Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mana lielā, lielā ideja
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
Northwatch
Un tāāāāāāātad!
Jūsu idejas par iespēju uzrīkot ls brīvā dabā 2004. gada vasarā par tēmu

(autortiesības uz vārdiem noliedzu, bet uz situācijām gan nē)

Tēbess, Finderato, Mereth un Melhiors ir ciemata sargi, kas dodas uz kaimiņu ciematu pēc palīdzības, jo riņķī siro orki un šim ciematam vairs nav spēks aizstāvēties. Ceļā viņiem uzbrūk orki un FMM paliek cīnoties, kamēr Tēbess jāj atpakaļ pēc papildspēkiem. Tur viņš atklāj valdnieka sazvērestību ar orku karali Sauronu.
“Nodevība,” viņš izdveš un laiž ļekas vaļā. Saurons pavēl orkiem viņu un pārējos sagūstīt, lai tie nepaziņo kaimiņu ciemiem un tie nesāk bruņoties.
TFMM satiekas un saprot, ka viņiem ir jāglābj ciemats. Vienbrīd ir satikšanās ar orkiem, kur piedalās arī valdnieks. Orki tiek nogalināti, valdnieku pamet dzīvu, jo tas apgalvo ka bijis apburts utt. TFMM viņam notic un uzsēdina viņu zirga mugurā aiz Finderato un jāj uz ciemu, jo tipa Saurijs ir ārpus tā.
Valdnieks apmāna viņus, saņem gūstā Finderato, pārējie aizbēg, tiem tagad jādomā kā izglābt biedru.
Tikmēr Finderato uzzina, ka Sauronu var nogalināt tikai cirstais zobens (zobens nevis kalts, bet cirsts) un kaut kā paziņo to saviem biedriem un tie dodas meklēt zobenu.
Saurons nodod valdnieku, neskatoties uz viņa pakļāvību un iemetis cietumā pie Finderato. Tie metas uz vienu roku un izbēg.

Sižets nav piebeigts, to kaut kad izdarīšu. Galvenais ir ievirze...
Tātad - jūsu idejas...
mwahahahahaaaa...
NW
Sanj-sanj
Lielais ljaunums avardi, visu sho padariishanu pilniibaa atbalsta! grin.gif thumbsup.gif Turaas, Northwatch! wink.gif Tuulinj sanaaks tauta un arii tiem patiks! thumbsup.gif ja nee... shifty_a.gif whistling.gif
mazā peciņa
Tas ir mēs- forumieši parkā spēlējam spēli huh.gif , bet apkārt braukā trakonama mašīnas pinch.gif ? Es piekrītu! Jā, laba ideja, jau sen gribēju sev baltu kreklu grin.gif
Northwatch
Ideja jau nu bija mežā, bet parkā...ideja pieņemta!!!!!!
mazā peciņa
Vēl labāk es jau sen vēlējos skriet pa mežu un spēlēt tur spēles! Vai mēs nevarētu spēli sākt ap 24.00? Būs jautri!
Sanj-sanj
Tieshaam buus jautri, kad kaads orks skovv nokodiis galvu laughing.gif wink.gif
Northwatch
Domā man ļaus? Es jau arī gribētu...ap vieniem...ielauzties kādās lauku mājās, grabināties gar logiem un savādi murmināt...gluži kā orks...
mazā peciņa
CITĀTS(Northwatch @ 10.11.2003 16:09)
Domā man ļaus? Es jau arī gribētu...ap vieniem...ielauzties kādās lauku mājās

Kaut kādā ciemā! Iet cauri ar lāpām utt...

@avardi. es savu galvu pieliimeesju wink.gif
Nihil
Ū ū ū, es esmu sajūsmā par šo ideju!!!!!!!... (daudz izsaukuma zīmju) Es gribu piedalīties, bet mežā! Un sižets labs! Aidā!
Roviela
Es gan neesmu sajuusmā mad.gif
Northwatch, nu, kurš GM (Game Master) savu sižetu izklāsta publikai? Tur jau tas joks, ka spēlētāji NEZIN sižetu. Viņiem pasaka, būs orki, būs cilvēku ciems, būs mežs, kokos sēdēs lūši un glūnēs utt. u.tjpr., t.i., apraksta PASAULI. Spēlētāji izvēlās - es būšu orks, es - cilvēks, es - nejaušs garāmgājējs, es - mošķis. Bet kur, kad un ko darīs spēlē spēlētāji, to viņi izdomās paši! GM uzdevums ir viņiem piespēlēt idejas (Tēbess atskrien un pastāsta par nodevību, piemēram) angry.gif
Ar to jau raksturojas lomu spēles - spēlētājs savas lomas un pasaules ietvaros brīvi izvēlas, ko darīt, tāpat kā esot pašam ikdienas dzīvē smile.gif
Bet tas, ko Tu te sarakstīji, ir gatava atskaite par jau notikušu spēli! laughing.gif
Arwen
Jā un tik daudz orku es nedabūtu pat ja visi foruma dalībnieki, kas spēlē nepiedalītos pieteiktos par brīvprātīgajiem orkiem wink.gif .
Man sākotnēji radās doma par mežu nedaudz aiz Rīgas 25 km lidz Olainei un tad vēl pāris (3km) whistling.gif ar pašu kājiņām. Ja kādam rodas jautājums kā vispār var tik tālu noiet tad atbilde - es to daru gandrīz katru dienu un neesmu vēl nomirusi... vismaz es tā domāju unsure.gif ( smile.gif ).
Sanj-sanj
Bet tas jau nav viss sizhets... tikai iesaakums... tas lai apmeeram zinaat ko gaidiit... un kaa notikumi risinaasies peec tam, kad vinji izbeegs, tad jau neviens nekaa veel nezin... wink.gif
Northwatch
Galvenais ir ievirzīt domu sliedēs. "Senlatviešos" manuprāt ir vismaz kaut kāds vēsturisks pamats, pagātne, bet te nav nekas. Tutū! Tāpēc jāizdomā bija kaut sākums, lai to visu parikti iekustinātu.
Nu pasaki, vai man nav taisnība?
Ginger York
Tātad tu ierosini brīvadbas lomu spēli. Varētu tādu lietu ieprovēt. Sižets gan varētu tikt mazliet mainīts, vajag kaut ko... vēl... Lai nu kā, back to reality, ja kāds to pamanītu, balts virsvalks un polsterēta istabiņa tiešām būtu garantēta - maz kādi riebīgi sēņotāji apkārt blandās. Bet ideja tomēr nav slikta, uz priekšu, gribētāji.
Mastero Jazz
Nekādu epic... Tas ir pirmais... N playeri un 2X N GM / Non-player characters...

Iesaku apskatīt asdfghjkl.times.lv...

Es neesmu piedalījies un, visdrīzāk, nepiedalīšos, jo nepotējos pret ērcēm, bet zinu teoriju un gatavs ideoloģiski atbalstīt...
Northwatch
Atzīsties nu ka pati gribētu. No tevis iznāktu labs orks, you know... whistling.gif
Tomēr, sēņotāji jābiedē...tu ko, domāji viņi varēs mierīgi savu dzīvīti novilkt? Nekā nebija...

Mastero, es tevi mīlu! *apkampj un nobučo uz abiem vaigiem* Tas ir tas kas man vajadzīgs...tūlīt visu pārplānošu, tikai viena nakts vajadzīga un tad jau redzēs...*aiziet murminot kaut ko zem deguna*
Arwen
Es vispār arī nesmu potēta pret ērcēm whistling.gif .
Nedomāju ka kāds mūs sūtīs uz trakonamu tikai tāpēc ka mēs daram kaut ko dīvainu. Piemēram, tos kas jaunajā paaudzē krīt gar zemi, raustās un uzskata karunā "mēlēs" neviens nekur neved. Trklāt LS ir apmēram kā teātris, un kas sēņotājiem ir daļas gar mūsu dīvainībām. Brīva Latvija daram ko gribam!
Northwatch
Taisnība, bet izskatās, ka mēs būsim divi vai četri cilvēki tikai...
Ginger York
Orks, tu saki... Āizšāvi nepareizi. Bet vai šāda tipa lomu spēles jau nenotiek? Vismaz man ir radies tāds iespaids, ka risinās visādi pasākumi. Tādas lietas gan varētu būt vērts ievērtēt. Vismaz sākumam. Un tagad, NW, auklē šo ideju un arī īsteno to vasarā.
Roviela
CITĀTS
Galvenais ir ievirzīt domu sliedēs. "Senlatviešos" manuprāt ir vismaz kaut kāds vēsturisks pamats, pagātne, bet te nav nekas. Tutū! Tāpēc jāizdomā bija kaut sākums, lai to visu parikti iekustinātu.

Uz priekšu! Domā savu pasauli. Apraksti: debesis ir melnas, gaismas vispār nav, ja kāds ar burvja spējām buras, tad tas "nostrādā" vienmēr, apkārt blandās orki, troļļi un vēl sazin-kādi mošķi, cilvēki sēž ciemos un degunu ārā nebāž (un viskautkas tādā stilā). Kopumā drūms paskats tongue.gif
Sākums: personāži (cilvēki, teiksim) nejauši sēž krogā, kad iebizo (bezmaz izlauzdams durvis) viens purns (NPC vai GM personīgi) un kliedz: "Orki! Orki! Tur!" (rāda ar pirkstu kaut kur, nevar saprast, kur). Cīnītāji par tautas brīvību (personāži) lec kājās, ķer ieročus un skrien. Kas notik tālāk, to zin tikai GM (t.i., Tu un daži NPC) grin.gif
Nu tā, apmēram. Nemaz daudz cilvēku nevajag. Un spēlēt istabā var (kabineta variants tērpos). Ja pa mežu, tad, diemžēl, "Senlatviešos" daži sūdzējās, ka ērces esot reāli redzētas un pat kodušas sad.gif
Nihil
Ups, es nejauši esmu sapotēta pret ērcēm! Kā gan man tā gadījās...
mazā peciņa
Bet, ja mēs vēl sarunātu Bez Tabu, lai šie atbrauc paskatīties es patiešām dabūtu to balto kreklu!
Northwatch
TIKAI NEDOMĀ TO DARĪT!!!!!!!!!!!!!*bļauj pilnā rīklē*
Ak Dies' vēl ieraudzīt savu seju ekrānā...*iet taisīt sejsegu*
mazā peciņa
CITĀTS(Northwatch @ 11.11.2003 18:09)
Ak Dies' vēl ieraudzīt savu seju ekrānā...*iet taisīt sejsegu*

Tieši to es gribētu! Man arī diezko nepatika sevi redzēt TV, bet ganjau grin.gif
Northwatch
Es te vēl paštukošu un tad jau...
mazā peciņa
CITĀTS(Northwatch @ 11.11.2003 19:11)
Es te vēl paštukošu un tad jau...

Bet būtu labi, ja varētu naktī. Tad nevajadzētu uztraukties par tādu lietu, kā kā es izskatīšos kameras priekšā
Lia'angia
CITĀTS(Ginger York @ 10.11.2003 20:11)
Lai nu kā, back to reality, ja kāds to pamanītu, balts virsvalks un polsterēta istabiņa tiešām būtu garantēta - maz kādi riebīgi sēņotāji apkārt blandās.

Vienā mierrrrā! Pie manis lauku mājās (starp citu, Olaines pagastā) mēs 3 dienas apkārt tērpos vazājāmies! :0 ja jūs zinātu, kā civilisti uz mums skatījās! grin.gif grin.gif grin.gif
Vislabākais skats bija, kad pulksten 5 no rītas mēs pie sabrukušās kaltes (spēlē - maģiskās pils) 9 purni tērpos meditējām un tās vietas īpašnieks (večuks izstaipītās peldenēs) nāca apprašņāties, kas par lietu! laughing.gif Un es visā nopietnībā atbildēju: "Jūs bneuztraucieties, mēs te teātri paši ar sevi spēlējam!" grin.gif
Northwatch
Rolling on the floor laughing!!!!!!!
Paši....ar...sevi...teātri.......oi, pat parakstīt no smieklim nevaru...

grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Arwen
Lia'angia, tad jau mēs gluži kā kaimiņi wink.gif grin.gif . Es dzīvoju Olaines centrā, nu bet par otro mājvieu var uzskatīt Vectīreļus Olaines pagastā.
Lia'angia
CITĀTS(Arwen @ 14.11.2003 20:44)
Lia'angia, tad jau mēs gluži kā kaimiņi wink.gif  grin.gif  . Es dzīvoju Olaines centrā, nu bet par otro mājvieu var uzskatīt Vectīreļus Olaines pagastā.

Eeeee... A kur tādi atrodas? Manas mājas ir "Veldres" Misas krastā aiz dārziņu masīva un zirgu fermas. Starp citu, zirgi "piedeva" zināmu īstenības garšu mūsu spēlei, tikai tā drusku divaini bija vērot brašos puspasaules apceļotājus (tobiš mūs, spēlētājus), kas bailīgi virzījās no zirglopiem tā patālāk... rolleyes_a.gif
Jā, par spēles apstākļiem runājot - reindžers (ādas bruņās 30 grādu karstumā) skumji novilka: "Jā, varonim būt ir grūti!" Tādēļ padomājiet, visi brašie karavīri, vai jums gribēsies karstumā bruņukreklā apkārt vazāties... Es ieteiktu kādu mierīgāku tēlu - tirgotāju vai magu, piemēram. vai priesteri. rolleyes_a.gif
Kedriks
Sēņotāji? Lai tik panāk šurpu! "Senlatviešos" tač ar bija humors ar riteņbraucēju kurš nejauši gadījās nometnē tieši lielā ziedošanas rituāla laikā! Bet tas, kā gatavot šādus pasākumus var palūrēt iekš www.lffb.org sadaļā raksti/rpg/senlatviešu spēle. Tur gan ir agrīnā noteikumu un pasaules apraksta versija bet aptuvenu priekšstatu radīs.
Shatered
Nu tad tā ... RR oficiāli piesakās un dod atskaiti, ka vecāki ir pilnībā ar mieru * iedod NW lielu aploksni , kurā iesniegums un vēcāku parakstīta atļauja*.... Nu tad NW... Es varēšu būt Mereth, jo tu no manis šito paņēmi tongue.gif... MANS VĀRDS !!! grin.gif... ???? Nju kā ta būs ??? Drīkstu , drīkstu, drīkstu ????... Man pat zobens ir !! * lepni rāda tēva neaso zobenu getlost.gif grin.gif *... Es ta atcerējos, ka man fāteris viengad nopirka tādu ko pie kamīna likt un lielīties shifty_a.gif grin.gif...
mazā peciņa
A, kapēc mēs to visu nevarētu rīkot Jāņos? Piemēram, man liekas, ka man nebūs ko darīt, kā pēdējos Jāņus. Visi cilvēki svinētu un tā uzmanību lielu mums nepievērstu
Northwatch
Jāņos...laba ideja tikai problēma laikam būs tāda ka mani nelaiž...bet gan jau es izštukošu vēl visu. Pāris mēneši vēl ko domāt. Uz decembra sākumu gaidiet leģendu...
mazā peciņa
CITĀTS(Northwatch @ 19.11.2003 19:44)
...bet gan jau es izštukošu vēl visu.

:blink: ? Kā to saprast?
Arwen
CITĀTS
Eeeee... A kur tādi atrodas? Manas mājas ir "Veldres" Misas krastā aiz dārziņu masīva un zirgu fermas. Starp citu, zirgi "piedeva" zināmu īstenības garšu mūsu spēlei, tikai tā drusku divaini bija vērot brašos puspasaules apceļotājus (tobiš mūs, spēlētājus), kas bailīgi virzījās no zirglopiem tā patālāk...  rolleyes_a.gif 

He Vectīreļi gan ir uz otru pusi - aiz Tatkolat, bet vienalga tuvu, zirgu ferma arī zināma, no Jeļenas Drošenko mums vienu zirgu atveda, tolaik bija Geizeris, pilnīgi melns tikai ar vienu baltu kāju un diviem pleķiem uz purna. Bet vieta noteikti forša priekš LS tāda nomaļa.
Northwatch
Tur jau drīzāk jāvaicā ko tur nesaprast?
Northwatch
*sanāk, sanāk, kas samaksājuši, zem šīm baltajām akācijām...*

Meridora vienmēr bijusi miera zeme, kur dzīvoja laimīgi, pārtikuši ļaudis. Toreiz elfi vēl nebija to pametuši, bija sastopamas laumiņas smejošu starutiņu malās ēnainos mežos, un likās, ka pat zvaigznes toreiz mirdzēja spožāk.
Taču pienāca brīdis, kad viss mainījās. Meridora tika ierauta nevienlīdzīgā un asiņainā karā ar Ravenilas Kungu. Zemi pārklāja tumsa, ko izkliedēja tikai degošu māju liesmas un melnā karaspēka sviestās ugunslodes, kas iznīcināja visu savā ceļā. Elfi pazuda no Meridoras, apklusa laumiņu smiekli un avotu ūdens pārvērtās asarās.
Bet ne viss vēl bija zaudēts, jo atradās drosmīgo pulciņš, kas atteicās redzēt Meridoru ceļos nospiestu. Dzīvas vēl bija teikas par gudro elfu ķēniņu Kensetu, kurš neesot pametis Meridoru, bet gan mītot tās attālākajā nostūrī. Pēc tāla, grūta ceļa un daudzām briesmām kompānijai izdevās atrast Kensetu kurš...par cir...benu. At..lāja arī...ā...nonāvēt...Sim...
Viss bija beidzies. Ravenilas Kungs Simargils pazuda no zemes virsas un vairs nekad netika redzēts. Tumsa atkāpās no Meridoras. Meži atkopās no orku cirstajām rētām, pļavas atkopās no melno karapūļu dzelzskalto zābaku smagajām pēdām. Ļaudis cēla jaunas mājas un pamazām aizmirsa savu sāpju pagātni, aizmirsa arī senās Meridoras skaistumu.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Vēsture kļuva par leģendu, leģenda kļuva par mītu. Daudzas lietas tika nepelnīti nodotas aizmirstībai un ir zudušas vēlākajām paaudzēm.
Bet gudrie redz zīmes. Zīmes, kas liecina par to, ka tuvojas brīdis, kad senās zintis būs atkal vajadzīgas un tās tiks godā celtas...

Tātad - vajadzīgie varoņi:
Varonis A
Varonis B
Varoņa A draugs
Varoņa B draugs
Orks
Orks
Orks
Orks
Gudrāks orks
1. GMS
2. GMS

Pieteikšanās uz varoņiem šeit, nelikt nekādus aprakstus, + atsūtīt man pz (vai e-mail uz zoom2003@inbox.lv) ar to kuru varoni ir paņēmis, + atsūtīt man savu e-mail adresi.
Shatered
Es piesakos par varoni A/B vai viņu draugu grin.gif... Es esmu kā radīta šai lomai rolleyes_a.gif .... dzīvē es vienkārši neizskatos pēc orka grin.gif laughing.gif .... un es pieteicos pirmā tongue.gif... tākā man lūdzu prioritātes grin.gif
bengalaas
Piesakos par 1.GMS! grin.gif
Ginger York
Labs ir, vari rēķināties ar 2. GSM manā izpildījumā. Paskatīsimies, kas no tā sanāks. grin.gif
Northwatch
GMS - Game Master's Slave...padomājiet labi...
mazā peciņa
CITĀTS(Raganiņa - RagainiiC @ 24.11.2003 16:46)
Es piesakos par varoni A/B vai viņu draugu grin.gif...

...bāc.... ceru, ka nenokavēju, un ceru, ka RR nav visus varoņus savākusi. Es piesakos par vai nu varoni ab, vai viņa draugu wink.gif arī
Ginger York
CITĀTS(Northwatch @ 25.11.2003 17:07)
GMS - Game Master's Slave...padomājiet labi...

Neizrunājies, NW! Aizbaidīsi vēl spēlētgribētājus. tongue.gif
Northwatch
Skaists avatars, GY! Man liekas ka kādam te nāksies trīs lomas uzņemties, ja būs tāda atsaucība...
Shatered
Vienkārši jāsamazina lomu skaits getlost.gif ... Teiksim nogriezt 1 varoni un vienu varoņa draugu, un kautkur 2 orkus smile.gif... Es pieteicos pirmā uz varoni tāpēc man jātiek viņa lomai , ja kautko nogriež rolleyes_a.gif whistling.gif
Northwatch
Nu davai, tauta, sanāk sanāk! Vietējie trakie arī jāatbalsta...
Nihil
Ā, man ir domstarpības ar māti par brīvdabas LS vispār, bet gan jau tas-cilvēks-kas-nāks-man-līdz-uz-LFFB-niku-neminēšu viņai ieskaidros, ka tas ir pilnīgi nekaitīgi.
Northwatch
Bāc, nu pasaki ka taisām Vērmaņdārzā un miers...
Nihil
NW, tas būs vēl tikai vasarā... Man laika māti pierunāt vēl diezgan...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!