Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ambrāžas sakne ir puvusi
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Edzinsh
Kādā pavisam īsā intervijā filmas Harijs Poters un Fēniksa ordenis režisors Deivids Jeitss komentē filmā ieturēto stilu un taktiku un atklāj savas domas - viņaprāt, šajā grāmatā atainotā profesore Doloresa Ambrāža, ko filmā atveido Imelda Stauntone, ir "diezgan traumēta kā personība".

Pēc grāmatas izlasīšanas Jeitss saka:
"Tā arī man šķiet, ir visemocionālākā no grāmatām. Kad to lasu, pēkšņi liekas, ka esmu pievērsies lietai, kas mani vienmēr ir saisījusi."
alternative
mjā piekrītu tā grāmata bij ljoti emocionaala, man visu laiku naacaas domaat par to...
Purple mist
Manuprāt visaas HP grāmatas sava ziņā ir emocionālas.

Doloresa Ambrāža tiešām ir traumēta. Tā vienkārši likt ciest skolēnam, nodarot sāpes, it kā parastās pēcstundas, un pēc tam justies apmierinātai. Šajā ziņā es pilnīgi piekrītu Deividam Jeitsam.
Ceru, ka viņam sanāks laba filma. smile.gif
sanny
whistling.gif nē nu labriit!!!
kriSSa
Šī bija emocionālākā no visām!!Itsevišči tad,kad nomira Siriuss.. sad.gif smile.gif
Flightless Bird
Prieks dzirdēt ka rezisors ir izlasijis grāmatu pirms tasīji filmu
Minki
Izklausās, ka Jeitss runājis tikai tāpēc, ka bijis jārunā. Nu taču jebkurš, lasot grāmatu, ir sapratis, ka Ambrāža nav īsti normāla. "diezgan traumēta kā personība"... Labi, pateikts neslikti, bet nu... "pavisam īsā intervijā" varēja arī lieku reizi neatgādināt jau sen zināmo. huh.gif
Flightless Bird
nu bet spriež jau viņš pareizi laughing.gif
Daniels_Redclifs
nu, tas ka AMbraazha bija slima, to jau pati graamata paraadiija, bet laikam visi to nesaprata... grin.gif laughing.gif
sesila
wiii!!! viņš VISMAZ ir izlasījis grāmatu, un varbūt pieturēsies pie šīs grāmatas sižeta nedaudz vairāk, kā līdzšinējie režisor rolleyes_a.gif
un par to emocionālāko grāmatu runājot, es nevaru nepiekrist... harijam kļūstot vecākam arī grāmatas kļūst "dziļākas"..
Flightless Bird
Pilnīgi piekrītu, nevarēja taču viņi piecpadsmit gadu vecumā noņemties ar kaut kādām bērnu muļķībām! Tam ta vnk ir jābūt. To harijs ir diezgan emocienāls pats par sevi man gan jāatzīst, iespējams tas izskaidrojams ar to, ka grāmatu sarakstījusi sieviete...
Eskuela
Grāmata viennozīmīgi bija emocionāla un, lai gan visas grāmatas bija tādas, šī plusā bija skumja:(
kaca95
Arī es piekrītu viedoklim, ka Ambrāža tiešām ir bijusi "slima". Varbūt pat jāsāk domāt, ka viņai bijušas psihiskas novirzes. silent.gif
Burhards
Njāā, šķiet viņai ir bijusi grūta bērnība... Viņa vienkārši gūst baudu, nodarot citam pāri vai kaut ko izjaucot. Manuprāt, viņa beigās dabon 100% pēc nopelniem. Man gan liekas, ka Imelda, protams, visu cieņu viņai, nebūs spējīga notēlot īstas dusmas vai bailes.... Bet varbūt tieši tas ir nepieciešams - viņa zina, ka viss vēl nav nekontrolējami. Vai arī viņa to nespēj just, jo dusmas un bailes ir redzējusi tik daudz no tiem, kuri viņai tikuši nagos.
Bet par to, ka arī "Burkā kundze" būtu laba, nevaru nepiekrist.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!