Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tolkīna labākā grāmata.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu
terapsina
Nu daudzi šeit ir lasījuši dažas vai visas šīs grāmatas, tāpēc būtu interesanti uzzināt kuras grāmatas īsti mums patika vislabāk. Pēc balsošanas pierakstiet kāpēc tā jūsuprāt tā ir visinteresantākā grāmata un mēs varēsim salīdzināt kuri Tolkīna garadarbi tad bija visaizrajošākie un populārākie.

P.S. Es šādu aptauju nekur neievēroju, bet ja tāda tomēr ir, tad es ceru, ka tas man tiks piedots.
Antons Ego
gredzenu pavēlnieks. man vispār liekas, ka, lai arī hobits bija tāds kā visa aizsākums, visā visumā jau tieši ap lotr ir augusi arda un visas grāmatas. tas vienkārši ir kodols, kuru, savā ziņā, neapvainojaties, bet paskaidro un papildina pārējie tolkina darbi. jā, arī silmarilions, kurš savā, tā teikt, episkajā vēstījumā varbūt pat pārsit gp.
Lēdija Čaterleja
Hobits, jo to vienīgo esmu lasījusi smile.gif
GP tikai skatījusi, bet filma laba
Elony
Gredzenu Pavēlnieks.
Hobits man šķiet pārāk bērnišķīgs, bet The Silmarillion ir sarežģīts. Citus lasījis neesmu, lai gan vairums ir līdzīgs The Silmarillion, vismaz tā esmu dzirdējis. Gredzenu Pavēlniekā ir gan nenovēršamu briesmu noskaņa, gan grandiozs stāsts, kas nav pārāk sarežģīts.
maichestera
Grūti bija izšķirties starp GP un Silmarillionu.Bet beigās tomēr nobalsoju par Silmarillionu.
Man šie darbi ir vienlīdz mīļi..
Purple mist
Gredzenu Pavēlnieks. Tas ir vienīgais, ko esmu lasījusi. Tomēr, man liekas, ka viņa grāmatas ir saistītas. Un visa centrs ir GP. Tas ir arī visinteresantākais. Un tieši tāpēc mana atbilde ir Gredzenu Pavēlnieks.
terapsina
Nu es pati balsoju par "Silmarillion", un tā ir kā skaidrojoša saistviela pārējiem darbiem, bet tev taisnība, šiem stāstiem ir centrs, tikai tas ir nevis Gredzenu pavēlnieks, bet Hobits. Tev līdzīgi domā daudzi, bet tas ir tikai tāpēc, ka šī grāmata kļuva slavenāka kā pārējās, tomēr Hobits tika sarakstīts pirms Gredzenu pavēlnieka.
Erasmus
Grāmatām nav centrālās or sth.
Par kanoniem uzskata GP un Hobitu, jā, bet tas tikai tādēļ, ka tās vienīgās ir izdotas, kamēr Tolkīns bija dzīvs.
Grāmatas saista Tolkīna pasaule, tās vēsture, mitoloģija, kultūra, valodas un viss pārējais.

Nebija konkrēta stāsta vai centrālā notikuma. Bija gan trīs stāsti iz Elder Days, kuriem, kā Tolkīns uzskatīja, vajadzēja daudz dziļāku un detalizētāku stāstījumu, nekā tas bija minēts Silmarillionā. Pirmais bija Lay of Leithian (Release from Bondage), stāsts par Berenu un Lutiēnu, otrais Narn I Hin Hurin (Children of Hurin), par Hurinu un viņa dzimtas likteņiem, un trešais bija Fall of Gondolin, par Gondolīnas krišanu un Morgota uzvaru.
NaeosPsy
Hobits!
Karadir
Es uzskatu, ka tā kopumā spriest nevar kura labāka, jo visas Tolkiena grāmatas papildina viena otru un viena bez otras būtu mazsaprotamas.
Dark_Latvian
Mans tops:
1. Gredzenu Pavēlnieks 1,2,3.
2. Unfinished Tales
3. The Silmarillion
4. Hobits
Pārējos ceru izlasīt wink.gif
Grēkmeistars
Gredzenu pavēlnieks. Tā iemesla dēļ, ka tā ir vienīgā, kuru esmu lasījusi. Un tomēr tā ir triloģija, nevis viena grāmata.
terapsina
Nu labi, Gredzenu pavēlnieks nav viena grāmata, bet tas ir viens stāsts un tāda bija mana doma, nepiesienies vārdiem, jo Tolkīns sākumā tāpat gribēja visu garo stāstu izdot vienā grāmatā, vienkārši viņš saprata, ka cilvēki nevarētu atļauties pirkt vienu tik biezu grāmatu kā Gredzenu pavēlnieks.
Elony
CITĀTS(Perfumer @ 11.08.2007 21:55) *
Gredzenu pavēlnieks. Tā iemesla dēļ, ka tā ir vienīgā, kuru esmu lasījusi. Un tomēr tā ir triloģija, nevis viena grāmata.


Starp citu, Gredzenu Pavēlnieks nav triloģija. Tās ir 6. atsevišķas grāmatas, kas izdotas kopā pa divi. Izdevējs tām izdomāja nosukumus un Tolkīns tikai apstiprināja. Taču tas ir viens stāsts, tāpēc to var sakitīt arī kā vienu grāmatu sešos sējumos.
trakaa_
GP -- man arī tā ir laikam vienīgā no visām minētajām, kuru esmu lasījusi.
Vienīgi laikam to Hobitu esmu lasījusi, bet nepārāk patika!

((:
NaeosPsy
Silimarionu izlasīju, arī laba.
Hikari
Ja tā labi padomā, diezko daudz no Tolkīna neesmu lasījusi, tikai GP, Hobitu un Roveru. No tām laikam visvairāk patika Hobits, jā. Laikam jau, īsti nezinu. Un Roverandoms bija vienkārši mīlīgs, īstajā garastāvoklī tik jauka grāmatiņa happy.gif
kaiva
protams ka objektīvi vislabāk gp. Bet Hobits man dikti mīļš kā bērnības grāmata, tam pavisam cita noskaņa UN- tas ir superīgi iztulkots atšķirībā no gp kā jau mēs zinām
Zafira
Es par Hobitu! Nezinu. Vienkārši patika. grin.gif
Mattiass
Es arī par Hobitu. Tas bija kaut kas svaigs, un es atceros, kā priecājos to lasīdams. Gredzenu Pavēlnieks man likās smagnējāks un grūtāk lasāms.
Akvarelis
Gredzenu pavēlnieks. Tā ir visu stāstu sirds.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!