Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas notikums tev visvairaak palicis atminjaa...?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
whiteWitch
Man no 3 graamatas visvairaak palicis atminjaa tas ka Harijs satika Siriusu......
Līg
Man visvairāk palikusi atmiņā Siriusa nāve 5. grāmatā. Biju ļoti pārsteigta.
Hermiones zizlis
man visvairaak atminja palicis tas kaa Hermione ar izcilu labo aaki iesit malfojam...
Anck-Su-Namun
man Siriusa nāve un Harija izmisums.
Jūens
Man atmiņā vis labāk palika tas kā nogalināja Tramdānu, septītajā grāmatā! Un vēl tas, ka Džordžam vairs nav vienas auss!!! huh.gif
washulis
CITĀTS
Man atmiņā vis labāk palika tas kā nogalināja Tramdānu, septītajā grāmatā! Un vēl tas, ka Džordžam vairs nav vienas auss!!!


netaisi spoilerus pirms laika... silent.gif

ma vis vairāk palika prātā tas, kā harijs ārdījās pa dumidora kabinetu... xD.gif
Īvs
Man apskāvieni. happy.gif
kauliņš
vislabāk atminos Strupa atmiņas un Dumidora bēres.
Moriartijs
Visvairāk šokēja Strupa nāve 7 daļā, bet uzjautrināja, kā Harijs demolēja Dumidora kabinetu 5 daļā, un rakstīja sapņu dienasgrāmatu Trilonijai.
Louhi
Vai driikstu jautaat kaapeec shokeeja Strupa naave ? huh.gif

Man pashai no 7 graamatas aizkustinaaja moments, kad Harijs ieraudziija uz zemes mirushus Vilksonu un Tonksu.
Un it seviski vieta, kur ar akmens paliidziibu Harijam liidzaas paraadiijaas Lilija, Dzeimss, Vilksons un Siriuss. silent.gif

No paareejaam graamataam iipashi palicikusi atminjaa Dumidora kabineta jaukshana un saruna ar Hariju, 6. graamata dumidora naave un sarunas slimniicas spaarnaa peec taas.





Alija
neesmu gan izlasījusi pēdējo grāmatu vēl (diemžēl)
bet, man likās aizkustinoš brīdis kad apglabāja Dumidoru...
njā un tad ir vēl daudzas citi notikumi, bet to ir par daudz lai uzskaitītu... grin.gif
evita6308
Kā Harijs otrajā mācību gadā runāja šņācējmēlē un kā piektajā gadā demolēja profesora Dumidora kabinetu. Parasti skolēni izturējās pret Dumidoru ar lielu cieņu, vismaz Dumidora klātbūtnē, tāpēc bija intresanti palasīt, kā Dumidors reaģē, kad plēš viņa mantas. rolleyes_a.gif
.Euphoria.
Visvairāk palic atmiņā brīdis kad nogalināja Dumidoru.
Laikam tādēļ jo apraudājos.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!