Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vilkachi
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2
Lilija Emma
Vilkachi.
Izklausas vel nerealak par vampiriem ..
Bet zinjas, un vestis ir senakas par sho fenomenu..
Juus tam ticat un ko jus par sho lietu zinat..?

mazi pukaini radijumi, vai lieli asinskari nezveri? tongue.gif
Roviela
Ne viens, ne otrs. Tādu nav! Ir slimība, kas liek cilvēkam izturēties kā dzīvniekam, ņirgt zobus, plēst, es neatceros, kā to sauc.
Bet tādu - kad gribu, tad pārvēršos par vilkaci, vai uzspīdēja Mēness, kļūstu par vilkaci - nav tādu.
Un nav arī tādu, kas patiešām apaugtu ar vilnu un kļūtu par vilku.
Vispārīgi par vilkačiem dēvē jebkuru cilvēku, kuram piedēvē spēju pārvērsties par kādu dzivnieku, ne vienmēr par vilku, var par kādu citu arī.
Lilija Emma
Ir ari slimiga, kas tavu kjermeni parklaj ar baisu apmatojumu, kas lieka izskatities ka vilkati, ta jau ir, bet tomer tik daudzu pilnigi atshkjirigu un sava starpa nesaistitu legjendu.. grin.gif
Roviela
Tur jau tā lieta, ka leģendas un stāsti ir atšķirīgi smile.gif
Ja būtu vienādi, tad būtu iemesls ticēt, ka kaut kas tāds ir iespējams, bet nē, ir dažādi tongue.gif
Patriote.
laughing.gif

Manuprāt, vienīgā lieta kurai ir jebkāds sakars ar vilkačiem un tā ir pateisa, ir vilkaču slimība. Šie cilvēki vnk ir jau piedzimuši ar pilnīgu ķermeņa apmatojumu, tajā skaitā arī visa seja. Protams, ka senākajos laikos, ieraugot šādu mazuli, cilvēki krita panikā un izskaidroja to kā plēsoņu. Droši vien tieši tajā laikā kās vilks vai lauva bija nokodis pāris govis un, skat, leģenda gatava un vēl musdienās tā ir aktuāla. laughing.gif

Nē, nē, tas nu nav tiesa. Tas vnk pēc visa, ko man biloģijā mācīja, [laughing.gif] nav iespējams. Salauzt gandrīz visus kaulus, noaugt vienā minūtē ar spalvām un pilnīgā pārveidot savu fizisko izksatu, lai pēc nakts sirojumiem, atkal to atgūtu..````ķis!!!
Roviela
Jā, tas ir parets, bet fiksēts atavisms. Pat maza astīte var būt smile.gif
Nē, ir vēl viena, psihiska slimība, par to gan smalkāk teikt nezinu, neatceros kā tur bija. Tā nekādi izskatu nemaina, izņemot, ka cilvēks ņirdzas kā plēsoņa un ir agresīvs.
Ne velti tādu spēju - pārvērsties pašam vai pārvērst kādu citu piedēvē burvjiem. Nē, tas nav reāli izdarāms. Un visāda staigāšana ietērptam lāča ādā ar attiecīgu izturēšanos neskaitās.
Patriote.
CITĀTS(Roviela @ 28.08.2007 21:22) *
Nē, ir vēl viena, psihiska slimība, par to gan smalkāk teikt nezinu, neatceros kā tur bija. Tā nekādi izskatu nemaina, izņemot, ka cilvēks ņirdzas kā plēsoņa un ir agresīvs.


Nebiju gan par tādu dzirdējusi. Nu ko lai saka, cilvēkiem mēdz būt tik daudz psihisku noviržu, ka visas izzināt jau vairs nav reāli. smile.gif Jā, tas varētu izskaidrot, to faktu, ka viņi ne tikai izskatās, bet arī uzvedās kā plēsoņas. whistling.gif

CITĀTS(Roviela @ 28.08.2007 21:22) *
Un visāda staigāšana ietērptam lāča ādā ar attiecīgu izturēšanos neskaitās.


laughing.gif
Lilija Emma
mja, acimredzemi esaam skeptiki - nu ja , bet tomer katra legenda ir sava zinama patiesiiba grin.gif
Roviela
Visi nav skeptiķi, nezaudē dūšu! smile.gif

Ja par mani, tad man nevar iestāstīt, ka ir iespējamas burvestības un līdz ar to, ka iespējami vilkači - patiešām cilvēka pārvēršanās par kādu zvēru.
Leģendās mēdz būt pa kādam patiesības graudam, bet tas ne vienmēr ir pats aprakstītais notikums smile.gif
Lilija Emma
tiesa, kas tiesa
reizem mes vnk nespejam legendas pareizi izstulkot , ja saprotat.. tongue.gif
shanty
Man vēl bez jau šeit pieminētās ''vilkaču slimības'' ienāca prātā vēl kas- ir dzirdēti gadījumi, kad bērns uzaudzis starp dzīvniekiem, jāatzīst, ka puse no tiem, ko esmu dzirdējusi ir tieši par starp vilkiem uzaugušajiem. Bērns pārņem savas tagadējās audžumātes ieradumus, bieži nonākot civilizācijā cilvēku ieradumi, valoda un dzīvesveids nemaz netiek pieņemti.
Piekrītu, ka nav jau tā, ka cilvēks uzreiz, pilnmēnesi ieraugot, apaug ar vilnu un par vilku pārvēršas, bet sava patisība jau stāstos ir. smile.gif
Patriote.
Nu nezinu, nezinu kā ir ar to uzaugšanu starp dzīvniekiem. Man kaut kā gan negribas ticēt, ka piem. vilki pārvarēs savu apetīti un visus bioloģiskos parametrus, lai pieņemtu cilvēka mazuli, kas smaržo daudz citādāk. Tādas leģendes man izklausās pēc kārtējās miglas pūšanas. Nu un es domāj ka cilvēks kā saprātīgāka būtne pamanītu nelielas atšķirības starp sevi un vilku vai kādu citu zvēru.. mauglis bija vnk stulbs. smile.gif
Lilija Emma
Serious
Tadi cilveki pastav, vel pirms kada laika pasaule naca zinjas par kadu meiteni krievija kas uzauga sunja buudaa!
Vinja jau ir pieaugusi, kad to atklaja vinju apmacija, ielika skola u.t.t, bet pilniiba vinja neatguvaas , televizija, kad vinjai jautaja, ko tu dari kad esi viena, vai ko tev patii dariit vinja teica -riet!
Tadi cilveki tiesham ir!!! Un vilki to smarzhu, visu, vinji pienjem , taka..
Roviela
Ir gan tādi bērni, kam gadās uzaugt starp dzīvniekiem mežā. Nav daudz, bet gadās. Tikai, ja viņus atrod kaut dažu gadu vecumā, tad, kad bērns vairs neapgūst valodu, tad viņus pat runāt iemācīt vairs nevar. Kur vēl par visu pārējo. Sociālā ziņā tie nav cilvēki. Fiziski, protams, ir.
Lilija Emma
nja,
Krievijaa bija kads virietis, sen jau atpakalj kursh ja nemaldos ljoti ilgu laiku pavadija kopa ar vilkiem..
Kad vinju atrada vinju ari itka civilizeja, vinsh esot bijis ljoti gudrs un sapratigs, un cilveki pec tam budami blakus nevareja pateikt ka vinsh ir uzaudzis ar vilkiem, bet vinju principa pec iebaza psihenee,... peec vairakiem gadiem zinjas par vinju pazuud, vainu nomira psihenee vai atrada savu vilku baru..
skumji
shanty
Esmu redzējusi to raidījumu, par ko Lilija Emma runā- tur bija stāstīts par cilvēkiem, kas uzauguši starp dzīvniekiem. Un kāda speciāiste skaidroja, ka tiek pieņemta savas ''audžuģimenes'' izturēšanās, sazināšanās u.tt. Verbāli sazināties (ar valodu, kā mums pieņemts) viņi var vairs arī neiemācīties, ja starp dzīvniekiem pavadīts ilgāks laiks. Vecumā līdz kādiem 3 gadiem (īsti neatceros) bērns iemācās uztvert pasauli, ja viņš aug, piemēram, starp vilkiem- tad pasaules uztvere daļēji būs iemācīta kā vilcēnam.
Nephrite
njaa..arii es esmu redzeejusi kkaadu raidiijumu..."neizskaidrojami bet fakts.."


tur bija runa par to sunju buudaa uzaugusho meiteni, gan vilku baraa uzaugushu viirieti...

kaada reportiere vinjam pateica, ka zoo daarzaa ir vinja maate....pat peec ljoti daudziem gadiem vinjsh vareeja pateikt, ka taa nav taa vilcene, kas vinju uzaudzinaajusi..peec tam atk laikam pazuda.......


gaadaas visaadi.......

maichestera
Ir tāda garīga slimība - Likantropija.
Cilvēkiem liekas ka viņi ir vilkači vai vampīri un tā arī uzvedās.
Šī slimības saāsināšanās notiek tieši pilnmēnes laikā.
Vēl šai slimībai var pieplusot trakumsērgas simptomus un mīts par vilkačiem gatavs.
Visam var atrast racionālu izskaidrojumu.(gandrīz visam)
Roviela
Likantropija! Tā bija tā slimība, kuru es nevarēju atcerēties smile.gif
Paldies.
Tieši par to arī runāju.
Bet tāpēc cilvēks nekļūst pa īstam par vilku vai citu kādu dzīvnieku.
Malduguns
Parasti jau visas psihiskās un gan jau arī dažas citas slimības saasinās tieši pilnmēness laikā. Pēc šizofrēniskā vīrieša aiz sienas zinu.
shanty
CITĀTS(storyteller @ 30.08.2007 20:16) *
Parasti jau visas psihiskās un gan jau arī dažas citas slimības saasinās tieši pilnmēness laikā.


Mhmm, kāds varētu paskaidrot, kāpēc tā? smile.gif
Lilija Emma
nu... menes pievilkshanas speks iespaido smadzenju darbiibu? nezinu..
Kapec sunji gaudo pilnmeness naktiis? smile.gif
Pūķēns Sāra
Par to iemeslu, kādēļ viņi kļūst agresīvi tieši pilmēness un tā tuvošanās laikā, nezinu. Bet man ir zināma kāda sieviete, kas strādā gan ar psihiski slimiem cilvēkiem, gan ar cilvēkiem, kas atkarīgi no narkotiskām vielām, un viņa reiz minēja, ka tieši pilnēmess laikā šie cilvēki kļūst agresīvāki, viltīgāki un visādā citādā ziņā neprognozējami.
Tāpat jau arī ir ar dzīvniekiem, šai laika posmā viņi kļūst tramīgāki un piesardzīgāki, citi, iespējams, arī agresīvāki, tāds redzamāks piemērs būtu, kaut vai tā pati vilku un suņu kaukšana pilmēness laikā. Tāpat arī parasti cilvēki ap šo mēness fāzi, kļūst nemierīgāki. Citi vienkārši nejūtas komfortabli, citiem sāp galva vai kas cits, bet jūtīgāki cilvēki, kuri parasti ir bērni, pat šajā laikā dara lietas, kuras vēlāk neatceras un kuras tiek darītas miega laikā, biežāk saukta vienkārši par Mēnesserdzību.
Minu, ka pilmēness tiešām kaut kādā veidā iespaido mūsu prātu, smadzeņu daļu. Iespējams cilvēkus, kuriem ir vājāki nervi, vai kuri cenšas izmantot vairāk sev iedalīto prātiņu, šī mēness fāze arī ietekmē vairāk, bet tas jau ir tikai mans minējums happy.gif


Meklējot informāciju par šo tematu, uzkūlos virsū kādai visai interesantai lapai, ar pavisam cita veida skaidrojumu, kurš man pat ļoti iepatīkās. Lūk šeit būs tā lapa ar rakstu, ieteiktu izlasīt, ir par ko aizdomāties.



P.S. [Pūķēns Sāra]
Roviela
Izlasīju. Žēl, ka cilvēks noticējis milžiem (pilnīgas blēņas un tas ir pierādīts, nav tas nekāds cilvēka iegurņa kauls tādā izmērā, ja tāds vispār eksistē - nez kāpēc pilnīgi neviens cits par tādu neko nezin), bet doma par to, ka vilkačošanās var būt kā protesta kustība, kuras locekļiem, protams, nemaz nevajadzēja pa īstam būt vilkačiem, ir interesanta. Un daiļliteratūrā aprakstīta arī smile.gif
Vēl mani sasmīdināja 300 000 gadu vēsture šai teritorijā smile.gif
Ledus no šejienes atkāpās un teritorija tapa atkal apdzīvojama tikai kādus 11 tūkstošus gadu atpakaļ. Lai nu ko, bet ar arheoloģiju gan tur viens otrs nedraudzējās. Laikam nav izdevīgi.
Pārējo sviestu kā Atlantu valdīšanas laiku labāk neapspriedīšu. "Pat pēc vairākkārtējas pārrakstīšanas un tulkošanas grāmatā, ko mēs pazīstam kā Nekronomikoni"... jau vien izsaka visu. NAV tādas graamatas. Pareizāk - ir leģenda par it kā esošu grāmatu, kuras patiešām uzrakstīšanu pamudināja tas, ka tādas nav. Ir daudzi tās teksti, kurus sacerētāji ir uzrakstījuši tāpēc, ka iedomājās, ka viņiem šis teksts ir kaut kādā veidā pareizi atklājies. Bet tādas grāmatas nav.
Nīnives vārdu gan varēja uzrakstīt pareizi...
"Noteiktā psiholoģiskā stāvoklī cilvēks spēj samazināt savu svaru līdz 3 kilogramiem, pat spēj levitēt." Kaut kā nav redzēts!

Tas raksts ir tāds, atvainojiet bezdievīgi samiksēts pilnīgi dažādu un nesaistītu leģendu un mistikas apkopojums, ka tad jau man ir vieglāk noticēt Baltu Tēvu Pokaiņu cik-tur-collu garam tunelim zem zemes, pa kuru drasē Nameja karadraudze. tongue.gif
Drausmīgi lētticīgs teksts. Tik ļoti, ka man žēl interneta vietas, kurā tas ievietots.
.Meitene.
Jā, īstenībā ticu.

Protams, nejau par to, ka cilvēks pusnaktī pārvēršas par zvēru.
Ir cilvēki, kas tika izaidzēti zvēru vidu. Cilvēki- Maugļi.
Krievijā ir kādi 10 tādi fenomeni uzskaitīti, bet cik vēl nav atrastu...

Diemžēl, ir nežēlīgi cilvēki, kas savus tikko dzimušos bērnus apmet likteņa varā.

Cilvēki- Maugļi , cik zināms, nedzīvo ilgāk par 30 gadiem...
mume
CITĀTS
Cilvēki- Maugļi , cik zināms, nedzīvo ilgāk par 30 gadiem...


Kapēc, man likās otrādāk, ka viņi spēj nodzīvot ilgāk par cilvēkiem...??? huh.gif

Roviela
Nē, viņi dzīvo tikpat, cik citi cilvēki. Ne jau brīvā dabā, protams! smile.gif (vai arī, lūdzu, parādiem man, kur ir teikts, ka dzīvo mazāk, un kāpēc)

Bet šis te - par Maugļiem, vispār jau, ir offtopiks. Pavediens ir par vilkačiem, nevis bērniem, kas pamesti mežā un tur izdzīvojuši.
Lilija Emma
labi, labi..
Patriote.
Vov īstenībā jūs man te atklājāt jaunu, fascinējošu Ameriku. smile.gif paldies.
tagad ārā ir pilnmēness he. xD.gif nez ko dara mani draugi narkomāni . sēž u loga un gaudo? laughing.gif
lab, lab par tiem Maugļiem kaut kā grūti ticēt, bet ja jau jūs tā sakāt..
Shadowstalker
CITĀTS(Pūķēns Sāra @ 31.08.2007 00:32) *
Meklējot informāciju par šo tematu, uzkūlos virsū kādai visai interesantai lapai, ar pavisam cita veida skaidrojumu, kurš man pat ļoti iepatīkās. Lūk šeit būs tā lapa ar rakstu, ieteiktu izlasīt, ir par ko aizdomāties.
Hahaha, tas tak vecais ````ējs Māris aka mORGS. Un tā visa lapa ir konkrēti sviestaina.
NaeosPsy
Nu,ē, pēc manām domām vilkači ir prātā jukušie.
Un spalvas, varētu būt, baiļu, neskaidrības, vai halucinācjas auglis.
positiv denken
Manuprāt - no tukša gaisa jau tik daudz leģendu nerastos - vai tad tikai bailes no vilka kodiena liktu iedomāties vilkačus?!? Domāju, ka vilkači ir eksistējuši.
Lilija Emma
CITĀTS
Manuprāt - no tukša gaisa jau tik daudz leģendu nerastos - vai tad tikai bailes no vilka kodiena liktu iedomāties vilkačus?!? Domāju, ka vilkači ir eksistējuši


Ir jau arii tada lieta ka sniega cilveeks, kas ir liels un spalvains un par vinja eksistenci esmu daudz parliecinataka neka par vilkachu, varbut ieraugot sniegacilveku no attaluma vinji izgudroja vilkachu parvershanos, ja njem veraa to ka ir divas teorijas..
1.cilveeks parvershas papusei par vilku..
2. pilniiba par vilku..

Positiv vienmer katra stastaa un legjendaa ir sava dalja patiesiibas.. smile.gif
Shadowstalker
Vai nav smieklīgi, ka cilvēki labāk notic tam, ka "noteikti tur kaut kam jābūt", tikai tāpēc, ka "tāpat tak nekas nerodas", bet netic tam, kas tiek reāli noskaidrots.
Roviela
Ir smieklīgi. Bet raksturīgi cilvēkiem (psiholoģiski. Visiem vairāk vai mazāk), it īpaši jauniem, naiviem un nezinošiem. Viens otrs gan pamanās tā nodzīvot līdz sirmam vecumam un ne par matu nepalikt gudrāks. silent.gif "
Uz saukļa "kaut kas tur IR!" turas visa dzeltenā prese un mistika arī.
Tauta aizmirst, ka saskaitot 0+0+0...+0, lai cik skaitītu, nekad nesanāks 1. Psiholoģiski šķiet, ka sanāks, vai tad nē? grin.gif
Var rakstīt, lasīt utt. "vilkacis to"+"vilkacis šito" un tā tālāk, bet, ja nevienu vilkaci reāli uzrādīt nevar, tad šīs skaitīšanas dēļ vien viņi pēkšņi neuzradīsies.
maichestera
CITĀTS(positiv denken @ 16.09.2007 13:47) *
Manuprāt - no tukša gaisa jau tik daudz leģendu nerastos - vai tad tikai bailes no vilka kodiena liktu iedomāties vilkačus?!? Domāju, ka vilkači ir eksistējuši.


Domājams ka te vainīga trakumsērga.
To pārnēsāja vilki,lapsas un klejojoši suņi.
Cilvēkus bieži sakoda. Neadekvātā uzvedība - un vilkacis gatavs.
Arī mītu par vilkača kodiena spēku var izskaidrot šādi.
Lilija Emma
CITĀTS
Domājams ka te vainīga trakumsērga.
To pārnēsāja vilki,lapsas un klejojoši suņi.
Cilvēkus bieži sakoda. Neadekvātā uzvedība - un vilkacis gatavs.
Arī mītu par vilkača kodiena spēku var izskaidrot šādi.


aha ;P
NaeosPsy
Visu var izskaidrot.
Varbūt vienīgi, kaut kā...
Gribējās, tak kautkādām ```` ām ticēt.
maichestera
CITĀTS(gints @ 19.09.2007 17:45) *
Visu var izskaidrot.
Varbūt vienīgi, kaut kā...
Gribējās, tak kautkādām ```` ām ticēt.


Tici citplanētiešiem un spokiem.
Tas ir daudz reālāk..
washulis
esmu pie ticētājiem visam pārdabiskajam, bet es it kā gaidu pierādījumus... kāpēc lai tie neeksistētu? katru lietu var izskaidrot un kāpēc lai maģija un citi tādi nebūtu šis izskaidrojums?
Shadowstalker
CITĀTS(washulis @ 25.09.2007 13:47) *
es it kā gaidu pierādījumus... kāpēc lai tie neeksistētu?
Hmm... jo tos nevienam NAV izdevies atrast?

CITĀTS(washulis @ 25.09.2007 13:47) *
katru lietu var izskaidrot un kāpēc lai maģija un citi tādi nebūtu šis izskaidrojums?
Un kāpēc lai skaidrojums nebūtu "tie ir vienkārši izdomājumi"?
Elony
CITĀTS(Shadowstalker @ 26.09.2007 17:41) *
Un kāpēc lai skaidrojums nebūtu "tie ir vienkārši izdomājumi"?


Drīzāk ne vien izdomājumi bet arī halucinācijas un ticība senām pasakām. Māņticība. Bija ļoti laba latviešu filma par to, kur vienai saimniecei viss veicas, un tāpēc viņa ir vilkate.

Zinātniski cilvēka pārvešanās par dzīvnieku burtiski ir vien nepierādīta, bet arī tiek uzskatīta par mazticamu.
Maģija - tam akli ticēt ir mulķīgi. Mīti un "pēdas", kuras uzdot par pierādījumiem nav pārliecinoši, tāpēc vilkaču eksistences pieļaušana man ir 0,01%.
svekris
Vilkacis, vilkatis, vilkateks, arī kadars latviešu mitoloģijā ir par vilku pārtapis cilvēks. Par vilkačiem var kļūt kā sievietes, tā vīrieši. No vilkiem vilkači ar neko īpašu neatšķiras. Minēts, ka vilkačiem esot cilvēka acis un to pakaļējā ķermeņa daļa esot augstāka nekā priekšējā (vilkiem esot otrādi), kā arī tie neesot tik rijīgi kā vilki.

32945. Vilkačiem esot pakaļējais miesas sastāvs augstāks nekā priekšējais. [Jkr. II, 16. Audzis, Inciems. - LTT]
32920. Vilkats ir par vilku pārvērties cilvēks. Vilku no vilkata var tikai tad izšķirt, ja tam pie saplēstas aitas uzsauc: "Kūm, dod man ar!" Tad vilkats atstāj pusi aitas zemē, bet īstais vilks to nedara. [F. Brīvzemnieks, 1881, VI, 206. - LTT]

Kļūt par vilkaci var dažādos maģiskos veidos: 1) izlīst kailam caur tāda koka sakni, kam izliekums pacēlies virs zemes, bet abi gali atrodas zemē. Nereti minēts, ka tas jādara pusnaktī.

Folloras materiala ir parak daduz lai teiktu ka tas ir mulkibas. Katra gadijuma ja kaut kas ir saglabajies sastits ar dabas klutu. mans viedoklis -
lauku tatninas zin labak...
Shadowstalker
Folkloras materiālu ir daudz arī par nogrimušām pilīm, Antiņu un visādu citādu pasaku.

"Lauku tantiņas zina labāk" - par šito es vispār rēcu. Ko viņas, ````, zina labāk, un kāds tam ir pamatojums, ka tā?
shanty
CITĀTS(svekris @ 27.09.2007 12:41) *
Kļūt par vilkaci var dažādos maģiskos veidos: 1) izlīst kailam caur tāda koka sakni, kam izliekums pacēlies virs zemes, bet abi gali atrodas zemē.

Ak, es esmu līdusi caur tām vilkaču priedēm, žēl, bet nekas nenotika. biggrin.gif
Jāpiekrīt Shadowstalker- folklorā var atrast ne to vien.
Lilija Emma
nja...
taa jau ir, varbuut vieniiga lieta ka ljooti taalaam tautaam ir aptuveni vienaads apraksts un veidas, kka taa..
tas varbuut nedaudz...
Elony
Patiesība paraksti ir ļoti dažādi.
Vienai tautai par vilkaci kļūst tad, ja tevi sakož vilkacis vai vilks un pilnmēnes laikā pārvēršas par nekontrolējamu briesmoni. Un tāds vilkacis ir ļauns.
Latviešiem vilkatis ir līdzīgs raganai vai burvim, kas spēj pieņemt vilka veidolu, vaicot maģisku rituālu. Un tādi vilkači var būt visādi dzīvnieki, ne tikai vilki. Turklāt ne viņi visi ir ļauni.
Tas, ka cilvēks, vai cilvekveidīga būtne pieņem dzīvnieka veidolu ir sastopamas jau ļoti sen. Grieķu mitaloģijā ir pilns ar dieviem, kas pārvēršas par dzīvniekiem, kas pāŗvērš cilvēkus par dzīvniekiem. Un viņi nebūt nav ļauni.
Bet vienota vilkača tēla nav. Tāpat kā uzskatu, kā viņu uzveikt, kā pārvērsties par vilkaci un atgūt cilvēka veidolu.
Vienoto vilkača tēlu - pusclivēku, pusvilku - radīja Holivudas šausmu filmas. Tajās vilkaši ir ļauni, pārvēršas pilnmēnesī, nogalināmi ar sudrabu. Līdz tam šāda vienota uzskata nebija.
Ķipītis amonjakā
Nu es tam ticu, bet jāsaka godīgi, ka tas jau nav tā kā pasakās. Viss ir citādāk.. Neizsaidrojami, bet fakst.. xD.gif
džoulīne
CITĀTS(Pūķēns Sāra @ 30.08.2007 23:32) *
Meklējot informāciju par šo tematu, uzkūlos virsū kādai visai interesantai lapai, ar pavisam cita veida skaidrojumu, kurš man pat ļoti iepatīkās. Lūk šeit būs tā lapa ar rakstu, ieteiktu izlasīt, ir par ko aizdomāties.
P.S. [Pūķēns Sāra]


ammm. ļoti interesējos par šīm lietām, palasīju, augstākminēto kopsavilkumu par vilkačiem un pilnīgi asaras no šoka birt sāka. huh.gif cilvēki mīļie. man milzīgs prieks par to, ka nepieļaujat domas par iespējamību šādu, tas vismaz nebojā dzīvi. bet man tomēr ir jāsamierinās ar to, ka es tam ticu.. redziet. pirms pavisam neilga laika, ja man kāds kaut ko tādu censtos ieskaidrot, es vēderu kutinādama visticamāk smietos, un uzskatītu, ka šis cilvēks, kurš to censtos ieborēt ir nelīdzsvarots. mēs ļoti daudz nezinam. un neticam. bet patiesi. kosmoss ir liela mīkla, kāpēc mēs domājam, ka uz zemes viss nav tā pat?
labi. sākšu savu garo stāstu, kuru patiesībā nedrīkstētu nevienam stāstīt, jo ir ļoti vareni cilvēki [nu vismaz mēs tā domājam, ka viņi ir cilvēcīgas būtnes] kuri par šīs informācijas publicēšanu varētu kaut ko izdarīt ar mani, bet es par to sen vairs neuztraucos, jo kādu laiku mans mērķis ir viņus izaicināt. [iemesli nav svarīgi].
tātad. sāku tikties ar kādu puisi. pirmais iespaids? dīvains. bieži mēdza stāstīt kaut ko bezsakarīgu. daudz uzzināja par mani, ņemot vērā, ka ne viņam, ne viņa draugiem nebiju neko stāstījusi. likās, ka viņš ir nenormāls, ar kaut kādām novirzēm. viņa draugi zināja par viņa dīvainībām, par to, ka viņš mēdz būt lapsa... [tēlot lapsu, vilku etc]. salīdzināja savu spēku ar ugunskuru. bet ziniet? tas viss kļuva ar vien interesantāk, jo mēs kļuvām par draugiem, sākām viens otram uzticēties, izjutām spēcīgas jūtas viens pret otru.. agrāk jau bija gadījušās ar mani lietas, kuras nevaru un nemāku izskaidrot [gari, spoki..] , bet būdama kopā ar viņu, es šiis lietas redzēju citā gaismā. Puisis sāka stāstīt par to ka manī kaut kas ir, un par cik ļoti no tā visa baidos un cenšos atturēties [nekādu sajūsmu nekad nav izraisiijusi vēlme pašai redzēt, kā rēgam cauri mašīna izbrauc, kā pēkšņi tukšā istabā kāds ierunājas, vai jūtot kā kāds pieskaras dvēselei, agrāk vienmēr histērijas lēkmes sākās..] biju ļoti dusmīga par to ka viņš man skalo smadzenes par lietām kuras zināt nevēlos... kā viņš par to zināja, ka man piemīt šī spēja, ieraudzīt, sadzirdēt, sajust šīs neizskaidrojamās lietas? nezinu. bet nojaušu. vienu nakti abi staigājām.. ieraudzījām kādu vecu šķūnīti, un apsēdāmies, runājām. viņam atkal sākās šīs pārvērtības. [parasti balsī un uzvedībā, redze arī nebija spīdoša] kad viņam tas nitika, tas nozīmāja ka viņa cilvēcīgā puse tajā brīdī bija kļuvusi vājāka, un ārā līda zvērs, kā viņš pats to sauca. nekad nelikās tas biedējošs, jo neticēju, ka man kaut ko varēja izdarīt [nu bija pāris gadījumi, kad zvērs ieķēra tā normāli rīklē, bet tajos brīžos, pamatīgi iegāzu pa pieri, un viņš kaut kur aizleca(tiešām aizleca- ļoti ātri.)]. nu jā. un toreiz sēdējām, gāja garām kaut kādi cilvēki, un par katru viņš kaut ko varēja peteikt. palika tā dīvaini [varbūt pat netic;eju, viens no pirmajiem šokiem] un prasiiju, lai puisis pastāsta kaut par mani. ilgi neko neteica. nerunājām. sēdējām un domājām. domās sāku lidot. [biju kādā vietā ārpus dzimtās pilsētas centra, domās] un puisis sāka atstāstīt katru punktu, ko es domās daru. katru lietu, ko viņš redzēja. tā dīvaini palika. bet tas bija gana labs pierādijums tam, ka viņš bija īpašs. bieži lēkāja pa kokiem, jumtiem. no vienas pilsētas gala, uz citu. sāpes neizjuta, bieži tika traumēts, bet vienmēr ātri sadzija, nebija gan tas atkarīgs no pilnmēness, bet no emocionālās stabilitātes un kautkādām mēness fāzēm [vienreiz nejauši ieraudzīju viņa kalendāriņu]. cilvēcīgā puse vairāk pārzināja emōcijas, zvēram bija tikai instinkti, emocijas izjuta minimāli. atceros kā viņš mēdza cīnīties ar zvēru, kad sajutās vājš, bet nevēlējās viņu laist laukā. tad vienkārši nokrita, sāka raustīties un runāja pats ar sevi divās valodās. ķermeņa deformācijas arī mēdza notikt, un viņš uz tām ļoti ilgi mani gatavoja. vienu reizi daļēji deformētu viņu redzēju un ļoti ļoti nobijos. tas nebija ierastais cilvēks. ķermenis pulsēja. asinsvadi izspiedišies. bija sākušies kautkādi zaļa ķermeņa nokrāsa. [nu, dīvaini, zinu] un tad viņš izskrēja ārā. varbūt negribēja nodarīt pāri.. nezinu. patiesībā tā ir liela mīkla. ko gribēju teikt? tas ir tikai pa pusei. viņa tēvs, puisi pirmo reizi uzmeklēja 9tās klases beigās [viņam ir daudzi pusbrāļi, kurus viņš nepazīst, un mamma viņam visticamāk vienkārši bija sieviete, kuras prāts tika kontrolēts un ieņemts kārtējais "mutants"], ir pilnībā zvērs un nekāda cīņa starp cilvēcisko un zvēru nenotiek. emocijas neizjūt. ko viņš darīja kad satika? pastāstija par to kas viņš ir.. otro reizi satika tad kad māciijaas 2 kursā. ko darīja? tēvs ir no mafijas un parādija savu spēku, deformēti ķermeni un to kā viņi pārgrauž cilvēkiem rīkles. puisim tēvs ļāva uzbrukt tikai bezpajumtniekiem, ja viņam kādreiz parādās vēlme uzbrukt. cik viņa cilvēciskā puse zin, nevienu nogalinājis vēl nav. dzīvniekus varbūt. trešo reiz satika, kad puisis devās mājās, starpcitu, vienmēr viņu pavada kaijas un arī tā reize nebija izņēmums. tā ejot, uz tumšas ieliņas viņu centās piekaut divi reperi [bez iemesla, nu tā teikt nepārtrauktieie kariņi metālistiem/makslniekiem/alternatīviem pret reperiem]. spārdija. sita. tad pēkšņi piebrauca kāda mašīna. izkāpa tēvs, izsvieda abus pret sienu [nu uz slimnīcu jābrauc nebija] un teica, ka nu var droši doties mājās... ammm. atgadiijumi bijuši ļiti daudz, un arī pati esmu to visu redzējusi un izjutusi.. personīgi nebaidos, bet ko es gribētu pateikt? tie cilvēki, kuri ir šie radiijumi [parsvarā tie kuri nav cilvēcīgie] ir ļoti augsti un sabiedrībā pazīstami cilvēki. secinājumus un paralēles meklējiet paši.

P.S. varat arī neticēt, par to nepārdzīvošu, jo ļoti labi zinu, ja man kāds to mēģinātu iestāstīt pirms kādiem 2iem gadiem, neticētu.. rolleyes_a.gif
(sun)
Vilkači.Wow , neticu.
Vienkārsi tā savādi.Bija viena slimība , nu par baigo vilka apmatojumu , bet tā jau laikam nav uz šo te attiecināma.Nu tai es gan ticu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!