Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs Poters un Fēniksa ordenis - apskati un vērtējumi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Edzinsh
---- Uzmanību! Iespējami spoileri! ----
Ja pats/i neesi filmu vēl skatījies/usies, lasi atsauksmes pats/i uz savu atbildību!
_______________________________________________

Lūdzu, šajā pavedienā visi, kas vēlas un kas jau ir noskatījušies Hariju Poteru un Fēniksa ordeni, iesūtiet savus filmas apskatus, iespaidus un vērtējumu.

Katram biedram atļauts iesūtīt tikai vienu apskatu (rakstu) šajā pavedienā, turklāt tam jābūt pietiekami saturīgam un vismaz 150 vārdu garam (salīdzinājumam – šis raksts līdz atzīmei ir ~80 vārdu garš). Visi pārējie tiks izdzēsti, kā arī izdzēsti tiks raksti, kas iesūtīti pirms 13. jūlija. Pavedienu aizsāk Edzinsh, kurš filmu jau ir redzējis.
_______________________________________________


Lai kāds no šī foruma biedriem nepiedzīvotu letālu šoku, redzot šo filmu, divi kurbijkurne biedri - šoreiz eyedam un es, Edzinsh - arī šogad tika uzaicināti noskatīties to pirms filmas oficiālās iznākšanas kopā ar citiem žurnālistiem un pēcāk izteikt viedokli. Tad nu -

šajā pavedienā varat izlasīt manas vairāk vai mazāk subjektīvās domas par teju redzēto jaunāko filmu Potersērijā - Harijs Poters un Fēniksa ordenis. Limitētā auditorija ienāk zālē un gaida. Gaida kārtējo brīnumu - poterfilmu, kas viņus pārsteigs, saraudinās, aizraus un, katrā ziņā, - neatstās vienaldzīgus. Atstājot zāli, par sevi biju drošs, ka tā arī noticis, un filmas veidotāji savu uzdevumu izpildījuši. Veiksmīgi vai ne tik ļoti - to katrs var spriest pats. Bet nu es gribētu izklāstīt spilgtākos iespaidus - bez spoileriem, bet, ja nu man tomēr gadās - spoilerbailīgajiem tālāk lasīt neiesaku. Kaut gan - grāmatu lasījuši tāpat visi (domāju) esam, un viss internets jau pilns reklāmas rullīšiem un dažādām ziņām un, vienvārdsakot, šķirbiņām, pa kurām palūrēt. [Piedodiet - nelegālo bilžu vai pārfilmēto video gan nebūs, mana uz acs uzliekamā lēcas kamera diemžēl tai dienā bija izgājusi no ierindas un telefons - atņemts pie ieejas.]


Pirmkārt jāteic, ka no tehniskām lietām, tādām kā montāža, operatora darbs un tamlīdzīgi, neko īpaši daudz nesaprotu. Bet, tā kā varu bez sirdsapziņas pārmetumiem apgalvot, ka man filmas laikā šīs lietas nebūt netraucēja, domāju, ka attiecīgie filmas veidotāji savu darbu ir izdarījuši godam. Tāpēc vairāk pastāstīšu par to, ko pamanīt bija vieglāk.


Ļoti iepriecināja fakts, ka neatceros ne brīdi, kad man būtu bijis garlaicīgi. Šī filma no visām par Hariju Poteru uzņemtajām varētu tikt klasificēta kā ar darbību visbagātākā un saspringtākā - varbūt ne gluži emocionāli (atceramies labirintu UB), bet fiziski (ne jau skatītājiem, bet vispār grin.gif ). Filmas, tāpat kā daļēji arī spēles veidotāji ir atteikušies rādīt mācību stundu norisi, protams, izņemot Aizsardzību pret tumšajām zintīm.

Saprotams, ka visu garākās potersērijas grāmatas saturu filmā iekļaut būtu neiespējami (nu vismaz tā, lai tā neizstieptos PĀRĀK gara), bet dažubrīd tas man, kā vienmēr grāmatas par filmām vairāk cienošam indivīdam, šķita skumji. Daudzas ainas, salīdzinājumā ar grāmatu, bija ne tikai izlaistas, bet arīdzan pārveidotas. Par to vairāk vari lasīt un apspriest šai pavedienā. Tomēr jāatzīst, ka pārviedojumi tomēr bija vairāk vai mazāk veikli, un tiem, kas grāmatu nav lasījuši, absolūti nepamanāmi, bet rūpīgs lasītājs gan ik pa brīdim taptu zālē atrasts vai nu ķiķinām, vai neticībā ieplestām acīm un savilktu seju. Visumā - neslikti, bet varbūt varēja labāk.


Par aktieru darbu runājot... šai filmā neizbēgami notika tas, kas parasti notiek ar ekranizācijām. Parādījās divi tēli, kurus biju iedomājies pavisam citādus, lasot grāmatu. Viens no tiem man sagādāja ne īsti labu pārsteigumu, bet otrs - nudien pozitīvu. Pirmais no tiem ir Arabella Figa, visiem zināmā Harija kaimiņiene. Nezinu, kā jums (ceru sagaidīt arī jūsu atsauksmes un komentārus), bet man šī kundzīte vēl joprojām spītīgi acu priekšā redzama vecāka un vecišķāka. Nevarētu teikt, ka arī aina ar viņas pirmo parādīšanos Glicīniju šķērsielā bija visai izdevusies. Bet to mēs aši pārdzīvojām un turpinājām skatīties.

Un nonācām pie nākamā tēla, kurš parādās: a ) sēdē par Harija izslēgšanu, b ) pirmoreiz pie skolas personāla galda Cūkkārpā, c ) APTZ stundā. Uzminiet nu, kurš tas ir?! Protams, tā ir mūsu visu mīļākā grāmatas varone, profesore Doloresa Ambrāža. Te nu man jāsaka - gods un slava manā izpratnē aktrisei Imeldai Stauntonei par darbu šai filmā. Lai arī tēls atšķīrās no tā, ko biju iedomājies pirms tam, viņas izveidotais bija ne tikvien labs, lai aizstātu līdzšinējo, bet arī pārliecinošs, jaunākajiem skatītājiem patiesas dusmas izraisošs un kaitinošs - domājams, tāds, kādu autore Dž. K. Roulinga bija iecerējusi. Un tie smiekliņi...


Arī muzikālais celiņš bija savos uzdevuma augstumos - ne tik izcils kā dažā labā filmā par hobitiem, piemēram, (sorry, es nevarēju nepateikt tongue.gif ), bet pietiekami labs, lai radītu vajadzīgo gaisotni un sajūtas - gan līriskajos gabalos, gan starpainās, gan cīņas epizodēs. Skaisti un pietiekami grandiozi bija arī specefekti, protams, jo īpaši Burvestību ministrijas ainās.

Kopumā filmai desmit ballu sistēmai es dotu 8,5 balles. Labi, aizraujoši, un tomēr ar dažām darvas pilēm. Uzreiz jāsaka - nāksies samierināties ar līdzīgu stilu un izpildījumu, ja vien paši nepiespiedīsim kādu to mainīt, jo režisors Deivids Jeitss uzņems arī abas pārējās atlikušās filmas.

Lai nu kā, ši tomēr ir man vislabāk patikusī HP filma no līdzšinējām piecām.


Nobeigumam mans "quote of the movie" jeb aptuvens - cik nu atceros - filmas citāts (lai arī nedaudz no grāmatas atšķirīgs, bet tomēr):
There's one thing you have to admit, minister... Dumbledore's got style. (Kingslijs Šaklbots.) smile.gif.



Lai patīk arī jums:
biļetes iepriekšpārdošanā, sākot no 5. jūlija.
Filma, sākot no 13. jūlija, Latvijā būs redzama Rīgas, Valmieras, Daugavpils un Liepājas kinoteātros.
alternative
mjā..pabiju kino..šodien..uz filmas pirmo seansu..un pārliecinājos savām acīm, ka filma patiešām bija ideāla...perfekta..dotu visas 10 acis ar - par to, ka reti bija dzirdama HP filmām raksturīgā mūzika, bet tas tā..

DAniels, Emma, Ruperts, Lunas atveidotāja arī Nevila atveidotājs, kā arī vissi pārejie, režisors, specefekti bija vnk perfekti...un tas filmu kā jau vnm padarīja skatāmu un baudāmu..

jāsaka, ka visi jau izskatījās krietni pieauguši...kaut gan visi kā aktieri viņi ir manā vecumā, bet nez kāpēc radīja manī tādu respektu..;]

protams skumjie notikumi un beigas neatstāja mani vienaldzīgu un lika raudāt un pārdzīvot kopā...

nū tāds tā kā būtu man svērtējums par jauno filmu..

kā vnm ir tādas nelielas skumjas, ka jau esu redzējusi jauno filmu un ka līdz HP noslēgumam atlikušas vairs tikai 2 filmas un 1 grāmata..tas skumdina..




Purple mist
Šodien arī biju aizģājusi. Uz 11.15. 12.auditorija.
Tātad. Filma bija graujoša. Specefekti bija graujoši. Viss notika kaut kā ļoti ātri. Katrs aktieris perfekti notēloja savu lomu. Nu vienkārši perfekti. Ļoti ļoti ļoti patika DA. Žēl, ka arī to rādija maz.
Man tikai likās, vai tie atprātotāji ir galīgi savādāki, nekā AG?
Lunas atveidotāja bija ļoti centusies. Tieši tāda Luna bija perfekta. Ar visu savu dīvainību.
Tonksu es biju iedomājusies vecāku. Un ne tik krutu. Bet ir sanākusi vēl labāka.
Strupa atmiņas tiešām bija miglainas. No Laupītājiem tā kārtīgi varēja saredzēt Džimsu. Lilijas, šķiet, vispār nebija.
Grūpijs. Ak, Grūps. Jaunais Hermiones pielūdzējs. Piemīlīgi.
Freda un Džordža aiziešana no skolas bija jautra.
Siriusa nāve. Kaut arī viens no emocionālākajiem gabaliem grāmatā, filmā tas nekas liels nebija. Žēl gan. Kad Bellatrise Svešovska viņam trāpīja ar Avada Kedavra, izskatījās, ka Siriuss vēl ir dzīvs, līdz iekrita tajā arkā. Un vai tad tai arkai nebija jābūt priekšā kādam aizkaram?
Nezinu kāpēc, bet es Drūmkaktes 12.namu biju iedomājusies vēl drūmāku.
Un es īsti neizpratu kā nāvēži un aurori Noslēpumu nodaļā pārvietojās. Izskatījās kas līdzīgs gaišajām un tumšajām ēnām. Pēc teleportācijas tas nudien neizskatījās.
Tracināja tas, ka visi pēkšņi miedza ar aci Harijam. Nu konkrētāk, Nimfadora, Siriuss un Dumidors.

Ak, man gribas teikt vēl tik daudz. Bet viss galvā vēl juku jukām. To visu vajag lēnām sagremot.
Īsāk sakot, vislabākā filma no iepriekšējām. Daudz darbības un maģijas. Es varētu skatīties atkal un atkal.
Aizejiet, un jūs sapratīsiet.
Eliitis
Nu nezinu, bet es gan biju gaidījusi ko vairāk. sad.gif Ti ļoooti daudz fakti tika mainīti un sagrozīti, tapēc man ,ikās ka filma ir par pavfisam citu grāmatu. Es saprastu ja detaļas tiktu mainītas tam lai filma ietilptu šajās 2,5 h , taču dažas izmaiņas bija tādas, ka tās nekādu laiku neitaupija sad.gif . Nezinu, man šķiet, ka ja es nebūtu lasijusi grāmatu, tad man filma tiešām patiktu, bet tā kā grāmata bija izlasīta, tad filmu nenovērtētu augstāk par 6. sad.gif Tās 2,5h stundas paskrēja tik ātri ka pat nepamaniju, un nespēju izbaudīt filmu - laikam tapēc, ka visulaiku domāju par to kā tiek izmainīts sižets sad.gif Man tagad ir sajūta ka es pusi no filmas neesmu redzējusi grin.gif

Katrā ziņa aceros pirms gada ka vēl nefanoju par hp - man drauzdene teica ka daudz aizraujošākas ir grāmatas nekā filmas - tajā brīdī es sāku smieties - kā filma var būt neinteresantāka par grāmatu, jo tur ta;cu var visu skatīties ar acīm nevis tikai savā iztēlē, un tagad esmu sapratusi - tiešām grāmatas ir daudz aizraujošākas un tas kā es to visu biju iztēlojusies man arī likās daudz aizraujošāk un interesantāk. grin.gif Bet, protams, es saprotu, ka nav iespējams tajās 2,5h to visu perfekti sakļaut, taču tik ļoti mainīt sižetu? ohmy.gif - Jebkurā gadijumā - tās it TIKAI MANAS DOMAS, un kā jau redzat - katram tās ir savādākas smile.gif

P.S. Es gribēju pajautāt - vai tad visiem DA biedriem bija sev rokās jagravē - Es nekad nemelošu! ? -tas bija vienīgais par ko vēl šaubijos - bija tā gramatā vai nē. smile.gif
Īvs
1. Auditorija plkst. 14:00.

Nu ko. Filma likās smaga. Īstenībā sākums likās ļoti labs, salīdzinājumā ar beigām. Ja jautātu, kas man patika un kas nē, man nebūtu, pie kā pieķerties, jo viss likās baigi sabiezināts. Tiešām varēja ļoti labi pamanīt (vismaz tie, kas ir lasījuši šo grāmatu), ka daudzas vietas ir ļoti sagrozītas, kas mani apbēdināja. Taču es nevaru arī nosodīt ''sagrozītājus'', jo es nezinu, kā es viņu vietā būtu likusi filmas paredzētajam laikam samazināties.
Aktieri izskatījās labi, es domāju no profesionālās puses. Tomēr Redklifs tiešām pēc izskata bija tizls. Nu var būt, ka ar matu nogriešanu viņi panāca efektu-garš, izstīdzējis un tievs. Labi. Bet tas, ka viņa mati nekādi nepakļāvās un bija uzslējušies gaisā-tie ir klaji meli. silent.gif
~Luna mani tiešām priecēja. Viņa bija izcila. yahoo_a.gif
~Ambrāža lieliski tēloja, taču pie viņas ''briesmīgā'' izskata vēl varēja piestrādāt. wink.gif
~Hermiones maties vajadzēja būt kuplākiem, un..un tādiem izspūrušākiem. wink.gif
~Šoreiz Malfoju maz redzējām, bet tā, kā šoreiz viņam nebija nekāda lielā loma Poteriādē, tas nekas. grin.gif
~Rons izskatījās tik piemīlīgi. happy.gif
~Aina, kurā Siriuss iekrita tajā arkā bija kaut kas šausmīgs. blink_a.gif Izskatījās it kā viņš aizmidzis krīt tālumā. Varēja labāk. silent.gif
~Grūpiņš tik lielisks. laughing.gif

Bet tas jau arī ir tikai manas domas. grin.gif
Antons Ego
Kā grāmatas ilustrācija - jā, ok.
kā filma - absolūti nekāda. tāds tingeļtangeļu gabaliņš ar ūbermorāli galā. ai, kā visi burās un lidinās un tā. grāmata nav par to.
režisoram jābūt ar baigajām ambīcijām, lai no kaut kā tāda mēģinātu izveidot puslīdz neatkarīgu darbu. nu, kuarons mēģināja. šitas kāviņtursauc režisors nebija mēģinājis. ak.

viens perfekti veidots aktierdarbs - tā vairai vīķei freibergai līdzīgā sieviete. nu tiešām - visu cieņu.

bučošanās aina nebaudāma. kaut kāda ārprātā gara un izstiepta - lai visi ūūūūūū-saucēji var kārtīgi aplūrēt no visiem rakursiem.

un bez mēlēm. bet tas nu tā.

un man patīk skatīties uz retklifa seju no zoda puses. nu, tur ir tādi kadri, kad viņš murgo. patīkami.

un plaudēt filmas laikā ir truli. es zinu, ka daudzi no jums to darīja, stulbie kakuļi!
kvadrātsakne no priedes
Aizgāju. Redzēju.
Ja kāds grib zināt biju 14:00 ; Auditorija 1

Sākās kaut kā jocīgi. Un man šķita, ka tad bija vakars, kad uzbruka atprātotāji, jo grāmatā bija rakstīts, ka vairs nevarēja redzēt zvaigznes. Un, manuprāt, tur vajadzēja būt vairāk apdzīvotam. Jo ja jau Figas kundze nāca no veikala tas nozīmē, ka tur apkārt kaut kas arī bija ne tikai liels lauks un tad kaut kāds tunelis. Bet nu labi. Šitā arī bija labi.

Kad viņš ieradās Drūmkaktē es, lasot grāmatu, domāju, ka tā ir atsevišķa māja nevis kaut kādi dzīvokļi vai kas tur bija domāts. Un Harijs (filmā) nebrēca tik skaļi kā biju domājusi. Daudzi tā runā katru dienu.

Virzamies tālāk uz Cūkkārpu. Tur notikumi šķita saraustīti un laiki bija sajaukti. Piemēram, Triloniju meta ārā no skolas pirms vēl bija sākušās DA nodarbības/sanāksmes. Un vēl Harijs, Hermione un Rons bija pirmie pie Hagrida un tikai tad atnāca Ambrāža. Bet nu es laikam tikai izceļu to, kas man nepatika. Jauki bija skatīties Harija un Čo attiecības. Vienīgais krita uz nerviem tie divi sīkie, kas man sēdēja blakus kinī xD.gif Visu laiku bļaustījās un šausmīgi skaļi rija savu popkornu.

Tagad par aktieriem. Man vislabāk patika Lunas atveidotāja Evanna Linča. Es redzēju vienu (vai vairākas xD.gif) intervijas ar viņu un viņa pati bija kā Luna wink.gif Un viņai ir dievīgi mati wub.gif Un vēl man arī patika Rons jeb Rūperts Grints. Viņš ir ļoti labs aktieris. Vislabāk man patika vieta kur viņš teica Who are you? And what have you done to Hermione Granger. Tāds LOL xD.gif Emma Vatsone kā jau vienmēr (manuprāt) tēloja nedaudz pārspīlēti. Kad viņa runāja kaut ko tādu emocionālu viņai visu laiku cēlās uzacis grin.gif Protams aplausi Ambrāžas attēlotājai. Viņa notēloja perfekti. Īsta Ambrāža wink.gif

To visu kopā saliekot filma bija lieliska. Manuprāt, vislabākā no visām iepriekšējajām. Varbūt pēc šitā visa ko uzrakstīju jums rodas iespaids, ka man filma nepatika tad.. eee.. es vienkārši vairāk atceros to, kas man nepatika, jo es filmas laikā tieši tajās vietās nodomāju, ka grāmatā bija galīgi savādāk.

PS Belatrise Siriusu nogalināja ar Avada Kedavra un viņš nebij uzreiz beigts kā Digorijs. Viņš vēl stāvēja un tad krita iekšā tajā arkā. blink_a.gif

PPS
CITĀTS
un plaudēt filmas laikā ir truli. es zinu, ka daudzi no jums to darīja, stulbie kakuļi!

Tu lasi manas domas.
arturchix
Arī es šodien noskatījos - kopumā bija labi, bet gaidīju kaut ko vairāk. Laikam jau tāpēc, ka šī bija pirmā filma, kuru es skatījos pēc attiecīgās grāmatas izlasīšanas. Uguns Biķeri es izlasīju tikai pēc filmas noskatīšanās.

Ļoti pietrūka daudz momentu, piemēram, Svētā Mango slimnīca, SLIMu eksāmeniem praktiski bija pārlēkts pāri, arī ministrijā uzreiz aiz slepenajām durvīm nezkāpēc atrodas pareģojumi,nevis apaļā zāle. Izgriezti vairāki svarīgi momenti, kas tomēr bija nepieciešami, un brīžiem radās sajūta, ka filma iet uz priekšu hop-hop ātrumā, un vismaz papildus pusstunda paskaidrojošā materiāla būtu ļoti noderējusi. Taču gan jau Warner Bros ir izrēķinājusi, ka ar 2h 20 min filmu var nopelnīt tik pat daudz, cik ar 3h filmu, tāpēc kam tērēt lieku naudu. Pašā sākumā dialogi man likās diezgan stīvi, jo sevišķi samākslota likās krimināltiesas scēna, taču pēc tam jau bija labāk.

Ambrāža vienkārši super, man patika arī Zibiņa izdarības salūta laikā, Strupa ģeniālās grimases, kā arī kopumā Harijs savu lomu notēloja teicami. Ir grūti kaut ko pateikt par Ronu un Hermioni, jo abiem filmā bija atvēlēts ļoti maz laika. Man ļoti patika scēna ar Grūpu un tā tinkšķināšana - praktiski laikam vienīgā scēna visā filmā, kas mani mazliet aizkustināja. smile.gif

Specefekti bija OK, Siriusa nāve tika attēlota ne tā, kā es biju iztēlojies, un šoreiz Harija brēcienu laikā tika izslēgta skaņa, atšķirībā UB laikā, kad tika apraudāts Sedriks. Laikam skatītāji raudulīgu scēnu brīžos kļūst pārlieku sentimentāli. tongue.gif

Kopumā labs ķinis, varēja būt krietni labāk, no drāmas nebija ne smakas un bija vairāk komēdija, taču smiekli jau vienmēr pievilina un vieno skatītājus. Ja būtu jānovērtē, iedotu 7.5 balles no 10, droši vien labākais no HP grāmatu ekranizējumiem, taču pašai grāmatai filma nestāv ne tuvu. wink.gif
Cecilia
man patika specefekti. Luna bija fantastiska, sevišķi tā pudiņu daļa grin.gif . Ambrāža, lai arī stipri savādāka par manis iedomāto tēlu, arī bija lielisks ''sliktais'' tēls. Testrāli bija drausmīgi labi, tādi baisie, tomēr saprotamie, tā mazā testrāliņa dēļ. Būtībā man patika teju visi aktieru atveidojumi, bet man vnk riebās tie daudzie notikumu pārveidojumi un saspiedumi, kā arī pabaisinātās vietas, kur tādas šausmas nemaz nebija vajadzīgas. Nu jā, 'man vnk ir vajadzīgs, lai būtu pēc grāmatas.
Ziniet, kas bija fantastiski? tā aina ministrijā, arkas zālē, kur tie burvji/raganas cīnījās, pa brīžam lidojot. melnbaltie mutuļi pa visu zāli, pa visu plašo telpu. izskatījās vareni.
bet savādāk man nepatika. man palika sajūta, ka tiem, kas nav grāmatu lasījuši, tā vispār varētu likties stipri saraustīta, vietām vispār samudžināti. nu jā, so man nepatika pati filmas koncepcija, liela daļa no izpildījuma. katra nākošā filma man nepatīk aizvien vairāk un vairāk.
paula97
bIJU GAIDIJUSI KO LABāKU! Manuprāt visa grāmata bija pārdzīvojums gan harjam,Hermionei un ronam.taču šī filma bija tada-atnāca,savāca,aizveda,atveda un punkts-taču es gribēju redzēt filmu kurā būtu emocijas!
Fēniksa ordeņa biedrība bija parādīta šausmīgi vāji!Tikai trīs vājas epizodes drūmkaktē!Tīrās šausmas!
UNgalvenie aktieri -Emma,Rūperts,Toms,vispār gandrīz nerunāja!
tIK VāJU SCENāRIJU NEESMU REDZēJUSI!


Un pats trakākais-kad harijam vajadzēja kliegt viņi bija noņēmuši skaņu!Vai tas ir normāli?
Sindra
CITĀTS(paula97 @ 14.07.2007 11:23) *
Un pats trakākais-kad harijam vajadzēja kliegt viņi bija noņēmuši skaņu!Vai tas ir normāli?


Jā pilnīgi normāli.
Meistarpīss tas bija.

Vienkārši ļaudis pie kliegšanas un tādām emocijām visās filmās jau ir tā pieraduši, ka tas vairs neatstāj vajadzīgo efektu. tapēc kaut kā izlīdzīs citādāk... Un manā skatījumā "mēmās ciešanas" ir viena no efektīgākajām lietām, kuras palikušas.

A tā man filma nevisai. garlaicīgi un filma nebija pati par sevi. Tā bija tikai grāmatas vizuālais pielikums.
Azkabanas gūsteknis vēl joprojām manā skatījumā labākais. Bet Azkabanas gūstekņa režisora vārds jau runāja pats par sevi.
Nē, nu skatīties šo filmu var, bet uz ekrāna gaidīto tā arī neieraudzīju.

Nu neko.
Gaidam nākamo filmu.
Tweety
Biju vakar uz pašu pirmo seansu. 10.45 laikam. Ļoti jau gribējās to daudz apspriesto filmu redzēt.
Teiksim tā- vīlusies nebiju, tomēr tāds 'Vau!' w00t.gif arī nebija.
Gods un slava Imeldai Stontonei. Ambrāža īsti ambrāžīga. grin.gif patiesi gribējās viņai gāzt pa seju.
Tomēr mans lielais 'fui' scenāristam. TĀ sagrozīt grāmatu... brīžiem man nācās pabrīnīties huh.gif
Praktiski visu filmu gaidīju pāris ainas- kautiņu ministrijā, DA nodarbības un dvīņu anarhistisko uzlidojumu laughing.gif paldies dievam, vismaz kaut kāds 'action' filmas beigās, pāris labas frāzes un kā vienmēr lieliski specefekti.
Teiksim, pieņemami. UB man patika daudz labāk, bet šī filma... Kaut Kā tur patiešām pietrūkst.
Kolumbīne
Experimenta pēc vakardien aizgāju uz vēlo seansu ar cilvēkiem, kuri par Poteru nezin prakstiski neko-rezultāts-fantastisks! Filma netikai bija graujoša priekš manis kā Potera fana - veterāna, bet arī priekš jaunatklājējiem.Tātad:
1.Dodu milzu kalnu cepumu specefektiem, samiksētajām atmiņām, palēlinātajiem kadriem, cīņām un visiem citiem magic kokteilīšiem. Padarīja filmu riktiģi stilīgu;)
2.Liels liels cepums visiem aktieriem, it sevišķi Ambrāžai-no comments, Emmai, par sirnsīgu tēlojumu, kas pilnībā lauza aizspriedumus pret Hermioni manās acīs, Lunai Mīlabai, kura bija tieši tik ne-riktīga cik vajag, un Siriusa atveidotājiem-sexīgs bez gala;D.
3.Pretēji vairuma viedoklim par apšņāptajiem kadriem un nepilnīgumu, es dodu lielu cepumu režisoram, kurš spēja visu salikt 2 ar pus stundās! Ne katram tas būtu pa spēkam.
beigu beigās, dodu filmai 9 ar 1/2 (tas tikai tā, tīrās pieticības pēc) smile.gif
šķirmice
Kopumā filma bija ok, taču esmu arī mazliet vīlusies. Runa iet par dažām detaļām, kuras bija tik lieliskas grāmatā un kuru iekļaušana filmā prasītu vien nieka pārdesmit minūtes. Mūsdienās, kad megablāsterus taisa 3 un 3.5 h garus, nieka 2h ar astīti liekas tīrā krāpšana. Bet es arī saprotu kāpēc. Katra minūte lentas maksā naudu, tad kādēļ taisīt garāku, ja par īsāku var iekasēt tikpat? Galu galā auditorija HP filmām ir garantēta ar to vien, ka eksistē megapopulārs grāmatu seriāls; nevienam nekas nav jāpierāda un neviens nav jāpārsteidz. Skaidri redzams, ka šis režisoram ir maizes, nevis sirds darbs. Jeitss nav vis nekāds Džeksons, kam Gredzenu pavēlnieka ekranizējums bija apsēstība un mūža sapnis kopš 18 gadu vecuma. Un rezultātu var novērtēt ikkatrs.
Kas tad man pietrūka? Purvs! Un Zibiņa "šaubas" par to, vai viņš ir kompetents to novākt. Labi vismaz, ka aiz cieņas pret viņu bija ielikts tas mazais žests. Trūka eksāmenu praktiskā daļa, kurā Harijs ar triumfu sejā demonstrēja savu aizstāvi. Trūka Bleka kundzes lamu. Trūka medaljons, kas tur pafigurēja vienā vietā - saikne ar 7.grāmatu. Nebija skaidri saprotams, ka tieši Strups ziņoja Ordenim par Ķepaiņa notveršanu. Strupa atteikšanās tālāk mācīt pēc ielaušanās viņa prātā likās galīgi bez pamata. Es cerēju uz Strupa negribīgo uzslavu, ka Poters beidzot uzrāda zināmu progresu un pēcāk uz drāmu pie domnīcas, kurā es cerēju kārtīgi aplūkot Srupa varoni jaunībā, Potera a b u s vecākus un, protams, pārējos 3 no četrotnes, bet te mums piedāvāja vāju miglas bildi, kurā nevarēja neko saprast. Ierašanās Noslēpumu nodaļā bija švaka - es tā cerēju uz mistisko apaļo istabu un tās bumbas! Tik neinteresanti uztaisīti pareģojumi - cerēju uz pērļaini baltajiem stāviem, kas izkūp kā dūmi, kad stikls saplīst. Un priekš kam pārfrāzēja pareģojuma tekstu?? Aina astronomijas eksāmenā bija svarīga - uzbrukums Maksūrai. Mazā "nevainīgā" Šaklbota buršanās Dumidora kabinetā, lai nomusinātu nodevēju. Daudziem aktieriem vajadzēja pāris mirkļu vairāk ekrāna laika.
Bet bija arī labas lietas:
Nr.1 - Grūps!! Necerēti laba un aizkustinoša aina! Lūdzu lūdzu vairāk tādu smalku nianšu! smile.gif
Nr.2 - Blēžkājis! Garauss apēšana un fonā skanošais sakaru traucējuma troksnis bija vienkārši bauda! smile.gif
Nr.3 - Dumiņa cīņa ar Voldi - iespaidīgi. Es tikai nesapratu, kā gan Dumiņš varēja atvairīt Avada Kedavra zaļo gaismas staru, jo kā zināms, pret šo burvestību vairoga nav.
Nr.4 - Skūpsts! Ļoti labs, lai tur citi saka ko grib! Kādas vēl mēles?! 15 gadu vecumā pirmais skūpsts ir tieši tāds, izskatījās mīļi smile.gif
Nr.5 - Filča sardze pie Pagaidu istabas durvīm - ne ko pielikt, ne atņemt! smile.gif Un kur nu vēl tas, kā durvis atvērās un izlaida bērnus pavisam citā vietā, he he smile.gif
Nr.6 - ņaudošie kaķēni Ambrāžas kabinetā! Žetons! Man pat prātā neienāca, ka var šitik smieklīgi sanākt smile.gif
Nr.7 - dvīņu atvadas no skolas, bet precīzāk - Malfoja bailēs izķēmotās sejas izteiksmes nospiedums uz sienas! Zāle vienkārši rēca smile.gif

Labs i, pietiek. Visi kas nav redzējuši, marš uz kino! smile.gif Bija vēl daudz kas labs un slikts, es te romānu varētu uzcept. Tikai es ceru, ka Jeitss nākamreiz papūlēsies vairāk un domās vairāk par to, ko fani šajās filmās grib ieraudzīt.
Īve
Nu tā.

Man patika Šaklbolta piezīme par Dumidoru,nu tā ļoti.
Ambrāža bija pietiekami nejēdzīga un riebīga,taču galīgi ne tik neglītā kā biju iedomājusies. Tiešām krupim līdzīgu iedomājos.
Vēl visādi sīkumi daudz patika.
Luna.. vienkārši ĀĀĀ, cik laba. Sākumā izskats likās mazliet ne tāds kā vajadzētu,bet vajadzēja viņai izteikt dažas zilbes līdz sapratu,ka ir tieši tāda kā vajag. Tēloja tiešām labi.

īsti nepamanīju vai filma bija emocionāla vai nebija. Nu man jau nelikās īpaši emocionāla. Varbūt tādēļ,ka visu filmu gaidīju Siriusa nāvi, kura nu galīgi nelikās tāda kādai tai vajadzētu būt. Tas skumdināja.

Atmiņā palicis tas,ka filma bija laba. Bet neko atsevišķi tā patiesi labi neatceros. Bet pietiekami.
Vēl no tēliem ļoti patika Bellatrise. Nebiju iedomājusies viņu TIK tā teikt ārprātīgi 'psihu'. tongue.gif Vismaz tāda viņa man likās. Tas bija pozitīvi.
Pietrūka Siriusa mātes kliegšana gleznā,notikumi Noslēpumu nodaļā bija pārāk īsi un par maz. Gribējās redzēt to,kā Nevils īsti nevarēja parunāt, vēl šis tas pietrūka. Mazliet par daudz atšķīrās no grāmatas.

Likās mazliet par garu filma,iespējams, tādēļ,ka pusi filmas gribēju uz toleti. tongue.gif

BET kopumā iespaidi labi.
Iesaku noskatīties.
Ernestine
Nu es biju vakar uz pirmo seansu 10.45!
Man patika noteikti aiziesu velreiz! Nu specefekti bija LABI, bet ne lieliski!!!
Dazos filmas mirklos paradijas Simus! Un katru reizi, kad vins runaja man likas, ka vins saks smieties pilna kakla! Strups bija labi attelots un tas man looooti patika! Harijs ka jau Harijs (pasaules glabejs grin.gif ). Nu pec gramatas nesakrita daudzi momenti filma, tadel tie, kas ir lasijusi gramatu, nedomajiet, katur viss ir pec gramatas!Lai ari filma bija gara, man gribejaas kaut ko vairak!
Par telojumu, viss Okey! grin.gif Visa visuma man patika!
Es nenozeloju, ka tiku uz pirmizradi, tas bija to verts celties tik agri un redzet fanus, kas aplaudeja filmas laika! Super!
Mēnestiņš
CITĀTS
man palika sajūta, ka tiem, kas nav grāmatu lasījuši, tā vispār varētu likties stipri saraustīta, vietām vispār samudžināti.

CITĀTS
A tā man filma nevisai. garlaicīgi un filma nebija pati par sevi. Tā bija tikai grāmatas vizuālais pielikums.
Nē, nu skatīties šo filmu var, bet uz ekrāna gaidīto tā arī neieraudzīju.

CITĀTS
Teiksim, pieņemami. UB man patika daudz labāk, bet šī filma... Kaut Kā tur patiešām pietrūkst.


piektdiena, trīspadsmitais. Pl.10.45 sēžu zālē kopā ar veselu lērumu citu HP fanu un gaidu, kad nu rādīs filmu, kuras sižets grāmatā ir viens no emocionālākajiem no visas sāgas. paiet stunda, paiet divas, galu galā filma beidzas. un kur tad bija viss tas, ko gaidīju?

man pietrūka vienotības. pārejas no vienas ainas uz nākošo. emocijas tur, kur tām bija jābūt, nevis pārāk jau nu sakāpinātās beigas, kad Harijs izrādās tik gudrs, tik gudrs... ok, tas nu tā, tikai manas domas.

viens ir iztēloties pašam, tomēr pavisam kas cits ir vērot to ekrānā. brīnišķīgs aktierdarbs no visiem, nepiekrītu dažam labam kritiķim presē, kas piesienas R.Grintam un E.Vatsonei, viņi taču darīja to, kas tika norādīts! ne ko pielikt, ne ko atņemt. vienīgais mīnuss - par maz Kingslija un Tonksas.

viena no ainām, ko nu ļoti gaidīju, bija Domnīca ar Laupītājiem. kur Lilija, kur pārējie? Džeimss no šāda skatupunkta toč izskatās pēc diezgan liela maitas.

daudz mazu, bet ievērojamu sīkumu piešķīra filmai odziņu, tas, protams, priecē. (jau uzskaitītās epizodes ar prof.Zibiņu, Lunu un viņas pudiņiem, aizkustinošais Grūps un zvaniņš, un noteikti citāts "you can't deny that Dumbledore's got style", vnk dievīgi!)

nabaga Siriuss! grāmatu lasot, raudiens nāca, tomēr filmā tieši tajā vietā pietrūka emocionalitātes. bija jau, bija, daudzi teiks - skaņas trūkums, Redklifa parādītā agonija un sāpes, bet man laikam grūti izpatikt.

o, atcerējos Burvestību Ministriju. tie gan bija kadri, kur sēdēju ar pavērtu muti un varēju vien apbrīnot specefektu radīto grandiozo kauju. lūk, tas bija elpu aizraujoši!

tāds nu ir mans viedoklis. cik gan objektīvs, par to spriediet paši. man personīgi priekš sevis ir mācība: nekad negaidīt pārāk daudz, jo, no iedomu augstuma krītot, var nākties smagi sasisties. enjoy the movie, ir vērts redzēt.



P.S. nu, protams, skūpsts! so silly of me to forget. jauki, nevainīgi, nesamāksloti. divi balodīši. bet varēja gan īsāku. lai arī es vai ģībstu no Daniela Redklifa, ne gluži viņa skūpstīšanās spējas vēlējos redzēt paraugdemonstrējumā. whistling.gif
Ariannita
Filma bija tik tik šausmīgi drausmīgi laba, ka man pilnīgi neticās...! salīdzinājumā ar UB un arī pārējām filmām šī bija vislabākā! Nešaubos, ka daudziem varbūt nepatika, vai cik noprotams no manas draudzenes - ļoti biežie aplausi un ķiķināšana viņai vnk krita uz nerviem, bet man tas viss likās tik ļoti jauki un uzjautrinoši... grin.gif (vakar biju aizgājusi uz 10.45).
Tik ļoti žēl.. žēl, ka viss notika sasodīti ātri! Gribējās lai filma ritētu lēnāk līdz paspēju tā kārtīgi visu izbaudīt.. tik ilgi gaidīta un tagad pārskriet tik ātri pāri.. Noteikti aiziešu vēlreiz!
Un Luna! Tik psihu es tiešām viņu nebiju gaidījusi! Dēļ viņas vien bij vērts iet! Ak, tie viļnainie, blondie mati..!
Vnk dievinu to vietu, kur Harijs sakliedz uz Dumiju!! laughing.gif
Sirius tiešām aizgāja skaisti... vēl tagad redzu kā viņš iepeld tai aizplīvurotajā arkā! Kā parasts beigas patīk labāk nekā visa pārējā filma. Voldemora cīņa ar Dumidoru un sarāvies Harītis fonā!!! laughing.gif Ja beigas būtu uztaisītas bez Voldija un Bellatrises es būt vienkārši šokēta!! Viņi kā vienmēr glāba filmu!

Vienīgais, kas man pietrūka bija tā vieta, kur Maksūra saka PīvZam, lai ūdens krāna rokturīti griež uz otru pusi.. nespēju noticēt tam, ka tur tā fragmenta nebija.. Ņu lai nu kā... Fima bij tik laba cik labu es to nemūžam nebūtu iedomājusies.. visi tie teksti, manuprāt, bij padarīti labāki.., ne tik stulbi un pārāk graujoši ņirdzīgi...
Hermione ar Grūpu - tik aizkustinoši..! blush.gif ( auditorijā kāds vēl nokliedzās " riteņa stūre! " varbūt kāds no jums atcerās ) Man patika. Ceru jums arī.
Ledene
Filma -, protams, gaidīta. Domāju, tāds labs psiholoģiskā trillera, komēdijas un fantastikas žanra mistrojums būtu diezgan labs apzīmējums. Tomēr, tomēr - jāatzīst, ka ne visi joki bija labi, lielākoties iesprausti, lai atgādinātu, ka filma nav tikai dramatisku notikumu pārpilna. Romantiku filmā diez ko augstu vis nevērtēju, jo skūpstīšanās aina bija pārāk izstiepta, tā arī neļaujot saprast, vai šī filma pieder pie tīņu romantiskajām komēdijām vai tomēr pie augstāk minētā mistrojum-žanra. Pārāk prognozējami sagaidīts, izstiepts un salds skūpsts, kurš zālē izsauca ovācijas un aplausus, kas lika saraukt pieri. Nē, es neplaudēju [tāpat kā nesmējos, neirgojos, negrauzu popkornu utt.], jo tas vienkārši ir pretrunā ar maniem principiem. Ne jau es vienīgā šo filmu gribēju redzēt. Offtopic.
Par aktieru tēlojumu - jāatzīst, ka ir progress un izaugsme galveno varoņu attēlotājiem. Izcila bija Ambrāža, arī Strups. Ne īsti harizmātiska un intelektuāla būtne šķita Čo, kas grāmatā gan tēlota savādāk [bet grāmatā jau daudz kas ir savādāk], radīja pārāk vientiesīgas pamuļķītes paskatu. Lieliski biedējoša - arī Bellatrise Svešovska [cik noprotu, veroties vaibstos, Bonema-Kārtere ? Viņai jau vienmēr tiek tās raganīgās lomas]. Lai arī grāmatā daudzkārt aprakstīta, tomēr maz filmā parādīta Tonksa. Tie pāris īsie brītiņi bija pārāk īsi. Arī Drako uzpeldēja tikai uz brīdi.
Tiešām grandioza bija Vīzliju dvīņu atriebība un uguņošana Ambrāžai par godu. Specefekti augstā līmenī.
Varētu teikt tā - lai arī labi atainoti Harija murgi un psiholoģiski smagās izjūtas, tomēr netika parādīta viņa kaunpilnā attieksme pret tēva rīcību pret Strupu kādreiz, tikai īss skats atmiņās un aizbēgšana no Strupa.
Labi attēlotas DA apmācības. Patiešām, tieši tik apbrīnojami izveicīgas es tās iztēlojos.
Skaisti bija skatīties FO lidojumu cauri naksnīgajai Londonai iesākumā, kad pati vēl nesen esmu gājusi garām tām pašām ēkām, nelielos, bet tas bija saviļņojoši ikvienam, kas tur pats bijis.
Uz kino bija atvilkti diezgan daudz bērneļi, kas lika aizdomāties par nabagu turpmākajām, murgu pilnajām naktīm. Nav šī filma bērniem, es jau nu liktu vecuma ierobežojumu 14 gadiem [lai gan to skatījās arī mans jaunākais brālis].
Man filma patika, protams, kontekstā ar grāmatu; cilvēks, kas to nav lasījis, diez vai jutīs īpašu baudījumu. 9 balles, jo tehniskā puse mani īpaši neinteresē un tā IR vērienīga filma.
Laimīgā*
Šo filmu es ļoti gaidīju, bet neliku nekādas lielās cerības, varbūt tapēc man arī patika. Ieraudzīju vairāk, nekā biju gaidījusi. Tas bija patiešām pozitīvi.
.Nezinu kapēc, bet ļoti aizkustināja un atmiņā iespiedās vieta, kur uz soliņa sēdēja Vīzliju dvīņi ar kādu mazu puisīti no DA, kurš arī bija sēdējis Ambrāžas pēcstundās, un mierināja viņu par to, ka sāpes drīz pāries.
.Mani sajūsmināja aina ar Bellatrisi Azkabanā. Nu kaut kas tur bija tāds, kas mani tiešām ļoti pievilka.
.Diezgan interesanta (HP filmās vēl neredzēta) pieeja bija paziņot par notikumiem ar avīžu ''palīdzību''. Nezinu, vai tas bija labi vai slikti, bet iespējams, tas būtiski saīsināja filmas laiku un vismaz netika izlaistas šādas tādas lietas.
.Strups vienkārši ģeniāls.
.Ainu ar ielaušanos Strupa atmiņās gribējās krietni garāku, tajā knapi varēja pamanīt Džeimsu, bet Vilksonu, Siriusu un Pīteru vispār nepamanīju. A Strups nemaz tik neglīts jaunībā neizskatījās (atšķirībā no Džeimsa :/).
.Ambrāža bija forša, tikai gribējās viņu resnāku un neglītāku.
.Diezgan stulbi likās tas, ka sākumā viņi bija kkādas tur pļavas vidū un ka Harijs izvilka zizli visu Dūdija draugu acu priekšā. Nu galīgi tizli.
.Kingslijs Šaklbolts. Lai nu kādu es viņu būtu iedomājusies, bet ne tādu. Viņš izskatījās, maigi izsakoties, dīvains. Grāmatā čist nekas tāds nebija minēts.
.Redklifs gan mani tracina. Viņš ļoti nejauki sten un ir nesmuks. Viņš tiešām liekas tāds neriktīgs.
.Man ļoti nepatika, ka nāvēži lidinājās tā kā kkādi melni spoki, a ''labie'' atkal kā balti spoki. Nu tas man lika ļoti izbrīnīties. I mean, izskatījās jau skaisti un tā, bet kamōn. tas bija tā patruli.
.Luna bija lieliska, man viņa atgādināja zālīti appīpējušos džusīti, bet reāli.
.Es nesapratu, kur viņi gāja filmas beigās. Uz kkādu mežu? Tas bija dīvaini.
.Bija diezgan muļķīgi ministrijā, kad Voldijs cīnījās ar Dumidoru. It sevišķi, kad Voldijs reāli tur stāvēja un būtu mierīgi varējis nogalināt ja ne Dumidoru, tad Hariju jau nu točna, bet tā vietā pastāvēja, pagaidīja Fadžu (''He's back!'' gan bija labs) un aizteleportējās.

Bet nu visā visumā man tiešām itin labi patika. Varēja būt daudz sliktāk. Es no šīs filmas negaidīju neko vairak par labu ilustrāciju grāmatai.
Roserette
Es arī biju gaidījusi ko vairāk.
Filma kopumā bija ļoti laba, tikai, manuprāt, iepriekšējās bija daudz interesantākas. Šī bija tāda kā bezjēdzīga un pat nedaudz garlaicīga.
Specefekti labi, aktieri labi, viss skaists un glīts, taču, piemēram, Atprātotāju izskats mainījās, man liekas.
Un vēl tur nebija iekļauts Siriusa spogulis, kas, manuprāt, bija svarīga detaļa.
Šai filmai dodu 7+, un visiem iesaku iet, jo Poters paliek Poters, bet filmā nebija tik emociju un dzīvības pilna kā grāmata.
Piemēram, vieta, kur nomira Siriuss likās parasta, ikdienišķa, tur negribējās īsti raudāt,
Bija arī daži skaisti momenti, piemēram, Harija skūpsts ar Čo vai Voldemorta un Harija cīņa, un Fadža svīnīgā iznākšana ar frāzi izbrīnā - He's back!
Tai vietā visi aplaudējām, un Čo skūpstā bija daudz svilpienu, aplausu un laimes kliedzienu. Un es laikam biju viena no pirmām, kas sāka aplaudēt, tad piebiedrojās pārējie... wub.gif
Iesaku aiziet, īpaši tiem, kas grāmatu nelasīja. Protams, sliktāka par grāmatu, bet tā tas vienmēr bijis.
Un jā, kaut kas labs bija tas, ka dažās vietās varēja riktīgi pasmieties. smartass.gif
Morfins' Mesmerized Bride
CITĀTS
Tās 2,5h stundas paskrēja tik ātri ka pat nepamaniju, un nespēju izbaudīt filmu - laikam tapēc, ka visulaiku domāju par to kā tiek izmainīts sižets sad.gif Man tagad ir sajūta ka es pusi no filmas neesmu redzējusi grin.gif



Nu man bija tieši tāpat. Tā kā grāmatu pārlasīju tikai iepriekšējā vakarā, visi izmainītie sīkumi šausmīgi dūrās acīs. Jau pats pirmais-atprātotāji taču uzbruka naktī!
Pataisīt Čo par nodevēju-tas nu gan nav smuki! Ja pareizi sapratu, tad filmā Siriusuķēra Avada Kedavra? Manās acīs ir liela atšķirība- Siriusu nogalina ar Avada Kedavra, vai arī viņš iekrīt noslēpumainā arkā..Bet, iespējams, kļūdos.

Man jau gribējās vairāk emociju no Harija- gan Drūmkaktē, gan Dumidora kabinetā pēc Siriusa nāves...
Bet kopumā-lai nu kāda bija filmas režija, izmainītie notikumi- aktieri visu glāba. Luna un Ambrāža- lieliski!!
Arī visi Vīzliji mani sajūsmina..Ja nu vienīgi "Krelles kundze" (Figa), kā tika tulkots Liepājā, mani nepārliecināja..Viņa nemaz neizskatījās pārskaitusies uz Mahorku!

Par vietām un specefektiem...Katrs jau, lasot grāmatu, Burvestību ministriju, Drūmkakti utt. iztēlojas savādāk..Burvestību ministrija ar visiem tās pareģojumiem man patika, bet Drūmkakte...Biju iztēlojusies tās visas kā atsevišķas mājas, nevis vienu garu..Bet visvairāk mani neapmierina Siriusa galva kamīnā! Tai taču jābūt ugunī un pavisam reālai, nevis šaubīgam galvas attēlam oglēs:)Filma Potera pasauli dažviet padarīja nesaprotamu..Roulinga grāmatā gan visu ir paskaidrojusi. Vispār man bija tāda sajūtas, ka režisors baidās no asiem dialogiem un skatītājus laikam uzskata par tādiem muļķiem, kuriem viss jāpasaka tiešā tekstā un jāpasniedz, tā teikt, uz paplātes..

Gan Vīzliju aizlaišanās, gan cīņa ar Voldemortu bija ļoti labi izdevušās specefktu ziņā..Bija prieks skatīties. Bet Siriusa nāve..neuzskatu sevi par nejūtīgu cilvēku, bet raudāt man šājā filmā nekur negribējās..

Žēl, ka tik maz parādīja SLIMus...Vismaz aizstāvi par papildpunktiem Aizsardzībā pret tumsājām zintīm un Ambrāžas smīniņu varēja parādīt..



NU, skaidrs ka es labprāt skatītos seriālu par Poteru vai filmu, kas ir 5h gara, lai tikai redzētu pēc iespējas vairāk epizožu..Bet tā kā tas nav iespējams, tad ir vien jāsamierinās ar to filmu, ka sir uzņemta..tomēr gribētos citu režisoru divām pārējām. Arī man pietrūka sasaistījuma-cilvēki uzradās un pazuda ne no kurienes(bet varūt es tikai nesaprotu šo režisēšanas stilu?)..Vislabāk man patika Potera 3.filma..Bet gan jau noskatīšos šo vēl kādu reizi, un man radīsies kopiespaids un emocijas...


Ļoti gribētos dzirdēt tāda skatītāja viedokli, kurš nav lasījsi grāmatu..Interesanti-viņam patiktu vai liktos nesaprotams un saraustīts murgs?
Hēbe
Auditorija 1. 17.15 14.07
Pagaidām no visiem redzētajiem Poteriem šī filma man patika vislabāk. Nezinu, vai tas ir tādēļ, ka man ļoti patika Imeldas Stauntonas un Helēnas Bonemas Kārteres aktierspēle vai tādēļ, ka pārējās filmas neatceros tongue.gif grin.gif
Daudz mainīts, daudz izlaists (bija žēl,ka Mokšķim un Siriusa mātei, kas vispār bija tikai dzirdama, nebija nekādas īpašas lomas filmā), daudz specifektu, tā pati ātrā skriešana uz priekšu, kaut gan daži cilvēki žēlojušies, ka filmā pārāk daudz runāja smile.gif
Paši īpašākie momenti grāmatā filmā likās truli- es jau cerēju, ka varēšu iznākt no kīnoteātra puņķaina un noraudājusies pieminot Siriusa nāvi, taču aizgāja viņš gaužām nebaudāmi- aizslīdēja un vēlāk es par viņu aizmirsu, kad skatijos kā Harijs vārtās pa zemi, kad Voldemorts bezkaunīgi indēja Potera prātu (raustīties agonijā Redklifam izdevās labi). Arī skūpsts ar Čo bija nekāds- izskatījās tā, it kā viņi skūpstītos nevis ka paši to vēlētos, bet tāpēc, ka viņiem virs galvas izauga āmuļi un jāpilda tradīcija.
Ambrāža bija lieliska! "I will have order" un pēc tam kaitinoši smiekli- laba aktrise. Helene bonema Kārtere Svešovskas lomai, manuprāt, bija vispiemērotākā aktrise- zizlis viņai piestāv un izzust zaļu liesmu gaismā viņa prot labāk nekā Dumidors ar fēniksu ( Dumidors māk aiziet ar stilu,kā izteicās viens Fēniksa ordeņa biedrs grin.gif ).Vairāk par Greindžeras tēlojumu man iepatikās Lunas Mīlabas atveidotāja- noslēpumaina balss un neizprotams acu skatiens.
Eņģeļu gūstekne
Vacija, Sonthofena. Filmas pirmizraade bija 11.07, aizgaaju vakar uz seansu pkst. 14oo

Teikshu atklaati, esmu ljoti neapmierinata. Tieshi tie kadri kurus gaidiiju visvairaak tika izgriezti. Soorii, bet peec manaam domaam bija attainoti neiistie fakti. Burvestiibu ministrijas ciinju aina bija galiigi shitiiga. Gaidiiju visas taas zaales, kuraas vinji ciiniijaas. Arii Viizliju paarneesaajamais diikjis bija pazudis... no, no no... tur bija tie kadri kurus negribeeju redzeet un tie kurus gribeeju izpalika.

Ambraazha bija patieshaam kaitinosha, neskatoties uz to, ka vaacu valodu nesaprotu, ik pa briidim metu ar popkornu pa ekraanu, vinja man patiesi riebaas un shai gadiijumaa tas bija ljoti pozitiivi. vinjas pretiigais smaids bija ideaals. Un taa attieksme bija fantastiska. Arbuuzs vinjai.

Luna bija jauka, man patika vinjas kedas, taas kuras bija pakaartas pie durvju stenderes filmas beigaas... Varbuut man vinja patiktu veel vairaak, ja es saprastu vinjas izeiktos tekstus.

Kopumaa dodu 6 acis. Nosleepumu kambaris aizvien man vismiiljaakaa no filmaam.
Alia
Tātad filmu noskatījos vakar un tikai tagad nolēmu ko rakstīt, kad sajūtas ir nosēdušās un nostabilizējušās.

Nu jā, tehniskā puse bija laba, bet pati filma man nelikās diezko interesanta salīdzinājumā ar grāmatu. Filmai pietrīka mistikas, noslēpumu un kaut nedaudz vairāk emociju.
Sāksim jau ar to, ka no paša sākuma nebija interesantā noslēpuma ar vēstuli Petūnijai.
Tad Drūmkakte, tiešām nebija tādā kā es iedomājos un ainu tur arī bija pamaz. Nemaz nerunājot par to ka Harijs nemaz nelikās atsvešinājies no draugiem kā grāmatā. Te viņiem viss bija labi un viņš pat mazlietās nepapsihoja. Mošķim gods un slava, tas sīkais man patika. Vīzliju dvīņu garausis bija labs, smieklīgs visādā ziņā noteikti.
Skola nu ko. Luna man ĻOTI patika ar viņas sapņaino balsi nu perfekta. Trestrālus gan es biju iedomājusies savādākus, te jau viņi izskatījās pec tīriem skeletiem. Nu Ambrāža tiešām bija mīlīgi šausminoša, lieliska aktrise. Nebija kalambola un tas bija stulbi. Pirmais skūpsts man šķita mazliet pārspīlēts. Un nu nepatīkami ka bija izlaista slimnīcas aina, kas visumā bija svarīga ņemot vērā Lēniņus. Vīzliju dvīņu grautiņš, vienkārši superīgs. Tas ka slimos neparādīja praktisko daļu ir nožēlojami, jo nedabūjām redzēt Ambrāžas seju. Ak jel Grūpijs bija mīļš.
Tad noslpēmupu nodaļa tiešām bija pavisam davādāka, bet visām aizraujošajām ejām. Man patika tas ka Sītiuss nosauca Hariju par Džeimsu, tas bija labi. Viņa nāve gan man nešķita īpaša, ja neksiata to ka viņš pazuda tājā miglā. Pareģojums gan bija dīvains. Pēc grāmatas tā saturu uzzināja sasitot, bet te bumbiņa pati runāja. Un tad kad cinījās Toms ar Dumidoru bija vienkārši lielisks skats, nemaz nerunājot par to kā Toms iemiesojās Harijā.
Un atkal skolā pietrūka Harija dusmu lēkmes uz Dumidoru. Un arī tā ka Dumidors neizskaidroja pareģojumu, varēja tak kautcik vairāk pie tā pareģojuma pieķerties.

Nu tās visumā bija manas pesemistiskās domas par filmu. Pēc maniem uzkatiem varēja uztaisīt garāku filmu un sadalīt pa sērijām. Tāpat kā grāmata bija divās daļās.
Eliitis
CITĀTS(Morfins' Mesmerized Bride @ 15.07.2007 12:42) *
Bet Siriusa nāve..neuzskatu sevi par nejūtīgu cilvēku, bet raudāt man šājā filmā nekur negribējās..


Vēl es gribēju piebilst no savas puses, ka man lasot FO grāmatu vairākas reizes acīs sariesās asaras un arī smiekli no manis skanēja bieži, taču skatoties filmu es nereizi neiesmējos un arī asaras nesariesās acīs. sad.gif Tātad priekšmanis šī filma bija mazliet par neemocionālu.

CITĀTS(Morfins' Mesmerized Bride @ 15.07.2007 12:42) *
Vislabāk man patika Potera 3.filma..Bet gan jau noskatīšos šo vēl kādu reizi, un man radīsies kopiespaids un emocijas...


Pilnīgi piekrītu, man arī vēljoprojām mīļākā filma ir Azkabanas gūsteknis smile.gif Un piekrītu arī tam, ka kaut kad es meiģināšu noskatīties vēlreiz FO filmu cenšoties nedomāt par grāmatu. smile.gif
alternative
13.jūlijs Cocacola Plaza 1.auditorija 10;45


EH..palasu jūssu visus novērtējumus un atsauksmes par filmu....un domāju..kā jums ir taisnība bāc...liekas, ka nevienu ši filam nav apmierinājusi..[skumji]


es domāju..labi, lai jau ir to daudzo kļūdu, bet aktieri un režisors varēja taču pacensties un filmu padarīt par kripatiņu emocionālāku..

es vnk noskatoties domāju braucot mājās un atklāju, ka filma mani pavisam nedaudz ir aizķērusi, bet nebija jau tā, ka vsp nav..bet jāsak, ka tas bija ļoti minimāli..

lai nu kā man pat asaras riesās acīs dzirdot HP filmas mūziku, redzot, ka tur kāds ir priecīgs, vai , ka pie HArija bija Siriuss..bet tomēr pēc filmas man bija viegli atjēgtiies...

darīšu līdzīgi kā jau te kāds teca, ka mēģināšu noskatities filmu vēlreiz un censties sajust un izprast pilnībā.....
nefretete
Uhhh, nu tad beidzot ir iespēja izteikt savas domas. wink.gif Protams, filmu noskatījos pirmizrādes dienā (kas arī bija mans

mērķis). Specefektu ziņā filma bija ļoti izdevusies. Dumidora cīņa ar Voldemortu bija varen' iespaidīga. Diemžēl 2.5 stundās

nevar attēlos visus notikumus, kas risinās grāmatā, tādējādi ļoti daudz jauku (jautru) notikumu atspoguļojums izpalika. Bija

arī šādas tādas nianses, kas pilnībā atšķīrās no grāmatā izlasītā. Piemēram, strūklaka burvestību ministrijā- burvis ir novietots

uz paaugstinājuma atstatus no pārējām strūklakas skulptūrām. Pareģojumu istabā iznīcināti visi pareģojumi, grāmatā- Harija

un vēl viena lodīte. Un, kur gan paliek atkritumu konteineri pie ieejas noslēpumu nodaļā, kurā testrāli meklē sev vakariņas.

Visvairāk sarūgtināja, ka pilnībā izlaisti ir notikumi Svētā Mungo dziednīcā...

Lai nu paliek kritika. Kopumā vērtējot, filma ir izdevusies neskatoties uz to, ka daudz kā trūkst.



Dzirdēju, ka ir vai būs iespēja iegādāties DVD 7 stundu versiju. Lūk, to gan derētu redzēt. smile.gif
**Kittie**
harija potera filmas veidotāji nebeidz pārsteigt ar specefektiem. Šī manuprāt, bija grandiozākā no poteriādes daļām. Bet tiešām kauns, ka visbiezākajai Potera grāmatai bija tik īsa filma. un arī daudz kas parādīts pilnīgi savādāk. izlaisti tie mazie, nedaudzie sīkumi, kas tieši padarīja šo daļu īpašu. Es biju cerējusi uz mazliet precīzākiem notikumu atspoguļojumiem un mazliet sīkāk visu, bet nu tad filma ievilktos nezinu cik gara.
Protams, aktieri ir izauguši un tiešām viņu sniegums tagad ir progresējis. Prieks skatīties uz tām emocijām, ko viņi visi nevarēja dabūt tik ļoti laukā pirmajā filmā. Kā Harijs izskatījās, kad Siriuss iekrita tajā arkā. tas bija nu ārprātā emocionāli. man pat uznāca raudiens.
Ambrāža ir vnk super. grin.gif viņa bija smieklīga. un tie ņaudošie minkas viņas kabinetā vispār.. grin.gif bet baigi labi. vismaz bija par ko pasmieties. kaut vai par viņas stulbo krekšķi. xD.gif
Un un vienīgi ja cilvēks nav lasījis grāmatu, tad viņam var rasties maldīgs priekšstats par to, kā tad īsti bija jābūt. Bet vispār filma bija laba. man patika. un es biju uz pirmizrādi un vispār tāpēc bija forši. grin.gif
Grēkmeistars
Nedaudz vīlusies.
Filma bija tik strauja, ātra un vispār ne pie viena notikuma šajā filmā nevarēja pakavēties un kopumā neko nevarēja izjust. Siriusa nāve - viens moments, viss vienā momentā, tik tikko spēju līdzi tam visam skriet. Protams, loģiski, ka daudz ko nācās izgriezt un īsināt, lai filma nebūtu drausmīgi gara.
Vienkārši tie, kas nav lasījuši grāmatu, noteikti šo filmu nekādā gadījumā nesaprata. Fascinēja arī Vīzlija kunga savainošana. Hop un vesels! Ekh. Riebās arī īsais mirklis Strupa atmiņās. Tās atmiņas bija mana mīlākā vieta grāmatā un tik maz... pat sejas lāgā nevarēja saskatīt. sad.gif

Uzreiz iepatikās Lunas tēls - ļoti skaista meitene un tiešām tādu viņu arī iedomājos. (vai man vienīgajai šķiet, ka viņa kaut kādā ziņā sit uz to meiteni no "Terabitas tilta") Nepatika Bellatrise - tradicionāla traka raganveidīgā, kas smejas tos ļaunos muahaha smieklus. Patika Ambrāža - brrr, tiešām tāda mīlīga ļaundare, arī DA bija ļoti izdevušies brīži.
Par specefektiem - nu jā, bija grandiozi - pašās beigās vispār mmm, bet nevar taču filma tikai uz specefektiem balstīties, un diemžēl par šo grāmatas daļas ekranizējumu tā arī likās - specefekti vien. sad.gif
Filma ir pilnībā zaudējusi to burvestību skolas noskaņu, kas bija pirmajās trīs daļās. Tagad šķiet kaut kāda, I don't know... kases grāvējs?
Bet tā, kā esmu HP fans, es priecājos par katru jauno grāmatas ekranizējumu.

Un jā, man patika Tumsas pavēlnieks. Viss, ko viņš darīja un teica.
Zhachhiic
Shodien 16.07.07 10:45 biju uz poteru
... ko varu teikt... VNK SUPER, SUPER, SUPER tongue.gif tongue.gif tongue.gif Filma ir vnk ideaala. Noteikti nenožēloju ka aizgaaju. Kā man patika kad Harijs skuupstijaas ar Čo tas bija labais un galvenais ka visa zaale applaudeeja yahoo_a.gif tas bija forshi smile.gif
Zheel ka fimaa neparaadija daudz lietu kas bija graamataaa...Kopumaa filma bija laba... Dazhaas vietaas arii vareeja pasmieties... Piemeeram gad beigaas kad Harijs guleeja zemee atskreeja Fadžs ars aviem padotajiem un pasaka ''Vinsh ir atgriezies'' tas bija labs grin.gif
kopumaa filmai dotu 9 balles... thumbsup.gif
bellinda
Biju 13.o7.
1.auditorija, plkst 14.oo

Visā visumā vienīgais, kas man lika vilties, patiešām bija filmas garums. Tas bija tik nožēlojams ! Likās, ka visam nemaz vēl nevajadzēja beigties, kad sāka rādīt titrus. Man teica, ka DVD versijā filma ir 7 stundas gara. Kaut arī tas aizņemtu pusi dienas, būtu gatava to noskatīties. grin.gif
Specefekti patiešām bija ideāli. (Kā teica Redklifa j-kungs, ka uzņemšanas laukumā lielā aina - Dumidors pret Voldemortu, nebija praktiski nekas, bet jūs jau redzējāt, kā tas izskatās uz ekrāniem ! Apbrīnojami.
Paspīdēja arī dažas gudras domas, kas lika padomāt.
Priecēja skatītāju aplausi dažās ainās grin.gif tik tiešām patīkami !
Bija pat tādi brīži, kad gandrīz apraudājos, pavēru muti un gaidīju, kas notiks tālāk.
Izjustas ainas, kas lika pasmaidīt, neparedzami notikumi un galu galā izcils humors,manuprāt, ir labākais, kas šajā filmā bija. Patiess prieks skatīties !
No seansa aizgāju līdz mielēm patīkami strāvojot. smile.gif
Paldies visiem aktieriem, režisoram, Roulingai, producentiem un visai pie šīs filmas strādājošajai grupai, ka ļāvāt uz ekrāna izbaudīt kko tādu smile.gif
Es liktu 9,5 no 10 ballēm.

***Dancing_Queen***
Tā kā filmu gaidīju jau ļoti sen un ar nepacietību centos izdomāt kādu brīdi, kad beidzot tikšu to redzēt liku ļoti lielas cerības uz to, ka filmai jābūt labai un tā mani nepievīla. Lai arī tas, ka daudz kas bija mainīts un īsti nesakrita ar grāmatā teikto, neko daudz nemainīja, tik un tā bija labi. Manuprāt, šī bija labākā no filmām aktieru meistarības ziņā.
Mani pārsteidza Kingslija izskats, bet Kingslijs bija viens no labākajiem, kā jau iepriekš bija minēts viņa citāts. grin.gif Vēl joprojām priecājos par to.
Luna bija vnk neaprakstāma. grin.gif Visu laiku man šķita, ka viņa ir naturāli kko salietojusies.
Žēl, ka filmā netika iekļauts pilnīgi nekas no kalambola, jo tomēr Harija un Vīzliju izslēgšana no komandas, kā arī uzvara Grifidora uzvara bija samērā nozīmīgs notikums grāmatā.
Grūps mani ļoti pārsteidza ar to, ka izskatījās tik mīlīgs, jo iztēlojos viņu krietni vien nesmukāku un pretīgāku. Viņš bija pārāk mīlīgs.
Varu teikt, ka patīkami pārsteidza izveidotas Voldemorts, jo viņš bija tik pretīgs un biedējošs, ka tiešām veidotāji labi pastrādājuši pie tā, lai viņš nebūtu iznācis no multenes.
Bet tomēr visvairāk smiekli nāca gaidītajā Harija un Čo skūpsta vietā. grin.gif Nu nevarēju nepasmieties. Kaut kas man tajā vietā vnk neiederējās filmā. Bet nu pēc tam jau viss bija labi.
Kopumā filma likās varbūt ne tāda kādu es to gaidīju, bet tik un tā laba. Es liktu 9, jo Poters jau laikam nekļūs par manu mīļāko filmu, ir citas vērienīgākas, bet šī pagaidām kļūs par manu mīļāko filmu no visām citām Potera iepriekšredzētajām daļām.
Victor Krum
Tā kā neesmu nekāds ūberīgais poterfanis, man droši vien būs savādāks skatījums uz filmu.

To, ka viss būs pozitīvi, apliecināja jau ņirdzošā biļešu pārdevēja, kurai nosaucot savu pirkuma numuru (biļeti pirku caur internetu) atklājās, ka kā pircējs uzrādās nevis īstais mans vārds ar kuru maksāju, bet gruzīnu pseidonīms, kuru uzrādīju reģistrējoties forumcinemas.lv. Es arī par to paņirdzu un ar labu omu un biļetēm devos tālāk.

Filmu skatījos ar vienu draugu, kas nav lasījis nevienu grāmatu, bet ir redzējis visas filmas. Iesākums likās nedaudz debīls, jo Harijs sāka lekties ar Dūdiju viņa draugu klātbūtnē. Tie atprātotāji arī totāli savādāki nekā grāmatā, bet tie jau tikai sīkumi.

Riktīgi patika Luna. Superīga meitene viņu tēloja. Skatoties raidījumu par to kā filmu veidoja, redzēju arī interviju ar viņu. Jau tad likās, ka atbilstošāku Lunu vienkārši nebūtu iespējams atrast. Grāmatā man viņa patika, bet filmā es viņu čut ne iemīlēju happy.gif.

Īstenībā kopumā man patika. Esmu lēnām atguvies no trešās filmas, kuru ienīdīšu vienmēr, par to ka izņēma manu mīļo kalambolu. Pārējās tik sīki vairs neatceros. Šinī filmā tika diezgan veiksmīgi īsināts sižets, nepalaižot garām svarīgākās detaļas. Protams, gribējās man beigās dzirdēt izskaidrojumu par to, kas notika, kad Harijs Strupam nodeva kodēto mesidžu (gaidīju arī foršo Strupa repliku, kas bija grāmatā) un gribēju arī redzēt purvu, kuru Freds un Džordžs uztaisīja grāmatā. Ambrāža bija ok un man par pārsteigumu - atšķirībā no visām iepriekšējām filmām man nebesīja Dumidors, kas gan lielākoties ir skaidrojams ar faktu, ka beidzot varēju redzēt kā viņš kaujas ar Valdi. Parasti mani kaitina arī Rons, bet šoreiz viņš gandrīz vai nešķobījās.

Parasti no filmām paņemu priekš savas iztēles to, kas patīk un pārējo atstāju kā ir. Tā arī bija šoreiz - Lunu, Strupu un Hermioni es nekad nespēšu iztēloties savādākus, bet man vienmēr būs sava versija par to kā izskatās Dumidors, Zibiņš, Maksūra, Trilonija un arī Vilksons.

Ak jā, gandrīz aizmirsu pateikt - tulkojums reāli sūkāja pakaļu - tur tik daudz lietas tika iztulkotas tik nenormāli debīli, ka tāda lieta kā Figas kundzes jaunais vārds - KRELLES kundze likās tīrais sīkums.

p.s.
Teorētiski gan iespējams, ka mana patika pret šo filmu ir skaidrojama ar to, ka sen neesmu pārlasījis piekto grāmatu. Secinājums - to pirms filmas labāk nedarīt.
Nazgul
Manas domas par filmu:
Kā jau parasti, no grāmatas atpaliek stabili, nebija tās burvības, ko P.Džeksons piešķīra "Gredzenu Pavēlniekam". Bet Hariju Poteru jau laikam perfekti filmā pārvērst ir grūtāk.
Kopumā iespaids ir pozitīvs. Ļoti patika Luna, grāmatu lasot viņu iztēloties savādāku man nevajadzēs. Patīkami pārsteidza Tonksa, kuru grāmatā nez kāpēc biju iztēlojies daudz nesmukāku. Par Grūpu varu pievienoties visiem pārējiem - grāmatā viņu biju iztēlojies nesalīdzināmi nemīlīgāku, bet dodu priekšroku filmas variantam. Par Dumidoru varu piekrist Victor Crum. Arī man viņš visās iepriekšējās filmās lika stipri vilties, un nu beidzot bija sakarīgs. Tomēr iztēlē man viņš vienmēr paliks savādāks. Nu nespēj filmā viņu parādīt tik noslēpumainu un varenu, kāds viņš ir grāmatā. Protams, kā vienmēr patika viens no maniem iecienītākajiem tēliem, Strups. Vot tam gan atbilstošāku aktieri neatrast, un tā balss... rolleyes_a.gif Ambrāža bija OK, dusmu emociju manī izraisīja, lai gan ne tik ļoti kā grāmatā, kur brīžiem no izmisuma, gribējās kaut ko salauzt. Viņas kabinets - pretīgākais APTZ kabinets, ko jelkad nācies redzēt. Ļoti aizkustinošs bija dvīņu atvadu grautiņš, tikai purva žēl.
Tomēr Atprātotāji un tā Nāvēžu pārvietošanās tādā kā ēnas formā man ne visai. Ļoti pietrūka arī Kalambols ar "Vīzlijs mūsu karalis" Uz to es biju filmā cerējis. Protams šo cerību spārniņi jau tika laicīgi salauzti, paziņojot jau labu laiku pirms pirmizrādes, ka Kalambola nebūšot.
Nobeigumā vēl par ainām ministrijā. Cīņas: nu tās jau kaut kur sāka nedaudz atgādināt par "Zvaigžņu Kariem" un tā kā esmu arī tās filmas fans, tad man jau nu personīgi gribējās vēl un vēl. Aizkustināja mirklis, kurā Siriuss nosac Hariju par Džeimsu. Arī Dumidora un Voldemorta duelis bija labs, tikai tur atkal nedaudz pietrūka Dumidora varenības. Kaut kā likās, ka šis par daudz pa to zemi vāļājas. Lai kā es apbrīnotu Voldemorta spējas, Dumidors tomēr liekas nedaudz spēcīgāks.
Daniels_Redclifs
nuuu, jaasaka, ka biju gaidiijis ko vairaak no filmas un jaasaka, ja es nebuutu lasiijis graamatu, tad visnotalj filma vareetu likties nogurdinosha.. stulbi, bet fakts.. :-/ tika izlaista taa smadzenju izstaba grin.gif nu taa, kur pa kkurieni peldeeja smadzenes, es buutu veeleejies to redzeet.. laughing.gif daudzi tie skati bija pamatiigi aprauti un kaa vienmeer prasiijaas peec neilga 2 min turpinaajuma... ainaa, kur bellatrise traapa Siiriusam un vinsh 'iekriit' aiz taa audekla jeb kaa bija graamata rakstiits, nepietiekami apspeeleeta aina! figas kundze, taa laikam vinjai bija vaards, man gan likaas piemeerota, taa vechinja, stostiiga, negliita, man likaas perfekto.. ambraazha, nu tie smieklinji, vnk :w00t: domaajams labaaku aktrisi atrast nevareetu wink.gif un jaa, taa aina ar no niggeru, 'I dont care if Dumbledore is guilty(or smth like that), but you must admit, hes got style.." grin.gif vnk piedur wink.gif mjaa, vecaa dziesma par kalambolu, kalambolu obligaati vajag, bet nu es saprotu rezhisoru un aktierus, nevienam jau nav interesanti lidinaaties uz zaljaa or zilaa ekraana un izlikties, ka tu baigi lido ar slotu. tur veel bija dazhnedazhaadas aininjas, kur prasiijaa veel biki un buutu labi, veel joprojaam nesaprotu vinjus, var tak taisiit filmu 2 stundas un 40 minuutes vai pat visas 3h stundas, ja vinji to dariitu taa kaa ar LOTR, tad arii sanaaktu tikpat labi, kaa LOTR! + vai tad muusu iemiiljotais harim beigaas nevajadzeeja meegjinaat izpildiit avada kedavra laastu, nevis mokum? jo kko minos, ka vinsh centaa snogalinaat kko.. grin.gif un jaa, skaistaa wiizliju atvadas, vnk love that scene wink.gif
nu, es vareetu veel pakomenteet, bet man iisti nav iespiedies taa labi atminjaa taa filma, tag jaagaida DVD unrated versija, ar ceriiba, ka buus vismaz 10 min klaat filmai.. wink.gif
bet kopumaa, filma radiija labu iespaidu, bet kaa jau ar visaam HP filmaam, truuka tas, ka sbija graamata un protams, filmas veidotaajiem vajadzeetu reiz saprast, ka galvenie fanu poterfilmaam ir tie pashi potergraamatu fani un vinji veelas labaak redzeet notikumu gaitu ka agraamata, protams, ne 1:1 kaa graamata, bet, lai galvenie notikumi buutu atteeloti taadi, kaadiem tiem jaabuut.. 8.5 filmai... smile.gif
btw, tonksas atveidotaaja bija smuka aktrise, taisni vai zheel, ka vinja tik maz paraadiijaas.. wink.gif
aivvv/troll dream walker
es neesmu lasiijis nevienu juusu postu un nelasiissu un arii 150 vaardu man nebuus un man ir dzilli vienalga es esmu smagi ssokleets un uzskatu ka esmu idiots ka skatiijos so filmu.....


nezinu kapeec citiem patiik harijs poters - zinu vienu - filmaas ir iznnemts viss kas man patiik no harija potera...
man sskkita ka es vairs neesmu taads fans kaa pirms ccetriem gadiem - ssodien es sapratu ka esmu gan es esmu audzis ar sso graamatu fonaa sskkiet peedeejos septinnus gadus bet es nekad nebuutu to dariijis ar filmu...


jaa tas laikam viss ko ir veerts rakstiit tas taapat visu pasaka....
Viesis_emjei_*
Nju nezinu, ja visas iepriekšējās daļas skatoties tiešām bija sajūta, ka es skatos Poteru, tad tagad tāda neradās. Flmā viss likās tik saspiests un reizēm pat nācās padomāt, kas tur īsti tagad notiek un kura daļa izgriezta. aktieru spēle bija lieliska, vislabāk patika Lunas atveidotāja, manuprāt vēl apātiskāku tēlojumu izveidot nebija iespējams.
Ambrāža, man kaut kā likās, ka viņai vajadzēja būt nedaudz apaļīgākai un tas viņas kaitinošais krekšķis vairāk izklausījās pēc smiekliņiem.
Filmā varēja saklausīt arī dažus labus jokus, taču vislabāk man patika Fadža reakcija, kad viņš beidzot ieraudzīja Voldemortu iesaukdamies "He's back!" Zāle burtiski sāka viņam aplaudēt un no malu malām varēja dzirdēt tādas replikas kā "Labrīt!", "Well dooh!" , "Bremze!", "Pamodās viens!" un tml.
Specefekti, vnk graujoši!!!
Ar lielāko prieku noskatītos vēlreiz smile.gif
Valda
Vakar noskatījos filmu. Tiešām, specefekti labi, atstāja iespaidu, bet - sižets.
Protams visu filmā nevarēja parādīt, piemēram, kalambolu, kas bija nozīmīgs Ronam,. Ne Rons, ne Hermione nebija prefekti (nezin kāpēc?). Jau otro filmu pēc kārtas Nevils izpilda Dobija lomu (vai paredzēts, ka sestajā filmā viņš kopā ar Mokšķi izsekos Drako? smile.gif Luna - brīnišķīga; Ambrāža - izcila (smiekliņi tiešām izcili). Hadriga stundu aizvietotāja vispār nebija atrādīta (stundas vispār netika rādītas - bet tās bija ļoti saspringtras dēļ SLIM-iem). Maksūras attiecības ar Ambrāžu - parādītas virspusēji. Strupa atmiņas - blāvas (kā Harijs tajās varēja parādīties bez Domnīcas? rolleyes_a.gif ) Netika pateikts, ka Strups brīdināja FO par jauniešiem Ministrijā. utt, utt. Kur palika Vīzliju purvs, kur palika Zibiņa "mēs nezinām, vai tas ir mūsu kompetencē?" Par Tonksu - pati aktrise bija nedaudz vīlusies, ka viņas mati bijuši violeti, nevis rozā. Kāpēc? Tā varētu turpināt un turpināt.
Domāju, ka filma ir izdevusies, ja neņem vērā grāmatu. Es sen esmu secinājusi, ka grāmata ir viena lieta, bet filmas - kaut kas paralēli (kā fan fic).
Oriole
Vēlos pievienot arī savu viedokli, lai gan visnotaļ iespējams, ka tas pārmēru neizcelsies no jau izteiktajiem.

Lai arī neesmu hard core HP fane, tomēr filmu ļoti vēlējos redzēt un tā kā esmu atvaļinājuma vidū, nolēmu noriskēt savas bankas kartes informāciju un pasūtīju biļetes uz pašu pirmo seansu 13.datumā. Uzreiz jāpiebilst, ka lai arī zāle bija pārpildīta, kopējā atmosfēra bija ļoti patīkama, bez pārgudriem, izsmejošiem komentāriem, kādus var novērot, piemēram, nakts seansos, kur mēdz nākt publika ar nolūku visiem izrādīt savu "augsto" IQ līmeni. Skatītāju atsaucība bija pārsteidzoša, it sevišķi zinot latviešu introvertās tendences; katrā ziņā ļoti patīkami atrasties tik pozitīvu emociju vidū.

Tik tālu par kopējo noskaņojumu. Runājot par filmu, tur, protams, ir room for improvement. Pilnībā piekrītu nu jau vispārpieņemtajam atzinumam, ka grāmatas ir tomēr ir pārākas par filmu versijām, lai gan īsti godīgi salīdzināt šīs divas mākslas formas laikam nebūtu. Nenoliedzams ir fakts, ka filmai vajadzētu, pilnīgi noteikti, būt garākai - ļoti šaubos, vai tiešām WarnerBros. ieņēmumi tik jūtami ciestu no šādas neērtības. Saprotu, ko kritiķi ir gribējuši teikt ar to, ka filmai pietrūkst maģijas - jo tas tik tiešām bija jūtams. Trūkst samērā daudz to nelielo sīkumu, kas padarītu filmu personiskāku, tuvāku auditorijai, nevis vienkārši saīsinātu grāmatas ekranizējumu. Daži citāti un nelielas, papildinošas ainas tik ļoti būtu uzlabojušas vispārējo iespaidu.

Aktieru darbs pārsvarā šajā filmā ir nevainojums, it īpaši uzsverot visu vecāko Britu aktieru kontingentu, kuri atmirdz katrs savā nišā un tēlā. Jaunpienācējas, kā H. Bonham Carter un I. Staunton savās lomās ir gluži kā no grāmatas izkāpušas (lai gan skatoties uz I.Staunton pa galvu nez kāpēc uzmācīgi maisījās viņas Charlottes tēls no 1995. gada filmas Sense and Sensibility). Ļoti patīkami redzēt, ka pirmajās filmās samērā stīvais D. Radcliffe ir izaudzis līdz labam aktiermākslas līmenim; arī R. Grint savu lomu notēlo tikpat veiksmīgi kā parasti, par spīti salīdzinoši nelielajam screen time, kas viņam piešķirts. Savukārt E. Watson, manuprāt, joprojām strādā tādā pašā stilā kā HP 1 un HP 2, bez īpašas profesionālās izaugsmes - kas apbēdina, jo gribētos tomēr redzēt vienlīdzīgu atdevi no aktieriem.

Pie filmas stiprajām pusēm, bez aktieru darba, noteikti jāmin arī specefekti, kuru apjoms un pielietojums bija pareizajās devās, neradot special effects fatigue, bet veiksmīgi papildinot scenāriju. Citiem vārdiem, cīņas ainas bija elpu aizraujošas un zosādu izraisošas.

Rezumējot, vēlos uzsvērt, ka filma bija ārkārtīgi jauka un to noskatījos ar lielu interesi un patiku, tomēr šķita, ka tā gluži vai izskan gaisā, kā priekšpēdējais cēliens pirms kuliminācijas, kā tāds pakāpiens, virs kura mitinās the real deal. Ar interesi gaidu nākamā gada novembri, lai redzētu, ko šis pats režisors būs izveidojis no Rowlingas sestās HP sērijas.

On a more personal note - visu filmu gaidīju un nesagaidīju savu iecienītāko citātu no HP 5: "It unscrews the other way."
anhela
nu man gan filma ļoti patika.nelauzīju galvu par to, kas nav kā grāmatā, kas tur izmainīts... vienīgais, ko es patiesībā biju iztēlojusies savādāku ir Ambrāža. ok, bij jau viņa kaitinoša utt., bet nemaz nelīdzinājās resnam krupim... es, piemēram, viņu vienmēr iztēlojos tieši kā savu ceturtās klases angļu valodas skolotāju grin.gif pēc grāmatas apraksta precīzi atbilda... nu bet jā - tie viņas smiekliņi vienalga bij labie grin.gif man patika arī publika, ar ko kopā skatījos filmu - visi draudzīgi reizē applaudējām, pasmējāmies. dzirdēju, ka tā ne mums vienīgajiem bij, tad jau filma ir pat ļoti labi izdevusies! un vēl es dzirdēju kko par kkādu rekordu saistībā ar šo filmu.. neesmu no tiem cilvēkiem, kuri činkstēs, ka kkas nav labi, jo man viss patika. arī specefekti super. Drūmkaktes māja manai iztēlei bija gandrīz vai pilnībā atbilstoša. un Voldijs tik sexīgs xD.gif
Snorkes Jaunkundze
Tā.
Pirmkārt, iesaku nevilkt filmu no interneta. Šausmas, kvalitāte ir vnk sick.gif
Manas domas par filmu...
es nenormāli vīlusies. Šausmas, tiiik nenormāli sasteigta, nesaprotama, nepareiza (pēc grāmatas) un jocīga nav bijusi vēl neviena HP filma. Nu, man šitā filma nepatika. Man galīgi nepatika Siriusa nāves aina, kā viņi to varēja parādīt tik sū.dīgu? pinch.gif sad.gif Biju cerējusi, ka pieraudāšu slapju visu maiciņu, taču man pat neaizmiglojās acis. Fui, tas bija nesmuki, šitā izdarīt. crying.gif Bija tikai pāris lietas un vietas, kas man patika:

1. visvisvislabākā vieta visā filmā bija Harija un Siriusa apskāviens Drūmkaktē, pie Bleku ģimenes ciltskoka. Nu, vnk skaisti~! Tik mīlīgi un jauki, ka man gandrīz aizrāvās elpa happy.gif wub.gif Tiešām izdevusies aina, Siriuss bija tik tēvišķs un jauks. Skaisti~!
2. Kingslija citāts "Dumbledor's got style." Jauki.
3. Gerija Oldmena tēlojums. Brīnišķīgs~! Laikam esmu viņa fane. xD.gif Viņš tiešām bija lielisks.
4. Labi tēloja arī "Ambrāža". Ļoti laba aktrise. happy.gif
5. DA. Jauki momenti, normāli parādīti.
6. Harija un Sturpa atmiņas! Lieliski, tiešām lieliski~! Dažas no nedaudzajām vietām filmām, kas bija kaut cik interesantas, tiesa, ļooti sasteigtas un nesaprotamas, bet skaistas. It īpaši Strups jaunībā, kas nemaz nebija tāds nejaucenis un ne-īpaši-skaistulis, kādu biju viņu iedomājusies. Patīkami. happy.gif
7. Bellatrises aktrise - superīga~! Atcerējos viņu no "Merlina". Brīnišķīga aktrise, patiesībā ļoti piemērota trakās Bellas lomai. happy.gif Viņa bija forša~!
8. Un Freda un Džordža aizlidošana. Ne īsti kā pēc grāmatas, bet tik un tā jautri.

Visas pārējās vietas filmā man vai nu likās nepareizas, sasteigtas, muļķīgas vai nevajadzīgas. Tā lūk. Nu, nepatika man kopumā filma. ermm.gif Lieku 5. No 10, protams. Vēl joprojām palieku uzticīga 3. filmai.
Ceru, ka vismaz atlikušās divas filmas nebūs tā sabojātas kā šī. sad.gif Pat UB nebija tik draņķīga. silent.gif
Immortal
Manuprāt, šī bija viena no labākajām daļām. Lai gan filma bija ļoti sasteigta, visi galvenie notikumi bija parādīti. Vienīgi tie, kuri nav lasījuši grāmatu, droši vien nesaprastu kas tur notiek.
Patika jaunie personāži, piemēram Ambrāža un Grūps. Ambrāža patiešām tik labi attēlota, tieši tādu arī viņu pēc rakstura iedomājos, vienīgi nedaudz resnāku un neglītāku. Bet bija laba arī šī. Patik arī Bellatrises lomas atveidotāja. Ļoti labi atbilda savai lomai. Tonksu gan biju iedomājusies savādāku - nedaudz vecāku un ar īsiem matiem un tādu..ne tik pancīgu. Viena vieta gan man likās nevajadzīga un tāda kā neiederīga - kad Tonksa, Tramdāns un tie pārējie aizbrauca pakaļ Harijam, un tad Tramdāns pateica Tonksas vārdu, par ko atbildi dabūja - "Nesauc mani par Nimfadoru". Nepatika tāpēc, ka filma bija ļoti sasteigta, visi svarīgākie notikumi saspiesti pēc iespējas mazāk, bet te Tonksa tik lēni un samāksloti to pateica, ka es sadusmojos, tad labāk jau tās pāris sekundes būtu pēdējai cīniņa ainai pielikuši.
Harijs, Rons, Hermione bija ok. Patika Siriuss. Vecie aktieri man patika arī šajā filmā. Vienīgi nedaudz, tāpat kā 4. daļa, kaitināja Hermiones histēriskā runāša. Tāda sajūta, ka viņa sāks vai nu raudāt vai kliegt. Harijs ar Ronu un dvīņiem bijuši pie friziera - pluspunkts! Man nepatika tie noaugušie. Tagad labāk.
Viena no interesantākajām vietām filmā, manuprāt, bija DA. Diezgan jautri un vispār interesanti...ļoti līdzīgi kā biju iedomājusies. Sakarā ar DA, gan bija viena lieta, kas man filmā nepatika - ka Čo uztaisīta par nodevēju. Domāju, ka režisoram tā nevajadzēja darīt.
Beigas likās pat pārāk sasteigtas. Varēja jau nu to cīņu un to visu interesanto pataisīt garāku. Jau tas vien, ka mudž gar acīm kā viņi skrien, gāž, burās, mazliet izčakarēja beigas. Vajadzēja vai nu garāku cīņu vai arī neraustīt to kameru no viena pie otra sekundes laikā. Ne visai patika beigas.
Kopumā - Filma interesanta, galvenās lietas ir parādītas, aizrauj. Vienīgi ļoti sasteigta filma. Notikumi, kas grāmatā aprkastīti pa kādām 20 vai vairāk lpp, te ir labi ja pusminūte. Bet vienalga bija labi! Man patika! Freda un Džordža aizlidošana bija smieklīga! Viena no labākajām HP filmām!
Adē
Tātad. Īpaši daudz iespaidu/komentāru par šo filmu nav. To visu varētu raksturot ar vienu teikumu- iespaidīgi, bet neiespaido.
Pirmkārt, Siriusa nāve. Tai vajadzētu būt dramatiskākai, baudāmākai, lai īpaši emocionāli indivīdi varētu sākt raudāt, bet normālajam cilvēkam būtu skumji. Un es pat nevarēju saprast, kur vajag pārstāt smieties- tik ātri, sasteigti, vienvārdsakot, neitrāli. Arka, kurā iekrita Siruss vairāk bija līdzīga parastām durvīm. Gaidīju kaut ko interesantāku.
Visu cieņu Lunai, tā meitene tēloja perfekti. Vēl lielākā cieņa Bellatrisei- viņa nopelna mana favorīta statusu. Kāds pateica, ka viņa ir „tradicionālā raganveidīga”, bet es tajā saskatīju dziļi psiholoģiskus pārdzīvojumus. Pēc daudzajiem gadiem viņa atkal ir brīvībā, beidzot, kopā ar mīļajiem cīņas biedriem, dara to, ko grib darīt un cīnās par to, par ko grib cīnīties un izspauž savas emocijas. Jauki.
Vispār, es ieteiktu filmas režisoram palasīt fanfikus un HP forumus. Ja viņš to lasītu, tad noteikti zinātu, ko grib publika. Un publika grib Laupītājus, vai nē? Publika grib Drako, vai nē? Laupītāju 20 sek. ilga miglainā ainā ir galīgi garām, netika iekļauts neviens Drako sarkasms un vispār, viņa bija ļoti maz.
Patika Voldemorta duelis ar Dumidoru un dvīņu izgājiens.
Atprātotāji laikam evolucionēja. Trešajā filmā viņi bija citādāki un daudz, daudz pievilcīgāki.
Maardzhastante
Lasīju, lasīju filmas aprakstus, kamēr nolēmu pati uzrakstīt.
Ja neskaita pirmās divas muļķīgi bērnisķīgās daļas, tad šī bija visneinteresantākā. Man - Potera fanam ar mērenu plusiņu - apmēram pusfilmā uznāca TĀDS miegs, ka nācās iet uz tualeti, lai pamostos.

Nepatika:

* Pats Poters - Redklifs ir absolūti stīvs, sasaistīts, mietu norijis un nespējīgs tēlot jelkādu lomu.
* Idiotiskā ūjināšana un aplaudēšana filmas laikā - traucēja, pirmkārt, otrkārt, lika sakaunēties, ka esmu vienā maisā bāžama ar ūjinātāju komandu, ja jau tur sēžu.
* Dumidors - kas tas par histērisku veci? Šāda nervozitāte, kliegšana nozīmē vājumu, tā nepiestāv Dumidoram.
* Tā kā daudzas ainas netika uzņemtas, tad vairākas filmas varoņu rīcības šķita nesakarīgas un nepamatotas.
* Filmai pietrūka kaut kāda nenosakāma asuma, it kā viņi neparādītu skatītājiem visu, bet kaut ko mēģinātu slēpt. Viens te bija labi rakstījis, ka sajūta tāda, it kā puse no filmas tikai būtu redzēta.
* Absolūti atbaidošā Džinnija Vīzlija.
* Bomzis Siriuss Bleks.


Patika:

* Hermione un Rons - man viņi gan kā tēli, gan ka aktieri patīk.
* Bellatrise - ui, laba bija! Pirmkārt, viņas attēlojums ciltskokā, otrkārt, viņas vizualā līdzība grāmatas tēlam, treškārt, histēriskās izpausmes, ceturtkārt, smuka, tikai zobi melni, piektkārt, ļaunie: "Oh, Longbottom, how is mom and dad?" un "I killed Sirius Black!"
* Kā Trilonijai pudeles nošķindēja somā, kad viņa vācās atpakaļ iekšā.
* Tas ka Ambrāža spēja kaitināt.

Patiesībā man nepatika arī piektā grāmata, bet filma ir vēl vairāk nekāda. Trešā filma paliek vislabākā, un es ceru, ka šis mūjābelis tomēr nebūs režisors vēl kādai filmai.
Night_Angel
Šo filmu skatījos tieši pirmizrādes dienā. Biju kopā ar draudzeni un plānojām skatīties kkur 2 (nu vai bisk pāri)
Nu normāli izbraucam no Jelgavas, pat nedomājot, ka biļetes varētu būt izpirktas. grin.gif Protams, atnākam un nav uz diviem. Vienīgi tajā dienā palika uz pieciem un to tikai dažas vietas otrajā rindā sad.gif
Nu bet ko mēs ņemam jo kamdēļ esam atbraukušas, protams, lai skatītos filmu grin.gif

Filmu skatīties bija grūti, jo jaāsēž 2. rindā. Sākums nebij diez ko interesants, bet nu skatīties varēja, vismaz man tā liekas. Man sāka patikt no tās vietas, kad izveidoja to Dumidora armiju un uz beigām. Beigas bija ļoti foršas un aizraujošas, arī nedaudz smieklīgas grin.gif
Zēl gan, ka lielāka daļa, kas bij grāmata ir izņemta, bet nu, ko lai darit
Gaidu ar nepacietību gaidu jauno filmu, kuru obligāti skatīšos. smile.gif
Kristiina
Šī filma bija izdevusies! Man ļooooti patika! wink.gif
washulis
filma ta o.k. bet man tik un tā visu laiku traucēja tas, ka viņa tik ļoti atšķīrās no grāmatas (es tomēr esmu tās piekritēja vairāk...) rolleyes_a.gif

varbūt bija nedaudz par daudz potera ciešanas un drūmums... trūka kāda smieklīga vieta, bet tā skatīties jau var. bet viņi būtu varējuši arī labāk... silent.gif
kristine g
Vajadzētu tākā arī man ko pateikt par filmu, laigan jau riktīgi sen redzēju un jau pirmajā dienā, kad mūsu kinoteātros tā parādījās un noskatījos jau vairākas reizes.Pēc tā ar varētu spriest avi man patika.^^

Specifekti tik tiešām bija graujoši.Riktīgi patika tādas scēnas, kā kad Vīzliji sadeva Ambražai ar salūtu pa kjobi, tas bij diezgan humoristiski. xD.gif Bet beigas bija ar ļoti labas.Nerunajot labas, kā Siriusa nāvi.Man viņš tik tiešām, kā tēls patika, tāpēc saprotami nolēju arī kādu asariņu.Bellatrise bija vienkārši superīga izvēlēta.Skaista sieviete un ļoti iemērota savam tēlam ar savu trakumiņu un histēriju..Kā grāmatu tēls man viņa arī patika.Filmas gaita bija ļoti satraucoša pat ja grāmatu esi lasijis krustām šķērsām xD.gif Kautvai gaumes jau atšķiras.Citiem filma likās drausmīgs izstrādājums,bet citiem atkal vislabākā filma no visām. smile.gif
Luna bija vienkārši pievilcīga,pat nez kā tik vien tik labus aktierus atrod.Es nebij pat iedomājusies viņu grāmatā tik labi.Daiļš radījums.Nedaudz atgādina manu bērnešķīgumu.
Doloresa.oho tik tiešām kaitinoša un kādi viņai smiekli..!?Grāmatā biju iedomājusies savādāku, bet par to nežēlojos, jo domāju, ka filmas tēls bija zidevies labiI..Un vēl tā rozā krāsa un viņas kabinets..O.o phe xD.gifD
Figas kundze gan mans prāts bija iedomājies savādāku.Tik tiešām vecāku.Man nepārāk patika, bet tas arī tik sīkums, jo viņa arī nav no svarīgākajiem tēliem un tam arī diezko nepievēršu uzmanību.
Tonksa ar bij iedomāta nedaudz savādāk, bet kopuma neslikts.Jo viņa skaitāka vismaz filmā nekā dzīvē.
Mūsu visu pazīstamie tēli arī nespēlēja slikti.Num saprotam tur Harijs, hermione,Rons utt Harija tēls kā vienmēr man patika,laigan izstijas sākumā nedaudz apcirpts,jo no iepriekšējāš filmas biju pieradusi pie viņa nedaudz garajiem matiem xD.gif
DA ar bij attelots iespaidīgi, laigan cereju nedaudz vairak tomer. smile.gif Nebildishu pa ar to neķītro skūpstu starp Hariju unČo jo tas man tomēr kaitināja laigan lai paliek xD.gifD
Strups kā vienmēr bija uzdevumu augstumos.Lielisks tēls.
Tā īsti nekam daudz piekasīties nevēlētos, jo filma bija burvīga, ceru ar sagaidīt vēl labākus iespaidus no nākamās HP filmas.Kopumā tur viss bija.Gan jautrība,bēdas draudzība un arī nedaudz mīlestības xD.gifD

Diezgan interesanti bija viss attelots, vienīgais, kā jau teikt arī daudzkas saīsināts no grāmatas, bet tas jau kā nekā neizbēgams, jo visu nevar tā parādīt.Kā jau teic filma bija laba un ieteiktu to noskatīties visiem, kas nav vēl tomēr redzējuši. xD.gif
September
Patiesībā gaidīju daudz, dzudz vairāk nekā biju domājusi!! Izlasot grāmatu bija interesanti un noskatoties filmu arī.. Bet filmā ir daudz kas izgiests no grāmatas.. tikai žēl ka Siriuss nomira!! bet tā kopumā bja jauki!!
Ambrāža vienkārši nospēlēja savu scenāriju ideāli man vuņa nepatīk!! Bet filma man patika..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!