Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Galda spēles
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Grēkmeistars
Kāds ir Jūsu iecienītākās galda spēles un kāpēc? Varbūt zināt arī kādas citas savdabīgas galda spēles, kuras esat spēlējuši, un varat iepazīstināt ar tām.
Runājam visu par galda spēlēm.

washulis
mūsu ģimenē ir dažas mīļas galda spēles... kā pirmo varētu nosaukt "katanu", kuru var nopirkt grāmatnīcās... varbūt liekas dārga, bet ir jautri spēlēt.. ir arī nu jau vairākas paplašinājuma versijas, tā, kā tur iespējas ir daudz..

vēl ir viena rēcīga, kas sastāv no vienas kāršu kavas. arī grāmatnīcās var nopirkt. saucās "bonanza", kur ķipa ir jākrāj pupas. ja izmēģina, tad var ātri iepatikties.. tāda rēcīga xD.gif vismaz man patīk..

tādi nu ir mani ieteikumi... grin.gif
Grēkmeistars
Es zinu ļoti daudz galda spēļu, jāatzīst, ka man tīri labi patīk tādā veidā pavadīt laiku, it īpaši ar cilvēkiem, kuri nekad nevēlas darīt neko ar fizisko pusi saistītu ^^. No vecajām labajām iecienītākās būtu kārtis un šahs.
Bet no tādām jaunākām man ļoti tīk Alias un Uno. Katanas ieceļotājus es arī labprāt vēlētos dabūt, dzirdēts, ka ir ļoti interesanta.
washulis
no vecajām jau arī varētu ieteikt šahu un arī dambreti.. bet katanu tiešām iesaku, katram, kam gribās pakustināt smdzenes.. vispār visas kuras spēles es zinu, no brain games ir daudz godalgotas un arī tiešām interesantas... wink.gif
spiderpig lv
UNO, MTG un protams klasika monopols.
Ķipītis amonjakā
Mooooonopols.. happy.gif
grunt+
Ahhh, galda spēles ir kā fun lovin *****!
Katanas Ieceļotāji[rosina DOMĀT], Alias[mēdz iekarst], Imago[forši kaut ko jaunu par sevi uzzināt], Monopols[klasika,bērnība,PĒRC&PĀRDOT bet tu nemirsti!], ZOLĪTE[ klasika nemirst ], Latvija[kā uz daiļās kastes rakstīts - ir taču labi, ja latvietis par savu valsti to zina] - love love love wub.gif
Simple Girl
Tā noteikti ir - Katana! Uzmanību no tās rodas atkarība!
Patīk arī monopols un pensionāru iemīļotais riču raču happy.gif.
Nesen sāku spēlēt šahu - nemaz nebiju domājusi, ka varētu patikt, bet ir interesanti.
Mitrene
Nost ar katanu. (kopš spēlēju šo spēli ar juristu pāri es vienkārši ienīstu to spēli)

nu tātad: alias, pupas (bonaza laikam), monopols, imago, UNO, no senajām šahs (reizēm un ar līdzvērtīgu pretinieku), Dzirnavas.
Archijs
Btw pie mums nesen skolā bija atnākuši kaut kādi jaunieši no IM spēlēm, un spēlējām tādu spēli Reālā dzīve. Vispār baigi interesantās tās spēles, ķipa stratēģijas, bet tanī pašā brīdī kaut kas nebijis. Cik saprotu viņiem ir arī galda spēļu klubs kkāds..
Konstante
Jaunais Monopols.
Šajā spēlē vismaz var papriecāties par Rīgu, kas ir tikusi iekšā [un ir otra dārgākā pilsēta]
Spēle atšķiras ar "atribūtiem" ir bankomāts. Nav jādomā, ka spēles karstumā pazaudēsi kādu papīrīti, jo tev ir kredītkarte.
Un vēl daudzas fīčas.
BET diezgan padārga.
Klusētājs.
Vai esmu vienīgā, kurai nav ne jausmas, kas ir monopols?
Eh.. man bērnība - skolā dambretes turnīrs un kārtis uz katriem stūriem.. un arī kaut kāds cirks, bet ļoti, ļoti senā aizvēsturē.
RuncisZabakos
dambrete, manuprāt, ir visklasiskākā, arī šahs.
man iecienītākais ir tā pate dambrete. reizēm spoku spēles un citi ar kauliņiem spēlējamās spēles.
Shemmy_
Palikšu pie nemainīgām vērtībām, kas šajā gadījumā, laikam, būs monopols.
Nesen iemācījos arī šahu. smile.gif Dambreti kopš tā brīža vairs nespēlēju. grin.gif
Kāds
Šahs, riču raču, monopols, katanas ieceļotāji (jebkas, ja vien ir ar ko spēlēt.
Sol Invictus
CITĀTS(Klusētājs. @ 09.01.2009 16:17) *
Vai esmu vienīgā, kurai nav ne jausmas, kas ir monopols?

blink_a.gif http://en.wikipedia.org/wiki/Monopoly_(game)

Man patīk zvaigžņveida halma (ar nosacījumu, ka spēlē divatā un katram ir kauliņi pa diviem stariem) un dažas nestandarta spēles iz lielās spēļu gāmatas,kuru nosaukumu vairs neatceros un kāršu spēles reizēm, ā un vēl mikado
Kindergārdēns
Man patīk "Katanas ieceļotāji"
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!