Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Rufuss Skrimžūrs
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
alienz
Nu tātad - Rufuss Skrimžūrs. Vai, jūsuprāt, viņš ir labs burvestību ministrs? huh.gif Dumijs viņu atzina par "spējīgu," bet pašam viņam Skrimžūrs tā kā gluži simpātijas neizraisīja. unsure_a.gif Un, kā mēs atceramies, Harijam arī ne. Bet tomēr viņš, manuprāt darbojas veiksmīgāk nekā Fadžs! ohmy.gif Pateisību sakot, Fadžs taču būtu varējis noturēties ministra krēslā, ja vien viņš būtu klausījis tiem Dumija padomiem, kurus viņš tik bieži lūdza - kaut vai to, ka atprātotājiem nevajadzētu sargāt Azkabanu, mēs taču zinām, kas tagad atgadījās... unsure_a.gif Bet tas jau ir cits stāsts, tātad - kā jūs vērtējat ministrijas darbību Skrimžūra vadībā? Nenoliedzami Skrimžūrs ir gudrs - Viņš taču vēlējās Hariju piesaistīt ministrijai, tas būtu cēlis ministrijas prestižu. bet kā jūs vērtējat tos nepatiesos arestus? Varbūt tie nemaz nav nepatiesi? Vienkāršāk sakot - izsakiet sawu viedokli par ministrijas un Skrimžūra darbību! wink.gif
lightness_flame
man liekaas, ka winju ministrija ir diezgan stulba it iipashi jau 5ajaa graamataa + weel weelme paarvilinaat pie sewis Hariju, lai taa celtu prestižu.... sick.gif yucky_a.gif un wsp parasti sanaak taa ka winji ir tie, kuri wisu uzzina peedeejie, pat to, ka ministrijas telpaas uzdarbojushies naaveezji, kuri pie tam ciiniijushies ar beerniem... tongue.gif

grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Patriote.
CITĀTS
winju ministrija ir diezgan stulba


Jel! Kad ministrijas tādas nav bijušas? Viņi visi ir ietiepīgi, spītīgi, tracinoši un nervus plosoši nervu zāģi. pinch.gif

Nu Skrimžūrs man izliekas vēl ietiepīgāks un tracinošāks par Fadžu. Šķiet, ka viņa metodes varētu būt tādas kā skarbāgas un pildītas ar daudz mazāku devu žēlastības. Kā redzams viņam nav šķērslis arestēt pusaudžu zēnu par aizliegto lāstu izmantošanu. Jel, tas ir tik pastulbi. Saproti nu tos cietos politiķu paurus un ja viņi vēl ir magi. Jel!
Cerbera pavēlniece
Nu arī Fadžs Harijam nepatika. Protams, tas vecais vecis nebija labais amatvīrs, un tomēr... Rufuss Skrimžūrs ir ar pieredzi Tumsas apkarošanā, viņš zin uzvaru un zaudējumu. Viņš zina ko darīt lai aplīdzētu un glābtu. viņš bija AUroru šefs! Viņš gan jau ir ļoti labs. Mēs no sestās grāmatas diezgan maz uzzinājām, ebt esmu pārliecināta, ka viņš ir labāks. Hmm... man leikas, ka septītajā grāmatā viņu novāks.
sesila
es īsti vairs nesaprotu kāds labums viņiem ir no TĀDAS ministrijas, jo viss ko viņi pūlās izdarīt ir aizmālēt sabiedrībai acis, nu tā vismaz izskatās..
un itkā jau ministrijā strāda prasmīgi burvji, taču viņi nav spējīgi noķert nevienu nāvvedi, nu es domāju īstu... Stens neskaitas.grin.gif
Shadowdewil
Par ministriju vispaar domaat negribas, pilniigi piekriitu vini visi ir vienaadi, visi censas savaakt varu un peec tam pluukt slavas laurus, bet NEKAD vini nav bijusi vienoti...
Skatoties kaa uzvedaas Fadzs 4. graamatas beigaas un 5. graamataa, dabiski man labaak patiik Skrimzuurs
Annjuks
Skrimzurs varbut ir riebigs, nepatikams tips un ne vinjsh ne vinja metodes nevienam nepatik tomer ir jaatzist to ka vinsh ir daudz labaks ministrs neka Fadzsh. Fadzsh vispar bija ritigs stulbenis un zakapastala... Man vispar skjita ka vinsh nezina ko grib, to vinsh draudzejas ar Dumiju, to cenjshas vinju apmelnot utt. mad.gif
aivvv/troll dream walker
ministrija galu galaa ir taa kurai jaacenssas tureet vadiibas grozzus savaas rokaas un vispaareeja panika navienam par labu nenaaktu tas tomeer ir birokraatijas aparaats kuram ir jaanotur maggiskaa sabiedriiba raamjos un tiessi ministrija ir taa robezza kas sskkir maggisko un nemaggisko pasauli uzskatu ka galvenais nav notvert tumssos burbvjus galvenais ir uztureet sso sabiedriibu saskarsmi ieprieksseejaa liimenii vai vismaz radiit iespaidu ka viss ir kaa bijis lai sabiedriiba nezaudeetu tai uzticiibu jo tas tikai radiitu lielaaku iespeeju ka ssiis robezzas var sabrukt ja ministrijai vairs neviens neuzticeetos un darbotos tikai uz savu rokku....
Eriette
Par Fadžu nedaudz labāks tomēr ir, vairāk darbspējīgs un tā, taču man nepatika, kā viņš izturējās pret Hariju un Dumidoru, mēģinādams tautu apmuļķot.
Viņš ir gudrs, bet ne labā nozīmē.
washulis
skrīmrūžs manuprāt ir labs ministrs, bet stings un vēlas visu turēt kārtība, bet visi bija pieraduši pie fadža brīvās rokas. ar laiku viss būs ok!
šausmiņa
Rufuss mēģina glābt situāciju ministrijā, un lielākoties tas viņam arī izdodas, taču reizēm izpeld viņa personības virspusē arī haltūra.

viņš mēģināja hariju pierunāt, lai tas pagrozās pa ministriju un palaiž baumas, ka ministrija strādā pareizi un veiskmīgi attiecībāa uz Voldemorta darbību. Harijs to būtu darījis, ja ne pāris sīkumi - stens Šanpaiks netika atbrīvots, jo tika uzskatīts par nāvēdi (yeah rihgt!) un Doloresa Ambrāža joprojām strādāja ministrijā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!