Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš no ļaunajiem tev patīka vislabāk?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Dark_Latvian
gribēju vienkārši uzzināt, kurš tas ir vispopulārākais?
Cecilia
manas domas - tādas aptaujas tiešām ir stipri daudz. bet Tumsas Pavēlnieks vnk ir visforšākais. vislabākais. mans visstiprākais.
Ofēlija...
Vislabāk man patīka bazilisks.
Es gan nezinu ko tas nozīmē un ko es tam tagad esmu nodarījusi, bet nu labi. Pieņemsim.

Kāpēc tieši bazilisks? Tādēļ ka viņš bija pats bezvainīgākais. Tādēļ ka viņš tāds [ļauns], jau piedzima, tādēļ ka viņam nebija izvēles- būt labam vai ļaunam.
Līdzīgā kārtā man patīk arī atprātotāji un jāatzīst ka šīm būtnēm ir, gandrīz vai, vēl pievilcīgāks izskats, taču kaut kas mani no šīm nakts būtnēm atvilka. Es nemācēšu izskaidrot.

ar cieņu
[vienmēr un nekad]
Jūsu Ofēlija
Kikuce
Es balsoju par Bazilisku...nez, laikam tapēc, ka man vienkārši patīk čūskas...kaut arī Bazilisks tik tiešām bija ļauns
Elfija
Mana atbilde - Voldemorts... cool.gif


Viņš ir riktīgi reālais džekiņš... grin.gif
Eltons
Mošķis laughing.gif

Tas tāpēc, ka varēja par viņu ierēkt. Smēju kad viņs mūsu Hermīni nosauca par draņķasini. Vienkārši labs tēls grāmatā.
Vēl es izvēlējos Mošķi tāpēc, ka citi ļaunie man liekas tādi pastulbi. Nu kad Nāvēži grib noķert un nogalināt Hariju, kautgan Voldemorts teica lai atstāj viņam. No sākuma gribēju likt Profesoru Drebeli, bet viņš nebija ne smieklīgs, ne īpaši ļauns. Kautkāds naids un alkatība bija Drebelī. Atprātotāji. Kas viņos tāds foršs? Viņi vienu gadu sargāja pili. Nu un? Ja būtu aptauja: "Kurš ir vissbaisākais no ļaunajiem?", tad es liktu uz atprātotājiem.
Nākamais-Voldemorts. Godīgi sakot, lasot viņa vārdu,lasot ko viņš dara grāmatā, es sāku žāvāties. Bazilisks, vot tas bija jau labi. Man patika bazilisks, tāpēc kad viņš bija, nu tāds.. Būtu licis viņu, ja nebūtu ielikts Mošķis.
Īvs
Nāvēži. tāpēc, ka-padevīgi, ļauni, uzticami savam Tumsas pavēlniekam un parasti patstāvīgi, izņemot tās reizes, kad lords viņus izsauc, tā teikt uz apspriedi. Voldijs jau liek viņiem galināt vientiešus utt. nevis pats to dara..
bet otrais, protams, Voldemorts.
šausmiņa
Nāvēži - tikai pakalpiņi
Atprātotāji - tiešām šausminoši
Pats Lords Voldemorts - visu dzīvi tiecas pēc nemirstības, ka pat aizmirst būt ļauns
Bazilisks - neeh, novāca viņu, nebija šausminošs
Prof. Drebelis - hah, drebelīgs pārāk
Mošķis - nebija tik ļauns
Shadowstalker
Grindelvalds. Jo viņa teksti spārda.
washulis
atprātotāji noteikti.... viņi ir tik piemīlīgi!!!!
šausmiņa
CITĀTS(washulis @ 17.08.2007 18:35) *
atprātotāji noteikti.... viņi ir tik piemīlīgi!!!!


washulim vienēr ir patikuši atprātotāji wink.gif

bet zinat kas ir vēl scary par atprātotājiem.... tie ir spridzekļmūdži!!!!
mume
Atprātotāji... tie mani ļoti piesaistīja. Vismaz kaut kas jauns!
NaeosPsy
Atprātotāji.
Vinī ir tik šausmīgi.....
Dark Lord Voldemort
Būtībā jābūt skaidrs, kurš visvairāk patīk man...

Protams, ka Voldemorts! Viņš ir visvarenākais, ļaunākais, nebaidās nevienu noslepkavot, riktīgs sliktais!
Elony
Laikam jau Vodemorts. Kaut kā tā interinati vaikstās dažviet.
Un tāds kā no nestandarta olas izšķīlies... smile.gif
Vislabāk man patīk viņa deguns, gandrīz tiešām var padomāt, ka aktierim ir tas nošņāpts. grin.gif
Mermaid
Nobalsoju par nāvēžiem. Lai gan ja būtu Bella, būtu par šamējo balsi atdevusi.

Nāvēži!

Diezgan stulbs pakaļskrējēju bariņš kopumā, ja pat bērni viņus var uz lāpstiņām nolikt. Lai gan pa vienam ņemot, dažs labs ir uz goda.
positiv denken
Atprātotāji bija tik iespaidīgi, ka mani pamatīgi nobiedēja, bet nu - interesanti paskatīties. Tāpēc - mana balss par viņiem!
Veela
Nāvēži.
Saprotams, viņi man NEPATĪK (Kā ļaundari vispār var patikt?), bet viņiem ir savs stils smile.gif
Pipardilliite
Visjaukaakais bija Moskis...
Drebeils man skita diwains..
Voldemotrs - ljaunuma iemiesojums.. smile.gif
Laikam jau nejaukaajie Navezi un Voldemorts...
oi, un Atpratotaaji... ohmy.gif
Nefermerita
Bellatrise. Traka smile.gif Un tā kā viņu tēlo viena no manām mīļākajām aktrisēm - Helēna Bonema Kārtere, tad viņa ir interesantākā smile.gif
Witali
CITĀTS(Dark_Latvian @ 17.06.2007 20:38) *
gribēju vienkārši uzzināt, kurš tas ir vispopulārākais?


A kapēc te Pelēcis nav minēts? Tā kā pie nāvēžiem viņš neskaitās...
Mattiass
Fenrirs Pelēcis jau bija nāvēdis, ja kas. Nu, ja vien neiet sīkākā iedalījumā un nepieskaita šo ķerstakļiem. Bet tas uz aptaujas radīšanas brīdi nebija zināms — līdz ar to šajā aptaujā viņu var uzskatīt par nāvēdi.
Bunny
CITĀTS(Mattiass @ 29.07.2009 01:11) *
Fenrirs Pelēcis jau bija nāvēdis, ja kas. Nu, ja vien neiet sīkākā iedalījumā un nepieskaita šo ķerstakļiem. Bet tas uz aptaujas radīšanas brīdi nebija zināms — līdz ar to šajā aptaujā viņu var uzskatīt par nāvēdi.


Šajā aptaujā jā.

Bet vispār viņš nebija gan. Es tieši šodien lasīju to vietu 7. grāmatā, kur bija teikts, ka viņš nebija nāvēdis, bet tikai ķerstaklis. Manuprāt, ir nekorekti visus Voldemorta atbalstītājus (palīgus) saukt par nāvēžiem. smile.gif
septembra šausmīgā
Man patika nāvēži. Tādi ļauni, izbauda pasauli bez noteikumiem. Un visvairāk... Drako! w00t.gif Viņš ir tik foršs. Feltons ir lielisks aktieris. happy.gif
Kristiāna.Z.
Lords Voldemorts.
kāpēc? tāpēc ka viņš bija visa cēlonis. viņam bija savi sabiedrotie un viņš pats bija tāds.. gandrīz kā līderis, kas tāds.
Seila
Nu, ja jau nav sīkāka iedalījuma tad nāksies pievienoties tai cilvēku grupai kurai patīk nāvēži, jo starp viņiem ir atrodami diezgan patīkami un interesanti tēli kā piemēram manis ļoti iecienītais Profesors Strups un Lūcius Malfojs. Tajā pašā laikā gribētos piezīmēt, ka man patīk ne visi nāvēži, jo piemēram eksistē tādi tēli kā Bella, kuru nevaru ne acu galā ciest laughing.gif
Vilks
No minētajiem man vislabāk patika Mokšķis (vai ne tā viņa vārds bija iztulkots?). Bet vispār visi tie,kuri pēdējā grāmatā izrādījās nepavisam ne tādi, par kādiem Harijs bija viņus uzskatījis.
Grendžera
Emm... Man patīk Bella. Nu, Bellatrise. Pat manu kaķeni tā sauc grin.gif
Tad jau sanāk nāvēži smile.gif
Baltā Tumsa
Es vairākus no viņiem nezinu es tagad lasu tikai otro grāmatu bet tapēc balsoju par Voldimortu.
BlackRichy
Es balsoju par baziliku w00t.gif Man patīk lieli un bīstami rāpuļi, pietam tādi, kas neeksistē grin.gif
Mattiass
Mošķis taču nebija ļauns. smile.gif

CITĀTS(BlackRichy @ 23.08.2009 19:42) *
Es balsoju par baziliku w00t.gif Man patīk lieli un bīstami rāpuļi, pietam tādi, kas neeksistē grin.gif

Tu laikam domāji bazilisku, par kuru balsoju arī es. grin.gif

Nu jā, ļauna bazilika būtu tāda… fundamentāla. biggrin.gif Un ļauns garšaugs arī tāds… indīgs sanāktu.
BlackRichy
CITĀTS
CITĀTS(BlackRichy @ 23.08.2009 19:42)
Es balsoju par baziliku Man patīk lieli un bīstami rāpuļi, pietam tādi, kas neeksistē
Tu laikam domāji bazilisku, par kuru balsoju arī es.
CITĀTS


Emm... jā *rēc*
Grāfs Senžermēns
Ja baziliks=bazilisks, mana veranda ir noslēpumu kambaris laughing.gif .

Balsoju šajā aptaujā jau sen, tāpēc īsti neatceros, bet man liekas, ka nobalsoju par Voldiju. Tiešām interesants tēls vinš bija.
Teletūlbijs.
Voldemorts. happy.gif
Grendžera
Man ir radies jautājums šai sakarā - vai Mokšķi vsp varētu pieskaitīt pie ļaunajiem?
mazza
protams ka voldemorts;)
Sarlote....
Nāvēži, precīzāk- Drako, Narcisa arī profesors Strups, bet vai viņš ir nāvēdis?! huh.gif Ir arī nāvēži, kuri man ir nepārāk iecienīti (piemēram tā pati Bellatrise) tongue.gif !
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!