Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mēneša ragana no viduslaikiem
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
Edzinsh
Roulingas mājaslapas jaunais mēneša burvis ir: Elga Elšpūte (viduslaikos, precīzi dati par dzīves laiku nav zināmi).

Viena no četriem Cūkkārtpas dibinātājiem. Elšpūte bija īpaši slavena ar savu apdāvinātību ar ēdieniem saistītajās burvestībās. Daudzi no ēdieniem, ko pat vēl pašlaik pasniedz Cūkkārpā, ir pagatavoti pēc viņas receptēm.

(JKR mājaslapā šai sadaļā redzama arī viņas bilde, kur Elšpūte tur rokā slaveno kausu.)
Melleņu kamenēns
Jēj, beidzot arī kāds plašāk pazīstams burvis.

Man nepatīk tā viņas bilde, ja jau viņa dzīvoja viduslaikos, tad nevarēja ģērbties tik košās drēbēs. Un tie vaidziņi biggrin.gif

Vai kāds nevarētu atgādināt, kas tur bija ar to kausu? Kāda bija viņa loma?
viņa†
CITĀTS(Meila @ 01.05.2007 15:12) [snapback]1137332[/snapback]

Jēj, beidzot arī kāds plašāk pazīstams burvis.

Man nepatīk tā viņas bilde, ja jau viņa dzīvoja viduslaikos, tad nevarēja ģērbties tik košās drēbēs. Un tie vaidziņi biggrin.gif

Vai kāds nevarētu atgādināt, kas tur bija ar to kausu? Kāda bija viņa loma?


wai uzwārds- elšpūte- tew neko neizsaka??
Edzinsh
CITĀTS(Meila @ 01.05.2007 15:12) [snapback]1137332[/snapback]
Vai kāds nevarētu atgādināt, kas tur bija ar to kausu? Kāda bija viņa loma?
Tu drīksti izlasīt 6. grāmatu. Ja vien esi pieveikusi piekto, protams.
angel13
Piedodiet, bet man ir stulbs jautājums, blush.gif ko īsti nozīmē mēneša burvis? Kā tas izpaužās? Kāpēc tādu nosaka un kas nosaka? Apgaismojiet mani, lūdzu. unsure_a.gif
Viesis
Nebiju viņu iedomājusies tādu. Atgādina drīzāk Molliju Vīzliju. Bagāta gan laikam šī bija.
Edzinsh
CITĀTS(angel13 @ 01.05.2007 17:32) [snapback]1137383[/snapback]

Piedodiet, bet man ir stulbs jautājums, blush.gif ko īsti nozīmē mēneša burvis? Kā tas izpaužās? Kāpēc tādu nosaka un kas nosaka? Apgaismojiet mani, lūdzu. unsure_a.gif
Grāmatu par Hariju Poteru autorei Džoannai Ketlīnai Roulingai ir mājaslapa. Tajā ir sadaļa, kurā katru mēnesi parādās kāda viņas izdomāta tēla bilde un apraksts. Katru mēnesi tas ir jauns. Tāpēc tas ir iesaukts par ikmēneša burvi.
Melleņu kamenēns
CITĀTS
Tu drīksti izlasīt 6. grāmatu. Ja vien esi pieveikusi piekto, protams.

Es esmu izlasījusi gan sesto, gan piekto. Bet cerēju, ka kāds būs tik laipns, un pateikt. Mjā, laikam jau, ka ne.
CITĀTS

wai uzwārds- elšpūte- tew neko neizsaka??

Ne jau vārds un uzbvārds, bet KAUSS! smile.gif
Edzinsh
CITĀTS(Meila @ 01.05.2007 18:25) [snapback]1137415[/snapback]

Es esmu izlasījusi gan sesto, gan piekto. Bet cerēju, ka kāds būs tik laipns, un pateikt. Mjā, laikam jau, ka ne.

Ne jau vārds un uzbvārds, bet KAUSS! smile.gif
Piedod, bet neuztver to kā nelaipnību. Vienkārši - ir grūti pastāvīgi atgādināt kaut ko un kādam. It īpaši, ja tās nav tādas pavisam maznozīmīgas lietas. Pārlasi daļu par horkrustiem. Domāju, ka uz šo attiecas arī spoiler warning, tā ka diskusijās neizplūdīsim.
Purple mist
Beidzot arī kāds pazīstams un slavens burvis. Turklāt pat viena no Cūkkārpas dibinātājām! Bilde gan liekas tāda piemīlīga. Un tiešām, vai tik tie dārgakmeņi nav par daudz un par lielu? Tāds priekštats nu galīgi man nebija. Vaigi un zods izskatās kā biljarda bumbiņas.
madzzens
nu wsp shitai omuliigai ikmēneša raganai ir vārdā Helga nevis Elga, bet nu nebuusim piekasiigi!! smile.gif
tas man tā automātiski gribējās palabot. rolleyes_a.gif innocent.gif
Edzinsh
CITĀTS(madzzens @ 02.05.2007 00:18) [snapback]1137626[/snapback]

nu wsp shitai omuliigai ikmēneša raganai ir vārdā Helga nevis Elga, bet nu nebuusim piekasiigi!! smile.gif
tas man tā automātiski gribējās palabot. rolleyes_a.gif innocent.gif
Zini, ar to labošanu parāk neaizraujies - pareizā versija ir Elga. Skaties, lūdzu, oficiālajā tulkojumā.
Ariannita
Jocīgi ir tas, ka 387 lapā Jauktasiņu Princī (latviešu tulkojums) ir nevis Elga Elšpūte, bet Elgs Elšpūtis. Kā tad ir? Ir bijis gan Elgs Elšpūtis, gan Elga Elšpūte? Vai arī tā ir tulkotāju kļūda? huh.gif
Edzinsh
CITĀTS(Ariannita @ 04.05.2007 11:43) [snapback]1138722[/snapback]

Jocīgi ir tas, ka 387 lapā Jauktasiņu Princī (latviešu tulkojums) ir nevis Elga Elšpūte, bet Elgs Elšpūtis. Kā tad ir? Ir bijis gan Elgs Elšpūtis, gan Elga Elšpūte? Vai arī tā ir tulkotāju kļūda? huh.gif
Jā, tā diemžēl ir tulkotāju kļūda. Un tas pats ir ar Kraukļanagu JP. Bet par Helgu runas gan nekur, ja nemaldos, vispār nav.
Šūnis
Man diemžēl rādās tikai Salazars slīdenis unsure_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!