Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniela pirmā "gultas aina"
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony


Daniels Redklifs sabojājis savu pirmo "gultas ainu", filmējoties kino lentē Decembra zēni, jo nekādi neesot varējis pārstāt ķiķināt, raksta Apollo.lv.

Liela ažiotāža tika sacelta gan par pirmo skūpsta ainu Fēniksa ordenī, gan par atkailināšanos teātra izrādē Ekvus, bet aktieris erotiskās ainās pirmoreiz bija piedalījies jau 16 gadu vecumā, filmējoties Decembra zēnos, piedalīdamies ainā, kas norisinājās kādā nomaļā salā pie Austrālijas krastiem. Filma ir par četriem zēniem no bāreņu nama, kas pavada brīvdienas kādā pludmalē.

Par jautrošanos Redlifs skaidrojis: "Man liekas, ka šajā situācijā ir ļoti grūti nesmieties. Manus smieklus izraisīja daudzas lietas, par kurām nebiju pārliecināts – vai man būs erekcija, vai tas izskatīsies seksīgi jebšu gluži pretēji – neveikli. Galu galā man tas viss nemaz nelikās seksīgi..."

"Labi tajā ainā bija tas, ka mans un Terēzas personāžs bija līdzīgā stāvoklī kā todien mēs paši kā aktieri: es vēl nekad nebiju piedalījies erotiskas ainas uzņemšanā, Terēza dažās bija. Es biju diezgan uztraucies, un viņa man it kā rādīja ceļu."

Vairāk lasi šajā Reuters rakstā.
Minki
grin.gif Ak mūžs, cik smieklīgi! grin.gif Daniela komentāri ir vienkārši graujoši! laughing.gif
Eņģeļu gūstekne
Vienmēr biju domājusi, ka Redklifs ir ārkārtīgi jēls, bet nu c'mon... neņirgt jau nu gan viņš varēja.
Lai gan tai pat laikā apzinos, ka pati būtu nomirusi no smiekliem.
Jā, izteicieni viņam ir daudzsološi... diez viņam beigās bija erekcija vai nē?!?! happy.gif
Daniels_Redclifs
raadiijaa celju!? grin.gif ok es esmu samaitaats, bet par kaadu celju iet runa ??! grin.gif ;0
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!