Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Durtiņas aizveras
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
Edzinsh
Pie Dž. K. Roulingas mājaslapas noslēpumainajām durvīm, kas, dažu vārdiem sakot, ved uz vajadzību istabu, šodien, 4. aprīlī, atkal parādījusies "Lūdzu, netraucēt!" zīme.

Zaļā un sarkanā burvju mikstūru pudelīte piekļāvusies tuvāk puķu podam, un akmeni aiz puķu poda vairs nevar nedz saredzēt, nedz paņemt un iepriekšējā vīzē izsist spoguli.

Forumos pavīdējis viedoklis, kas bija arī viena no autora sākotnējām idejām, ir šāds: tā kā B.U.M.P.S.I. jautājumu lapas sākumā pavīdēja uzraksts Grade 1, iespējams, lai uzzinātu jaunumus par grāmatu nr.7, mums nāksies kārtot tieši šāda veida pārbaudījumus - tas ir - iziet arī komplicētākus, kā Grade 2, 3 utt. pārbaudījumus.

Drīzumā ceru pabeigt darbu pie testa tulkošanas, bet par rezultātu paziņošanas laiku un paziņošanas veidu vispār pagaidām, liekas, nevienam nav ne jausmas. Tad nu vienkārši gaidīsim!
Daniels_Redclifs
gaidaam ... 7to graamatu, lai JKR nevilcinaas ar graamatas izlaishanu grin.gif
birokraac
Tā kā Jo ir papildinājusi savu dienasgrāmatu ar izmisuma pilnu bļāvienu, ka nevar nopirkt papīru smile.gif tad visticamāk darbi sokās tīri labi.

Arī tie sertifikāti ir noderīgi, īpaši jau tas,kurā ir OOF nodaļas un tēli. Fifīga jaunu nu šī madāma ir dikti smile.gif
Mošķis
mad.gif Tas nozīmē, ka es to testu nevarēšu pildīt!!!
sad.gif mad.gif
neatceros..
CITĀTS(Mošķis @ 05.04.2006 18:24) [snapback]602874[/snapback]

mad.gif Tas nozīmē, ka es to testu nevarēšu pildīt!!!
sad.gif mad.gif


Neraudi, anglju valodaa pieejams ar dazjaadiem paskaidrojumiem rekur:
http://www.hp-lexicon.org/wizworld/wombat.html

Iisti nevaru gan saprast vai taa vietne nav pieejama paarslodzes deelj vai arii tur speciaali aizveera, varbuut tur bija speciaali dazjas dienas tik ielikts..
HERMIONE7
++++ arī es nepaspēju aizpildīt...
Mošķis
Ai nu tad neko! Nē neuztraucies es neraudu! grin.gif
Deepeyed
ta jau mums tikai jaagaida..
jaaliek visi testi.. graamatu, graamatu..
cerams to kodu nepazaudeeshu.. unsure_a.gif
neatceros..
CITĀTS(Deepeyed @ 05.04.2006 20:14) [snapback]603038[/snapback]

ta jau mums tikai jaagaida..
jaaliek visi testi.. graamatu, graamatu..
cerams to kodu nepazaudeeshu.. unsure_a.gif


Tagad jau var ievadiit savu kodu nospiezjot uz taa blocinja uz uzraksta WOMBAT..
Tikai man nav koda, jo kad biju ticis liidz pildiishanai noleemu iet guleet un vinju neizpildiiju, bet no riita jau bija priekshaa taa lapele - "netrauceet" unsure_a.gif

Varbuut kaads vareetu iedot savu - negrasos nekaadiigi ljauniem meerkiem izmantot - vienkaarshi gribu redzeet kaa tur viss izskataas.. two_handed.gif
Subjektiņš
tagad ar nepacietību gaidu tulkojumu... wink.gif lielāko daļu nesapratu blush.gif blush.gif blush.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es kodu saglabāju šinī lapā un arī beidzot var uzināt rezūltātu. Jes kāds prieks. Man tikai nekā neparādās kā tikai 2 plaukti un pūlkstenis.
neatceros..
CITĀTS(seilarmoon @ 06.04.2006 18:45) [snapback]603834[/snapback]

Es kodu saglabāju šinī lapā un arī beidzot var uzināt rezūltātu. Jes kāds prieks. Man tikai nekā neparādās kā tikai 2 plaukti un pūlkstenis.


Sorry, bet ko tu domaaji ar "Es kodu saglabāju šinī lapā "?
izskatiiju viskautkur sheit bet neatradu
vai nevari iedot to kodu, lai varu uzmest aci kaa tur izskataas..
ja neveelies te publiceet tad varbuut uz meilu vari atsuutiit - taalaak nevienam jau nedoshu..
punktsuzi@inbox.lv
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Nu tur kur ir mana vadība, tur ir tāda vietsa, ka var saglabāt piezīmes un es tur arī saglabāju. Un tu varētu piereģistrēties arī.
Nevienc pats
CITĀTS(seilarmoon @ 07.04.2006 19:52) [snapback]604853[/snapback]

Nu tur kur ir mana vadība, tur ir tāda vietsa, ka var saglabāt piezīmes un es tur arī saglabāju. Un tu varētu piereģistrēties arī.


Varbuut es kljuudos, bet man liekas, ka tavu personiigo pieziimju blocinju vari apskatiities tikai tu pati...
Un tas nav atkariigs no lietotaaja statusa..

So vai kaads te var padaliities ar savu kodu, jeb arii screenshotus ielikt kautkur...
Nav jau tur pricipaa nekas paaraak svariigs vai kaa citaadi, vienkaarshi gribaas apluukot, bet pasham taa koda nav..
Bizii van Dope
man vispār tur nekas nesanāk. sad.gif
anygirl
neuztraucies, man arii.. :/
Millinsh
Hmzz ja es zinātu par ko iet runa..... neesmu biju Dž.K.Roulinjas mājas lapā... grin.gif tāpē no idea kas tur ir vai naw.... bet izklausās kas interesants
uldisz93
CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 05.04.2006 17:50) [snapback]602773[/snapback]

gaidaam ... 7to graamatu, lai JKR nevilcinaas ar graamatas izlaishanu grin.gif

Tieshi taa!! grin.gif grin.gif
Nephrite
Hmmmmm.......diemzheel man pirms 4.apriilja neienaaca praataa to izdariit....sad.gif zheel.....
Arbūzgalva
gaidīt gaidīt, to jau mēs kopš 6.grāmatas iznākšanas daram..gaidām...kko jaunu...interesantu...
zzz

Ēmmm, cik zini uzraksts 'Do not Disturb' tur stāv, nu ja ne visu laiku, tad pārsvarā gan! Un vēl man vien kvešens, kādēļ citiem pie loga stāv vēl akmeņi un dziras? Vai kas notiek, ja tomēr noķer to pretīgo mušu?! huh.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!