Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: petīcija
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
http://www.savegof.com/
Uzzinājuši, ka 4. filmu grib taisīt 2 1/2 stundu garu, fani apvienojas, lai protestētu pret to. Tikšot izmestas pārāk daudz ainas!
Vinky
Hmm... es īsti nezinu, vai es gribu lai viņa būtu gara.. vai īsa... jāpadomā. glare.gif
Nihil
Ils un citi HP fani laikam gribētu, lai 4-ā filma ir divas diennaktis gara un lai HP piektā daļa latviski iznāk rīt, vai ne tā, Ils? whistling.gif
Zuz
Tad jau jāskatās ko izņems no filmas. Savādāk jau par to nevar spriest.....
mazā peciņa
Nu es minēšu pāris pārbaudījumi T.I. pirmais un otrais un trešais, Sederika nāve.
Kā HP uzzināja olas noslēpumu utt un protams kalambola mačs!
aivvv/troll dream walker
es pieteicos nu taa teikt nosuutiiju
ils
Ar mani tik traki nav, kā te dažiem liekas.
ils
http://www.wizardnews.com/story.20030906.html
Pagaidām vēl baumas. Warner Bros meklē iespējas 4. filmu taisīt 4. stundas garu.
P. S. Diemžēl mans rakstīšanas ātrums nav uzlabojies.
cava
Es izlasīju ka 4. HP filmu itkā dalīs uz pusēm. Būs divas filmas. wink.gif
Nightingale
Man nepatiktu ja sadalītu uz pusēm!!
Paip`
Man arii nepatiktu, ja sadaliitu uz pusseem un veel vairaak man nepatiktu ja to saiisinaatu!
Nihil
Tas būtu rullīgi, ja UB taisīti četras h garu! ohmy.gif
cava
CITĀTS(Paipera @ 01.11.2003 18:31)
Man arii nepatiktu, ja sadaliitu uz pusseem un veel vairaak man nepatiktu ja to saiisinaatu!

man arī tā liekas. Un ja neredzi vienu daļu nav tik interesanti.
crazy angel
Ak dievs cerams vina nebūs pārāk gara Savādāk kinītī varēs nosprākt. Nu ja atkal īsa tad atkal skāde un ja dala divās daļās tad skāde vēl lielāka :blink:
Roviela
Nē, nē, tā nevajag! Vajag šitā: ņemam grāmatu un lineālu un mērām biezumu - cik centimentu (vai, teiksim, puscollu) sanāk, tik stundu garu filmu, lūdzu! innocent.gif
aivvv/troll dream walker
es par divaam triis stundu garam filmaam tad varbuut kaadu pusi notikumu vareetu atteelot
·spid·
s neaceros kaadu filmu s skatiijos kincii, manupraat pirmo hariju potteru wai kaukaa taa... s seedeeju tai kincii & wisu laiku trisos, jo newareeju s tik ilgi noseedeet blisoties ekranaa... manupraat optimaalaakais wariants filmas garumam buutu 2 stundas....
Eridāna
Nē, nē vajag garāku, lai nebūtu "lēkāšana" no viena notikuma pie otra, tā, ka pat tie, kas lasījuši grāmatu ne vella nevar saprast... huh.gif
·spid·
tad waig optimaalaako wariantu-traki garu filmu tikai sadaliitu diwaas daljaas...
crazy angel
Labāk jau ir sadalīt divās daļās, savādāk ja pārāk gara nebūs pacietības noskatīties!!!
·spid·
taatad waig sadalit filmu 2aas daljaas, katru filmu 4h garu... rolleyes_a.gif
Pirlipete
Labāk,ka uz pusēm filmu sadala,nevis visu apšņikā! wink.gif
odzina
labāk lai dala tad divās daļās, jo tad tā filma iznāks garāka un nebūs tik traki daudz notikumi izgriezti ārā! smile.gif
keita
jo garāka jo labāka grin.gif
Tonksa
Man nepatiktu ja izmestu ara daudz ainas mad.gif , bet nevajag jau arii taisiit 10 stundu garu filmu. Man likas ka ar 2-3 stundam vajadzetu pietikt. getlost.gif Dalit divas dalas gan nevajadzetu
Nauro
taa kaa dereetu kaadas 4 stundas garu filmu-man patiktu!
Flo
tikai 2 ar pus stundu garu!!!! tad jau labaak, lai filma ir divaas dalaas un katra ir div ar pus stundu gara...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...Zanish...
Es (Zanish) domaaju ka noteikti filmu nevajadzeetu daliit divaas daljaas.
Nevajadzeetu arii paaaaaaaaraaaaaaak garu.Tad tieshaam nepietiks pacietiibas noskatiities.
Siri
CITĀTS(Tonksa @ 30.12.2003 19:39)
Man nepatiktu ja izmestu ara daudz ainas mad.gif

Es ar negribētu,lai izmet daudzas ainas..Vēl man riebjas,kad pārveido ainas...Galīgs murgs...Bet man liekas,ka 500 lpp grāmatu ir pagrūti iespiest 2 h garā filmā...Nu ja viņi atkal sāks griezt ārā notikumus mad.gif....
_BijušaisPareģis
Es gribu lai 4. filma būtu pamatīgi gara un kruta! mad.gif

Nevis pa īsākapar pirmo... getlost.gif
Hermione
Man jau tā liekas, ka filmas ir diezgan garas!!
Aziz
Trīs būtu absolūtais pieļaujamais ilgums...Bet divās daļās dalīt gan būtu stulbums - lai gan, protam, viņi vairāk nopelnītu, viņiem jau tas ir ārkārtīgi izdevīgi! mad.gif mad.gif mad.gif
monster
diez vai gribeetu iet uz tik garu filmu !!! man lotr rotk likaas paaraak gara ........
Daimorte
Es arii esmu apvainojies ja vini 4 dalu euztaisiis pienaaciigi tad es viniem suutiisu LOTI DAUDZ protesta veestules ja nu vini grasaas izgriezt to kaa vins atrisinaaja to olas nosleepumu mad.gif
Rusell the carrotstork
eee... nu tas jau ir mazliet mar iisu getlost.gif pat ar 3 ar 1/2 h buutu par maz grin.gif
i`m_GriM&EviL
Nu bāc, es jau cerēju, ka viņo tomēr ņems un uztaisīs to filmu divās daļās. Stulbums kautāds getlost.gif . Es rakstīšu protesta vēstules, tikai kam? Ņūelam, vai? Tad jautājums ir tāds - varbūt FO vispār izmest vienu grāmatas daļu no filmas? Absurds!
DEaDnokS*
es domaaju ka vajadzeetu vismaz 3 stundas garai vai vairaak
Debby_off_end
Swiesc....
Nu varētu viņi uztaisīt to filmu īsāku,bet iekļaujot visas foršās lietas.Un tad jau labāk īsu,nekā nekvalitatīvu.Es negribu dirnēt kino pusdienu,lai noskatītos kaut kādu *****,lai tikai būtu viņu redzējusi.. getlost.gif
Niamh
Pag, GP bija TRIJĀS daļās un tad neviens pat nepīkstēja laughing.gif Nebūtu jau liela skāde, ja arī Poteru uztaisītu divās daļās. Vismaz ceturto filmu. Savādāk nevarēs nosēdēt tās četras stundas. Un ar divām priekš šāda ekranizējuma nebūs gana.
Kaut vai atkal tas pats GP - kopā tā grāmata bija tāāds klucis, ka tika sadalīta trijās daļās + Hobits. Roulingai būs pavisam septiņas grāmatas un ne nu tās plānākās. So, vajadzēs daudz vairāk filmu uzņemt. Un FO vispār jau grāmata ir divās daļāš, tad nu arī filmu varētu šņikāt uz pusēm.
FallenBeautiful
wispirms es gribetu redzet ko iznjems un tad tikai kaut ko teikt happy.gif
gwinerva
Es negribeetu ,lai nnem arraa ainas. sad.gif
Es gribeetu varen garu filmu. grin.gif Sadaliit divaas dallaas nebuutu forssi,jo ja noskataas pirmo dallu un tikai peec kaada laika skataas otru ,tad jau ir aizmirsies ,kas notika pirmajaa dallaa. wink.gif Taadeell viss labaak ir viena gara filma. laughing.gif
aFēra
Es parakstīju petīciju un tagad ceru, ka Warner Brothers mūs uzklausīs. Jo kas tad ir pusgrāmata vai mazāk?
CITĀTS(Mini Kaza)
Pag, GP bija TRIJĀS daļās un tad neviens pat nepīkstēja
Nu pag, salīdzini Uguns Biķeri un visas GP grāmatas.
Un dalīt filmu divās daļās? I don't think so. Pārāk stulbi. Gaidīt vēl otru daļu, kad gaidīta jau bija pirmā... Nu kopumā stulbi.
Un tieši tāpat - GP bija katra 4 stundas gara (neiešu skatīties cik garas tās bija. Apmēram jau četras bija) un daudzi bija sajūsmā. Kāpēc lai tas nenotiktu ar Hariju Poteru? Pie tam Uguns Biķeris ir viena no HP grāmatu interesantākajām daļām...
Un lai parāda mums, ka uzklausa cillvēkus, fanus! Ja neuzklausīs var gadīties kāda skāde... shifty_a.gif
3 ar pus' stundas būtu optimālais, bet četras - labākais.
pārsliņa
Jau tā katra filma ir tik ilgi jāgaida un vēl ja šis notikums būs tik īss... Nu nē! sad.gif
mazā peciņa
Nu nav nekas izdevies, vismaz ir jau teikts, cik filma būs gara.

Pavediens tiek slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!