dzilji mezjaa kaut kaadaa chuhnjaa un jums visu laiku naaktu urlas uz maajaam, bet common, kur juus PRAKTISKI vareesiet izmantot savu marksmanship un swordsmanship skillus? Noskatieties SW un Hero, tur var redzeet, kaada noziime tipo domu speekam = The Force.

*Saskatiijushies zvaigznju karus un tagad megjina dabut to kristalu no taas galaktikas, lai varetu uzbuvet sev lightsaberu*

Vispār man jau kopš dzimšanas ir gribējies iemācīties cīnīties ar zobenu. Mana māsa, sorzz, ir diezgan neaktīvs cilvēks, tas ka šodien pierunāju, vispār ir brīnums vispasaules. Labi, nu tev patīk katanas, prieks par to, bet kāda jēga ir priecāties par dzelzsgabalu, ja nemāki ar to rīkoties. Man patīk lokšaušana, tā būs nākamā ko es apgūšu. Tu runā kā mans tēvs - nelietderīga laika izmantošana bez acīmredzamas jēgas. Kaut tu drīzāk savu parakstu izmainītu.

Un tu jau mūsu varonīgais vīriešu kārtas aizstāvējs ja? PHE!
Ginger York
^ Lokšaušana... ohmy.gif tu varbūt gribi tur trenēties??? No way, es tevi izaucinu uz dueli *nomet baltu cimdu*
BTW, es te jau publicēju paukošanās feder. adresi. Labāk gan ej tur... tongue.gif
Northwatch
Bāc, es te vienu nositīšu. bc nebūs vienīgais cietušais šodien. Jēgu meklējam ja? *****************
Ginger York
Tā jau sen atrasta. Vismaz tagad tavs masu slaktiņš būs apturēts. *Ķer pēc sava loka un asina bultas* Ja citādāk nevar...
Em, jā, mēs jau te tādi saprātīgi cilvēki... daži... Ko tu apgāni browncat???
Northwatch
Es viņu šodien nogalināju, sīkāka info pa pz.
Ginger York
Šajā sakarā man jautājums Kedrikam - vai jūs tajās brīvdabas LS ekipējat sevi arī ar lokiem un bultām? Nu jā, noteikti, bet visam taču jābūt no... neplastmasas. Bultu spārniņi ir plastmas. Un arī bultu astītes (tie, kurus sprauž stiegrā) ir no tā paša materiāla. Man interesē šis sīkums. Sestdien pasākumā aizmirsu pajautāt šo te lietu. Vai varbūt līdzīgi kā tie eiropieši? Tikai šie visu appolsterē...
Nihil
NW... aizdosi kādu pagali? innocent.gif
Pirlipete
Es ari gribu iemācītie šaut ar loku! smile.gif Būs man jāpainteresējas tajā federācijā!!! wink.gif
Nihil
NW, tiešām negribi mana arī iedot kādu pagalīti? innocent.gif Manā taktikā neietilpst bēgšana... shifty_a.gif
Kedriks
Saprotiet pareizi! Ir divi jēdzieni - spēle un ir DROŠA SPĒLE! Pat "dzelžinieki" raustās no durošajiem sitieniem. Turnīros tādi lielākoties ir aizliegti. Es te nerunāju par sporta paukošanu ar špagu vai floreti smile.gif grin.gif Ja pastās bildes kaut va no tās pašas "Gardarīkas" vai "Odina vilkiem" tad pat viņiem metāla šķēpu gali ir notīti ar kaut ko papildus. Diemžēl no sintētiskiem materiāliem līdz šim pie mums vismaz bultu galu mīxtināšanās izvairīties nav sanācis, bet es par to tagad drudžaini domāju - kā to lietu estetizēt. Un par plastmasas apspalvojumu bultām - ja jau pat "Vilki" to salikuši un aktīvi lieto, kas ta mums? Protams, naturālās pīļu spalvas izskatās labi, bet čakars lielāks un tās kalpo krietni mazāk...
BEt paldies par ierosmēm - tā rādās, ka prasības nākamvasaras spēlēm augs grin.gif
Farliner
Nu ko, jāpiekrīt Kedrikam par tām bultām - es ar ik pa brīdim domāju par to, kā tās estetizēt. Bet zobencīnu entuziastiem gan gribētu ieteikt nelietot vis slotaskātu, bet uztaisīt vai sagādāt no kāda kas prot taisīt, normālāku zobena imitāciju, jo lai iemācītos cīnīties tomēr labāk lietot tādu ieroci, kam balanss atrodas pulsīdz pareizā vietā un kuram ir arīdzen rokai zināma aizsardzība. Žēl ka vitas uz skatuves bija pamaz un mums ar Kedriku sestdien nebija iespējas īsti parādīt, kādai cīnai vajadzētu izskatīties...
Lia'angia
Starp citu, arī nopolsterētā bulda ir diezgan jūtama, it sevišķi ,aj ar to trāpa... Hmmm... mīkstomos. wink.gif Kā gadījās Elifai.
Kedriks
Atgriežoties pie pamattēmas - par iemaņu apgūšanu. Var jau protams iet pa rietumnieku ceļu kur "varenie vikingi" sitas ar posterētām kaujas vālēm un tēlo baigos skarbos večus - tas padara LS teorētiski pieejamākas plašākām "tautas masām" - bet...līdz ar to zūd daļa no tā prieka, ko var izbaudīt pēc pamatīgas sagatavošanās...šodien pat vienā tādā saitā iemaldījos...atbaidoši!!!
Farliner
CITĀTS(Ginger York @ 30.11.2003 21:46)
Šajā sakarā man jautājums Kedrikam - vai jūs tajās brīvdabas LS ekipējat sevi arī ar lokiem un bultām? Nu jā, noteikti, bet visam taču jābūt no... neplastmasas. Bultu spārniņi ir plastmas. Un arī bultu astītes (tie, kurus sprauž stiegrā) ir no tā paša materiāla. Man interesē šis sīkums. Sestdien pasākumā aizmirsu pajautāt šo te lietu. Vai varbūt līdzīgi kā tie eiropieši? Tikai šie visu appolsterē...

Tiek lietotas tās gumijotās plastmasas spalviņas, jo viņas kalpo ilgāk nekā īstās putnu spalvas, un ātrāk var pagatavot. Bultas uzgaļa vietā tiek likts mīkstinājums (parasti tam ir jābūt tādam, lai trāpot cilvēkam acī tā netiktu traumēta, attiecīgi - vismaz 2 cm diametrā). Bez tam, lielakajā daļā LS nav liegts lietot plastmasas lokusvai ko citu, tikai tie nedrīkst izskatīties kā modernas lietas (jābūt attiecīgi nokrāsotam vai citādi nomaskētam tam mūsdienu materiālam).
Northwatch
CITĀTS(Farliner @ 01.12.2003 10:49)
Nu ko, jāpiekrīt Kedrikam par tām bultām - es ar ik pa brīdim domāju par to, kā tās estetizēt. Bet zobencīnu entuziastiem gan gribētu ieteikt nelietot vis slotaskātu, bet uztaisīt vai sagādāt no kāda kas prot taisīt, normālāku zobena imitāciju, jo lai iemācītos cīnīties tomēr labāk lietot tādu ieroci, kam balanss atrodas pulsīdz pareizā vietā un kuram ir arīdzen rokai zināma aizsardzība. Žēl ka vitas uz skatuves bija pamaz un mums ar Kedriku sestdien nebija iespējas īsti parādīt, kādai cīnai vajadzētu izskatīties...

Zobena skice man jau ir gatava, tikai tagad visžēlīgi meklēju kādus cilvēkus kas man varētu palīdzēt izgatavot, jo ir daži tehnikas brīnumi ar ko es nemāku rīkoties.
Bez tam, lai trenētos arī ar parastiem kokiem ir labi, jo ir cilvēki kas vispār vicina kā kāpostu kapājamo nazīti to koku un ar zaru ir nesāpīgāk nekā ar normāli apstrādātu kokgabalu. Un vēl ja nav bruņas, bet ziemas mētelis, tad nu tā i' kā i'. Bet es plānoju ka uz 3. - 4. Adventi būs gatavs.
Roku aizsardzībai lieliskus cimdus vajag, tādus kā man, pa kuriem kaut ar cirvi vālē nekas nesāpēs.
Balanss ta balanss, jāmācās ar visu ko darboties. Ar pat puslīdz izveidotu imitāciju viennozīmīgi ir vieglāk nekā ar koka gabalu, jo koka gabals prasa vairāk uzmanības - lai netrāpa pa roku utt.
Nihil
Nu tad tev ir kāda lieka pagale vai nav?!? huh.gif
Kedriks
Zobena skice man jau ir gatava, tikai tagad visžēlīgi meklēju kādus cilvēkus kas man varētu palīdzēt izgatavot, jo ir daži tehnikas brīnumi ar ko es nemāku rīkoties.
Bez tam, lai trenētos arī ar parastiem kokiem ir labi, jo ir cilvēki kas vispār vicina kā kāpostu kapājamo nazīti to koku un ar zaru ir nesāpīgāk nekā ar normāli apstrādātu kokgabalu. Un vēl ja nav bruņas, bet ziemas mētelis, tad nu tā i' kā i'. Bet es plānoju ka uz 3. - 4. Adventi būs gatavs.
Roku aizsardzībai lieliskus cimdus vajag, tādus kā man, pa kuriem kaut ar cirvi vālē nekas nesāpēs.
Balanss ta balanss, jāmācās ar visu ko darboties. Ar pat puslīdz izveidotu imitāciju viennozīmīgi ir vieglāk nekā ar koka gabalu, jo koka gabals prasa vairāk uzmanības - lai netrāpa pa roku utt.


Treniņam der viskautkas. Bet par aizsardzību gan iesaku domāt laikus! Pazīstu dažus "brazīļu futbola vārtsargu apmācības stila" piekritējus...bet...tas parasti beidzas (un ir ne vienu vien reizi beidzies) ar salauztiem roku pirkstiem.... sad.gif
Northwatch
CITĀTS(Kedriks @ 01.12.2003 15:15)
Treniņam der viskautkas. Bet par aizsardzību gan iesaku domāt laikus! Pazīstu dažus "brazīļu futbola vārtsargu apmācības stila" piekritējus...bet...tas parasti beidzas (un ir ne vienu vien reizi beidzies) ar salauztiem roku pirkstiem.... sad.gif

Nu še tev un aizej! smile.gif *aizmet Nihil kuvaltu*

Par aizsardzību...es saku ka ar parasto zāģi es liektas līnijas nemāku izzāģēt, bet ar elektrisko man ir bail ņemties. Vienu vairogu es savā dzīvē esu uztaisīj'si, tas tika ziedots vēstures klasei. Tam bija diezgan neparocīga forma, viduslaiku bruņinieku, ja saproti ko es ar to domāju. Tāpēc veiksmīgāk tiešām laikam ir apaļš, nu bet problēmu izlasīji jau augstāk.
Kedriks
Nu še tev un aizej! *aizmet Nihil kuvaltu*

Par aizsardzību...es saku ka ar parasto zāģi es liektas līnijas nemāku izzāģēt, bet ar elektrisko man ir bail ņemties. Vienu vairogu es savā dzīvē esu uztaisīj'si, tas tika ziedots vēstures klasei. Tam bija diezgan neparocīga forma, viduslaiku bruņinieku, ja saproti ko es ar to domāju. Tāpēc veiksmīgāk tiešām laikam ir apaļš, nu bet problēmu izlasīji jau augstāk.


Nojaušu gan par ko ir runa laughing.gif


Nu....ē-ē...ja tā labi sarunā.....grin.gif
Viesis
Jēdziens "Viduslaiku bruņienieku vairogs" ir visai plašs - bruņinieki viduslaikos, kas paši par sevi ir ne vienu vien gadsimtu gari, lietoja dažādus vairogus smile.gif

Par vairoga formu - tā parocīgums ir atkarīgs no kaujas stila un no tā, vai cīnās vienatnē vai grupā, vai kājās vai jāšus... Piemēram, kājnieku ierindai laikam nekas labāks par romiešu Scutum (liels cetrstūra vairogs, nedaudz izliekts, augstumā ~130 cm, tā lai aizsedz no apakšstilba viddus līdz plecam.) šādiem vairogiem aizsargātu karotāju ieriindu bija ļoti grūti uzveikt. Savukārt jātnieki bieži vien lietoja pilienveida vairogus, kas tos aizsedza no kājas (apakšējā, visšaurākā vieta) līdz plecam, kur ti bija visplatākie.

Ja karotājs cīnās viens, tad tik liels vairogs ir drīzāk traucēklis nekā palīdzība, jo ātrāk vai vēlāk piekusīsi tik lielu priekšmetu turēt rokā un kustināt... tad labāk noder mazāks apaļais vai trijstūrveida vairogs, kur var ātrāk izkustināt, reaģejot uz pretinieka uzbrukumiem.
Kedriks
Nu es vados pēc vispārējā aizspriedumainības un informētības līmeņa... ar apzīmējumu "viduslaiku bruņinieku vairogs" visticamāk ticis domāts "V" veida vairogs, nevis apļais, vai skutums, vai pilienveida....
Farliner
Mnjā, vajadzēja takš ielogoties, pirms rakstī atbildi... es jau ar domāju, ka še cilvēks bija domājis V veida vairogu, bet tie jau ar parasti ir ar liektām līnijām smile.gif

Bez tam, tu jau pats labi zini, ka pirmajiem no "viduslaiku bruņenieiem" bija tieši pilienveida vairogi, nevis V veida...
Kedriks
Nu protams, protams....neapturamie normandieši, kas it pamatīgi samizoja nabaga Haraldu pie Heistingsas........ tongue.gif Bet cik es tā noprotu, izskatās ka mūsu aģitācijai sāk parādīties zināmas sekmes grin.gif cilvēki sāk tā kā interesēties..... whistling.gif
Northwatch
CITĀTS(Kedriks @ 01.12.2003 15:47)
Nu protams, protams....neapturamie normandieši, kas it pamatīgi samizoja nabaga Haraldu pie Heistingsas........ tongue.gif Bet cik es tā noprotu, izskatās ka mūsu aģitācijai sāk parādīties zināmas sekmes grin.gif cilvēki sāk tā kā interesēties..... whistling.gif

Tikai drīz pārstās interesēties, ja te no visiem informācija kā ar knaiblēm būs jāvelk ārā...
Farliner
Kura informācija tad skaitās "ar knaiblēm ārā velkama" ?
Northwatch
Uzprasi Kedrikam. Prasu prasu, prasu, prasu par lomu spēlēm. Kad nu visžēlīgi neatbildēja, sāku Rovielu ķidāt. Vismaz kaut ko uzzināju vairāk.
Roviela
Tu par daudz ātri gribi! Tev visu uz paplātes, gatavu vajag smile.gif
Un kāpēc tu uz mani PZ neatbildi, ko? ohmy.gif
Eridāna
Vauč, kas te tik nav sadrukāts, kopš vakardien "atslēdzos"... Lasu un brīnos - cik gan daudz informētu ļautiņu!
NW, tu pati sev taisi zobenu? *apbrīnā noelšas* Es ar sev bērnu dienās vienu tādu uztaisīju, sanāca gan tikai tāds koka klucis konstantīns! grin.gif
Pirlipete
CITĀTS(Kedriks @ 01.12.2003 15:47)
Nu protams, protams....neapturamie normandieši, kas it pamatīgi samizoja nabaga Haraldu pie Heistingsas........ tongue.gif Bet cik es tā noprotu, izskatās ka mūsu aģitācijai sāk parādīties zināmas sekmes grin.gif cilvēki sāk tā kā interesēties..... whistling.gif

Sāk jau sāk interesēties! grin.gif Kad jūs beidzot kaut ko sākat domāt darīt lietas labā tad paziņojat arī man!Vismaz paskatīšos pirmajā reizē!Jo pagaidām es pat nezinu no kura gala zāģis jāņem rokā,lai kaut ko uztaisītu!!!! blush.gif
Pirlipete
CITĀTS(Eridāna @ 01.12.2003 16:24)
Vauč, kas te tik nav sadrukāts, kopš vakardien "atslēdzos"... Lasu un brīnos - cik gan daudz informētu ļautiņu!
NW, tu pati sev taisi zobenu? *apbrīnā noelšas* Es ar sev bērnu dienās vienu tādu uztaisīju, sanāca gan tikai tāds koka klucis konstantīns!  grin.gif

nju es pat koka kluci kostantīnu neesmu mēģinājusi uztaisīt! blush.gif
Varbūt Eridāna un NW jūs negribētu tā kopā paprovēt uztaisīt....Please....
Eridāna
No manis gan nekāda lielā jēga nebūtu... Vienīgā cerība uz NW! rolleyes_a.gif
Pirlipete
Bet kopā jautrāk! wink.gif Bet ja NW piekritīs tad ....
Kedriks
Viss jau būtu labi. Bet ir ziema. Un treniņi šai gadalaikā mežā daļai gribētāju ir zināma problēma. Galvenais ir vieta KUR! Citādi jau sen tie notiktu regulāri...
Pirlipete
Ziema traucē "gribētājiem" vai aprīkojumam?
Kedriks
"Aprīkojumam" jau ne vainas. Vienīgi ne visi ir ar mieru saldēties, vai klapēties pa tumsu (ārā ātri paliek tumšs)........tāpēc ja ir dzīvoklis ar gana augstiem griestiem..... whistling.gif
Northwatch
Ziema traucē? :blink: Man gan likās tīri jauki vienā klusiņā meža nostūrī, kurš ir tuvu Rīgai un kur nav liela kājāmgājēju satiksme shifty_a.gif
Kedriks
Man jau a` vienalga....bet daudziem kā izrādās ne.....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.