Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Saistības
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Melnais Akvareļu Vienradzis
Kairo, Etasi, pink cat, gride, kalamboliste, artinja, Rudens bērns Renīna, eXplode, Adē, isa, Nirnaeth, Darka, Deepeyed, Kamazs, Mēnestiņš, anhela, Elepele, Goldberry, Laimīgā*, Inx, Aura.Sizal., berserks, ℮mma_charlottedac℮, Cerbera pavēlniece, resella, addena, kmn, orx

Katrā ir kkas savādāks...

Iezīmē tos, kuriem ir tāds niks, kāds varētu būt tev
lil`skater
kalamboliste, artinja, gride, Rudens bērns Renīna, isa, Aura.Sizal., Darka, eXplode, Kairo, Mēnestiņš, Kamazs, pink cat, Adē, Etasi, Nirnaeth, Deepeyed, anhela, Elepele, Goldberry, Laimīgā*, Inx, berserks, ℮mma_charlottedac℮, Cerbera pavēlniece

patiik ljooti shie niki laughing.gif

ieziimee tos, kuriem tavupraat patiik sports
artinja
artinja, Seila, Nirnaeth, Axa Night, Rudens bērns Renīna, Kairo, kalamboliste, Kamazs, kmn, pink cat, Mēnestiņš, Iewinja, anhela, eXplode, Darka, gride, isa, Aura.Sizal., Etasi, Adē

artinja - tāpēc, ka zinu
kalamboliste - pēc nika spriežu whistling.gif
Aura.Sizal - nika otrā puse saistās ar zāli, un cik man zināms ir tādas sporta zāles

Iezīmē tos, kas saistās ar ziediem
lil`skater
Cada, Milady, kalamboliste, artinja, Rudens bērns Renīna, kepa, Darka, Sindra, Axa Night, Mēnestiņš, Nellijs, pink cat, Escaped BFly, Nirnaeth, Kairo, Kamazs, kmn, Iewinja, anhela, eXplode, gride, isa, Aura.Sizal.

1)ladijaam ta4 patiik ziedi
2)rudenii ir dawdz ziedu
3)taureniem patiik ziedi
4)ieva ir taads augs..:]

ieziimee tos, kuriem tavupraat patiik RAP vai HIP_HOP...
unciz
Laimīgā*, Etasi, Zhachhiic, Nemesida, sudz_mane, Seila, za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, Shadowstalker
_____
atvainojos ja kļūdos, bet man tiešām liekas, ka šitaia tutai nepatīk huh.gif
_____
iezīmē tos kas tev asocējas ar tumši zilu krāsu
Īve
za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, orx, Adē, mr Bl@ck, Erasmus, erty, Olorin of Nienna, Berlog, Vinky, Sindra, Fearless, Etasi, Cada, Dependence, Namejs, Anna.

Hm...Nezinu, bet man nešķiet, ka kāds te ir aizrāvies ar Tokiõ hotel. Nu varbūt es kļūdos.

Iezīmē tos, kuri pēc tavām domām ir radošas personības.
Kalevale
erty, Vinky, Sindra, tough_choise, Adē, mr Bl@ck, Erasmus, eyedam, za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, orx, Berlog

Tos, kas liekas jauki cilvēki.
lil`skater
echo3, kalamboliste, ...sad angel..., Anna, vividy, Švilpaste, Elainora, Sindra, orx, aFēra, Roviela, Etasi, Hareki, deatheather, Edzinsh, grunt+

sorry, pārējiem, vnk es jūs pārējos pilnīgi nepazīstu

iezīmē tos, kuri tev asociējas ar šo sorcerer.gif
Īve
za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, Adē, Bandists, Kagura, Wila, Hareki, buffy, Kira m.emo.ria, Nirnaeth, sirds1, BlaBlaBla, N.C., Etasi, Belle, Rūt`., IronBird, seilarmoon, Seila, HP_girl, Dinii, Alia, Aiva, Sindra, pekene, Kaza, Mēnestiņš, BlueberryAnima, tupenis, Andza, Ragana, artinja, kikjo, Anna, Edgy, Elainora, Rowenny, lady_valea, Ariana

*Nu pieminēts Drako.
*Belle atgādina Bellatrisi.
*HP_girl, nu tak HP. laughing.gif
*Mēnestiņš-Remuss.
*Ragana-man šķiet, ka paskaidrojums lieks. laughing.gif

Iezīmē tos, ko nepazīsti arī fõrumā, vienīgi esi redzējis, ka tāds fõrumietis ir!
lil`skater
Seila, kalamboliste, Nirnaeth, Kira m.emo.ria, miss black, Sindra, Noa, artinja, Cerbera pavēlniece, Ragana, HP_girl, buffy, IronBird, phoebe, Delta, Rūt`., Adē, ils, Aura.Sizal., Kaza, MissMoney, Wila, pekene, Belle, corpsebride, eziic_miglaa, Darka, Aiva, Kagura, anchi, Dee, sirds1, Inx, Hareki

šodien tā padaudz jauniņo.... smile.gif

iezīmē tos, kurus tu jau uzskati par Kurbenes veterāniem!!!(nu tos, kuri tavuprāt daudz izadrījuši ši foruma labā)
Kalevale
Hareki, Rūt`., IronBird, kalamboliste, Seila, artinja, Rowenny, miss black, Wila, pekene, Kira m.emo.ria, Nirnaeth, phoebe, Aura.Sizal., Kaza, corpsebride, Noa, Sindra, Cerbera pavēlniece, Ragana, HP_girl, buffy, Delta, Adē, ils, MissMoney

Modi. Un vēl daži ļoti ilgie biedri. kas vienkārši ir jaukie cilvēki, no vecajiem laikiem.

tos, kas tev ir izdarījuši kaut ko labu.
lil`skater
kalamboliste, miss black, BlueberryAnima, artinja, Wila, MissMoney, pekene, Ragana, Hareki, Kira m.emo.ria, HP_girl, Rowenny, Axa Night, IronBird, Seila, Nirnaeth, phoebe, Aura.Sizal., corpsebride, Noa, Sindra, Cerbera pavēlniece

1) pati sev nodarīju daudz kā slikta, bet arī laba netrūkst
2)nu tā īsti neko neizdarīaj - sagādāj kompāniju spēlējot spēles...

iezīmē tos, kuri tev asociējas ar Rīgu!!!
Cerbera pavēlniece
Cerbera pavēlniece, N.C., eziic_miglaa, echo3, Siri, Hermija, Daniels_Redclifs, miss black, Noa, kedudraugs, Rūt`., Galadriēla, Diabolic, Seila, seerga, whitegirl, buffy, mr Bl@ck, angel girl, Porcelāna Eņģelītis, BlueberryAnima, IewuXX, Fantomass, poteryno, Beachboy, Etasi, pepera, bluish_eyes, Maxwels, Nirnaeth, isa, mhm..., Dinnija, Bandists, gride, Vilksons, Janzizs, Rowenny



Tā nevienu nepzīstu lāgam, kur dzīvo.
  • Cē pē - jo netiek uz Rīgu
  • Rūt - joes netieku pie viāns uz Rīgu [Jugla 3]
Iez''imē tos, kuri tev saistās arārzemēm!

Meitene no Priekšpilsētas
IewuXX, gride, whitegirl, Hermija, Ragana, miss black, artinja, N.C., Žuburs, echo3, altonis, Porcelāna Eņģelītis, Seila, Cerbera pavēlniece, Fedja, Galadriēla, Deepeyed, Mēnestiņš, Pfyuck Yiu, tupenis, Edgy, isa, Rūt`., Diabolic, Dee, Ilva-Luīze Šmelde, mr Bl@ck, BlueberryAnima, Andza, Siri, Fantomass, angel girl, eziic_miglaa, bluish_eyes, Daniels_Redclifs, Noa, kedudraugs, buffy, poteryno

Deepeyed- jo tas vnk saistaas un viss.


Pfyuck Yiu - taads interesanst burtu salikums (nelasot vaardu) saistaas ar japaanu wink.gif)


atziimee tos, kursh niks tev shkjiet intertesants
lil`skater
kalamboliste, Žanete, Kaza, hedviga.lz, Roviela, Diabolic, Hareki, Mēnestiņš, mednis, miu : miu, Anna, corpsebride, resella, artinja, Wila, buffy, vividy, vasarsraibumins, Etasi, Hworang666, Žuburs, bluish_eyes, Andza, felissa, eziic_miglaa, rituxxx, Farliner

superiigi niki..:]

iezīmē tos, kuri asociējas ar ģeogrāfiju!!!
Ragana
Ragana, kalamboliste, Escaped BFly, Siri, Kendisa, ALExcool, Adē, AtlanticVelvet, pekene, BlackRoseFaron, Nattivity, Shadowstalker, mednis, Laya, kedudraugs, Belle, eziic_miglaa, saveejaa, Porcelāna Eņģelītis, Darka, Neons mežģīnes un noziegums, Seila, Wolwerine, Deepeyed, erty, Diabolic, Kamazs, Kairo

Tikai Kairo - kā Kaira!

Iezīmē tos, kuri asociējas ar kādu interesantu mūziku, filmu, grāmatu...
Īve
za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, Boņa, N.C., Lindusix, Anna, Cerbera pavēlniece, Adē, Ner'zhul, Sindra, addena, mr Bl@ck, Shadowstalker, Bandists, moonguide, bluish_eyes, ledus ledene, BlueberryAnima, Žanete, ice-girl, Etasi

*Harijs Poters.
*Grupa N.C.
*Gredzenu Pavēlnieks.
* Hm...Asociējas ar grāmatu par Jāni Samidiņu. Nu viņam bija velkonis. Škiet - Adenaide.
*Harijs Poters.
*Atgādina The Rasmus diesmu `In the shadows`.
*Nu atgādina multeni `Ledus karaliene`.
*Arī Ledus karaliene.

Iezīmē tos, kas ir aktīvi sportisti tavuprāt? [cerams, ka tāds jau nebija.]
lil`skater
kalamboliste, Kira m.emo.ria, Adē, anhela, Lestat, Kairo, Tumšais Burvis, Diabolic, Sniega Rūķis, Rūt`., Pūķēns Sāra, IewuXX, Kaza, helbaffy, Siri, Daniels_Redclifs, buffy, Shadowstalker, Axa Night, moonguide, Sindra, lilion, Bandists, Farliner, Dvēselīte

1)nu niks jau izsaka visu
2)Diabalo...ir tāda sporta apavu firma
3)tā izskatās
4)kazas ir diezgan akt;ivas
5)nez, tā vienkārši liekas

iezīmē tos, kuriem tavuprāt garšo saldumi
Īve
za4iic(ai kaa dievinu Drako):**

*Tāpēc, ka vnk es zinu, ka man garšo saldumi! XD Neesmu vainīga, ka esmu vienīgā onlainā. grin.gif

Iezīmē tos, kuru sabiedrība, tavuprāt, tevi varētu garlaikot!
WinterLea.
Rūt`., za4iic(ai kaa dievinu Drako):**

XD nav ko iezīmēt,kas es vainīga ka citiem patīk gulēt? grin.gif

iezīmē tos,kuri tavuprāt dod priekšroku gulēšanai dienā biggrin.gif

Cerbera pavēlniece
Cerbera pavēlniece, Eiše

man patīk gulēt dienā. tongue.gif A pa Eiši man tikai liekas...

Iezīmē tos, kuri pēc tavām domām ir spējīgi mākslinieki [pēc glornanas spriežot]!
Īve
za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, Tinuviel, Kalevale, evija, Roviela, Elainora, Janzizs, Seila, Siri, Elepele, kentaurinjs, Mēnestiņš, Kira m.emo.ria, aigucis, pink cat, Dvēselīte, Nimue, juura, Nihil, prinz, trobelius, pepera

Njā.
No šiem esmu redzējusi vienīgi prinz un elepeles dabus. Laikam. tongue.gif

Iezīmē tos, kuriem zini, ka ir māsa vai brālis.
Kognakschwenker
ectasy*, Kalevale, Invisible_girl, Nimue, Josephine..., Andromeda, orx, kentaurinjs, Good ol' Grim, Liliya, Somethingzzz, Siri, artinja, Goldberry, Janzizs, miu : miu, edijs14, Inx, Sindra

OMG, zinu tikai sevi. laughing.gif

Iezīmē tos, kuru niks tev patīk. tongue.gif
Kalevale
Kalevale, Invisible_girl, orx, ectasy*, Andromeda, Josephine..., Nimue, kentaurinjs, Good ol' Grim, Liliya, Somethingzzz, Siri, artinja, Goldberry, Janzizs, miu : miu

Josephine bez punktiņiem būtu jaukāk.

Iezīmē tos, kas, tavuprāt, vēlu mostas.
Kognakschwenker
ectasy*, Invisible_girl, Josephine..., Andromeda, Kalevale, Sindra, Liliya, orx, Nimue, kentaurinjs, Good ol' Grim, Somethingzzz, Siri, artinja, Goldberry

Es 100%.Vienīgi zinu par artinju. Viņa teica, ka viņai jau vakars. laughing.gif
Par pārējiem tāda nojauta. pinch.gif

Iezīmē tos, kuri tev šeit ir labi pazīstami.
unciz
unciz, Deströyer 666, Tigra2, Kalevale, Lady Calisto Rose, utiks
cik nu labi, bet zināmi ir.

iezīmē tos ar kuriem tu gribētu iepazītes.
Kalevale
Kalevale, ectasy*, Etasi, Lady Calisto Rose, silhouette, Eiše, Andza, grapefruit, Ariana, Siri, marushinja, Bladac, mr Bl@ck, Princess, Nellijs, Mēnestiņš

Pārējie pazīstami vai arī nav tādas vēlēšanās.

Tos, kuri tavuprāt dzīvo Kurzemē.
Kognakschwenker
ectasy*, Tassadar, ils, artinja, Nihil, Ragana, Daniels_Redclifs, Dee, Janzizs, Liliya, Sviests, Fantomass, saldeejumiilite, _nenuiala_, Roviela, Jaukais Aikis, Aiva, Žanete, Laurīcija, Nemorosa, Porcelāna Eņģelītis, utiks
Es bez galīgākās nejausmas. unsure.gif happy.gif

Iezīmē tos, kuri pēc ava, paraksta and nicka, tev patīk! tongue.gif
Grēkmeistars
Good ol' Grim, miu : miu, Bittersweet, Kristy Light, Liliya, _nenuiala_, ectasy*, ColdCrow, adons, Lady Calisto Rose, Farliner, sudz_mane, Melnais Akvareļu Vienradzis, Mēnestiņš, Kalevale, orx, mr Bl@ck, pekene, zzz, Delta, Ragana, resella

Tiem, kam ir labi niki ir labs arī pārējais. happy.gif

Iiezīmē tos, kurus nepazīsti
Meitene no Priekšpilsētas
Meitene no Priekšpilsētas, Chelsea, Christina, Roviela, artinja, Liliya, _nenuiala_, ectasy*, Kalevale, Mēnestiņš, mednis, Fedja, simply aaboli, Kukainis, Citroninss!, ColdCrow, violeta tikai blonda, kentaurinjs, resella, Princess, Briedis, mr Bl@ck, eziic_miglaa, pekene, Blinderis, Cada, Bittersweet

iezīmē tos, kuru niki tev patīk
Floriāna
sudz_mane, berserks, artinja, pekene, Kalevale, cepti āboli ar vaniļu, miu : miu, Flora, W-Shadow, zzz, Berlog, Rowenny, Vikz, _nenuiala_, Kagura, silhouette, Good ol' Grim, ColdCrow, Demagogs.

iezīmē tos, kuriem tavuprāt garšo puķkāposti. happy.gif
Sol Invictus
cepti āboli ar vaniļu, Roviela, Sviests, Bittersweet, Flora, artinja, Citroninss!, Liliya, miu : miu, signe1986, ColdCrow, Kalevale, isa, Princess, Ragana, pekene, kedudraugs, uldisz93, berserks, Demagogs, Tassadar, kmn, True, sudz_mane, Tinuviel, Ner'zhul

tikai ne man

iezīmē tos par kuru dzīvi ārpus foruma tu kaut ko zini
Grēkmeistars
Bittersweet, artinja, Liliya, Sviests, Roviela, cepti āboli ar vaniļu, Flora, Citroninss!, miu : miu, signe1986, ColdCrow, Kalevale, isa, Princess, Ragana, pekene, kedudraugs, uldisz93, berserks, Demagogs, Tassadar, kmn, True, sudz_mane, Tinuviel, Ner'zhul

Neviens silent.gif

iezīmē tos, kas tev šķiet gudri
Kognakschwenker
ectasy*, Liliya, Tassadar, miu : miu, Andromeda, Lady Calisto Rose, silhouette, Josephine..., AtlanticVelvet, eXplode, Chelsea, kentaurinjs, resella, Kagura, mazā peciņa, zenofeX, Nemriona, Sabija, Blinderis, ColdCrow, sudz_mane, Citronmētru Ledene
tongue.gif


Iezīmē tos, kurus vēlētos iepazīt.
artinja
Elernass, ColdCrow, _nenuiala_, isa, Fantomass, browncat, Anna, Kalevale, Hula, cepti āboli ar vaniļu, Sindra, aFēra, Nellijs, eyedam, za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, ..::Kael::.., forbiddenwood, Goldberry, kmn, Aziren, Lich, hekate16, mazā peciņa, pekene, Erasmus, Ragana, moonguide, Citronmētru Ledene, Mēnestiņš, Somethingzzz, Inx

Tāpēc, ka vēlos iepazīt viņus visus happy.gif

Iezīmē tos, kam tavuprāt patīk Britnija un visas šitās yucky_a.gif
Īve
za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, Hula, sudz_mane, Erasmus, Kalevale, _nenuiala_, Anna, Invisible_girl, eyedam, ColdCrow, DarkJedi, browncat, mazā peciņa, AtlanticVelvet, Andromeda, Sindra, Nemriona, Elepele, artinja, Mēnestiņš, Atēna, janix_lv, cepti āboli ar vaniļu, kmn, isa, Fantomass

Zinu tikai par Klintu. happy.gif

Iezīmē tos, kuri, tavuprāt, tagad grib gulēt.
Grēkmeistars
Bittersweet, Good ol' Grim, harijs, za4iic(ai kaa dievinu Drako):**, HERMIONE7, Kagura, isa, Aura.Sizal., Anna, Ragana, Delta, Dvēselīte, Tinuviel, Sindra, birokraac, Lynx, ColdCrow

Domāju šis dienas laiks visiem ir nedaudz miegains... happy.gif

Iezīmē tos, kuriem niki asociējas ar nemateriālām lietām.
Sol Invictus
cepti āboli ar vaniļu, Farliner, Demiurgs, Liliya, resella, Mēnestiņš, Citroninss!, Kagura, Kraukleenss, Laimīgā*, Kalevale, Nemriona, Invisible_girl, AtlanticVelvet, Svivens, Anna, isa, utiks, Seila, masterdarkl

Iezīmē tos kuru niku nozīmi tu neizproti
artinja
cepti āboli ar vaniļu, BlackRoseFaron, poteriade, Citroninss!, Anna, Kalevale, Ragana, Melnais Akvareļu Vienradzis, resella, evija, Elepele, Seila, Liliya, Aura.Sizal., Ebrejs, silhouette

Nez...

Iezīmē tos, kas tavuprāt bieži uzturas kurbijkurne.lv
Kognakschwenker
ectasy*, resella, MazaaRaganina, Elepele, Anna, evija, Janzizs, Kalevale, kaca95, Kagura, Aura.Sizal., Blinderis, artinja, eardstappa, cepti āboli ar vaniļu, silhouette

Iezīmē tos, ar kuriem esi sarakstījies. tongue.gif
Sol Invictus
Attiecīgi interpretēšu to kā jebkādas publiski neredzamas ziņas nosūtīšanu virzienā
Laurīcija, silhouette, Sabija, cepti āboli ar vaniļu, Tassadar, _nenuiala_, orx, Lady Calisto Rose, Atēna, anygirl, Vīslis, eyedam, Lana, Mēnestiņš, sudz_mane, mednis, Laimīgā*, evija, grapefruit, pekene

Iezīmē tos kuru niku nozīmi tu neizproti vēlreiz
Grēkmeistars
Bittersweet, Atēna, silhouette, Fantomass, pekene, evija, Sindra, Lady Calisto Rose, Laimīgā*, cepti āboli ar vaniļu, Tassadar, ligaanna, Laurīcija, Adzis11, Sabija, _nenuiala_, orx, anygirl, Vīslis, eyedam, Lana, Mēnestiņš, sudz_mane

Cik daudz es neizprotu ermm.gif

Iezīmē nikus, kas tev šķiet parasti un vienkārši.
Sol Invictus
cepti āboli ar vaniļu, sudz_mane, Lady Calisto Rose, Raine, Kalevale, artinja, aFēra, Elepele, Ausminta, addena, Livillas, orx, isa, Žuburs, addnill, Aziren, Shadowstalker, Sindra, erty, GameMaster

tos kuru rakstus tu atceries
Antons Ego
artinja, Invisible_girl, Ausminta, Kalevale, Raine, aFēra, Lady Calisto Rose, sudz_mane

tos, kuri tavuprāt varētu būt gudrāki par tevi.
Kalevale
Kalevale

Ah, tikai es esmu.

Tavuprāt, mīļie cilvēki.
Sol Invictus
eziic_miglaa

nezinu neko par šo ezi unsure.gif avatarā bija sirsniņa kaut kad tā kā drošvien mīļš

Tie kuri tiko pamodušies
Kaķurēgs
kentaurinjs, Kaķurēgs, Biteens, kleo

kentaurinjs - "kentaurs" maģisks dzīvnieks grieķu (man šķiet) mitoloģijā
Biteens - izklausās pēc jauka cilvēciņa
kleo - es atceros, ka reiz bija multenīte par tādu vienradzīti Kleo

Ceru, ka spēli es esmu pareizi sapratusi!
Sol Invictus
Vispār manuprāt neesi huh.gif tev bija nevis jāuzraksta nevis ar ko tev saistās šie cilvēki, bet jāiezīmē kaut kā izceļot tekstu kuri tavuprāt tikko pamodušies un jāraksta kas jāiezīmē nākamajam (nez tāda asociāciju spēle kā kaķurēgs domāja jau ir bijusi ? rolleyes_a.gif )
Atēna
Atēna, Kalevale, pekene, Sabija, zzz, Namejs, Lakrica, nera, MissMoney, AtlanticVelvet, antikriste, Night Angel, Lady Calisto Rose, eXplode, artinja, Seila, Sibilla, Demagogs, ColdCrow, marushinja, trobelius, Edzinsh, Ilva-Luīze Šmelde, Liliya, aFēra, Laurīcija, resella
atena-drosi zinu jo pati tiko pamodos....
par parejiem nevaru spriest... vienigais par ko varetu zinat ir liliya tacu vinja diezvai....

tie kurus tu gribetu satikt dzive
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.