Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāda nozīme tam, ka Harijam ir mātes (ja nemaldos, tad zaļās
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
lightness_flame
Vēl ir palikusi tikai viena - pēdējā grāmata, bet ir tik daudz neatbildētu jautājumu!!! Viens no tiem ir saistīts ar Harija acīm...it kā jau tas nav nekas īpašs, bet, manuprāt, tas turpmāk (pēdējā grāmatā) spēlēs diezgan lielu lomu, tādēļ vēlos zināt jūsu viedokli šajā jautājumā rolleyes_a.gif
Varbūt ir arī citi varianti?? whistling.gif
nešķīstais skuķis.
Es ceru, ka tur būs kāds noslēpums... Man patīk noslēpumi...
Džūna
Man liekas, ka tam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Acu krāsa mantojas bez jebkāda iemesla.
Freya
Nu nezinu gan!!! Man jau patiktos, ja ar to būtu kāds noslēpums saistīts, bet diez vai tā būs. Man šķiet, ka pietiek daudz citu lietu, kam vajadzētu pievērst lielāku uzmanību nekā tam, ka Harijs no mātes ir mantojis zaļas acis.
Jawenna
man liekas tā ir līdzība mātei.. un tas ir ļoti svarīgi.. nekas cits..
lightness_flame
manuprāt, k-kas tur tomēr ir, jo JK pati k-kādā intervijā teica, ka tam būs nozīme, tikai nezinu cik liela....tākā līdz šim nekas saistīts ar acīm vēl nav bijis, tad sanāk, ka tam (KAUTKAM) būtu jābūt 7ajā grāmatā --> bet nu dzīvosim, gaidīsim un tad jau redzēsim... rolleyes_a.gif
Diabolic
Tam nav nekādas nozīmes. Tas tak pats par sevi saprotams, ka bērnam ir jābūt kādām īpašībām no mātes.
Lai gan ja tā padomā... zaļā ir viena no SLĪDEŅu KRāSām. Varbūt patiesībā Harijs ir Voldemorta nevēlamais dēls. devil.gif
lightness_flame
CITĀTS(Diabolic @ 31.05.2006 17:14) [snapback]643187[/snapback]

Lai gan ja tā padomā... zaļā ir viena no SLĪDEŅu KRāSām. Varbūt patiesībā Harijs ir Voldemorta nevēlamais dēls. devil.gif


laughing.gif laughing.gif laughing.gif nebūtu jau slikti, bet JK, tādu pavērsienu neuzņemtos.....žēl, ne?? whistling.gif grin.gif
Meitene no Priekšpilsētas
nu es nobalsoju par peedeejo variantu. jo Harijs vnk mantoja zalju acu kraasu, jo dzeimsam bebija tk domineejosha acu kraasa. un kaa jau visi zin, tad beerns dabuu taadu acukraasu, kuraa ir domineejoshaakaa. un luuk, ar avada kedarva huh.gif tam nav apsoluuti nemazaakaa sakara. blink_a.gif ta domaaju es. huh.gif
Purple mist
Es gan šaubos, ka acīm ir liela nozīme. Jā, atzīstu, ka tās tiek bieži pieminētas, un tas liek padomāt. Man patīk noslēpumi, bet ko zaļas krāsas acis dos? huh.gif Tās vienkārši ir zaļas, jo tādas bija Harija mātei, un tiek pieminētas, lai atkal, kā ar tēvu bija, nesadomātu, ka Harija māte ir Maksūra.... tongue.gif
shocked mouse
nuu nezinu...var buut ka tam buus kaada noziime tachu shaubos. man gribeetos lai peedeejaa graamataa buutu kautkaada liela saistiiba notikumiem ar Harija vecaakiem.
Ljoti shaubos vai pedeejaa graamataa Harija acu kraasa iipashi kautko noziimees vai mainiis.
IronBird
It kā jau tam nav nozīmes. Tomēr tā ir līdzība ar māti un ņemot vērā, ka Harijs gandrīz visu mūžu ir nodzīvojis bez mātes, varētu teikt, ka tās savā ziņā atgādina par māti un neļauj aizmirst viņu.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Manuprāt tam nav nozīmes, kaut arī līdzība ar tēvu nospēlēja mazu lomiņu (3. grāmatā viņš noturēja sevi par savu tēvu)
Kognakschwenker
Uzskatu, ka zaļās acis nav nekas īpašs, kas mantots no mātes, to spēku, kuru Harijs pārdroši lika spēkā pret Voldemortu, bija gadu krātā mīlestība viņa sirdī smile.gif
lil`skater
Es domāju, ka to bieži vien piemin tikai tāpēc, ali Harijam būtu iespaids, ka viņš ir līdzīgs savai skaistajai mātei....un nedomāju, ak tur tiks iepīts kaut kas nopietns..smile.gif
Melleņu kamenēns
Nezinu, nedomāju, ka acu krāsai tur ir kāda īpaša nozīme, varbūt vienīgi acis ir tādā pašā krāsā kā nāvējošais lāsts... huh.gif
Džozefīne
Ai, tur taču nav nekā īpaša. Ir - ir, nu un? Man ir zilas acis. Tādas kā manai mammai. Un? Kas tad tur tāds traki īpašs? unsure_a.gif
Spītniece
Tā ir līdzība no mātes, piemiņa no viņas un atgādinājums ka Lilija viņa dēļ atdeva dzīvību.
Zhachhiic
VNK Harijs matojis savas maates acu kraacu laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Ellija
CITĀTS
VNK Harijs matojis savas maates acu kraacu


nu ja. es piemēram esmu mantojusi tēva. tā parasti notiek ka bērns ir līdzīgs vecakiem.
Demigod.
Es saku, ka vienkārša līdzība. Nekas svarīgs, jau tas arī nav. getlost.gif
sanny
tas ir vienīgais ,kas Harijam ir no Lilijas laughing.gif
LC*
manuprāt, līdzība Lilijai, jo pēc izskata Harijs atgādina Džeimsu un Lilija viņam dāvāja savas skaistās acis(metafora laikam), lai Harijam būtu kāda saikne ar abiem vecākiem.
bellinda
es domāju, ka tas ir tikai kā normāli, ka viņam ir kkas mantots no vecākiem .. tas jau būtu dīvaini, ja viņš būtu pilnīgi atšķirīgs .. =]
Hēbe
CITĀTS(Diabolic @ 31.05.2006 16:14) [snapback]643187[/snapback]
Varbūt patiesībā Harijs ir Voldemorta nevēlamais dēls. devil.gif


Neesi par daudz saskatījies Meksikāņu seriālus? laughing.gif Uzskatu,ka tas ir svarīgs fakts. Roulinga jau visu ir labi izplānojis,vai nu pirmā reize,ka šķietami niecīgs notikums beigās izrādijies svarīgs lieta? Iespējams,ka Lilijai piemitis,kas īpašs vai arī viņa ko piebūrusi dēlam...nu jā...Roulinga noteikti šokēs visus.

negative
iespējams tas ir kāds īpašs spēks, kas slēpjas zaļajās acīs sorcerer.gif
varbūt tas spēlēs lielu lomu pēdējajā grāmatā rolleyes_a.gif
vai tā būs, redzēsim.
Dobby
manuprāt tam nav nozīmes. vienkārši visiem viņa tik ļoti pietrūkst, ka viņi to atkārto nemitīgi, jo saskata tur Lilliju.
angel13
Acis jau skaitās dvēseles spogulis rolleyes_a.gif . Tā kā Harijs tās ir mantojis no mammas varbūt Roulinga grib uzsvērt, ka pēc rakstura viņš līdzinās mammai, bet pēc izskata tēvam. Varbūt šīs rakstura iezīmes kaut kādā veidā izpaudīsies pēdējā grāmatā, vai būs nozīmīgas. (tā ir tikai mana versija)
The Best Angel
Roulinga to uzsver pietiekami bieži, tādēļ tas ir kaut kas īpašs.
Eskuela
Līdzība savai mātei, kas ir ļoti svarīga.

Tā kā uzskatu, ka Severus bija iemīlējies Lilijā, domāju, ka tieši acis neļaus viņam īstajā brīdī nogalināt Hariju..
šausmiņa
harija acis nav svarīgas, rēta ir sverīga --> tai noteikti būs izšķiroša nozīme 7 grāmatā!
washulis
visi vienmēr saka ka viņš ir tik līdzīgs džeimsam, bet mātes acis ir tas kas padaraviņu īpašu!
Leky
CITĀTS(Džūna@touchdown21.wt @ 29.05.2006 14:49) [snapback]640793[/snapback]

Man liekas, ka tam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Acu krāsa mantojas bez jebkāda iemesla.

Iedzimtība, nekādam sakaram tur nevajadzētu būt.
šausmiņa
***Roulinga ir atzinusi ka zaļājām acīm BŪS liela nozīme 7 daļā!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!