Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nu...ir man te ideja, jā...
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Torquemada
Nu ir man tāda ideja par sci-fi larpu...un nē, ne post-apok, jo, dies' pasargi, negribu lai mani nosit kamazs!
Farliner
Goldij, tā vietā, lai taisītu aptauju, īsi izklāsti savu ideju, citādi no tava raksta ir maz labuma.
Sindra
Sci - fi larpus uzveidot ir ļoti grūti.
Tapē arī atteicāmies no idejas par sw larpu.

Nedomāju, ka tas Tev ir pa spēkam.
Bez tam tiešām šī aptauja ir bezjēdzīga, ja nekas tuvāk nav paskaidrots.

Ja nu vienīgi tas nav mēģinājums noskaidrot kāda ir cilvēku patiesā attieksme pret Tevi un vai patiešām Tu viņiem nepatīc, vai arī viņi tikai izliekas un Tevis veidotajā pasākumā labprāt dalību ņemtu, kas liecinātu, ka pavisam tomēr viņi Tevi neienīžā...

happy.gif
Torquemada
1. Most certainly, ka pēc oskara ĢENIĀLĀS idejas pievienošanas, tas nebūs Sci - Fil larps...tas būs Modern day LARPs...
2. Un nu...es takā to larpu netaisu viens...mēs to taisām kopā ar Ati un Oskaru...un kad būsim apsprieduši pāris sīkumus, tad arī paziņosim vairāk.
3. Šim larpam PATIEŠĀM vajadzēs daudz tautas, jo savādāk var sanākt diezgan dārgi izdevumi...
Sindra
Es gan no Atīša sapratu, ka ideja bija viņa un Osīša un Tu esi to tikai noklausījies aiz muguras stāvot.
Bet vienalga. Atītis teica, ka tas bija domāts kā joks.

So tauta.. nav ko iespringt...
The Atis
Ak nee - esmu iesaistiitts! grin.gif

Mees ar Oskaru runaajaam, ka nebuutu slikti kaukad uzveidot vnk massiivu peintbola pashaudiishanos ar sizhetisku pieshprici - nu taa, aromaatam. Nez vai to var nosaukt par LARPu. Pie nosaciijuma ka atradiisies ieinceeti un naudiigi cilveeki smile.gif

Goldij - kas tad tur ko dizhi organizeet? Savaac tautu, noiiree equipu un brauc shaudiities smile.gif Tikai kad kljuus bish siltaaks, OK?
Dinaer
principaa jautaajums, nav par to kas to izdomaaja, bet gan kas tas ir, kas tika izdomaats?

par to cik tas ir reaali/nereali realizeejams un vai vispaar tiks realizeets, jau ir cits jautaajums grin.gif
berserks
Kas ir LARPs huh.gif unsure.gif
tacet
buutiibaa, latvijas peintbola klubs (http://www.paintball.lv/index.php?newlang=latvian) ik pa laikam riiko shaadus pasaacienus. reizeem tie ir ar veesturisku kauju ievirzi.
plusi -
.tajos parasti piedalaas sameeraa daudz cilveeku, un nav jaaiespringst par tautas nenolasiishanos.
.eqipu parasti var iziireet uz vietas.
.paraleeli peintbola fanaatikjiem (kas biezhi vien dod priekshroku sporta peintbolam) ir arii lieli, resni, neveikli onkulji ar iziireetiem shaujamajiem (atpaziistami peec plata smaida sejaa (redzams arii aiz maskas)) .

miinusi -
.iireetie shaujamie ( parasti tippman 98 custom) nav pashi preciizaakie un taalaakie
.maskas reizeem ir saskraapeetas.
.tie pashi fanaatikji, kas ir nopirkushi sev shaujamos, un prot ar tiem riikoties.

reizeem ir pieejamas arii izvirtiibas - ir redzeets arii tanks - ar finieri apsista automashiina grin.gif

un protams -duumusveces, granaatas un citi pribambasi
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!