Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Visu 7 grāmatu aptauja. Kura tad ir vislabākā!?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Elony
Balstoties uz šīs aptaujas novecošanu un to, ka beidzot tad ir iznākušas visas septiņas gramatas par Hariju Poteru, tika izveidota šī aptauja.

Kura tad no VISĀM septiņām grāmatām ir pati labākā, lieliskākā un dižākā grāmata par Hariju Poteru? w00t.gif
Elony
Vislabākā, iespaidīgākā un lieliskākā grāmata man no visām - Nāves dāvesti!
Atšķirīga no citām, aizkustinoša un dziļa.

2. vietā man ir Jauktasiņu Princis, arī bija dažas intersantas vietiņas ar dziļām jūtām.
3. vieta ir Fēniksa Ordenis ar Harija emocionālajām izlādēm un jūtām.
Tālāk ir Uguns biķeris un Filozofu akmens.
Vismazāk no visām patika Noslēpumu kambaris un Azkabana gūsteknis.
Bet kopumā patika visas grāmatas un visa sērija! wink.gif
šausmiņa
Pirmo vietu dala Jauktasiņu Princis un Azkabanas Gūsteknis
Otrajā vietā Nāves Dāvesti
Trešā tiek Fēniksa Ordenim
Ceturto dala Filozofu Akmens un Noslēpumu Kambaris
Un pēdējā vietā ierindojas Uguns Biķeris

7 Poters manuprāt nebija tik izcils lai būtu pirmajā vietā, autore pārāk daudz laika veltīja galu savilkšanai kopā, un nevajadzīgo nāvju skaits bija pārāk augsts.

Uguns Biķeri man nekad tā isti nebija paticis, tādeļ arī nopelnīja pēdējo vietu.
washulis
man tā lieta diezgan interesanta... agrāk man vairāk patika pirmā, tad otrā, trešā... bet tas nebija tāpēc, ka jauna iznākusi. tagad man vis vairāk patīk fo... jo atrodos tādā pašā vecumā, kā poterieši u.c. es augu kopā ar grāmatu un tādā veidā veidojas simpātijas... droši vien vēlāk patiks jp un tad arī dāvesti... grin.gif

bet tagad fo...xD.gif
nenuil
fēniksa ordenis/jauktasiņu princis, jo fo bija pirmā, kas patiešām aizkustināja, bet jp vienkārši forša +vēl pirmā, ko izlasīju angliski.
Shadowstalker
Azkabanas gūsteknis jau vecajos, labajos laikos spārdīja kartupeļu maisus un dara to joprojām.
Laupītājmeitēns Ronja
Joprojām absolūtā pirmajā vietā ir Azkabanas Gūsteknis, kam seko Fēniksa ordenis un Uguns Biķeris, trešajā vietā laikam ir Nāves Dāvesti vai Jauktasiņu princis, nespēju izšķirties, jo abās grāmatās bija vienlīdzīgi daudz patīkamā un nepatīkamā, ceturtajā vietā - Filozofu akmens, un kā pēdējā ierindotos Noslēpumu Kambaris ( nu pavisam nepatika)
Grēkmeistars
Man mīļākā ir kļuvusi Jauktasiņu princis. Tādēļ laikam, ka tur viss grozījās ap maniem diviem mīļākajiem personāžiem - Severusu un Tumsas pavēlnieku.
Otrajā vietā: Azkabanas gūsteknis un Nāves dāvesti. Atšķirīgas, nu bezgala, noskaņas, bet nespēju izvēlēties.
Trešajā vietā: Uguns biķeris.
Ceturtajā: Filozofu akmens.
Piektajā: Fēniksa ordenis (bet vāka noformējums man tīk). Šis tik zemu laikam tāpēc, ka no šīs grāmatas sākās noskaņas maiņa. Man šķita, ka šī tik stipri atšķiras no pirmajām četrām, sākas mīles lietas, tā ņemšanās ar Grūpu un malšanās uz vietas, es teiktu... un tādā garā. Bet "Strupa ļaunākās atmiņas" - nodaļa uz goda! Vēlāk ar 6. grāmatu pieradu pie jaunās noskaņas.
Sestajā: Noslēpumu kambaris.
Īvs
1. Vēl aizvien Uguns biķeris/Nāves dāvesti. Nespēju atdalīt.
2. Fēniksa ordenis. DA.
3. Jauktasiņu princis. Mhm.
4. Noslēpumu kambaris. Jauka. Vienkārši.
5. Filozofu akmens. Jaukas atmiņas ar pirmajām sajūtām. Fresh blood. Ņam.
6. Azkabanas gūsteknis. Man visnepievilcīgākā grāmata.
Anck-Su-Namun
pirmā ko es izlasi un tā arī ir man vislabāk man patī ir Azkabana gūsteknis.
otrā verēru būt Nāves dāvesti , trešā Fēniksa ordenis .
Man nepatika Noslēpumu kambaris.
Seratna
Noslēpumu kambaris vislabākā.
Moriartijs
1. Jauktasņu Princis
2. Nāves dāvesti
3. Fēniksa Ordenis
3. Azkabana gūsteknis
4. Filozofu akmens
4. Noslēpumu kambaris
5. Uguns biķeris

6 daļa viemēr ir likusies pati labākā, bet 4 nekad nav patikusi.
~eviic~
kopumā, ja tā kārtīgi padomā, tad vislabāk laikam sestā un septītā daļa. iespējams, ka sestā tomēr nedaudz vairāk, jo ta tik tiesam aizkustināja un lika nobirt kādai asariņai. protams, visas daļas ir labas un pat vel vairak kā labas, bet katram jau sava gaume.
dreamer
Joprojām mans favorīts ir un paliek "Azkabanas gūsteknis" happy.gif
Otrā varētu būt "Nāves dāvesti".
Trešā - "Jauktasiņu princis" vai "Fēniksa ordenis" (abas vienlīdz labas).
shocked mouse
Nāves dāvesti. happy.gif
Otrajā vietā - Azkabanas gūsteknis.
Bet kopumā - visas HP grāmatas ir interesantas.
Black.Rose.in.Vine
Azkabanas gūsteknis. Tik daudz kas atklājās, un vēl Siriuss...
tiesa, nevarēju izšķirties starp šo un pēdējo, bet tomēr uzvar 3.
(sun)
Jauktasiņu Princis.
Tik mazliet tumša un noslēpumaina.Jauki.
Tad Azkabanas gūsteknis un tikai tad - Nāves Dāvesti.Tikai dēļ Prinča atmiņām.
Kivi
1~Nāves dāvesti {vissaistošākā un interesantākā
2~Jauktasiņu princis {jo pēc pārējām grāmatām tā likās tāda smagāka un saistošāka
3~Fēniksa ordenis {vissmagākā un interesantākā grāmata no pirmajām piecām
4~Uguns biķeris {piedzīvojumu ziņā
5~Azkabanas gūsteknis {beigās tikai tāpēc, ka šī grāmata bija ļoti vienkārša. Bez nekā tāda. Toties labāka par pirmo&otro
6~Noslēpumu kambaris {vienkārša
7~Filozofu akmens {vienkārša


zinu, ka augošā secībā.
Kety
Nu man vislabāk patika 6. gramata par Jauktasiņu princi, manuprāt, interesantākā, vismaz tā man šķita smile.gif
Paige
Pavisam noteikti - Nāves dāvesti.
Šī no visām grāmatām bija vissaturīgākā, interesantākā un aizraujošākā.Tika atbildēti laikam jau visi jautājumi uz kuriem kādreiz meklēju atbildes.Beidzot noskaidrojās ka Severuss tiešām bija labais tēls. smile.gif To es gribēju zināt visu laiku.Pēdējā grāmatā bija visvairāk par Harija pagātni.
Seila
1.Nāves dāvesti
2.Fēniksa Ordenis
3. Jauktasiņu princis.

Kaut gan pamatā visas grāmatas ir interesantas un nav tā, ka viņas būtu iespējams šķirot kura labāka vai sliktāka ir iespējams tikai mazliet sagrupēt pēc interesantuma, kurš katra vecuma cilvēkam šķitīs savādāks.
Lote
Nāves dāvesti - apbrīnojams visu to murgojumu atšķetinājums. Aizrāva vairāk nekā visas pārējās grāmatas kopā, bet varbūt vienkārši tāpēc, ka labu laiku nebiju neko no HP lasījusi vai arī tādēļ, ka vienkārši... tās bija BEIGAS.

angelsky
nu man vislabāk patika Azkabanas gūsteknis, jo tajā grāmatā Harijs stika savu pirmo radinieku kuram vins vispār rūpēja
Leģenda
1. Azkabanas gūsteknis
2. Nāves dāvesti
3. Jauktasiņu princis.

Tā lūk cool.gif
Līze
Nobalsoju, protams, par pēdējo. Bet, ja man to jautātu katru reizi pēc jaunās HP daļas izlasīšanas, es balsotu par katru no tiem... Vienkārši es vienmēr biju sajūsmā par katru jauno izdevumu. Bet ja tā kopumā apdomā, pārdomā, tad...... man visas patika.
CityCat
heh... mjā, man vislabāk patika HP un uguns biķeris, jo tur likās spraigāks sižets (tiesa tāds ir visās grāmatās), bet tomēr man vislabāk patika tieši 4 grāmata. Nāves dāvesti man nepatika tikai tāpēc, ka tā nemitīgā bēguļošana nedaudz krita uz nerviem... tik bēg un bēg...


njā, ja man būtu jāsarindo visas pēc vietām, tad:

1. HP un uguns biķeris
2. HP un Fēniksa ordenis
3. HP un jauktasiņu princis
4. HP un nāves dāvesti
5. HP un azkabanas gūsteknis
6. HP un filozofu akmens
7. HP un noslēpumu kambaris...



heh... ieplūdu garās runās xD.gif
Demigod.
piektā, t.i. Fēniksa Ordenis. vērtēju pēc tā, cik katra gara un smieklīgi interesanta. jāsaka, man ir tāds favorītu trio - trešā, ceturtā un piektā grāmata, jo pārējās esmu diezgan labi nogulējusi un spetīto līdz beigām vēl izlasījusi neesmu (pamēģiniet paši rakties cauri tekstam angļu valodā, līdz saprotat, par ko bij runa 32. nodaļā).
tostermaize456
nāves dāvesti
gold fish
azkabanas gūsteknis, jo to es lasīju pirmo.
Ungaarijas ragaste
Nāves dāvesti man likās vislabākā. Patīk grāmatas, kur viss ir izskaidrots.
la sindy
1)Jauktasiņu princis
2)Fēniksa ordenis
3)Nāves dāvesti
4)Filozofu akmens
5)Uguns biķeris
6)Noslēpuumu kambaris
7)Azkabanas gūsteknis
Magical
Azkabanas gūsteknis liekas ka vis aizraujošākā.
Flightless Bird
Grūti bija izvēlēties starp Uguns Biķeri un Jauktasiņu Princi, tomēr nobalsoju par princi.
Pēc tām divām man ir Fēniksa Ordenis. Lai gan no paša sākuma man šī grāmata nepatika, pēc tam sajūsminājos par DA happy.gif
Nākamā - Azkabanas Gūsteknis.
Noslēpumu Kambaris. Pirmā grāmata, ko pašrocīgi izlasīju. Sentimentālas atmiņas laughing.gif
Pēdējā vietā laikam jau sanāk Filozofu Akmens. Nu nebija slikta, bet garlaicīga salīdzinājumā ar pēdējām.

Patiešām nezinu, kur ievietot Nāves Dāvestus. Grāmata bija interesanta, daudz ko paskaidroja, bet es jau no sākta gala (ja kad izlasīju JP) zināju, ka man nepatiks HP bez Cūkkārpas un Dumidora. Un Pēdējā Cīņa sagādāja pamatīgu vilšanos vispār. Tā kā būs jāpārlasa, lai kārtīgi varētu novērtēt. silent.gif
Massacre
1. Azkabanas gūsteknis (domāju, te skaidrojumi nav vajadzīgi)
2. Fēniksa Ordenis (Ambrāža + Freda & Džordža izdarības - rulzz!)
3. Nāves dāvesti (nu, protams, kā tad bez noslēguma daļas?)
Beppo
Kopumā, sākot no Uguns biķera man Harija Potera sērija sāka nepatikt. Pirmā grāmata bija jauka, otrā bija nedaudz švakāka, vislabāk patika laikam gan Azkabanas gūsteknis.
Īvs
Patiesībā man joprojām ir viens līderis/favorīts. Vai nu filmas filmas iespaidā vai citu apstākļu dēļ ceturtais gads Cūkkārpā likās vissaturīgākais un attiecīgās noskaņas radošākais visā Poteriādē. Tātad, Uguns Biķeris.
Blēra
Man tas ir Fēniksa Ordenis. Tā no visām ir bijusi vienīgā grāmata no kuras es vienkārši nevarēju atrauties. lasīju līdz pieciem rītā, kaut vai septiņos jāceļās uz skolu.
krisis
1. nāves dāvesti
2. uguns biķeris
3. jauktasiņu princis
Lilla.
Man jau dikti tīk
*1. Fēniksa Ordenis
*2. Nāves Dāvesti happy.gif
*3. Jauktasiņu Princis.
Tija
1. Filozofu akmens. happy.gif Pirmā un labākā. Tā netveramā, maģiskā noskaņa, kuras pārējās grāmatās vienkārši vairs... nav. Visa sākums, mazā burvju zēna pirmie soļi maģijas pasaulē. Viegls naivums un skaista vienkāršība.
1.a Uguns biķeris. Pēdējais gads pirms Voldemorta atdzimšanas - robežšķirtne savā ziņā. Mani ļoti, ļoti aizrāva Trejburvju turnīrs. Un tad vēl kalambola kauss, Tramdāns, svētku balle - ar vienu vārdu sakot, Harijs un draugi kļūst lielāki un nopietnāki. Vēl saglabājusies cik necik kāda noskaņa. Mana iecienītākā, ja neskaita pirmo. Varbūt vēl tāpēc, ka man ļoti tikās vāka dizains. tongue.gif
X. Pārējās man nepatīk. Varētu izvēlēties FO dēļ slēpprātības un interesantajiem notikumiem ministrijā, varbūt JP, kas ļoti piesaistīja visu to atmiņu dēļ. AG arī nemaz nebija tik slikts.

Ar četriem vārdiem sakot, pirmā un vidējā vislabākā. happy.gif
lensgirl4ever
filozofu akmens - the best! kā nekā pirmā gramata un pirmā iepazišanās ar Hariju smile.gif laikam tā vispār ir pirmā gramata ko ta pa īstam no vaka līdz vākam izlasīju rolleyes_a.gif
fithelion
Azkabanas gūsteknis, jo tā pēc manām domām bija interesantākā no visam grāmatām ,un atpratotāji man likas vel briesmīgāki pat par voldemortu.
Akvarelis
Pirmā. Tā ir pārējo grāmatu pamats un sirds. Jāatzīst, tieši no šīs grāmatas staro vislielākā burvība. Pārējās - tās ir spraigākas, notikumiem bagātākas un pat interesantākas, tomēr pirmā ir vislabākā.
Soulberry
noteikti - Uguns Biķeris!
šī bija taa graamata kur no 1.,2.,3. graamatas harijs jau vairs nedziivoo mazu beernu pasaulee,graamata vairs nav iisti pasaka,bet gan kaut kas liidziigs šausmenei!

Voldemorts atdzimst, un harijs saprot ka vinjam vinjs jaauzvar lai tur vai kas!
Izliecies
Topa man nav, bet varu pateikt, ka visvairāk nepatika Uguns biķeris. Kāpēc? Tāpēc, ka tā no līdz tam iznākušajām grāmatām likās visnesakarīgākā. Es kaut kā nevarēju iebraukt tajā visā, kas tur notiek, lai arī izlasīju 3 dienās un ar lielu interesi, taču pēc tam bija sajūta, ka neko īsti nesapratu..
Malduguns
Azkabanas gūsteknis. Pēdējās likās tādas rakstīšanas pēc. Un pirmās... nebija tik interesantas. Tāpēc arī Azkabanas gūsteknis. Vislabākā, ko izlasīt.
La Keira
Pirmā grāmata tiešām bija kaut kas jauns un maģisks! happy.gif
Bet būtībā mana mīļākā grāmata ir un paliek 3. daļa HP. Pēdējās graamatas izlasiišana man to ļauj apzināties labaak kaa jebkad.
Pēdeejaa graamata nemaz nav Harijs Poters. Tas ir vnk nobeigums. Beigas. Šlosen un punkts. xD.gif
nešķīstais skuķis.
nobalsoju par Jauktasiņu Princi. thumbsup.gif
bet uzskatu, ka arī Fēniska Ordenis un Nāves Dāvesti ir šausmīgi labas un interesantas.

Fēniksa Ordenis patīk, jo Harijs tāds dumpiniecisks.
patīk. happy.gif un vēl tās šausmas un neziņa.. fooorši.
bet Nāves Dāvesti.. nu.. kā nekā pēdējā grāmata, tiek atklāti iepriekš neatklātie noslēpumi.
Ļipa
Laikam esmu pretrunīga, jo nobalsoju par Fēniksa ordeni, bet tai pat laikā uzskatu, ka vislabākā ir pirmā Harija Potera grāmata, jo ar to galu galā sākās visa mana lasīšana.
Klusētājs.
1. Nāves Dāvesti. Beidzamā grāmata, kurā var dabūt atrisinājumu/izskaidrojumu visam un to vēl neesmu izlasījusi.
2. Azkabanas gūsteknis. Harijs beidzot sāk noskaidrot kaut ko par saviem vecākiem un iepazīstas ar Mr. Bleku + vispār šī grāmata bija patīkami noslēpumaina un interesanta.
3. Jauktasiņu princis. Drūma, nopietna, spraiga..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!