Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: fantasie fakti
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
The Shine
mums te ir pavediens par HP faktiem u.c., bet nav par vienkārši fantastikas faktiem. Tāpēc te tādu izveidoju. Es sākšu.
Kas ir Lemūrija?
ils
Kontinents tur, kur tagad plešas Indijas okeāns. Nogrimis vēl pirms Atlantīdas. Izgudrots, lai pierādītu, kāpēc lemuri dzīvo, gan Indijā, gan Madagaskarā.
Mans jautājums: "Kāpēc Puškinam nāra sēž ozola zaros? Kā viņa tur uzlīda - ar zivs asti?"
Overlord
Kurā valstī Dzīvo Grāfs Drakula?
Zuz
Ja nemaldos viņa pils bija Rumānijā.... nu jau viņš ir beigts...


Kā sauca Nostardama grāmatu par viņa pareģojumiem?
Overlord
Centūrijas.


Kā patiesībā sauc Dārtu Veideru?
Zuz
Anakins Debesgājējs (Anakin SkyWalker)

Kā var kļūt par vilkati?
Overlord
Ja, sakož cits vilkatis, vai arī ja izlien kautkādam kokam caur saknēm.



Kā sauc Milžus ar vienu aci pierē?
Zuz
Ciklopi

Vīna dievs senajā Grieķijā?
Overlord
Tik viegls jautājums, dabiski ka Dionīss




Kas ir Sumpurņi?
Overlord
Sarumans



Kur dzīvo Minotaurs?
Zuz
Krētas salā, viņam uzceltā labirintā

Kurš bija pirmais, ko sadragāja kājinieku mīna?
Overlord
Lai gan nav uz Fantazy bet atbildēšu.

Franču kareivis Žaks Mulā no Parīzes





Kā sauc senēģiptiešu tuksneša dievu kurš noslepkavoja savu brāli?
Overlord
Labi. Sets ar saviem 50 kalpiem



Kā sauca Trojas dižāko aizstāvi?
The Shine
Hey, hey, jūs jau tiiiik tālu tikuši, kamēr es slimoju, nava godīgi.... Nu, labi, es atbildu - Trojas dižākais aizstāvis bja Hektors, Priama dēls. Viņu nogalināja Ahillejs

Kā dalījās skandināvu dievi un kur viņi dzīvoja?
ils
Es tikai dodu repliku par Puškinu! Krievu "rusalka" vēsturiski ir radījums, kas vairāk atgādina cilvēkpērtiķi ar rudu vilnu, kas dzīvo ūdenī un arī uz zemes. Tikai vēlāk tas saplūst ar nāras tēlu. Arī nāras spēj nomest asti.
The Shine
njā unsure.gif , katrā ziņā es par to dzirdējusi nebiju, tikai par nāru, kas kokos karājas. Katrā ziņā, atbildiet kāds uz manējo jautājumu!
eyedam
Runa ir par faktiem. Te nav kārtējais "pajautā un uzzināsi nepareizu atbildi" maratons.

Ja nezini atbildi, neatbildi!

Tas konkrēti attiecas uz dažiem Zuzet un Enijas rakstiem, kurus tagad izdzēšu.

eyedam
The Shine
eyedam ir taisnība! Un tagad atbildiet uz jautājumu! wink.gif
Overlord
Odins bija kara un gudrības dievs. Trors bija smaga darba dievs, viņam raksturīgs ir veseris. Lokijs viltības un izmanības dievs, Hēla- Lokija meita, mirušo valstības valdniece. Dievi dzīvoja Valhallā, kuru no zemes atdalīja milža Īmira uzacs un pasargāja arī no Milžiem



Kas ir Anubiss?
The Shine
nu... unsure.gif patiesībā jau viņi dalījās āsos un vānos, un dzīvoja viņi Asgardā UN Vallhallā... bet labi wink.gif

Anubiss bija mirušo dievs, pusšakālis (manuprāt)

kas bija čūsku civilizācija?
Overlord
Hmm, godīgi sakot es nezinu. Vai nu Kecakoatla sekotāji, vai indiešu pazemes iedzīvotāji



Kas ir Pēlejs?
The Shine
patiesībā jau nav :blink: , bet lai jau paliek... Čūsku civilizācija valdīja pirms cilvēkiem, bija dikti attīstīta u.t.t. (galu galā, man jau nav uz jautājumu jāatbild... wink.gif )

Pēlejs bija Hērakla (Herkulesa) draugs.

Kas bija Apokalipses zīmogi?
Overlord
Nope. Pēlejs bija Ahhileja tēvs.

Vai tie nav tie paši kas apokalipses jātnieki?
The Shine
Ēmmm :blink: bet viņš bija Hērakla draugs...

Nu, tā... redz, četri no 7 zīmogiem - jā. Nosauc viņus un pasaki, kas glabājās pārējos trīs.
Overlord
Es zinu ka par četriem apokalipses jātniekiem uzskata Napoleonu, Hitleru, Sadamu Huseinu un pašu Sātanu.

Un triju zīmogu apraksts

And I beheld when he had opened the sixth seal, and, lo, there was a great earthquake; and the sun became black as sackcloth of hair, and the moon became as blood; And the stars of heaven fell unto the earth, even as a fig tree casteth her untimely figs, when she is shaken of a mighty wind. And the heaven departed as a scroll when it is rolled together; and every mountain and island were moved out of their places


And the kings of the earth, and the great men, and the rich men, and the chief captains, and the mighty men, and every bondman, and every free man, hid themselves in the dens and in the rocks of the mountains; And said to the mountains and rocks, Fall on us, and hide us from the face of him that sitteth on the throne, an from the wrath of the Lamb: For the great day of his wrath is come; and who shall be able to stand?

And after these things I saw four angels standing on the four corners of the earth, holding the four winds of the earth, that the wind should not blow on the earth, nor the sea, nor on any tree.
The Shine
Ēēē... :blink: tie bija patiesībā Karš, Bads, Slimības un Nāve, Sauron... nudien nezinu...

bet par pārējiem pareizi. vari jautāt.
Overlord
Es bībeli tik labi nepārzinu. Nu Ok tagad..

Kas ir Ragnarjorks?
Ashly
Skandināvu mitoloģijā kaut kas līdzīgs apokalipsei..


Ko uztaisīja Feidijs?
Overlord
Viņa darbi ir Atēnas Pallādas statuja un visdižākais darbs- Zeva statuja kura tika atzīta par vienu no Septiņiem antīkās pasaules brīnumiem


Kā sauc jaunāko titānu, kurš sarīkoja dumpi pret Urānu?
The Shine
Krons.

Kā radās Atēna/ Minerva?
Overlord
Viņa piedzima no Zeva galvas, jo tas bija aprijis viņas māti, domādams ka piedzims varenāks dievs par viņu.

Kas ir Empūsa?
The Shine
Sauron.... tu par to māti esi drošs???

kaut kas leišiem, neatceros, kas
Overlord
Īsti drošs nēesmu. Jo vienā mītā, Atēnas māte ir Tetīda( tā pati kas Ahilejam) un citā savukārt kādas patiesības dievietes meita.

Empūsa grieķu mitoloģijā ir spoks ar ēzeļa kājām, kas ievilina cilvēkus vientuļās vietās un izsūc to asinis ar visu dvēseli un arī aprij visu miesu. Sastopams vairs tikai Aīda valstībā un Mordorā


Ak jā.Jautājums vēlviens


Kā sauc seno Irāņu Tumsas dievu?
Ashly
Hmmm..varbūt Arimans?
Overlord
yepp. Ahrimāns. Tātad vēl jautājums ja neko nezinat.

Kas ir Iapets?
The Shine
saīsinājums no es esmu mājdzīvnieks laikam jau nē grin.gif
labi, nezinu (šoreiz), kas?
Overlord
Iapets ir titāna Prometeja tēvs.

Kā sauc visus Deviņus Nazgulus?
Ginger York
Khamûl, Murazor, Dwar, Ji Indur, Akhorahil, Hoarmurath, Adunaphel, Ren, Uvatha. Lai gan pilnīgi droša esmu tikai par Khamûl, jo pārējie varētu būt versijas. Murazor ir Raganu karalis.

Kas bija Erisihtons?
..:Kerija:..
Vai kāds man varētu kaut ko pastāstīt un nosaukt Skandināvu dieva Odina dēlus?
ilzeskundze
Tas ir civilizacija, kura valdija cuskas kuras domaja ar savu pratu

Kas ir Persefone?
Hermione
Persefona bija auglības dievietes Demetras meita, kas pusgadu dzīvo pie mīļotā Aīda, bet otru pusgadu-pie mātes virszemē... Vēl kaut kur bija raxtīc, ka bēgdama no Aīda, viņa pārvērtās par koku...


Tagad par Inkiem cool.gif Kāds bija viņu dižākais sasniegums? (sorry, ja kļūdos, inki vai maiji...)
Sol Invictus
(par koku pārvērtās viena cita)

Inki izgudroja mezglu rakstu kipu(laikam) un izveidoja impēriju mūsdienu peru teritorijā

Kas ir Mu un kur tā ir ?
Hermione
Mu kontinets, ja nemaldos pie Āfrikas, bet laikam maldos...
(kas tad pārvērtās? Nu vienā grāmatā es šito izlasīju...)
Sol Invictus
Mu (laikam) ir tā pati lemūrija, spriežot pēc šīs spēles 1. lappuses tas nogrima vēl pirms Atlantīdas.

Latviešu mitoloģijā - Kāpēc notiek, ja kāds aiztiek drēbes, ko vilkacis ir attstājis pirms pārvēršanās par vilku ?
Kinky
saules pazare, es laikam īsti nesapratu tavu jautājumu..
Endija
Ja kāds aiztiek drēbes ko vilkacis ir atstājis pirms pārvēršanās, tad vilkacis vairs nevar pārvērsties atpakaļ par cilvēku wink.gif

Labi manējais jautājums:

Kas ir Ka un Ba?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!