Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Alķīmiķa dienasgrāmata
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2
Hikari
Senajos laikos, kad pasaule pazina maģiju un dēmonus kāds vīrs, vēloties iegūt bagātību, izsauca senu kā mūžība radījumu- Akuma, kurš, kā kāds šim vīram bija teicis, atnesīs viņam kaudzi zelta, kura pietikšot līdz mūža beigām un vēl pāri. Taču Akuma nebūt nešķita priecīgs, pēc vairākiem tūkstošiem gadu atkal atvērt acis. Radījums saniknojās un nosvilināja ciematu, kurā bija dzīvojis naudas kārais muļķa vīrietis. Tuvējā ciemā bija dzīvojis kāds jauns vīrietis, kuram, kā mēļoja ļaudis, piemita neparasts spēks. Viņš tūlītēji tika atsaukts, lai kādā veidā pamēģinātu nomierināt dēmonu. Jaunais vīrietis zināja kādu rituālu, kā radījumu apstādināt un aizsūtīt atpakaļ uz viņa pasauli, lai Akuma guļ tālāk savā miegā, taču, kā jau lielākā daļa cilvēku, vīrietis bija pārlieku naudaskārs, un par šo rituālu pieprasīja lielu naudas summu. Rituāls tika veikts, taču Akuma ar savu spēku paņēma līdzi jauno vīrieti, sodot viņu par mantkārību. Gāja gadi, cilvēki bija saņēmuši savu mācību un vairs necentās ielaisties maģiskās un nesaprotamās lietās, attīstījās zinātne ūn agrākie notikumi ar Akuma umn vīrieti kļuvba par pasaku, kas pārtapa par brīnumainu leģendu un pēcāk tika aizmirsta biezajās vēstures grāmatu lapaspusēs.

Pāris gadus nesenā pagātnē zinātnieki kādā mežā atklāja ļoti īpatnēju alu. Tajā ir novērojamas dīvainas lietas- daudzi cilvēki apgalvojot, ka ir izdziedināti no slimībām, daudziem paliek slikti, daži pēc pāris dienām kļūst negaidīti bagāti, dažiem zūd viss, ko dzīves laikā izdevies iekrāt, ir bijis arī kāds gadījums kad skolēns, aizklīdis uz tuvējo mežu, kas atrodas pie alām, esot pazudis bez vēsts. Par to vēl joprojām mēļo tantes, ja nav nekādu jaunāku tenku. Sakot, ka šajās alās mītot kāds noslēpumains spēks.

Tagadne. Kāda skolēnu grupiņa kopā ar savu skolotāju nolēmuši doties ekskursijā. Tā kā skolēniem šogad ir jābeidz vidusskola (12 klase), tad visi vēlas kādas neaizmirstamas atmiņas. Kopīgi visi nolemj doties uz izslavēto maģisko mežu, apmeklēt alas, par kurām ir dzirdēts tik daudz kā aizraujoša.


Tātad, tas ir spēles galvenais sižets. Jūs visi esat skolēni vecumā no 16-19 gadiem. Pieteikšanās šai spēlei notiek šeit, šajā pavedienā. Lūk anketa:

Vārds un Uzvārds:
Vecums:
Izskats:
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):
Raksturs:
Bio:
Snorkes Jaunkundze
Vārds un Uzvārds: Nana Mariko
Vecums: 18
Izskats: Īsi rozā mati, lielas, skaistas acis, maza auguma, parasti matos iesieta lentīte, un visbiežāk staigā savā mīļākajā melnajā kleitiņā, kura izskatās šādi
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts): Attēls (heheh, piedodiet par to tekstu)
Raksturs: Nana ir optimistiska, jautra, un dzīvi mīloša meitene. Nana vienmēr smaida, cenšas iepazīties ar jauniem draugiem, un tā. Diemžēl kādas lietas dēļ viņa dažreiz jūtas pagalam nesaprasta, bet cenšas ar to cīnīties un mīlēt sevi, tādu, kāda viņa ir. Protams, meitene dažreiz var kļūt nejauka, vai asa, bet tas notiek diezgan reti. Viņa ir karstasinīga, strauja un neizlēmīga.
Bio: Nana dzīvo tikai ar tēti, un bērnībā viņai bija kāda slimība, kuras dēļ nācās amputēt vienu no meitenes rokām, un viņai ir mākslīgā roka. Nana ar to sadzīvo, un ir pilnīgi pieradusi pie savas neīstās rokas. Viņa pat dažreiz jokojoties mēdz par to runāt kā savu māsu vai draudzeni.
gone away
pievienojos spēlei

Vārds un Uzvārds: Arturs Krastiņš
Vecums: 19
Izskats: puisis ir gara auguma, tumšiem matiem, zaļām acīm. Velkā brilles.

Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls

Raksturs: Arturs parasti ir ļoti prātīgs, vispirms padomā pirms dara kaut ko. Īpaši ne ar vienu neielaižas, jaunus draugus pŗāk bieži meklēt necenšas, bet gan turās pie vecajiem draugiem, kurus ciena un palīdz tiem. Puisis ir vairāk kluss kā jautrs, parasti cenšas īpaši nekur neiesaistīties, vairāk ir tāds kā vērotājs no malas, bet, ja vajadzīga palīdzība, noteikti to sniegs, ja spēs.

Bio: Arturs dzīvo kopā ar māti un tēvu, kuri gan abi ir šķīrušies jau 18 gadus, tapēc savu māti Arturs neatceras, jo viņa ir auzbraukusi ļoti tālu un tikai ik pa reizei uzraksta kādu vēstuli, tapēc puisis vairāk dzīvo kopā ar tēvu un vasarās mēdz šur-tur piestrādāt, lai sev nopelnītu kādu naudu.
Hikari
Liels paldies, protams, abi esat pieņemti! smile.gif
Margo
Vārds un Uzvārds: Grēta Ričarda
Vecums: 18
Izskats: meitene asiem sejas vaibstiem, platu smaidu un rižiem cirtainiem matiem. Valkā spilgtas drēbes un dažādus aksesuārus.
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls
Raksturs: dzīvespriecīga, atraktīva un izpalīdzīga. Enerģiska un draudzīga. Meitene ar asu raksturiņu. Prot pati par sevi parūpēties. Nepaļaujas uz citiem, bet patīk būt draugu lokā.
Bio:dzīvo ar vecākiem un vecāko brāli, kuram nu jau vajadzētu dzīvot atsevišķi no ģimenes, bet viņš ir uzsēdies tēvam un mātei uz kakla. Dzīvo divstāvu mājā, laukos. Netālu ir mežs, upe un ejot ar kājām 2km arī jūra. (Mežs, kur atrodas ala nav pie viņas mājām.) Vecāki turīgi, bet meita nav izlutināta vai izlepusi. Meitene ar patiku lasa, māte strādā bibliotēkā, bet tēvs būvinžinieris. Kā jau minēju brālis nav atradis savu ES un vēl tik drīz netaisās aizvākties no savas ligzdiņas. Dažreiz brālis pamatīgi meitenei krīt uz nerviem, bet ar vecākiem meitenei ir labas attiecības.

Ceru, ka derēs.
Hikari
North_see- derēs! Esi pieņemta spēlē! smile.gif
Ného
Vārds un Uzvārds: Isidors Kronlings
Vecums:19
Izskats:augums tā ap metrs astoņdesmit, vidējas miesasbūves, pēc fiziskajiem parametriem ne ar ko neizceļas. Gari, gaiši mati. Pelēkzilas acis.
Dod priekšroku oficiāla stila drēbēm.
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):lūk šeit
Raksturs:Nosvērts un mierīgs, laipns, atsaucīgs, bet nav viegli izmantojams, pierunājams uz lietām, kas tai brīdī viņām nešķiet gluži labas. Lai arī mierīgs un nosvērts, tomēr ir spējīgs būt ļoti nokaitināms un ļauns, atriebīgs. Diemžēl šo robežu daudzi nemana.
Cilvēks ar labu racionālo domāšanu un atjautību, ātri māk izkļūt no neērtām situācijām. Tomēr pieaugot sapringumam un galvas noslogotībai, šīs īpašības mēdz pazust kā nebijušas.
Bio: Dzīvo ar vecākiem. Māte vairākkārtīgi precējusies. Tādēļ Isidoru audzina māte un audžutēvs, ar kuru nav sliktas, baet nav arī tuvas attiecības. Skolas laikā ne ar ko nav izcēlies, vienmēr bijis neitrāla persona ar skolotāju uzmanību nepiesaistošām sekmēm. līdz šim nekur nav strādājis. Tagad gatavojas iestāties Universitātē vēstures fakultātē.
No 12 gadu vecuma aizraujas un sāk trennēties biljarda spēli. Pēc pāris gadiem sāk trennēties snūkerā un piedalās dažādās sacensībās, kurās ieguvis labas vietas un līdz ar to arī labus honorārus, kas pagaidām ļauj neuztraukties par darbu.

Hikari
Noveau, esi pieņemts. smile.gif

Tā, gaidam vēl kādus četrus cilvēkus un varēsim sākt spēli smile.gif
Darka
Vārds un Uzvārds: Līva Superro
Vecums:18
Izskats:173cm gara brunete ar baliātām šķipsnām, ne īpaši skaista ne neglīta, ne tieva, ne resna. Ar diezgan palielu degunu, bet vienozīmīgi krāšņām acīm.
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls
Raksturs: Draudzīga meitene, dažkārt ar trakām idejām. Piedalās dažādos dramatiskajos pūlciņos, tāpēc bieži notēlo savu dzīvi. Ātri aizsvilstas, bet tikai to cilvēku acīs, kurus pazīst jau sen, bet svšos cilvēkos ir kautrīga un piemīlīga. Vienīgais'kā izpaužas viņas riebīgā puse ir tā, ka mazos skolēnus spēj iznīcināt vienkārši paejot gaitenī garām, jo uzsākot mācības 12 klasē uzskata, ka pieder visa skola.
Bio:Dzīvo kopā ar savu mammu, tētis nomira, kad meitenei bija 7 gadi. Bet ne kad viņu nav pametusi sajūta, ka tētis ir ar viņu. Mācījās sākumā lauku skolā, bet uzsākot 5 klasi pārcēlās uz pilsētu, jo mammai bija labāks darbs. Dzīvo pāricīgi, trūkumu nejūt. Īpaši labi meitenei padodas matemātika. Fiziku viņa knapi izvelk, ķīmijā uzskata, ka tikai veiksme palīdz, kas starp citu viņai ir diez gan, bet pārējo velk uz normu. Daudz laika pavada pie jūras, un uzskata sevi par dabas mīļotāju.




Es domāju šī spēle būs laba.. Jo tas tēls pilnīgi esmu es, ar visu 12 klasi!!!! smile.gif

josephine
[ja vēl var pieteikties]

Vārds un Uzvārds: Žozefīne Vaita [draugi sauc vinekārši par Džo]
Vecums:18
Izskats: 1.61m gara, ļoti smalka un tieva. Izskatās ļoti trausla, kāds klasesbiedrs reiz viņu pielīdzināja porcelāna apakštasītei. Pelēkbrūniem, gaišiem, pagariem matiem. Nenosakāmas krāsas acīm... dažš saka, ka zaļas, cits, ka pelēkas, cits atkal, ka zilas, tā nu varētu teikt zilzaļpelēkas. Ir mazliet problēmas ar kājām, pēc lielas slodzes mēdz sāpēt ceļgali, bet tā ikdienā tas netraucē.
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls
Raksturs: pēc būtības mierīgas dabas cilvēks, pret visiem cenšas izturēties draudzīgi un laipni, bet izteikts stulbums viņu spēj diezgan aši nokaitināt. Cenšās neatkarīgi no situācijas saglabāt mieru un nosvērtību. Mīl piedzīvojumus. Moto: "Challange everything"
Bio: Pēc devītās klases sāka mācīties pilsētas skolā. Vecāki šķīrušies, dzīvo pie mātes. Interesējās par dažnedažādām, reizēm pat galīgi nesavienojamām lietām. Patīk Informātika un angļu valoda. Nav īpašu problēmu ar matemātiku un arī ar ķīmiju ne, ja vien kārtējo reizi nepalaižās slinkumā. Dievinātu fiziku, ja vien konstanti nesaņemtu vienus vienīgus trijniekus un četriniekus.
Hikari
Paldies, Darka un Josephine, abas esat pieņemtas, domāju, ka drīzumā jau varēsim sāk, bet pieteikties vēl droši var, ja kāds to vēlas.
Eņģeļu gūstekne
es ar aizņemu vietu.. ^^
Hikari
Ar to aizņemšanu ļoti neaizraujieties, pagaidām vēl atļauju, bet, ja gribēsiet pieteikties tad, kad spēle būs jau sākusies, tad būs uzreiz jāsūta anketa, nevis jāaizņem vieta. smile.gif
.kreizī.
Vārds un Uzvārds:Mia Neveisa
Vecums:18
Izskats:zili, nedaudz pāri pleciem krītoši mati, rozā acis, gandrīz vienmēr smaidīga seja. Dažreiz asi sejas vaibsti.
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls
Raksturs:jautra, pašpārliecināta, dažreiz mēdz izlaist radziņus, patīk pētīt, bieži iesaistās dažādos pasākumos,bieži riskantos, ļoti viltīga, bet pēc skata to nevar manīt.
Bio:pēc 6 klases pārvākusies uz pilsētas skolu.Pašlaik dzīvo viena. Vecāki aizbraukuši ceļojumā. MAzākais brālis dzīvo pie krustmātes. Ļoti patīk informātika. Mias bērnība nav bijusii rozēm kaisīta- Īstas tēvs nomiris, pašlaik viņas mammai ir jauns puisis.

Cerams ka būs ok... unsure_a.gif
Hikari
Lady Delish- tā kā tā ir realitāte, lūgšu nomainīt to, ka Tev ir rozā acis, pārējais ir labi, kad to nomainīsi, tiksi pieņemta.
Eņģeļu gūstekne
Vārds un Uzvārds: Šarlote Aurora De Faula
Vecums:17
Izskats:Spilgti rozā gari dredi, rozā lielas acis[protams ar lēcām ^^], diezgan īsa auguma, staigā melnos toņos tērpta lai izceltos spilgtie mati.
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls
Attēls
Raksturs: diezgan miermīlīga, taču traka un tieša... jebkurā brīdī var sākt runāt pat par intīmas dabas jautājumiem, ļoti enerģiska un draudzīga meitene.
Bio: Joprojām kā jau tam vajadzētu būt dzīvo ar vecākiem kuri ik dienas atkārto, ka tā bija kļūda, ka viņa uztaisīja dredus. Taču meitene ar tiem ir apmierināta. Tēvs ir jurists, mamma dizainere, pati ar spilgti sarkaniem matiem taču meitas extrēmās izdarības nesaprot un neatbalsta. Diezgan turīga ģimene, taču izlutināta nav itnemaz, pat otrādi viņai liek strādāt neskatoties uz to, ka ir izlaiduma klasē.
.kreizī.
ok, tad jaunais attēls, un izskats-
šeit

viss tas pats, tikai acis tumši zaļas.
Hikari
Enģeļu gūstekne*- esi pieņemta. Tūlīt jau varēsim sākt spēlēt. smile.gif
.kreizī.
es esmu pieņemta? smile.gif
Hikari
Ak jā, tu arī esi pieņemta, Lady Delish! smile.gif Rītdien vēl varēs pieteikties tie, kuri vēlēsies, un rīt uzsāksim spēli. rolleyes_a.gif
Bizii van Dope
Es gribētu pieteikties tā kā. laughing.gif Tikai nevaru izlemt kāda dzimuma es te būtu lietderīgāka. Vīriešu vai sieviešu.... Kā man pieteikties? Kā vīrietim vai sievietei?
Hikari
Kā man izskatās pagaidām, tad labāk piesakies kā vīrietis., jo mums ir tikai divi džeki smile.gif
Oficiāli paziņoju: spēle sākusies.
Tie, kas vēlas pieteikties, vēlams to izdarīt pirms mēs esam devušies ceļā.
gone away
bigi ātri, tas ir labi smile.gif
rudo lapu vilcēns
Kā vienmēr, nokavēju aizraujošu un interesntu ls sad.gif
Tomēr ceru, ka vēl tikšu pieņemta, grin.gif ja protams nebūs īpaši lielu iebildumu sakarā ar to, ka brīvdienās neparādīšos un spēlēšu pamatā darbadienās, līdz pieciem.

Lai vai kā, te mana anketa:
Vārds un Uzvārds: Aspers Lupins
Vecums: 18. gadi
Izskats: simpatisks puisis, pusgariem, tumšiem matiem, gaiši zilām, lielām acīm. Sejā gandrīz vienmēr smaids. Parasti ģerbeis ne īpaši uzkrītoši.
Bilde:(aptuveni)
Attēls
Raksturs: cilvēks ar poizitīvu skatu uz dzīvi. Kustīgs un jautrs, laipns un pieklājīgs pret visiem un visu. Mīl dzīvniekus. Vienmēr centīsies apkārtējos uzmundrināt, atrast ikvienā notikumā kaut ko labu. Reizēm jocīgs. Taču dziļākajā būtībā sapņotājs un ideālists. Par sevi runās maz, parasti noslēdzies, kaut arī albsirdīgs un draudzīgs pret citiem.
Bio: Gandrīz visu dzīvi ir pavadījis pilsētā, reizēm vasarās aizbraucot uz laukiem. Tēvs pazudis, par sevi nav devis ziņas jau gandrīz desmit gadus. Šobrīd dzīvo ar māti nelielā divistabu dzīvoklītī. Brīvdienās un pēc skolas, kopš sāka iet vidusskolā, piestrādā par palīgu kāda Zooveikalā. Mājās rūpējas par seskiņu, kuru ieguva savā īpašumā beidzot pamatskolu. Visu mūzū gribējis kaut ko lielāku, kā, piem. suni, zirgu, taču dzīves apstākļi to nav pieļāvuši.
Hikari
Esi pieņemta Renīn un iebildumu nav pilnīgi nekādu! smile.gif
Pūķēns Sāra
nezutraucies Renīn neesi vienīgā, kas parasti kavē.
Ā un lūk arī mana mazliet 'mazā' anketa.
Un ja kādam ir iebildumi, kad iesaistīju viņa tēlu, tad sakiet un gan jau izlabošu, vienkārši domāju, ka būtu sakarīgi, ja visi nebūtu kā sveši cilvēki.

Vārds un Uzvārds: Mišels Heidemanis
Vecums:18
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):Attēls
Izskats: Ļoti labā fiziskā sagatovotībā, Brūnām acīm un tādiem pašiem matiem. Ir diez gan garš 1,88m. Parasti labā garastāvoklī un apkrāvies ar jautrām frāzēm.
Raksturs: Necieš, ka cilvēki baumo un izdomā notikumus, kuri nav bijuši, jo pašam ir gadījies pabūt abu lietu upuru tēlā. Visā visumā ir draudzīgs un atsaucīgs, mīl izklaidēties un nezskaidrus piedzīvojumus, tādēļ vienmēr iekuļas kaut kādās nepatikšanās, bet vienmēr veiksmīgi tiek laukā. nekad neapdomā lietas divreiz. Ir ļoti stipra rakstura cilvēks, bet tāpat, ja ir noticis, kas slikts un draugi viņu ir nodevuši, tad šīs rētas sadzīst lēni. Kaut nav ļaunpieminīgs, cilvēki, kuri ir viņu nodevuši nekad vairs neiegūs viņa uzticību un draudzību 100%, bet gan atturīgi pieklājīgu izturēšanos.
Bio: Uz šo skolu atnāca devītā klasē, jo no iepriekšējās viņu izslēdza pārpratuma dēļ, bet kad atklājās patiesība viņš atteicās atgriezties. Apgalvoja, ka viņš ar varu ir izmantojis meitenīti un licis viņai ar viņu pārgulēt, bet kad atklājās, ka viņš saka taisnību un nekas tāds nav noticis, bet meitene to visu izdomāja, jo viņš atteicās ar kaut kādu sīko satikties, viņš pacēlis galvu, uzgriez šai dzīves daļai muguru.
Šai skolā iedzīvojās ātri, to viņam palīdzēja atsaucīgā klase. Viņa labākais draugs Arturs parasti tēlo to nosvērto un gudro cilvēku, bet viņš parasti viņu ievelk kādās nepatikšanās, kuras vienmēr viņam pilnībā seko pa pēdām. Jau no tā brīža kā viņš spēra soli šajā skolā viņa sirdī iekrita kāda meitene ar ziliem matiem un rozā acīm- Mia. Sākumā viņš stipri kautrējās par šādām jūtām, kas nav viņa garā, bet tagad atklāti tās izrāda un cer uz sev labvēlīgu atbildi. Vēl ir ļoti labās attiecībās ar Šarloti, parasti viņš neatzītu, bet tomēr ir ļoti labi draugi, ja ne vieni no labākajiem. Ar pārējiem klasesbiedriem viņam ir labas attiecības un viņš netaisās viņas nemaz bojāt.
Ja runājam pa viņa privāto dzīvi, tad tā ir bijusi ļoti koša. Jau no tā laika kā sevi atceras, viņš ir piedalījies visādos projektos, pulciņos un jau nerunāsim par pārējām lietām. Viņš to varēja un arī var mierīgi atļauties, jo mātei pieder slavens veikalu tīkls, bet tēvs ir svarīgs ārlietu ministrs, abi vecāki braukā pa pasauli. Tā kā parasti lielā savrupmāja ir pilnībā viņa rīcība, kurā arī viņš taisa savus slavenos tusiņus.
Hikari
Ārkārtrīgi interesanta biogrāfija, Puķēns Sāra. Jo īpaši tā daļa, kapēc puisi izsvietda no skolas. rolleyes_a.gif Tu esi pieņemta. Jauki, ka esi savā naketā arī iesaistījis atticības ar pārējiem! smile.gif
Bizii van Dope
Es skatos, ka esmu visu nokavējusi. unsure_a.gif Mmm....Man nebija laika. Un tagad arī nav. Domāju, ka būs tikai rītdien.
Zēns?
Renīnas smukā tēla dēļ es labprātāk pieteiktos kā meitene. tongue.gif grin.gif
Hikari
Nu ok, piesakies kā meitene, neko daudz jau nokavējusi neesi! Ja rīt pieteiksies tad jau būs ok smile.gif
Bizii van Dope
Lieliski! smile.gif Tad rītdien es piesakos!
Renīn, jau otrā reize, kad man tavs tēls iepatīkas. tongue.gif laughing.gif
Hikari
Diemžēl ilgāk mēs gaidīt nevaram- rītdien spēlē pienāks autobuss, vēl nedaudz varēsim pagaidīt un kāds, kurš vēlēsies varēs ielēkt pēdējā brīdī, bet pēc tam vairs pieņemsim kādu spēlē tikai jau krietni vēlāk.

Khm, lūgums Lady Delish- veido garākus postus, nu Tu taču vari kaut ko vairāk aprakstīt- sajūtas, darbības. silent.gif
Ného
Vai mēs varētu sagaidīt kādu spēles sižeta kustību uz priekšu no GM puses.
Mums ļoti grūti iet tajā autobusā tik ilgi sēžot.

laughing.gif re kā, mans lūgums izrādījās lieks
Hikari
Kā redzi, man jau pašai arī sāka likties, ka Jūs tur baigi bremzējat. Kādu laiciņu jau pagaidīju, cerot, a ja nu un tad nodomāju, ai, lai paliek. laughing.gif
Ného
nu ja, es tā vakar padomāju, padomāju,un izdomāju, ka jādar kas lietas labā, es gan vispirms gribēju iesūtīt pašā spēlē, bet sanāca otrādi un izgāzšanās garantēta laughing.gif
gone away
beidzot kaut kas notiek uz priekšu, tas ir labi, manam nesabiediskajam tēlam vienu brīdi bija krietni garlaicīgi... laughing.gif
Ného
tad to vajag labot, vajag iedvest viņam domu - sabiedrība labi, vientulība - pēē yucky_a.gif un tad jau būs interesantāk.
Hikari
Pareizi, lai tavs tēls saprot, ka vienam ir garlaicīgi un lai pievienojas bariņam! wink.gif
Margo
Lasu, bet nespēju iebraukt. Varbūt slinkums lasīt un vnk lasu starp rindām.. blush.gif
Kas noticis pa šo lauku, kamēr biju projām? *North_see nokaunas*
Vai lūdzu nevarētu k-kā mani "iegrūst" atpakaļ spēlē? Mans tēls itkā būs aizmidzis autobusā... unsure_a.gif
Hikari
nu, ok, tā var! Pagaidām ir noticis lūk kas: mēs esam atbraukuši paredzētajā vietā, tur ir skaisti, svaigs gaiss, apkārt mežs. Piebraucām pie nelielas viesnīcas, kurā šobrīd atrodamies pie istabiņām, kur tūlīt taisamies sadalīties uz pusi, un sakravāt mantas un tad pēs stundas doties lejā pie gida, kur sāksies viss interesantais. Ok, nosūtīšu tūlīt kādu tev pakaļ, jāpakustina kādi biedri, kurus pakustināt var, bet kuri tādi, pārlieku klusi. silent.gif smile.gif
Margo
Liels paldies! happy.gif

Centīšos atgūt nokavēto.
gone away
Ok, tad es ar beidzot iepostoju, uzrunāju Tavu tēlu, Grēta! smile.gif
Pūķēns Sāra
Jautājums[ne īpaši mērķēts GM]: Kur jūs rāvāt Vendiju blink_a.gif ? Palasot iepriekšējos pstus, nopratu, ka tas ir domāts Darkas tēls, bet rodas cits jautājums. Vai tad pirms tam un arī anketā Darkas tēlu nesauca Līva?
Izskaidrojiet man šo mistiku un es apsolu, ka līdz nākamam notikumam, es likšos mierā. grin.gif
Margo
CITĀTS(Darka @ 30.12.2006 18:35) [snapback]1082294[/snapback]

Jā sadalīties Vendija arī nevēlējās, bet pagaidām neiesaistījās lūgšanā, tā pat tam nebija diez ko liela nozīme, bez tam, kuram gan citam tas varēja izdoties abāk par Mišelu. Varbūt somu sargāt viņš neprata sargāt pārāk, labi, tad vajadzēja cerēt, ka kaut ko citu viņš pieprot - diplomātiju.

Jā, citi, lai guļ uz zemes, bet es gūltiņā. Meitene pasmaidīja un apstājās pie sienas, kur apstājās un vēroja visu.

Skolotāj, kā būtu, ja Jūs mums vienkārši iedotu tās atslēgas un pieņemtu mūsu velmes, galu galā mēs vairs nēsam mazi bērni.



CITĀTS(gone away @ 04.01.2007 01:10) [snapback]1085259[/snapback]

Artus pamāja un uzlūkoja skolotāju Piekrītu Vendijai skolotāj, tā būtu vislabāk. Gan aju mēs kaut ko savā starpā sadomāsim. puisis pasmaidīja un cerēja, ka skolotāja piekritīs, tas nozīmēja, ka nakts varēja būt kaut cik sakarīga.



CITĀTS(North_see @ 04.01.2007 14:18) [snapback]1085470[/snapback]

Jauki! Grēta pasmaidīja Lotei. Biedrība, tieši, priekša manis.
Skolotāj, patiesi! Grēta pagriezās pret skolotāju un noteica. Šī ir mūsu...ekskursija. meitene noteica, meklēdama pareizu apzīmējumu, lai neradītu nekādas aizdomas par īpaši jautro nakti.
Un, jā...mums var uzticēties, pareizi Vendija teica: Neesam mazi bērni. Grēta piebalsoja un atkal sakārtoja uz muguras mugursomu.


Ķēdes reakcija. happy.gif
Izlasa postu un tad drukā. Nemaz neaizdomājoties, ka kaut kas ir nogājis greizi. biggrin.gif
Šamanis
ew wel sitai lomu spēlei var pievienoties?
Šamanis
Vārds un uzvārds:Džeimss Malingers
Vecums:19 gadi

Izskats:Attēls
Melni mati ,patīk vilkt tumši sarkanas un melnas drēbes.Gaiši brūnīgas acis un gaiša āda.
Raksturs:Viņš ir ļoti noslēgts un nerunā ar visiem.Nezskatoties uz visu viņš ir ļoti aktīvs un izveicīgs ,dažkārt arī izpalīdzīgs.
Bio:Viņa tēvs nomiris ,kad viņam ir bijuši 11 gadi.Tēvs bijis seno austrumu cīņu mākslu meistars un kopš tēva nāves viņš sācis nopietni nodarboties ar to.Kopš 15 gadu vecuma viņš ir sacis būt atturīgs no alkaholiskiem dzērieniem un pīpēšanas.
Eņģeļu gūstekne
dažs labs ir redzējis Brīnumdari, zinu, ka offtopiks, bet sasodīti fufelīga, taču laba filma ^^
Hikari
Man jau likās, ka atradīsies kāds neaptēsts muļķīs, kas tā beigu beigās varētu izdarīt. Kad piesakies lomu spēlei ir jāsaņem atļauja par postošanu pašā spēlē no manis, DUH! Wolwerine postu neņemt vērā Spēlei pieteikties pagaidām nevar, varbūt vēlāk!

Par to Vendiju es arī biju pārsteigta, bet nu nekas, lai jau tā paliek, vnk iesaku Jums tomēr neaizmirst, kas paši esat ^^

Row
Šamanis
Tiešām atvainojos vienkārši esmu jauniņais srry.Vēlāk tad varbūt varēs?tu tad atsūti man ziņu.ok?
Darka
Sorry, tā Vendija... heh nu ko lai saka pie šī tēla esmu tik ļoti pieķērusies, ka tā sanāk. grin.gif [Vendija ir mans tēls iekš I-cūkkarpas]. Es centīšos, lai tas neatkārtojas.

Dziļā pazemībā - Darka.

Hikari
ok, sarunāts, tā jau ir cita runāšana. Es pieļauju, ka man drīz vajadzēs kādu nelielu. khm. pagaidām neatklāšu, kāda veida tēlu, tad sūtīšu tev pz! happy.gif Bet citās spēlēs ar neiesaku tā darīt, pirms neesi dabūjis gm apstiprinājumu, ziņa priekšdienām! smile.gif

Darka- ir ok, man ar tā sanāk happy.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!