Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nostradams
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Ného
Man te pirms kāda laika rokās nokļuva divas latviski tulkotas grāmatas par Nostradamu. Tajās bija pētīts un tulkots, mēģināts datēt , paskaidrot un piemērot notikumiem viņa devums, es teiktu grūti atminamo vai neatminamo mīklu pasaulei. Un kā redz es cerēju , izlasot šīs grāmatas, kaut ko jēdzīgi saprats par viņu, bet, ko tu neteiksi, abās grāmatās dažādi tika atšifrēti un skaidroti Nostradama pareģojumi.

Tās grāmatas, kuras lasīju.
*Manfreds Dimde. NOSTRADAMS dzīve un viņa pareģojumi. Jumava
*Dmitrijs un Nadežda Zima. Atšifrētais Nostradams. Vai pareģojumi piepildās? Kas tas ir? - trešais pasaules karš? Vieda

tomēr ir arī dažas līdzīgas iezīmes parasti tas ir saistībā ar Napaleonu, Pirmo pasaules karu, Hitleru , Televizoru un vēl dažiem gadījumiem.

Tomēr vācieša darbā manāma tāda kā nenoteiktība, tad viņš izmanto kaut kādu šifru tad vienkārši piemēro gadsimtam vienu centūriju (Nostradama pareģojumi sadalīti 10 centūrijās un katrā centūrijā ir 100 vārsmu (jeb kā citur sauc -katrēnu) ) vienam gadsimtam un vārsmu vienam gadam. Pats viņš vēl apgalvo, ka pareģojumi ir noteikti līdz kaut kādam tur 3000. Nu galīgi nesanāk. Pietam laikam vēl izdevēji sataisījuši baigo sviestu ar tiem cipariem.
Krievu pētnieki itkā esot atklājuši kaut kādu kodu, kas tur skaitot un reizinot un vēl nezin ko dabū attiecīgo gada skaitli.

Man gribētos, lai jūs padalītos ar savām zināšanā, ko jūs zināt par Nostradama pareģojumiem. Tikai šeit vairāk tiek domāts pa to tulkošanu un šifrēšanu, nevis spriešanu cik tad tie ir precīzi.

P.S.reku viens šifrs.

CITĀTS(Manfreds Dimde)
6. centūrija 31. vārsma - 1631. gads
8. cent. 25. vārsma - 1825.gads
10.cent. 10 vārsma - 2010.gads
1. cent. 24. vārsma - 2124.gadam.


jāpiebilst, ka gadās, ka vienam gadam piemēro divas, ko tad un šādā stilā līdz 3000 kuram gadam nedavilks
Saris
Nostradams pilnajā vārdā Mišels de Nostradams bija ļoti apdāvināts cilvēks un bija studējis dažādas zinātnes. To starpā Medicīnu [ko arī uzskatīja par savu darbu],Astronomiju, Matemātiku un vairākas dabas zinātnes. Daudzi mūsdienu un sendienu zinātnieki uzskata viņu par šarlatānu, kaut gan citi par mulsinošu ģēniju.
Viņš itkā savos 10 centūrijos paužot dažādas laika izpausmes un savus pārdzīvojumus. Piemēram astotajā centūrijā no 54 līdz 71 četrindei Nostradams žēlojas pār baznīcas ietekmi un acīmredzot parēģo ,ka drīz baznīca astralogus sāks saukt par blēžiem un pamazām aizliegs viņu darbību.

"Astronomu [astrologu] skaits kļūst ļoti liels.
Tos padzīs, aizliegs, un grāmatas cenzēs
1607.gads ar svētajām sapulcēm
Neviens vairs nebūs droš no svētajiem."


Itkā nekas tāds 1607 gadā nenotika tādeļ var uzskatīt, ka viņa pareģojums nav piepildijies, bet izrādās, ka tomēr 1607 gadā Melinā esot noticis Inkvizīcijas Tribunāls pret astrologiem.
Ļoti daudzi no pareģojumiem ir attiecināmi uz nelielām pilsētām un nelieliem notikumiem, tādēļ bieži vien uzskata, ka lielākā daļa no pareģojumiem nav piebildijushies kaut gan tie ir pareģoti pareizi bet to atrisinājumu meklē nepareizajā vietā...


Manuprāt Nostradams bija Jauno laiku ģēnijs. Kurš gan nevar kļūdīties, tas ka daži nenozīmīgi pareģojumi nav piepildījušies tas tomēr nav nekas uz to pareģojumu bāzes kuri piepildijās. piemēri: Čarlza I galvas nociršana 1649 gadā, Luija XVI turēšana gūstā, pat slepkavība Sarajevā kas izraisīja 1 pasaules karu! Bet pats dīvainākais, ka daudzi pare;gojumi atkārtojas citos Centūrijos... Luija XVI turēšana gūstā (VIII,37;IX,34;IX,39)... Tas tiešām liek aizdomāties... Sajā sakarā man nav ko teikt!
Ļoti interesanti , ka Nostradama slavenākās vārsmas ir izteiktas kā mīklas..

Šo uzskata par veinu no slavenkākajām, tādu kas deva Nostradamam lielu slavu.


"Jaunais lauva pārspēs veco
Ķaujas laukā divcīņā:
Zelta būrī viņš tam izdurs acis:
No divām brūcēm [flotēm] viena, tad baisā nāvē mirs."


Sajā vārsmā ir itkā vēstīts par karaļa Anrī II nāvi, itkā par divcīņu [ kas patiešām notika] un par baismīgo nāvi [ galvas nociršanu, ja nemaldos].
Tok'ra
Man sāk rasties iespaids, ka Nostradama pareģojumi der tikai pagātnes notikumu "pareģošanai," pie tam, jābūt labai fantāzijai, lai tajos saskatītu kaut ko līdzīgu ar šiem notikumiem.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Manfreds Dimde. NOSTRADAMS dzīve un viņa pareģojumi. Jumava

Vot šitā grāmata man ir. Lasu un baidos mellow.gif
Alia
es ar palasīju Nosterdamu. Un ja viņš tiešām izteicis pareģojumus tad visai mīklaini. lai to saprot tikai izredzētie.
...sad angel...
Nostradamus tik ļoti baidījās no sārta, ka visu rakstīja dzejā un kodēja, lai viņam nenāktos ciest. Neviens tā arī īsti nav sapratis kā lasīt šos pareģojumus. Tāpēc ir neskaitāmi minējumi. Grūti caur puķēm izlobīt to īsto jēgu. Esmu lasījusi un neko īsti neesmu iebraukusi, bet varbūt man nav tas ķēriens wink.gif Esmu arī Dimdes darbu esmu lasījusi, bet nu... Nez kaut kā nepatika.
Eu, a viņš gadienā nebija ebrejs? grin.gif
Namejs
Es arī esmu lasījis to M. Dimdes grāmatu. Un viņa tulkojumumi brīžiem bija tik absurdi, ka gandrīz jādomā kur tāds idiots var rasties. Bet vairāk pievēršoties Nostradamusa vārsmām, tur brīžiem var saskatīt totālu patiesību par to, kas notiek mūsdienās.
spāre
man ir Dimdes grāmata, nopirku, kad pastiprināti interesējos par šādām lietām.
sabaidījos pamatīgi, daži tulkojumi bija pilnīgi neiedomājami, manuprāt.
bet vispār, es šaubos, ka kāds tā īsti tos darbus spēs atšifrēt, galu galā, interpretācijai ir tik liela nozīme!
Seila
Vienmēr cik esmu lasījusi Nostrdama pareģojumus man ir nākusi prātā viena doma. Pagātnē iztulkot viņa pareģojumus par tiem notikumiem kuri ir bijuši nemaz nav tik grūti un brīžiem brīnies cik ideāli viss sakrīt. Arī tagadnē it kānav nekādu problēmu ar tulkošanu. Jo tagadnes notikumus sasaistīt ar Nostrdama pareģojumiem nav grūti. Grūtāk ir iztulkot nākotnes pareģojumus, kaut gan sekojot līdzi politiskajai situācijai pasaulē mūsdienās var mēģināt samērā precīzi iztulkot viņa pareģojumus. Tikai jautājums ir vai mēs sasaistam pareizos notikumus ar pareizajiem pareģojumiem. Nu bet tas jau atkal ir pilnīgi cits jautājums
whitegirl
Masn baigi visas shitaa tipa teemas iet pie sirds... Jo man patik tas ka ir taadi jautaajumi ar nebeidzamaam atbildeem un ir taadas lietas kas nekad nebuus skaidras (vai vismaz ne tuvaakajaa laikaa)... Atliek tik saakt domaat par kaadu bezgala teemu ka munupraat normaals cilveeks var palikt traks... Kas tikai shai dziivee nav iepseejams, un par ko tik mums nav nemaazaakaas nojausmas.... Un es pilniibaa ticu ka ir cilveeki ar taadaam speejaam - paredzeet.... Mana visa interese par paregjotaajiem saakaas, kad saaku skatiities to seriaalu "Alias".... grin.gif
lightness_flame
CITĀTS(Tok'ra @ 05.01.2006 23:18) [snapback]535064[/snapback]

Man sāk rasties iespaids, ka Nostradama pareģojumi der tikai pagātnes notikumu "pareģošanai,"



a bet tu neiedomājies, ka viņš tos pareģoja jau tad, kad tie vēl nebija notikuši huh.gif ???!!!un šie visi pareģojumi ir pierādīti tikai pēc notikumiem, jo tiešām tika saskatītas līdzības....

es pati arī esmu izlasījusi vienu grāmatu par Nostradamusu, neatceros tik kuru, bet arī tajā tika doti viņa dzejā rakstītie pareģojumi un ar attiecīgo notikumu klāt, kurš tad arī ir noticis tieši tā, kā Nostradamus to pareģoja...iesaku izlasit - katrā ziņā interesanti..... rolleyes_a.gif

aa, un vēl - atcerējos, ka man vēl kompī ir filma par viņu, tik vēl neesmu noskatījusies....... cool.gif
Tok'ra
Ar savu komentāru es gribēju pateikt apmēram šo:

-Paņemam viņa dzejoļus
-Paņemam vēstures grāmatu
-Atrodam vēstures grāmatā jebkuru nozīmīgu notikumu
-Atrodam dzejoli, kurš kaut nedaudz mums der šī notikuma aprakstīšanai
-Piedomājam izskaidrojumu, pat ja dzejolis šķietami nepasaka to, kas nepieciešams, interpretējam to tā, lai tas mums derētu

Protams, katrs var palikt pie sava viedokļa, necenšos nevienu pārliecināt
Saris
Vēl viens mulsinošs fakts. Kad Nostradamus bija pabeidzis raxtīt savus 10 centūrijus, viņš pareģoja, ka viņa kaps tiks apgānīts. Tā arī patiešām notika, kaut gan tas nav nekas apbrīnojams, jo es arī gribētu pārliecināties par dažādiem faktiem, bet kad viņa kaps tika atrakts, zārkā uz viņa pīšļiem atradās metāla plāksnīte ar gadaskaitli 1719 kaprači bija ļoti izbrīnīti, jo tobrīd bija 1719 gads.




Šis nebija izraksts no kāda liecības, šis vairāk bija kāda teiktā atkārtojus ar saviem vārdiem !
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!