Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Dumidors bija Dumidors 6. grāmatā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Jauktasiņu Princis
Eduards
Vai Dumidors bija Dumidors 6. grāmatā? Tāds jautājums rodas pārdomājot grāmatu, it īpaši faktu, ka šajā gadā Cūkkārpā bija Gliemjrags un ļoti daudz daudzsulu mikstūras.
Nekas neliecina, ka tā tika pagatavota, lai Malfojs to nospertu. Iespējams, ka tā bija kādam paredzēta un pieprasīta grin.gif Tik ej nu zīlē, kam tieši. Varbūt Dumijam? whistling.gif

Jūsu domas?

CITĀTS

The dungeon was, most unusually, already full of vapors and odd smells. Harry, Ron, and Hermione sniffed interestedly as they passed large, bubbling cauldrons.


CITĀTS
"It's Polyjuice Potion, sir," she said.

Harry too had recognized the slow-bubbling, mudlike substance the second cauldron, but did not resent Hermione getting the credit for answering the question; she, after all, was the one who had succeeded in making it, back in their second year. "Excellent, excellent! ...


Cik atceros, tad šīs mikstūras visas ir jāgatavo diezgan ilgi, tas nozīmē, ka Gliemjrags zināja, ka tās būs nepieciešamas, ja jau varēja tās demonstrēt pašā 1. nodarbībā.
nitro
Es pavisam droši zinu ka tas bija Dumidors. Pierādijumi

1) Dumidors bija tik izcils burvis, ka neviens cits burvis pavisam noteikti nespētu viņu notēlot
2) Neviens cits izņemot Hariju, Dumidoru un Voldemortu nezināja par Voldemorta horkrustiem tapēc "viltus" Dumidors par tiem nevarēja zināt.
3) Neviens nespētu sagūstīt Dumidoru

Un galu galā - ja tas bija viltus Dumidors tad ko tad Strups novāca? Malfoju vai (kurš bija uz torņa)?
versache
Nu nu, kaut kā neticās.Ka tas varēja būt Dumidora līdzinieks.Kā jau minēja Nitro.Par Horkrustiem zināja tikai Voldemorts,Harījs un Dumidors.Man kaut kā neliekas ka pa to zinātu vēl kāds.Pat pats Gliemjrags,pat neapzinājās.Ko Voldemorts grib.Prasot kas ir Horkrusti.
Tiesa, kas tiesa Dumijs bija ļoti stiprs un varens burvis.Viņu notēlot nespētu neviens.Bet viņš mira tikai tapēc ka viņš nebīja vairs nekāds jaunais.Cik tieši viņam bija gadu esmu piemirsis blush.gif .Bet viņs minēja 5,vai 6 grāmatā.Ka viņs pats arī drīz varētu aiziet.
Shadowstalker
CITĀTS(nitro @ 23.02.2006 15:10) [snapback]564506[/snapback]
3) Neviens nespētu sagūstīt Dumidoru
Tu piemirsti tādu sīkumu kā to, ka... tā ir paša Dumidora ideja. Es gan ar to nedomāju apgalvot, ka tas noteikti tā bija, es vienkārši atgādinu.

Ja tas bija viltus Dumidors, tad attiecīgi viņu arī nogalināja. Labrīt, loģika.
Fijusska
Nedomāju, ka tas bija neīstais Dumidors, ar vai bez viņa piekrišanas. Iemesli jau minēti iepriekš, nedomāju atkārtoties. Turklāt es ceru/esmu droša, ka tas ir Dumidors. Tas būtu galīgi neforši un neinteresanti no Roulingas puses, lai kā man būtu paticis Dumidors. Turklāt viņa teica, ka tas tiešām ir Dumidors, un ka viņa nogalinās visus tuvos cilvēkus Harijam. Tā kā neleiciet uz to lielas cerības, bet diskutēt jau var, kā par tādu neticamu pieņemumu, kas varētu būt, ja.
da_basketbums
es ga n ceru ak tas bija labs joks , bet tas bija istais dumis , jo kaut vai raksturs .. etc .. liecinaajaa par to ka tas ir iistais
Džūna
Pilnīgi iespējams, ka tas bija kāds cits, kurš bija iedzēris daudzsulu mikstūru. Bet kurš? Bet varbūt tas tomēr bija Dumidors? Man liekas, līķis būtu pārvērties atpakaļ, ja tas nebūtu Dumidors.
Fantomass
Būvējam sazvērestības teorijas? happy.gif
Šaubos. Diezin vai Roulinga ko tādu uzdrīkstētos un atdzīvinātu Dumidoru. Tad jau viņa uzreiz var uzcelt no miroņiem Siriusu un visi būs dzīvi, un happy end
tā šodien nenotiek
Minki
CITĀTS(Džūna Forsaita @ 23.02.2006 19:34) [snapback]564790[/snapback]

Pilnīgi iespējams, ka tas bija kāds cits, kurš bija iedzēris daudzsulu mikstūru. Bet kurš? Bet varbūt tas tomēr bija Dumidors? Man liekas, līķis būtu pārvērties atpakaļ, ja tas nebūtu Dumidors.


Lūk, tieši gribēju rakstīt. Roulingas uzburtā pasaule ir radīta tā, ka pēc kaut kā nonāvēšanas vai vnk miršanas, agri vai vēlu atklājas visi noslēpumi. Man šķiet, ka daudzsulas mikstūras iedarbībai būtu jābeidzas līdz ar nāvi. Un Dumidors torņa pakājē gulēja vairāk kā stundu, un, kā mēs visi zinām, daudzsulu mikstūras iedarbība ir tikai stundu ilga. Varbūt kāda cita burvestība???

Bet vispār, (es šaubos par to, vai Roulinga to tā bija domājusi), līdz manīm līdz ar Dumidora nāvi, atnāca vēstījums par to, ka pat varenākais spēks reiz mirst un nemaz ne tik īpašā nāvē. Diez vai viņa šo sacelto maģisko "īpašo noskaņu", kas radies Dumidora nāves iespaidā, gribēs lauzt.

Bet ar Roulingu jau nekad neko nevar zināt.
Eduards
CITĀTS(Džūna Forsaita @ 23.02.2006 19:34) [snapback]564790[/snapback]

Pilnīgi iespējams, ka tas bija kāds cits, kurš bija iedzēris daudzsulu mikstūru. Bet kurš? Bet varbūt tas tomēr bija Dumidors? Man liekas, līķis būtu pārvērties atpakaļ, ja tas nebūtu Dumidors.

Pēcāk netika teikts, ka būtu redzamas miesas. Arī bēru ainā Dumidoram virsū bija kautkāds zvaigžņots paltraks. Bet vienalga - ja arī tas nav saistīts ar Dumidoru - Gliemrags kādam pagatavoja ļoti daudz mikstūras. Tikai kam un kāpēc? To viņam bija jāsāk taisīt stipri agru, tāpat kā vislaimi (6 mēnešus jāļauj izsust... ...vai kaut kā tā). Tātad viņam jau sen vajadzēja būt sākušam taisīt tās visas mikstūras. Kā gan savādāk varētu tās demonstrēt 1.nodarbībā.

Vēl protams pastāv iespēja, ka tā ir kārtējā Roulingas satura neuzmanības kļūda smile.gif
Daniels_Redclifs
vispaar ja godiigi, man shaada ideja nebija ienaakusi praataa, vispaar visai reaala ideja, par horkrustiem gan zinaaja veel kaads cits, pats Gliemjrags ... tikai es nez, taadaa gadiijumaa, kas bija iedzeeris sho daudzsulu mikstuuru, un kursh bija gandriiz tikpat gudrs kaa Dumidors !? tas vareetu buut pats Gliemjrags, bet paaraak neticami, Gliemjrags negribeeja mirt, taatad tas noteikti nevareeja buut vinsh, vareeja buut kaads cits personaazhs, bet man pashlaik truukst ideju, bet nu ja shii ideja buutu patiesa, tad vells, es buutu bez gala un malas prieciigs, ka Dumidors ir veeljoprojaam dziivs ... bet nu vispaar jau, Dumidors jau atradaas portretaa, kur vajadzeeja atrasties visiem mirushiem Cuukkaarpas direktoriem, bet, tad kaapeec Dumidors neko neteica, cilveeki Portretos taksh visi maak runaat, kaapeec Dumidors neko neteica Harijam, kad tas ienaaca kopaa ar Minevru vinja kabinetaa, kaapeec ... ?!!! ehh nu, nosleepumos tiits, shis nosleepums mums ir ... grin.gif
Pūce
Ja Dumidors nebūtu Dumirods, tas būtu kaut kā stulbi. Šaubos, ka tas tā bija. Nu un, ka bija daudz tās mikstūras? Dumidors ir miris un ir ar to jāsamierinās. silent.gif
helbaffy
Eu bet laba ideja! Beidzot kāds uzķēris kādu gudru domu! thumbsup.gif Vispār es arī tā domāju, ka tās dziras bija ilgi jābrūvē un lai tikai parādītu tās... nedomāju viss... !!!!! A var būt Dumidors speciāli lika lai Gliemjrags tās sabrūvē, viņš varbūt zināja par Drako plānu jau sākumā un, lai glābtu viņa un viņa mātes dzīvību palīdzēja viņam iziet visam cauri.. tā teikt palīdzība no malas.. whistling.gif pa kluso... tas būtu tīri ticami! Tikai tāds jautājums- kā gan Dumidors tādā gadījumā varēja zināt par Drako plānu? Vai tiešām Strups galu galā ir labais un atklāja visu Dumidoram?... Vai varbūt tā ka- Dumidors tikai inscinēja savu nāvi?... oi kā gribētos, lai tā būtu! biggrin.gif
Eduards
Kapēc fēniksi dziedāja, kad Dumidors krita (vai varbūt raudāja) un kāpēc tie ~ pēc 1h pēkšņi pazuda? Kas ir ar Dumidoru un visiem tiem fēniksiem?! Vai gadījumā feniksiem nebija dziedējošs spēks? Vai gadījumā arī Baziliska inde nebija pilnīgi nāvējoša?
black.harmonie
Nu nezinu man tomēr liekās, ka tas tomēr bija Dumidors, kas nomira...bet tik tiešām kāpē fēniksi nevarēja viņu atdzīvināt? Dīvaini! smile.gif
Ika
Hmm... nekas tāds man prātā neienāca... bija briesmīgi žēl, ka Dumidoram tā sanāca,tomēr pierunāju sevi pieņemt Roulingas lēmumu atņemt Harija tuvos cilvēkus, kaut kas tai idejā ir, lai arī nežēlīgi, tomēr jēgu es tur saskatu.Bet šī ideja aizrāva, kaut arī pretargumenti ir pārliecinoši. Laikam jau jums taisnība, bija tas Dumidors pats. Un tomēr, tomēr... cerība mirstot pēdējā smile.gif
Ného
Manuprāt, Dumidors ir beigts un pagalam, domāju, ka iepriekš jau tika apgāzta daudzsulu mikstūras teorija, jo tās iedarbībai vajadzēja beigties pēc nāves, vienīgi, kas varēja to ietekmēt bija tā mikstūra horkrusta alā, varbūt tā paildzināja darbību, pat pēc nāves. Tomēr šaubos, ka Dumidors ir dzīvs, jo viņa nozīme faktiski ir beigusies, tālāk noritēs Harija un Voldija cīņa
Eduards
CITĀTS(Nero @ 24.02.2006 19:43) [snapback]565632[/snapback]

Manuprāt, Dumidors ir beigts un pagalam, domāju, ka iepriekš jau tika apgāzta daudzsulu mikstūras teorija, jo tās iedarbībai vajadzēja beigties pēc nāves, vienīgi, kas varēja to ietekmēt bija tā mikstūra horkrusta alā, varbūt tā paildzināja darbību, pat pēc nāves. Tomēr šaubos, ka Dumidors ir dzīvs, jo viņa nozīme faktiski ir beigusies, tālāk noritēs Harija un Voldija cīņa

Nu varbūt viņš "būs miris" un tad kaut kur pie beigām... ...nu to jau nevar zināt w00t.gif
Minki
CITĀTS(Eduards @ 24.02.2006 03:06) [snapback]565154[/snapback]

Pēcāk netika teikts, ka būtu redzamas miesas. Arī bēru ainā Dumidoram virsū bija kautkāds zvaigžņots paltraks.


Rokamies savos atmiņu kambaros... - Ko Harijs ieraudzīja, kad ar Hagridu atgriezās no pēdējās cīņas ar Strupu un Nāvēžiem skolas pagalmā? Ko viņš skaidri apskatīja, guļošu torņa pakājē? Jā, jā - Dumidoru, kam visi bija sastājušies apkārt.

No grāmatas

CITĀTS
(...) Taču tik un tā nekas viņu nevarēja sagatavot šim skatam - pats dižākais burvis, kādu Harijs savā mūžā bija sastapis vai jebkad sastaps, gulēja kritis, izplestām rokām un kājām.
Dumidora acis bija aizvērtas; ja rokas nebūtu tik savādā leņķī, varētu domāt, ka profesors ir iemidzis. Harijs pastiepa roku, sakārtoja pusmēness acenes uz līkā deguna un pats ar savu piedurkni noslaucīja asins strūkliņu no Dumidora mutes kaktiņa. Tad viņš paraudzījās lejup uz gudro, veco seju un mēģināja aptvert milzīgo un nesaprotamo patiesību: Dumidors vairs nekad ar viņu nerunās, vairs nekad nevarēs palīdzēt...


Tātad - Harijs pat pieskārās viņam. Un nu jau versija par daudzsulu mikstūru liekas pilnīgi līdzvērtīga muļķīgam iedomu puteklītim.

CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 24.02.2006 07:21) [snapback]565158[/snapback]

bet nu vispaar jau, Dumidors jau atradaas portretaa, kur vajadzeeja atrasties visiem mirushiem Cuukkaarpas direktoriem, bet, tad kaapeec Dumidors neko neteica, cilveeki Portretos taksh visi maak runaat, kaapeec Dumidors neko neteica Harijam, kad tas ienaaca kopaa ar Minevru vinja kabinetaa, kaapeec ... ?!!!


Un atkal - atceramies, kas tad bija teikts grāmatā -
CITĀTS
Un Cūkkārpas mirošo direktoru portretu rindas bija papildinājusi jauna glezna: Dumidors snauda zelta rāmī virs rakstāmgalda; aceņu pusmēneši bija savā vietā uz līkā deguna, un viņš pats izskatījās rāms un mierpilns.


Manuprāt, ja viņi runātu ar Dumidoru, tūlīt pēc viņa nāves, tas būtu kā tās pasaules pārkāpums. Jo vispirms taču arī burvju pasaulē ir JĀAPZINĀS, ka burvja vairs nav un nebūs starp dzīvajiem, bet iespēja runāt ar viņu pilnīgi apgāž ticamību par nāvi.

CITĀTS(helbaffy @ 24.02.2006 14:54) [snapback]565353[/snapback]

Vai tiešām Strups galu galā ir labais un atklāja visu Dumidoram?...


Stupam noteikti visā būs ļoti, ļoti, ļoti liela loma, bet spriest par to, vai viņš beigās izrādīsies labs, ļauns utt. - par agru.

CITĀTS(Eduards @ 24.02.2006 17:03) [snapback]565487[/snapback]

Kapēc fēniksi dziedāja, kad Dumidors krita (vai varbūt raudāja) un kāpēc tie ~ pēc 1h pēkšņi pazuda? Kas ir ar Dumidoru un visiem tiem fēniksiem?! Vai gadījumā feniksiem nebija dziedējošs spēks? Vai gadījumā arī Baziliska inde nebija pilnīgi nāvējoša?


Tieši tā - Fēniksa asarām ir DZIEDĒJOŠS, nevis atdzīvinošs spēks. Un toreiz ar Bazilisku bija savādāk - Harijs vēl nebija miris un baziliska indes iedarbība vēl nebija līdz galam paveikusi savu uzdevumu, tātad - bija nevis jāatdzīvina, bet tikai jāsadziedē brūce un indes radītie postījumi.

Lūk kā. silent.gif

Bet runājot par tām mikstūrām - jā, tas tiešām paliek diezgan noslēpumaini, ņemot vērā, ka Harijs ar Dumidoru Gliemjragu pierunāja strādāt skolā tikai apm. 2 mēnešus pirms mācību gada sākuma. Jau daudzsulu mikstūrai vien ir vajadzīgi 3 mēneši. Varbūt mikstūra bija Strupam? blink_a.gif Un vispār - vai Strups bija Strups? ... blink_a.gif


anhela
nu,bet tas Dumidors tik tiešām likās tāds savāds... silent.gif
Eduards
CITĀTS(Dependence @ 25.02.2006 13:04) [snapback]566047[/snapback]

Bet runājot par tām mikstūrām - jā, tas tiešām paliek diezgan noslēpumaini, ņemot vērā, ka Harijs ar Dumidoru Gliemjragu pierunāja strādāt skolā tikai apm. 2 mēnešus pirms mācību gada sākuma. Jau daudzsulu mikstūrai vien ir vajadzīgi 3 mēneši. Varbūt mikstūra bija Strupam? blink_a.gif Un vispār - vai Strups bija Strups? ... blink_a.gif


Eu labs! yahoo_a.gif
Diezgan reāla ideja smile.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man jau likās grāmatas sākumā, ka tas nav īstais Dumidors. Es newzinu. Man liekas, ka tur kaut, kas varbūt splēpjas, bet varbūt ne. Uh šis Dumidors bija ļoti jocīgs.
Deepeyed
ew.. graamataa bija taada saruna starp.. vais neatceros, ko.. naf man pie rokas..
Dumidors apstiprinaaja, ka bija pametis skolu uz kaadu laiku, bet tagad ir atgriezies.. un tad vinjsh piebilda.. ''Zināmā mērā''..
un te man shkjiet, ka ir kkaads apsleepts pavediens..
buu.. izklausos tik mistiska LOL
nu, nedomaaju, ka bija taac viltus Dumbijs, bet taa piebilde dara mani uzmaniigu..
etna
ehh, jāpaciešas dikti ilgi līdz uzzināsim visu, bet es malziet pat ceru,ka tas bija viltus dumidors. nu, kaut kā ,man liekas, par agru dumidoram bija jāaiziet. poters ne vella neko nezina. nezinu gan,vai poters ir gatavs palikt viens pats.
lai gan... tur, uz tā torņā, dumidors likās pavisam citādāks nekā parasti. nu,neiznu, kaut kas neliek mierā un gribas ticēt,ka tas nebija īstais dumidors. tas bija viltus,lai apmānītu voldemortu un blāblāblāā.... huh.gif
Haleja
Daudzsulu mikstuura tika piemineeta, taadeelj, lai, protams, to kaads izmantotu. Un Malfojs jau izzaga dalju no dziras savaam nelietiigajaam vajadziibaam. Mikstuura bija domaata Drako, taadeelj jau Roulinga iekljaava shos divus vaardus- daudzsulu mikstuura, un Dumidoram ar to ir vismazaakais sakars.
versache
CITĀTS(Dependence @ 25.02.2006 13:04) [snapback]566047[/snapback]

Bet runājot par tām mikstūrām - jā, tas tiešām paliek diezgan noslēpumaini, ņemot vērā, ka Harijs ar Dumidoru Gliemjragu pierunāja strādāt skolā tikai apm. 2 mēnešus pirms mācību gada sākuma. Jau daudzsulu mikstūrai vien ir vajadzīgi 3 mēneši. Varbūt mikstūra bija Strupam? blink_a.gif Un vispār - vai Strups bija Strups? ... blink_a.gif

Strups nebij Strups, šaubos.Strups bija īstais.Jo viņš ar Drako māti bija slēdzis vienošanos.Kuru lauzt nevarēja.Un par cik pats Drako Dumidoru nogalināt nespēja to nācās darīt Strupam.Kā to viņš bija solījis.
Kaķe
sitaadu mulkiibu lasu pirmo reizi...
Kaapeec gan tas nevareeja buut Dumidors!
Tas bija vieniigais Dumidors...
Minki
CITĀTS(Albuss @ 05.03.2006 11:19) [snapback]571423[/snapback]

Strups nebij Strups, šaubos.Strups bija īstais.Jo viņš ar Drako māti bija slēdzis vienošanos.Kuru lauzt nevarēja.Un par cik pats Drako Dumidoru nogalināt nespēja to nācās darīt Strupam.Kā to viņš bija solījis.


Nu jā, bet šo jautājumu vairāk uzdevu ar tādu domu, ka mēs, labi padomājot, varētu atrast motīvus KATRAM personāžam, daudzsulu mikstūras izmantošanai. Es tomēr nebrīnītos, ja beigās vispār izrādītos, ka ne Strups ne Dumidors nebija "īstie"! grin.gif Viss var gadīties.
linhira
varbut Dumidors un strups dzera daudzsulu miksturu un isteniba Dumidors nogalinaja Strupu un tikai izliekas par naaveedi!!! neko jau nevar zinaat!!!
Subjektiņš
gribētos jau tev ticēt linhira thumbsup.gif thumbsup.gif tad viss būtu tik... labi =DD
Metalraider
Nee nu es domaaju, ka kaut ko tik mulkiigu varetu izdomaat tikai dumidors, tapec shaubos vai tas bija kads cits. Dumidoru novaaca jo vins bija mulkis! Es nesaprotu kapec vins sakuma nevareeja atbrunjot malfoju un tad hari sastindzinaat? tas aiznjemtu kadas 3sekundes un nekas nemainiitos un bez tam kada jega bija hari sastindzinaat? Dumidors itkaa ir gudrs burvis bet reizeem rikojas kaa durax.
puregreenday
kad dumidoru apglabāj fēnikss foks izlidoja no viņa kapa! kā mēs zinām tas ir viņa aizstāvis , un katra cilvēka aizstāvi ir unikāls! tāds ka nevienam cita! tas pilnīgi noteikti bija dumidors!

bet man liekas ka art to lietu vēl nau kautkas tīrs! ga jau roulinga būs kaut ko izdomaajusi!
Alia
ja tu tā saki izklausās ticami, vabūt īstā Dumidora vietā bija viņa brālis kurš viņam palīdzēja. Vai varbūt pašam Dumidoram bija horkrusts
Eltons
CITĀTS
bet tik tiešām kāpē fēniksi nevarēja viņu atdzīvināt? Dīvaini!


1kaart tas bija iistais Dumidors jo feeniks aizlidoja prom.
2kaart feeniksi zina ko var veel atdziivinaat un kas jau ir miris...

Vo taa, miiliishi... grin.gif
elfiite
manupraat tas ir dumidors(iistais), jo vai tad kaac cits burvis vareetu izdzert un iztureet, to mikstuuru pie taa ezera...bet piem. arii tas, ka vinjs nepamaniija, ka rosmerta madaama ir apburta....bet nu nezin...tomeer doma ir laba...un ja arii tas nebija dumidors, tad kurs tad???
saremags
Tas ir labs jautaajums smile.gif .
Varbuut dumidors vislaik bija kaada cita miesaa un dumidora miesaa
arii bija cits cilveeks.
Sol Invictus
Varbūt tas bija Voldemorts, kurš sadzērās daudzsulu mikstūru ? laughing.gif (es jokoju)
CITĀTS(nitro @ 23.02.2006 16:10) [snapback]564506[/snapback]

Es pavisam droši zinu ka tas bija Dumidors. Pierādijumi

1) Dumidors bija tik izcils burvis, ka neviens cits burvis pavisam noteikti nespētu viņu notēlot
2) Neviens cits izņemot Hariju, Dumidoru un Voldemortu nezināja par Voldemorta horkrustiem tapēc "viltus" Dumidors par tiem nevarēja zināt.
3) Neviens nespētu sagūstīt Dumidoru

Un galu galā - ja tas bija viltus Dumidors tad ko tad Strups novāca? Malfoju vai (kurš bija uz torņa)?


1. Viņš šajā grāmatā likās tāds dīvains
2. Gliemjrags zināja un varēja pastāstīt vēl kādam
3. Nogalināt gan varēja

Ja Dumidors būtu miris tas varētu sagādāt problēmas tāpēc varbūt kāds viņu notēlotu, taču tēlotāju arī nogalinātu un tad nekas neatliktu kā īstā Dumidora līķi eksponēt zem torņa

Vispār es šai teorijai neticu - mikstūra varbūt tika sabrūvēta treniņa nolūkā, cilvēki mainās, īpaši, ja viņiem nosvilina rokas, tāpēc arī Dumidors šķita svešāds un viņš (kā jau augstāk tika teikts) būtu pārvērties atpakaļ pēc nāves
Cecilia
gan jau, ka bija. varb;ut vairāk tērēts kā parasti, bet pats vien jau bija. domāju, ka večuku (150 gadi tomēr ir padaudz) satrieca cīņa ar Pavēlnieku Ministrijā, paša vecums. bet man nepatika viņa garastāvokļa maiņas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!