Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pirmās oficiālās bildes no "Fēniksa Ordeņa"
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
_BijušaisPareģis
Attēls

Papildinājums Šīs bildes augstā kvalitātē tagad pieejamas jaunā MuggleNet galerijā.

Beidzot kompānija Warner Brothers publicējusi pirmos oficiālos attēlus no piektās filmas par Hariju Poteru.

Pirmajā attēlā redzams Harijs uz zemes Glicīniju šķērsielā ar paceltu zizli rokā. Tā ir aina, no filmas sākuma, kur viņam un Dūdijam uzbrūk atprātotāji. Savukārt otrajā attēlā redzama Ambrāža rozā tvīda pončo, Maksūra, kas satvērusi Triloniju, un Filčs. Tas izskatās pēc ainas, kur Ambrāža atlaiž no amata Triloniju, un liek viņai pamest Cūkkārpu.

Attēlus bija publicējis britu laikraksts The Scotsman, kuru raksts atrodams šeit. Attēlus vislabāk var apskatīt Mugglenet galerijā.
Purple mist
Bāc, tā patīk skatīties bildes, bet tad filma neliksies tik "svaiga".
Šķiet interesanti.
Flora
bildes jau forshi paskatiities....tacu Ambraazu es gan biju iedomaajusies daudz negliitaku un resnaaku!!!!!
shitaa vel iskataas pec ttiiri neko tantinas....
Fijusska
bāac pinch.gif fu, cik Harijs pretīgs. nepatika, vismaz tanī bildē ne.

ambrāža nav tik resna un kurpaina, bet interesanti biggrin.gif, gan jau būs labi. seja pārspēj visas cerības.

maksūra kā vienmēr, bet trilonija ūberkrutibrillīgi XD laughing.gif

marushinja man labu ideju pasvieda - neskatīšos nevienu bildi līdz pat filmai. nē. mani pat tās neinteresē. tongue.gif
eyedam
Man nez kāpēc liekas, ka Ambrāžas sejai virsū ir kaut kāda bāla maska... Kā ar krītu nosmērēta. Bet tas varētu arī būt bildes kvalitātes dēļ.

Hmmm... Resnāka varētu arī būt, bet kaut ko no krupja tur var arī saskatīt. grin.gif

Jānis
_BijušaisPareģis
Ak jā, un šeit var aplūkot ieskenētu konkrēto avīzes rakstu, bet ar kvalitāti ir kā ir.
Ouens
viņam ir nelīti apgriezti mati.
un Ambrāža neizskatās pēc Ambrāžas. Par tievu un par skaistu.
bet tas jau ir tikai mans viedoklis. happy.gif
Daniels_Redclifs
bildes jau forshas, bet jums arii muggle net riktiigi nelag, tb leeni veraas vai briizhiem vispaar neatveras, vai nu vinjiem ir ljoti suudiigs nets vai arii suudiigs PC uz servera, vai abi kopaa..
Silhouette
Jā... Ambrāža nav veiksmīga. Un Redklifa frizūra arīdzan.
Zhachhiic
fu pinch.gif pinch.gif Nepatīk kā Harijs izkatās tajā bildēēē pinch.gif viņam nepiestāv tie īsie mati blink_a.gif Labāk būtu atstājis garos, tie daudz forshāk izkatās wink.gif
Poesie*
es Ambraazu biju iedomaajusies kaa savu literatuuras skolotaaju blush.gif
bet sheit..dravsmas,paaraak smuka..
un Harijs vsp pretiigi izskataas silent.gif
Funny-Bunny
Nju nezin...tajā bildē Harijs patiešām izskatās dīwaini,bet tā Ambrāža rozā,kā bārbija! grin.gif grin.gif
Tassadar
Mugglenet'am, ka jau pedeja laika ierasts, atkal sapisies bilzu hostings - rekur alternativa adrese:
http://www.imdb.com/title/tt0373889/photogallery
_BijušaisPareģis
O! Paldies, Tassadar - tevis norādītajā adresē ir vēl papildus neredzētas bildes!

Tikai nelamājies.
Fantomass
Jā, Ambrāža nemaz nav Ambrāža. Bet varbūt pat, ka šī ir labāka. Nez vai kādam patiktu, ka uz ekrāna visu laiku būtu liels, pretīgs krupis rolleyes_a.gif

Bet kadri izceļās ar pārsteidzošu tīrību happy.gif skaisti
manpatīksuņi
JES JES JES, filma jau ir tik tuvu! happy.gif
Ariana
No manis arī paldies Tassadaram par bilžu saites norādīšanu!
_BijušaisPareģis
CITĀTS(manpatīksuņi @ 26.09.2006 22:57) [snapback]1043138[/snapback]
JES JES JES, filma jau ir tik tuvu! happy.gif

Kā kuram, 2 gadi tomēr.
arturchix
Foršas bildes, vienīgi kaut kā jocīgi izskatās tā, kurā Harijs cīnās ar atprātotājiem - tas grafiti fonā nu galīgi neiederas. grin.gif To momentu es biju iztēlojies kaut kā savādāk, taču droši vien tur klāt pielipinās ne vienu vien specefektu.

Ambrāža izskatās tieši tā, kā es biju iedomājies, viņas kabinets arī. Vajadzību istabu biju iztēlojies savādāku, taču šajās bildēs no tās neko daudz tāpat nevar redzēt.
kvadrātsakne no priedes
Nepatīk Dena "jaunā frizūra", un dvīņiem arī mati jocīgi. Ambrāžu biju iedomājusies daudz, daudz resnāku.
Trilonija kā jau vienmēr ūber stilīga biggrin.gif
Daniels_Redclifs
juus taa runaajat, ka Denam butu , kaada izveele lemjama, kaa vinjam grimmeetaaji teiks, taadi mati vinjam tiks nogriezti/sakaartoti etc.. taa kaa, pats tur vinsh par sho neatbild....
Fijusska
CITĀTS
Kā kuram, 2 gadi tomēr.


Ne 1 gadījumā?

Bet nu likās, ka ar Harija frizūru padarbojusies petūnijas tante ar dārza griezenēm, bet ja pareizi atceros (un atceros pareizi), tad 5tajā grāmatā viņa ne tuvumā Harija matiem negāja.

Super šķīvju kolekcija biggrin.gif laughing.gif
_BijušaisPareģis
Kas tagad ir? 2006. gada rudens.
Kad būs filma? 2008. gada rudenī.
arturchix
CITĀTS(erty @ 28.09.2006 16:50) [snapback]1043852[/snapback]

Kas tagad ir? 2006. gada rudens.
Kad būs filma? 2008. gada rudenī.

Cik man zināms, filma iznāks 2007.gada 13.jūlijā. wink.gif
_BijušaisPareģis
Opā. Ar JP sajaucu (tā ir, ka jāraksta gan par 6. grāmatu, gan 5. filmu). wacko_a.gif

Jaunums - IMDB.com parādījušās jaunas bildes no filmas - jauna bilde ar Hariju, un otra, kurā redzama Luna.
Krisy
ir jau interesanti jaa... bet ir viena probleeminja.... KAPEEC IR TIIK MAZ BILDES??? tajaa lapaa vajadzeeja ielikt mazliet vairaak....
zibgaismiņa
CITĀTS(Tension.WithoutWings @ 26.09.2006 00:11) [snapback]1042615[/snapback]

viņam ir nelīti apgriezti mati.
un Ambrāža neizskatās pēc Ambrāžas. Par tievu un par skaistu.
bet tas jau ir tikai mans viedoklis. happy.gif

un arii mans silent.gif redklifa galva izskataas pārāk liela.es iesuudzeetu frizieri tiesaa par fiziskaa un moraalaa kaiteejuma nodariišanu.kaa nekaa visa pasaule vinju taadu redzees
turklāt biju iedomaajusies ka izdziišana notiks telpā nevis pagalmaa.vispaar filmas vienmeer krasi atšķiras no manaam fantāzijaam.varbuut roulinga negribeeja nevienu apvainot,tapee ielika filmaa gliitaaku ambrāžu.nevienam nepatiktu apzinja ka izskaties peec gatavās ambrāžas.
P.S. kas ir taa blondaa 3. bildee?
Tassadar
CITĀTS(scelenty @ 29.09.2006 22:42) [snapback]1044821[/snapback]
[..] P.S. kas ir taa blondaa 3. bildee?

CITĀTS(erty @ 28.09.2006 20:32) [snapback]1044118[/snapback]
Jaunums - IMDB.com parādījušās jaunas bildes no filmas - jauna bilde ar Hariju, un otra, kurā redzama Luna.
Minki
Nu jā... Aambrāža nu gan par Caciņu tur uztaisīta. Tik smukiņa un tieviņa - yucky_a.gif Pirmās bildes, kuras varējām apskatīt, kad tikko tikai bija izvēlēti aktieri, ambrāžas atveidotāja izskatījās daudz piemēotāka lomai. Nu neko... Atliek cerēt, ka vismaz tēlojums būs daudz atbilstošāks.
Daniels_Redclifs
psc, taas bildes ir forshas.. shitaa der ik pa laikam uz HP filmaam uzmest aci, tad vismaz interesanti... smile.gif)
bellatrise
No tām bildēm ta tad baigā jēga.kāds man prieks ieraudzīt kautkādu vienu bildi.Labāk gaidu filmu...
Rydelhouse
nu no taam bildeem par filmu neko newar pateikt smile.gif)[size=5]
Vēja dvēsele
Pfū, Harijs tajā kopīgajā bildē pēc piecdesmitgadnieka izskatās huh.gif
Ambrāžu tādu arī biju iedomājusies, bet tomēr varēja būt pretīgāka. Šeit izskatās pēc smalkas dāmītes. Rozā mākonīts.. laughing.gif
Trilonija labā...
Shadowdewil
Plee un sita skaitaas Ambraaza...tieva un tik nevainiiga? Nu vareeja jau pacensties atrast kaut ko labaaku...
Piekriitu, man arii Harija matu griezums nepatiik, manupraat, tas vinu padara veel vecaaku. blink_a.gif Ar tiem garaakajiem matiem vins vismaz izskatiijaas peec kaartiiga pusaudza. whistling.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!