Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Roulingai Nobela prēmiju!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
ils
http://www.nobelprizeforjo.com/
Radusies ideja, izvirzīt Potera māmiņu 2004. gada Nobela prēmijai par 5. grāmatu.
mazā peciņa
Kur tu to uzzināji? Ja nav noslēpums?
Ashly
Vispirms lai pabeidz taas graamatas(saaks veel apbriinot savu preemiju un aizmirsiis Poteru!)
Skorpions
Bet tada premija var ari pamudinat atrak pabeikt gramatas.
ils
Es taču saiti uzrakstīju!
mazā peciņa
Nē, kur tu uzzināji saiti! wacko_a.gif
ils
Maglu tīklā. Mana mīļākā ārzemju lapa!
www.mugglenet.com/
mazā peciņa
Es jautāju tāpēc, ka es šo izlasīju jau no rīta, bet atradu citādākā ceļā.
Overlord
Hmm tad jau Tolkīns arī būtu pelnījis Nobela Prēmiju, ja viņš tagad būtu dzīvs.
~eviic~
Kātad getlost.gif
Overlord
Viņš arī būtu pelnījis tādu pašu prēmiju, jo skatās jau pēc kvalitātes nevis kvantitātes
Laimīgā*
Nu.... Manupraa, Tolkiinam tieshaam pienaaktos.
Roulingai........ Nu, nezinu. Ja nu vieniigi par to, ka vinja ir pieradinaajusi tik daudzus beernus lasiit graamats. Biezas graamatas.
Overlord
Bet HP vairāk lasa bērni nekā pieaugušie, ko nevar teikt par GP, jo tas atšķirībā no Hobita ir daudz nopietnāks( un interesantāks)
ils
Ierakstīju jaunumos pēdējās ziņas. Vilciens ir aizgājis! Ar visu prēmiju. mad.gif
Ashly
Un neviens taa arii nedabuuja? Rowlinga atteicaas? (Sorry man slinkums skatiities zinjas)
Overlord
Neviens neaizsūtija Nobela komitejai vēstuli, lai tā izvirza Roulingu Nobela prēmijai
Ashly
Taatad neviens shajaa pasaulee nedomaa ka Rowlingai vajag to preemiju. Vairaakums!! grin.gif
Laimīgā*
Vispaar es arii domaaju, ka tomeer nevajag. A Tolkiinam vinja nava?
Overlord
Cik es zinu, tad nav. Bet viņš tomēr būtu pelnījis jo GP pasaule ir krietni vien krāšņāka kā HP
Ashly
Jaa Tolkiins pie graamataam laikam vairaak ir piestraadaajis..
Laimīgā*
Taa liekas gan. Kaut vai - padomaajiet, cik daudz neskaidriibu ir HP un cik - GP.
Overlord
Ja jau Tolkīns nedabūja miera prēmiju, tad Roulinga arī nedabūs
Ashly
Nevienam no vinjiem nevajag! getlost.gif Kur taadu vispaar var likt? huh.gif
Overlord
Tas kautko apliecina, ka esi devis kautko cilvēcei
Ashly
Nu raxtnieku ir daudz... whistling.gif
Morgoth
Manuprāt HP ir komerciāls līdz bezjēgai un Roulinga jau tāpat ir izcēlusi kāpostu gana ari bez visām prēmijām. Jā, HP viegli lasās, ir aizraujošs, bet likt uz viena plaukta ar GP, kuru Tolkiens ir "būvējis" 12 gadus? Un tas vēl pēc tam, kad viņu ar Silmarilionu izdevniecības di... pasūtīja.
Prēmiju vajag tiem, kuri izlēma šīs grāmatas izdot latviski, jo esmu novērojis apbrīnojamu jaunatnes nevēlešanos lasīt, piemēram, krieviski. Ticiet man, šinī žanrā ir pulka rakstnieku, kas Roulingu saliek vienos vārtos (GP gan ne- to vispār aiztikt nedrīkst), vienkārši viņiem nav tā paveicies ar menedžeriem.
ils
Šeit ir viena lieta. Morgoth-a neminētie, bet arī man zināmie autori (Tolkinu ieskaitot) raksta par paralēlajām pasaulēm, Roulinga ienes maģiju mūsu pasaulē. Lielai lasītāju daļai tas liekas ļoti pievilcīgi.
Overlord
Toties Roulingai nebija īpaši jādomā par burvju pasaules dabu utt un arī par valodām. Toties Tolkīns gan vairāku gadu laikā radīja pats savu pasauli.
nobels
es noteikti pieskirtu vinai premiju. vina ieveda so pasauli jauna laikmeta bet gp to nostuma dilakos laikos
monster
nezinu !!! diez vai vinna dabuus to nobeli !! smile.gif
Canadian
Tolkīns raxtīja 15 gadus, bet Roulinga...Roulinga neraxta pat vēl 10 gadus Harču
Shadowstalker
CITĀTS
Tolkīns raxtīja 15 gadus, bet Roulinga...Roulinga neraxta pat vēl 10 gadus Harču
Un Nobela prēmijas nedod par to, ka tu kaut ko dari ilgus gadus. Tad arī es varētu uz vienu pretendēt, jo jau 16 gadus palīdzu tiem, kas neko nedara!

Un prēmiju viņa nav pelnījusi. Nav jau par ko! Tās piešķir par nozīmīgiem sasniegumiem un darbiem, nevis par vienkāršu grāmatu rakstīšanu. Un nav nozīmes tam, cik tā grāmata ir populāra.
Daimorte
jaa es pilniigi noteikti atbalstiitu vinu preemijai drosi vien par labaako beernu graamatu bet mana oma rii vinu lasa taaka iisti pareizi tas arii nebuutu un par labaako graamatu arii nevar nosaukt bet es domaaju ka labaakaa bernu gramata ir vislabaakais tituls smile.gif
lil`skater
Nu vispaar Roulingai var dod Nobela preemiju vina taas ir cieniiga, nezinu vai tieshi par piekto graamtu, jo vispaar man vislabaak patiik 4 - taa, bet ja taa godiigi tad Nobela preemiju vinai vajag dod par to ka vina vispaar vareeja izdomaat kaut ko tik aizraujoshu kaa Hariju Poteru un vina pasauli!
kvadrātsakne no priedes
Roulinga noteikti to ir pelniijusi wink.gif ne gluzhi par vienu graamatu, bet par visaam kopaa.
puregreenday
nu īstenība tā nobela premijas jau ir pasniegtas ta kā lūdzu kāds mods šito close !!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!