Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuŗā torni bija Hagrids?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
saremags
Nu kurā tornī?

Es domāju ka grifidorā. silent.gif
Flora
man ar šķiet ka grifidora...
Edzinsh
Nezinu, kāpēc. Man tā vienkārši šķiet - Elšpūtī. Viņš tur kaut kā tā iederas. Kaut gan Grifidors arī būtu pa ceļam - viņš ir izrādījis arī savu drosmi. Par īpašo gudrību - nezinu gan. Un tīras asinis viņam noteikti nav. smile.gif

Un, ak, jā - tā kā Elšpūša vecākā, ja nemaldos, ir prof. Asnīte, kas māca herboloģiju, zinot Hagrida mīlestību pret dabu, varbūt arī tur pastāv kāda elšpūtiska saikne. smile.gif [Nu, Ok - par Nevilu šoreiz piemirsīsim... tongue.gif]
BlueberryAnima
CITĀTS(Edzinsh @ 07.08.2006 13:37) [snapback]1018071[/snapback]

Nezinu, kāpēc. Man tā vienkārši šķiet - Elšpūtī. Viņš tur kaut kā tā iederas. Kaut gan Grifidors arī būtu pa ceļam - viņš ir izrādījis arī savu drosmi. Par īpašo gudrību - nezinu gan. Un tīras asinis viņam noteikti nav. smile.gif

Un, ak, jā - tā kā Elšpūša vecākā, ja nemaldos, ir prof. Asnīte, kas māca herboloģiju, zinot Hagrida mīlestību pret dabu, varbūt arī tur pastāv kāda elšpūtiska saikne. smile.gif [Nu, Ok - par Nevilu šoreiz piemirsīsim... tongue.gif]



man nez kāpēc arī liekas tieši tāpat
birokraac
Grifindors, tas ir grāmatā pateikts.
ievuks
Esmu pārliecināta ka Hagrids bija Grifigora tornī!
Kira m.emo.ria
Vinsh bija Grifaa... Tas bija pilniigi un noteikti...

Uzmaniigaak jaalasa graamatas... ^^
Arbūzgalva
tiešām uzmanīgi jālasa, nevis es esmu pārliecināta, bet es zinu ka viņš bija Grifindorā.
Edzinsh
CITĀTS(Amy Lee @ 07.08.2006 15:45) [snapback]1018149[/snapback]
tiešām uzmanīgi jālasa, nevis es esmu pārliecināta, bet es zinu ka viņš bija Grifindorā.




Piedodiet, atvainojiet... blush.gif Kuram negadās. Nu jā... dažubrīd manas domas tiešām iet citus, nevis Roulingas ceļus. tongue.gif Grifidors jau liekas loģisks, bet - manā HPasaulē Hagrids tur kaut kā vnk neiederas.
ricis
es kautkur izlasiju ka grifindora...
Siri
Grāmatā skaidri un gaiši rakstīts, ka Grifidorā, ieteiktu pārlasīt. happy.gif



[Slēgts]
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!