Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Voldemorts UB
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Fijusska
Kādam nelikās līdzigs orkiem no GP? man neduadz tas deguns atgādināja. Vispār viņš bija par mīļu filmā, un varēja arī enbūt tik ļoti "pa gaisu" bet tāds nopietnāks un stabilāks. Un ir taču arī kontaktlēcas sarkanas getlost.gif Bet vispār no harija filmām augstākais baisuma sasniegums pēfc manām domām. smile.gif
nitro
Manuprāt tajā kapsētā viņš to nāvēžus pārāk žēloja, ja pereizi atminos grāmatā viņš vienam uz Mokum lāstu, bet filmā tikai rāva nost maskas. Izskats bija labs viņam, deguns patika, taču piekrītu fijusskai ka sarkanas kontaktlēcas jau nu varēja atrast.... wink.gif
Sindra
Filma ir domāta arī bērniem.
Diez vai bērnu filmās kāds aizrautos ar spīdzināšanas ainām.
Man liekas, ka tās jau tāpat balansēja uz "drusku par daudz" robežas.
smidzenite
CITĀTS
Manuprāt tajā kapsētā viņš to nāvēžus pārāk žēloja, ja pereizi atminos grāmatā viņš vienam uz Mokum lāstu, bet filmā tikai rāva nost maskas.


Filmās vispār ņemti tikai pamati no grāmatas un filmas tiek drusku izmainītas nekā raxtīts grāmatā silent.gif
Ného
CITĀTS(Sindra @ 11.12.2005 19:43) *
Filma ir domāta arī bērniem.
Diez vai bērnu filmās kāds aizrautos ar spīdzināšanas ainām.
Man liekas, ka tās jau tāpat balansēja uz "drusku par daudz" robežas.

pilnīgi piekrītu, ne par velti bija tas ailiegums, ka līdz 12 gadiem(vismaz es tā atceros) bērniem jānāk vecāku pavadībā.

Runājot par Voldemortu, ne brīdi neienāca prātā viņu salīdzināt ar orkiem - pārāk gluda āda. Es pat teiktu, ka viņš nebija īpaši atbaidošs.
dzindzins
vajadzēja būt savādākam - pretīgākam. tādam, lai pat skatītājam riebumā un bailēs vajadzētu novērsties.. bet viņus attaisno tikai tas, ka ir ierobežojums. žēl gan, bet domāju, ka arī ar šo pašu nejauko Voldemortu pietiks!
bet par tām spīdzināšanas ainām gan domāju, ka Z-svētku filmiņās - ''Viens Pats Mājās'' tās ir daudz. gan jau ir bijis un būs kāds gadījums, ka atkārtojam filmās redzēto!
Fijusska
CITĀTS(dzindzins @ 11.12.2005 20:48) *
gan jau ir bijis un būs kāds gadījums, ka atkārtojam filmās redzēto!


njā, piemēram bakstām zemē nogritušam cilvēkam ar koku un sakām "mokum, mokum"! getlost.gif
Vispār būdu bijuši divi varianti HP, berniem mazime, un nemaziem bērniem un pieaugušajiem. Kaut gan mūsdienu bērni jau ne to vien dara un dzird. Tā ka dēļ viena Voldemorta jau nekas viņiem nebūtu noticis.
Nav jau tā ka vinjs man galīgi nepatiktu, bija jau smuks happy.gif bet tur jau tā lieta, ka tā nevajadzēja
dzindzins
CITĀTS(fijusska @ 11.12.2005 21:58) *
njā, piemēram bakstām zemē nogritušam cilvēkam ar koku un sakām "mokum, mokum"! getlost.gif
Vispār būdu bijuši divi varianti HP, berniem mazime, un nemaziem bērniem un pieaugušajiem. Kaut gan mūsdienu bērni jau ne to vien dara un dzird. Tā ka dēļ viena Voldemorta jau nekas viņiem nebūtu noticis.
Nav jau tā ka vinjs man galīgi nepatiktu, bija jau smuks happy.gif bet tur jau tā lieta, ka tā nevajadzēja

akhem..ja nemokās - baksti stiprāk!
atklāti sakot, es nodomāju to pašu. ja grāmatai arī iznāk pieaugušo versija, tad filmai ar vajadzētu. protams, izmaksā dārgi, bet domāju, ka atmaksātos tāpat.
Sindra
CITĀTS(dzindzins @ 11.12.2005 20:48) *
bet par tām spīdzināšanas ainām gan domāju, ka Z-svētku filmiņās - ''Viens Pats Mājās'' tās ir daudz. gan jau ir bijis un būs kāds gadījums, ka atkārtojam filmās redzēto!


Atšķirība ir tā, ka "Viens pats mājās" ir komiska filma un tur dažādi apskādētie ļaundari neizrādā, ka viņi ciestu nopietnas sāpes, kamēr Poterā spīdzināšanas ainām bija jābūt nopietnām. Un tās nebija smejamās vietas.
dzindzins
CITĀTS(Sindra @ 11.12.2005 22:06) *
Atšķirība ir tā, ka "Viens pats mājās" ir komiska filma un tur dažādi apskādētie ļaundari neizrādā, ka viņi ciestu nopietnas sāpes, kamēr Poterā spīdzināšanas ainām bija jābūt nopietnām. Un tās nebija smejamās vietas.

protams, atšķirība ir, bet tā ir un paliek bērnu filma.. lai ko arī teiktu - mērķauditorija ir bērni. nevajadzēja pieradināt ar pirmajām filmām, kurās vardarbības bija maz.
Heiliona
Jā, man likās Voldemorts līdzīgs orkiem no GP! Man ļoti patika viņa deguntiņš grin.gif Bet es domāju, ka Voldemorts bija gana baismīgs priekš bērnu filmas. Man gan būtu gribējies viņu kau vai mazliet briesmīgāku silent.gif Bet atcerēsimies tā ir bērnu filma! Uz filmu, Manuprāt, iet arī 6gadnieki.
Daniels_Redclifs
1kaart Voldim deguna vispaar nebija, vinsh to sev bija noshaidiijis nost, jo nodomaaja, prieksh kam vinjam taads vajadziigs, taapee vinsh atstaaja sev deguna vietaa tikai cauruminjus, un 2kaart par vinja briesmiigumu piekriitu, vinju vajadzeeja uztaisiit veel briesmiigaaku un pretiigaaku, buutu labaaks skats, jo vinsh taksh ir tumsas lords utt...zb... grin.gif smile.gif 3kaart uz filmu iet sestgadnieki, bet vinji filmai iipashi nevar sekot liidzi, jo notikumi aatri paskrien garaam un daaudzaas vietaas prasaas, lai tiktu paraadiits vairaak no taas sceenas, bet nu taa kaa sestgadniekiem, priekshstats no filmas tiek njemts no briesmiigiem briesmonjiem, tad vinjiem Voldijs noteikti patika visvairaak no taas filmas... grin.gif smile.gif neliels ieskats... grin.gif laughing.gif
Fijusska
CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 12.12.2005 00:31) *
1kaart Voldim deguna vispaar nebija, vinsh to sev bija noshaidiijis nost, jo nodomaaja, prieksh kam vinjam taads vajadziigs, taapee vinsh atstaaja sev deguna vietaa tikai cauruminjus,


Nu jā, vadoties pēc grāmatas, ja pareizi atceros, Voldemortam nāsu vietā bija divi caurumiņi. Aber tās izskatījās pēc žaunām sejas vidū tongue.gif Nē, nu bija ok deguns laughing.gif
**Kittie**
aha. grin.gif vaijdzēja vēl briesmīgāku. viņš bija pārāk laipns... un nebija īpaši baismīgs.... smile.gif gr.... vaijdzēja tādu nu... šaušalīgāku... tongue.gif
Bandists
Vajadzēja viņu baisāku, briesmīgāku un pretīgāku taisīt. tongue.gif Un Hariju vajadzēja pie tās statujas piesiet, nevis likt viņam tur pastāvēt aiz tā štrunta... kas tas bija? slota?
Fijusska
CITĀTS(Bandists @ 14.12.2005 19:34) *
Vajadzēja viņu baisāku, briesmīgāku un pretīgāku taisīt. tongue.gif Un Hariju vajadzēja pie tās statujas piesiet, nevis likt viņam tur pastāvēt aiz tā štrunta... kas tas bija? slota?


Tur gan nepiekrītu, tas izskatījās eleganti laughing.gif un savādi, ar savu rizīnīti. Bet nju tas tā..
Nē, nu par to baisāku, nevarēja tapē ka berni arī mazi skatās. Bet piemēram forumcinemas ma'jas lapā harijam ir rakstīts neiesakām līdz 12, un tam kuram vēl nav , lai neskatās, nu bet pasakiet tik, ka 12 gadus vecs bērns nav redzējis neko trakāku par sarkanām acīm un nedaudz jūgušos ļaundari? crying.gif pietam to aču nebija..
Hinata
Vajadzēja mazliet baisāku, bet tā kā dzindzins jau minēja, mērķauditorija ir bērni, nevajadzētu arī pārcensties bērniem piebiedēt trieku.
Bet tas deguns bija tāds..khem. smieklīgs. grin.gif
Kaut kas viņam nebija tomēr. Aktieris pa glītu, kuru jau ķip nevarēja kārtīgi redzēt zem tā visa, bet tomēr.
Cerbera pavēlniece
jeels izstraadaajums. nekas tur neatbilst graamataa raxtiitajam,. te jaw galiigi garaam. driizaak peec drausmiigas datorgrafikas, ne peec normaala cilveeka maskas. nepatika iedomaajos ko baismiigaaku.
nitro
CITĀTS(Sindra @ 11.12.2005 19:43) *
Filma ir domāta arī bērniem.
Diez vai bērnu filmās kāds aizrautos ar spīdzināšanas ainām.
Man liekas, ka tās jau tāpat balansēja uz "drusku par daudz" robežas.

Filma veidota pēc tā kas notika grāmatā, un grāmatā Voldemorts bija daudz nežēlīgāks.
Haleja
Es nekādi nespēju saskatīt līdzību starp orkiem un 'paši zint ko'!!!!!! Orki ir 100x atbaidošāki, pretīgāki!! brrrrrr silent.gif
versache
Nu nekas baiss jau tur nebij silent.gif .Biju cerējis uz ko baisāku.Bet galu galā filma ir domāta arī bērniem.
Fantomass
kautkāda līdzība jau ir voldemortam ar orkiem ir rolleyes_a.gif


bet īstenībā voldemorts man atgādina ko citu. tikai nevaru atcerēties pinch.gif

Edit: atcerējos. dzeltenais vieplis no sin city. ja viņam nošķeltu degunu būtu īsts voldemorts.
Kedriks
Šite viņš dikti atgādina Right Said Fred solistu Skatās ka nesāk tūlīt te deklamēt " I`m too sexy for my cat.... " devil.gif
Laurīcija
CITĀTS(fijusska @ 27.11.2005 16:57) *
Kādam nelikās līdzigs orkiem no GP? man neduadz tas deguns atgādināja. Vispār viņš bija par mīļu filmā, un varēja arī enbūt tik ļoti "pa gaisu" bet tāds nopietnāks un stabilāks. Un ir taču arī kontaktlēcas sarkanas getlost.gif Bet vispār no harija filmām augstākais baisuma sasniegums pēfc manām domām. smile.gif

Man gan tas deguns čūskas izskatu atgādina, grāmatā ar bij tas pieminēts. Bet acis tiešām varēja būt sarkanas.
Bet tā filmas daļa nelikās baisa. Godīgi.
resella
CITĀTS(Sindra @ 11.12.2005 19:43) *
Filma ir domāta arī bērniem.
Diez vai bērnu filmās kāds aizrautos ar spīdzināšanas ainām.
Man liekas, ka tās jau tāpat balansēja uz "drusku par daudz" robežas.

nu ja "bernu filmas", bet gramata ari skaitas bernu? anyway, redz ka gramata vareja atljauties... tongue.gif tad kapec filma neavareja? silent.gif
CITĀTS(Albuss @ 05.01.2006 01:07) *
Nu nekas baiss jau tur nebij silent.gif .Biju cerējis uz ko baisāku.Bet galu galā filma ir domāta arī bērniem.

es jau ar biju sadomajusies riktigo shausmeni, jo toreiz kad lasiju to gramatu sajutas bija shausminoshas... bet tru laikam viss atkarigs kada kuram iztele. silent.gif
Cada
Biju diezgan sašutusi redzot viņa ģīmi ohmy.gif , biju iedomājusies viņu savādāku tādu baisāku ar sarkanām acīm kā grāmatā.
Fijusska
CITĀTS(Cada @ 10.01.2006 21:26) *
Biju diezgan sašutusi redzot viņa ģīmi ohmy.gif , biju iedomājusies viņu savādāku tādu baisāku ar sarkanām acīm kā grāmatā.


ē, tu filmu neesi redzējusi? ermm.gif

Khe, pēc fantomasa attēliem līdzība laba, tikai vienīgi krāsa ne laughing.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Viņš šeit izskatās pārāk mīļš. Viņam nav deguna, tas ir sytūlbi. Viņam nekad nav bijis deguns. Es tam neticu, ka viņam nav deguns. Tas ir stulbi. Es domāju, ka viņš būs glīgi biedējoš, tāds, bet te viņš ir drīzāk mīļumiņš.
Parvati Patila
vispaar man nepatika bija truukumi, piemeeram acis taas tacu bija sarkanas...un tad tas deguns taa neredzami parveidojaas(4. filma) no plakana uz normaalu jaa un domaaju ka vins buus drusku baismiigaaks glare.gif
nenuil
nu, vinsh vareeja buut baisaax, biju vinju iedomaajusies savaadaaku...
Laimīgā*
Manuprāt, Voldemorts ir nepareizajā krāsā laughing.gif Nezinu, es skatos, viņš tāds zili dzeltens ir, vot tas man nepatīk grin.gif
Un vispār viņš pārāk daudz tur, kā jau minēja, ''lidinājās pa gaisu''. Nu, tāds nenopietns un šausmīgi aktīvs. ermm.gif Ķipa drūmākām tam džekam bij jābūt.
Eltons
No viņa nav ko baidiities vins neko nezin no vientiesu lietinaam!

Piem. gludekli !!! Izdezina caurumu biksinaas!!! smile.gif
Fijusska
CITĀTS(Laimīgā* @ 07.02.2006 11:50) [snapback]554180[/snapback]

Un vispār viņš pārāk daudz tur, kā jau minēja, ''lidinājās pa gaisu''. Nu, tāds nenopietns un šausmīgi aktīvs. ermm.gif Ķipa drūmākām tam džekam bij jābūt.


Par to aktivitāti, man nedaudz atgādināja tādu, kāds bija aprakstīts "kailajā karambola mačā". Nu tas, kas lēkā augšup un kliedz "nogaliniet viņus visus" happy.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
Piekrītu, ka priekš 70+ gadīga veceņa, viņš drusku par daudz runāja. Sabojāja visu efektu. Turklāt seja izskatījas drusku piemīlīga. blink_a.gif Vārēja ar rētām sataisīt, ar grumbām, un ēnām zem acīm...
elfiite
nebija iipasi bailiigs...izskatiijaas peec dubljos izvaartiita citplaneetietiisha:)vsp nebija iipasi aizraujooshi.. tongue.gif
Ariana
man kaut kā Voldijs likās 6. filmā tīri foršs ar visu savu runasstilu, manierēm
Veela
Man Voldemorts filmās neliekas īpaši šausminošs... žēl sad.gif arī mokum par maz... nu kāpēc gan filmai atņemt pikantumu? Tā jau tiek izgrieztas interesantas ainas, vismaz atstātās varēja atveidot patiesi, un es neuzskatu, ka Harijs Poters (it īpaši pēdējās daļas) būtu tik mazu bērnu grāmata, kuri nevienu šausmeni savā mūžā kaut vai pa TV nav redzējuši...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!