Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Evanna Linča (Evann Lynch)
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
Ného
Pēc filmas (FO) noskatīšanās, atliek vien teikt, ka filmas veidotāji ir trāpījuši desmitniekā. Par aktiermeistarību neko nevar teikt, kā ne kā tomēr pirmā reize tādā mērogā, bet tā noskaņa, ko rada Evanna un viņas balss, tik tiešām atbilst Lunai, kāda viņa ir bijusi iztēlota lasot grāmatu.
Jāpiekrīt Roulingai, kas saka, ka Evanna ir īsta Luna Mīlaba.
*Kokonatiene
Ir jau ir īsta Luna. laughing.gif
Īsti atbilstoša bija savai lomai, radīja to viegli vājprātīgo Lunas efektu. Bija baigi jauki. happy.gif
Purple mist
Evanna tik labi tēloja, ka pat jāaizdomājas vai tik viņa tiešam nav tāda? xD.gif
Viņa man patika ar visiem saviem pudiņiem, un spēju saglabāt smaidu pat tad, kad bija pazudušas visas mantas.
Evanna ir izcila.
Ného
CITĀTS(Muchacha @ 15.07.2007 20:26) *
Evanna tik labi tēloja, ka pat jāaizdomājas vai tik viņa tiešam nav tāda? xD.gif

Ja, paskatās intervijas ar viņu, tad var rasties tāds iespaids grin.gif
Hēbe
Skatijos filmu un nospriedu, ka Evanna notēloja labāk nekā izdaudzinātā Emma Vatsone. Patiešām talantīga meitene- klīstošais skatiens, balss intonācija un jautrais palēciens. happy.gif

**Kittie**
bet šitā aktrise ir forša! grin.gif čista īsta Luna. man patika. riktīgi labs tēls. smile.gif
Annell
Viņi ir trāpījuši desmitniekā ar šo aktrisi! Viņa nevis tēlo Lunu, bet ir Luna! =DD
coffee
evannai lincai piestav si loma,zel,ka vinai nebija tik liela loma,gramata likas,ka vina biezak paradas. smile.gif
Victor Krum
QUOTE(Hēbe @ 15.07.2007 22:17) *
Skatijos filmu un nospriedu, ka Evanna notēloja labāk nekā izdaudzinātā Emma Vatsone. Patiešām talantīga meitene- klīstošais skatiens, balss intonācija un jautrais palēciens. happy.gif

Paskaties kādu interviju ar viņu - tāds runas stils un skatiens viņai piemīt arī dzīvē. Es nesaku, ka viņa tēloja sūdīgi, man personīgi ļooti patika, bet nevajag slavēt viņu par aktiermākslas talantiem, jo tur daudz kas bija dabiski. Emma ftw!!
(sun)
Luna bija forša^^
Tiešām - un tie palēcieni...
Ideāls darbs.
Kaķurēgs
Evannas Linčas acis ir pirmais, kas paliek atmiņā. Tādas lielas un izbrīnītas.
Otrais - runas veids - grāmatas lasīšanas laikā tu pat neaizdomājies, kāda tam ir nozīme noskaņas radīšanai, bet filmā - tas Lunu padara daudz izteiktāku.
Palēcieni - arī piemēroti.
Trešais - nav gadījies redzēt sarakstu ar pārējām kandidātēm, taču Evannas izvēlē filmas veidotāji kļūdījušies nav.
Marelle
Šajā filmā viena no manām mīļākajām aktrisēm, jo kaut ko labāku ar Lunu nevarēja izdarīt. Tiešām, pārspēj pat trio, jo viņa ļoti atbilst tēlam. Lieliski, lieliski, lieliski! Ko tad vēl lai saka?
Mesje Paulig
Man personīgi no Trio patīk tikai Rons Harijs tāds janakins koks un Emma tāda parak smuka priekš Hermiones. Linča vnk IR Luna viņa netēlo visās intervijās tad jau viņa tēlo.

Un es neliegšos arī ar to ka Bellatrise ir īsta.
šausmiņa
Evann Lynch..

Lunas tēlotāja manuprāt visvairāk ir spējusi atdzīvināt grāmatas aprakstu dzīvē (ja vēl neskaita Strupu). Viņas tēlojums ideāli sakrita ar grāmatas aprakstu...
Mermaid
Iepriekš šo aktrisi nebūt nebiju manījusi. Un izlasot grāmatu domāju , ka viņa tik tiešām nav priekš manis. Bet noskatoties V daļu Poteram savas domas nezināmu iemeslu dēļ mainīju. Gaisīgums, sapņainums un šarms. Patika. Un viņas rotaļīgā gaita un attieksme pret visu.

Milzīgs žetons Lunas atveidotājai un tie viņas mati. innocent.gif
Elony
Saktoties plakātus un bildes reizēm likās, ka Evanna nu nekādi neder kā Luna, pārāk saprātīga izskatījās. smile.gif
bet noskatoties filmu, domas nācās mainīt. Izcili! Ļoti labs un precīz tēlojums!
10 balles! Nezinu, vai aktrisei par aktiermākslu, vai tiem, kas atrada tādu nojūgušos meiteni... tongue.gif
H.Grendžera
Zinājāt kad Luna ir Roulingas miļākais tēls? blink_a.gif
Miranda
CITĀTS(H.Grendžera @ 20.04.2008 21:41) *
Zinājāt kad Luna ir Roulingas miļākais tēls? blink_a.gif

Jā zināju smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!