Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Amerikas pirāti
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4
Sol Invictus
Ir 1660. gads pa Karību jūru peld pirātu kuģis...

Tiktāl par spēles leģendu, tagad tehniskā padarīšana:
Es pārmaiņas pēc sev tēlu neveidošu, bet tikai jaukšos spēlē ar visādiem notikumiem uz kuriem spēlētājiem varētu nākties reaģēt, tāpēc man vajadzīgs pirātu kuģa kapteinis - intresentus lūdzu atsūtīt PZ ar īsu aprakstu par to ko dara pirātu kapteinis, kāds 1660. gadā bija karību jūras reģions un sava tēla anketu.

Pārējie, kas grib piedalīties, tēla aprakstu publicējiet šeit, te būs anketa:
Tēla vārds:
dzimums (vēlams vīriešu):
vecums:
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):
izskata apraksts:
rakstura apraksts:
tēla pagātnes apraksts(obligāts):

Katram spēlētājam ir šādi ieroči:
muskete - tālu šauj, taču ir diezgan neparocīga;
divas pistoles - tuviem attālumiem;
zobens;
duncis;
(Šaujamieroči ir jāpārlādē pēc katra šāviena)

Karte:

Berlog
Derētu tā kā pamēģināt piedalīties kādā lomu spēlē.... tikai es varēšu parādīties vidēji tikai ik pa 3dienām, vai tas ir ok? Ja jā, tad reku i' mans tēls:

Vārds: Kvakou
dzimums Vīr
vecums 17
zīmējums



Izskata apraksts: Indiānis. Iededzis dzeltenbrūns. Staigā puspliks. Notetovēts ar visādiem abstraktiem simboliem. Auskari, protams. Melni mati un brūnas acis.
rakstura apraksts Nežēlīgs. Pret visiem, kas nav pirāti. Jūtas augstāks par "parastajiem" indiāņiem un tāpēc nejūt sirdsapziņas pārmetumus to sakarā, un jūt naidu pret baltajiem (kas nav pirāti) un tāpēc nav problēma pakārt kārtējo Diego de la XXX. Nauda īsti neko nenozīmē, tā ir tikai līdzeklis ruma iegādei kārtējā tavernā. Kāpēc saņemt algu naudā, ja var dabūt rumu? Naudu neizdzersi. Vērtības mērs- rums (t.i. "šitais nazis maksā 2 rumus, par gredzenu dod kasti ruma un tas ir tavs" utt.)
pagātnes apraksts Uzauga Kvakou kādā mierīgā aravaku indiāņu ciemā jūras krastā uz vidēji lielas saliņas. Auga kopā ar tēvu, 3 mātēm un veselu lērumu brāļu un māsu. Medīja, zvejoja un visādi citādi baudīja mietpilsonisku dzīvi, LĪDZ PĒKŠŅI krastā piestāja spāņu kuģis un sāka tirgoties ar ciematu un papildināt provianta un dzeramā ūdens krājumus. Viena lieta, ko spāņi nopirka, bija Kvakou. Izmācīt par tulku, tā sacīt. Pie spāņiem, protams, indiānim saldi neklājās. Tomēr pēc 3 mēnešus un pāris rīkstes rētas vēlāk spāņu kuģi abordāžā paņēma kāds pirātu kuģis. Kas cits gan atlika mūsu nabaga varonim, kā piebiedroties pirātiem? Drīz vien Kvakou iemācījās rāpelēties pa tekelāžu kā mērkaķis un lamāties kā kārtīga pirāta papagailis. Es nemaz nerunāju par ruma iznīcināšanu, kas indiānim bija jaunums un tāpēc viņš tam pieķērās jo ciešāk. Tagad, gadu un pāris mēnešus vēlāk, Kvakou ir pilnasinīgs pirāts un savu idillisko iepriekšējo dzīvi atceras... nē, neatceras nemaz.



OK, pacelt enkuru!
Moskjis
Esmu Konrāds. Viļņu šalkas bija mana mūzika un siļķes bija mans ēdiens. Dzīvoju nabadzīgā īru zvejnieku ģimenē. Tajā mazajā, vējainajā būdiņā dzīvojām 12 cilvēki: Mans tēvs, māte, septiņi brāļi, divas māsas un es. Viens pēc otra brāļi aizgāja no mājām. Daži noslīka zvejā, citi tika uz tālbraucējiem kuģiem... Reiz no jūras neatgriezās mans tēvs. Māte nomira aiz bēdām, māsas aizgāja kalpu gaitās.
Es, mani pieņēma vietējais mediķis: vecs, sirms vīrs ar vārgām kājām. Es nesu viņa čemodānu, vēroju viņu amputējam airu sašķaidītus pirkstus, izņemot skrotis no malumednieku sašautā mežsarga, izņemot lodes no mežsarga sašautajiem malumedniekiem... Mācījos lasīt, gatavot zāles, kad večukam ģikts neļāva strādāt. Reizēm asistēju operācijās. Tās gan īpaši neizcēlās ar daudzveidību: ja lauzts vienā līdz trīs vietās, liekam šinu. Ja vairāk, zāģējam nost.

Kā jau visiem veciem vīriem arī mediķim pienāca gals.
Mantojumā ieguvu čemodānu ar zāģīšiem un citiem skaistiem rīkiem kā arī nelielu naudas summu un ārsta praksi.

Diemžēl, neliels strīds ar 'smirdīgu' angli no veda pie nelāgām sekām: viens lauzts galvaskauss un meklēšanā esošs:
Aptuveni 20 gadus vecs vīrietis.
Konrāds
Īpašas pazīmes:
Brūni mati, vidējas miesasbūves,
var uzdoties par mediķi.

Kā rezultātā nācās 'ņemt pēdu' un peldēt uz jauno pasauli.
Piemunstierējos par ārsta palīgu uz tirdzniecības kuģa: "Sofija"
Kuģa galamērķis: Kuba
Krava: vaska sveces, zābaki, raupji audumi apģērbiem kā arī
nedeklarētās mantas: kuras, kā man 'netīšām' izdevās uzzināt sastādija 1000 pudeles vīna un 10 000 zelta astoņnieku.

Šie zelta astoņnieki mani ļoti iekārdināja, kā rezultātā pie Kubas krastiem "Sofija" palika bez laivas, muciņas ūdens, pāris šķiņķa un maizes gabaliem, 10 000 zelta astoņniekiem un manas nenozīmīgās personas.

Diemžēl, kas viegli nāk, tas viegli iet. Un drīz es attapos Jamaikā, bez naudas un laivas. Plusos varēju ieskaitīt pazīšanos ar Jamaikas daiļajām dāmām, brīnumainā kārtā nepazaudēto mediķa somu, kura pat bija nedaudz papildināta ar zāļu sastāvaļām, receptēm un visādiem moderniem aparātiem kā arī vietu visādu interesantu ļaužu kompānijā kuriem piederēja kuģis, ne īpaši interesēja likums un citas oficiālas padarīšanas.

Arī darbs man atradās: kuģim nebija kapteiņa un, kamēr vēl nebija notikusi oficiāla sanāksme un izvēlēts jauns kapteinis, visi karoja savā starpā -- kurš tad būs kapteinis... Tas ļāva atbrīvot viņus no visādiem smukiem gredzeniem, naudas vienībām vai citām veltēm: ko nu katrs varēja dot par lauzumu šinēšanu, degunu 'taisnošanu' un cita veida traumām.
Demiurgs
Tēla vārds:Džordžs Viljams Vengdols
dzimums (vēlams vīriešu):vīriešu
vecums:35
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):
izskata apraksts: Stalts apmēram 1m 85cm garš, diezgan muskuļots,samērā izskatīgs.
rakstura apraksts:Ļoti disciplinēts, taču reizēm mēdz būt ļoti nesavaldīgs un kaujā bieži iekarst. Patīk laba sabiedrība īpaši dāmu sabiedrība. Garšo stiprs alus un kārtīgs paēdiens. Zelta vietā dod priekšroku sudrabam. Viegli pacieš dažādas grūtības sākot no laika apstākļiem beidzot ar badu un slimībām.
tēla pagātnes apraksts(obligāts): Dzimis Londona,Anglijā aristokrātu ģimenē vecakais dēls no četriem. Ļoti stingras un militāras audzināšanas rezultātā ,ka arī pateicoties teva ietekmei, kļuva par visas Lielbritānijas artilērijas vienību virspavēlnieku. Ķļuva par īstu ekspertu lielgabalu un artilērijas jomā. Taču tad kad viņš beidzot izvēlējās sev līgavu tēvs liedza to precēt jo viņa nebija aristokrātiskas izcelsmes. Kad tevs dusmu mākts nogalina Džordža līgavu viņš nolemj atriebties tēvam un izmantojot artilēriju. Tevs tiek sašķaidīts gabalos bet Džordžs tiek tiesāts, viņam protams tiek liegts tēva grāfa tituls un mantojums, to saņem jaunāks brālis, tuvakie draugi palīdz bēgt tūliņ pēc tiesas beigām. Piecus gadus viņš ceļo pa Eiropu kopā ar tirgotajiem. Tur uz kuģiem redzot to kādas bagātības ceļo šurpu turpu pa Atlantijas okeānu viņs nolemj sākt nodarboties ar pirātismu.
Tad nu viņs nolemj doties pāri Atlantijas okeānam.
Miss Doherty
Vārds: Žozefīne (skatuves vārds - Naktstauriņš)
Dzimums: sieviete
vecums: 17
Attēls: nav
Izskata apraksts: ~160 cm gara, no skata karstasinīga būtne. Izskats - tumšās acis, melnie mati un pilnīgās formas varētu vedināt uz domām par čigānisku izcelsmi, ja vien nebūtu šīs tik gaišās ādas krāsas. Parasti izteksmīgi sasmiņķējusies un saģērbusies visai apspīlētās un krūtis izceļošās kleitās, kas atkailina maksimāli daudz no tā cik nu daudz tā laika kleitas ļāva atkailināt. Vajadzības gadījumā apliek ap pleciem apmetni. Visas drēbes košās krāsās - parasti sarkanā.
Raksturs: Līdz nekaunībai jautra, līdz smieklīgumam nekaunīga. Ar ļoti vieglu uzvedību, bet pavisam smagu raksturu. Apņēmīga, aprēķinātā, izmantotāja - bet viss tikai līdz tam, lai ar pašu viss būtu labi - ēdiens vēderā un silta gulta, kur piegulēt.
Pagātnes apraksts: Piedzima Eiropā, Francijā. Kādā no Parīzes bordeļiem. 11 gadu vecumā meitene jau izskatījās pietiekami pieaugusi un sievišķīga, lai pārdotu viņas nevainību māksātspējīgākajam pircējam. Kungam - kuģa kapteiniem, kas nopirka pirmās nakts tiesības meitene tik ļoti iepatikās, ka viņš to izpirka no prieka nama saimieces un paņēma sev līdz. Turpmāko gadu - līdz 13 gadu vecumam - viņa dzīvoja uz kuģa, ostas pilsētās, smalkās istabās, netīros pagrabos - kā nu kuro reizi saimniekam iepatikās viņu izmitināt līdz kādā dzerstīšanās reizē saimnieks viņu paspēlēja kārtīs. Tā nu Žozefīne nonāca pie sava nākamā saimnieka - uz pirātu kuģa. Šeit valdīja citi likumi - viņa vairs nebija tikai saimnieka īpašums. Visi, kam patika un nebija slinkums varēja meiteni izmantot pēc sirds patikas. Žozefīne ātri vien iemācījās kā ar mazākām pūlēm ātrāk apmierināt piedzērušos pirātus un tikt no viņiem vaļā, tomēr šāda dzīve bija pārleiku pretīga jaunajai sakistulīteiun meitene kādā reizē, kad kuģis bija piestājis krastā, aizbēga. Nākamais gads līdz 16 gadu vecumam tika pavadīts vietējā prieka mājā, kur meitene kļuva par īstu zvaigzni. Diemžēl atkal viņas raksturs spēlēja noteicošo lomu - saimniecei pārlieku grūti nācās tikt ar viņu galā, lai atteiktu piedāvājumam par krietnu zelta daudzumu pārdot Žozefīni kādam dāsnam kapteinim. Tomēr ilgi nenācās viņai dzīvot pie sava ircēja, jo kādā jūras kaujā skaistuli sev par piegulētāju savāca pirātu kuģa kapteinis.
sapphyre
Vārds: Antonete Tooriča
Dzimums: sieviete (duh)
Vecums: 21
Izskats: īsa, maza rudmate ar briesmīgi spiedzošu balsi. Un lielām . . . acīm. . . Acisi viņai būs zilas. Antonete ir ļoti bāla.
Rakstur: Snobiska! Izrīkos jebkuru kurš gadīsies ceļā. Smalka dāma. Diezgan īgns sievišķis. Un daudz bļaustās! Viņa brauc uz tā kuģa, jo bāgātais sencīts palīdzēja. Ar viņu kopā brauc viņas kalpone - Izabela (afroāfrikāniete), kura savu saimnieci paslepus ienīst. Antonete met acis uz Džordžu (sk. vienu uz atpakaļu), bet ja viņš ir kaut pie puses prāta viņam Antonete nepatiks. silent.gif Viņa to vien dara kā . . . nu to ko tādas dāmas kā viņa dara (īsti nezinu), drošvien dzer tēju. Ceļas viņa vēlu, un nepakustinās ne pirkstiņa. Viņ nāk no Londonas. Un ieročus viņa neaiztiks! tongue.gif
Vairāk neko nespēju izdomāt.
P.S. Antonete nespēj sadzīvot ar Žozefīni, sava ledainā rakstura dēļ!
Moskjis
CITĀTS(sapphyre @ 14.09.2005 15:34)
Vārds: Antonete Tooriča
Dzimums: sieviete (duh)
Vecums: 21
Izskats: īsa, maza rudmate ar briesmīgi spiedzošu balsi. Un lielām  . . . acīm. . . Acisi viņai būs zilas. Antonete ir ļoti bāla.
Rakstur: Snobiska! Izrīkos jebkuru kurš gadīsies ceļā.

Izrīkos pirātus.. khe hke hke


CITĀTS
Smalka dāma.  Diezgan īgns sievišķis.  Un daudz bļaustās! Viņa brauc uz tā kuģa, jo bāgātais sencīts palīdzēja.
*


Ak dievs. To dāmīti uz pirātu kuģi nosūtīja viņas tēvs, cik ļoti viņa to nokaitināja!!!
Sol Invictus
Oi... tas nelabi atgādina to romantiskās literatūras gabalu par pirātiem, kurā man reiz gadījās iegrābties

Bet vispār Antonete vairāk izskatās pēc tādas, kas varētu būt gūstekne... jebkurā gadījumā šaubos vai kāds tēvs maksātu par to lai viņa meita nonāktu uz pirātu kuģa.
Tātad tu vai nu kopā ar savu verdzeni (tu varētu arī piemeklēt kādu, kas spēlē šo verdzeni) baudi gūsteknes dzīvi vai arī uzveido citu tēlu, jo šī radība gadījumā, ja būtu nokļuvusi uz pirātu kuģa labprātīgi jau būtu izbarota haizivīm
Hareki
Vārds: Gilberts
dzimums: vīrietis
vecums:16

izskata apraksts: kalsns, veikls tumšmatains melnacains zēns, veikls, lokans, kāpelē pa rājām kā pērtiķēns - tāpēc viņu nereti dēvē par pērtiķēnu Gilu. Nēsā allaž košas drānas.
rakstura apraksts: nopietna rakstura, turās savrup. Neizceļas ar pārdrošību bet cīnās ar apdomu.
tēla pagātnes apraksts(obligāts): Dzimis Spānijā, nabadzīga muižnieka ģimenē. Viņa māte agri mirusi. Dzīvojuis kopā ar tēvu. Kad Gilbertam bija 13 gadu, tēvs saķildojies ar kaimiņu muižnieku to nogalinājis, un bijis spiests bēgt. Paņēmis bērnu līdz, viņš devies pa jūru uz jauno pasauli. Kuģim uzbrukuši pirāti. Pēc uzbrukuma viņam piedāvāta izvēle - iet pār dēli ar visu dēlu vai abiem pievienoties pirātu komandai. Tā Gilberts nonāca uz pirātu kuģa. Nu jau pirms 2 gadiem tēvs ir gājis bojā, bet Gils turpina pirāta gaitas.
sapphyre
Labi, tad viņu nolaupija, un prasa tēvam izpirkuma naudu. Bet tēvs, sapratis, ka meitas nolupīšana ir pat labs pagrieziens viņa dzīvē, nemaksās par savu uzpūtīgo meitu. Pirātiem atlika vien viņu paturēt. Kapēc viņa vēl neguļ jūras dibenā? Uz to es nevaru izdomāt atbildi. Bet viņa noteikti ir nozīmīga kuģa persona, jo neviens neprot taisīt tādu traci kā viņa. nu tagad labāk?
P.S. Izabelu nolaupīja kopā ar Antoneti!
Demiurgs
CITĀTS(sapphyre @ 14.09.2005 15:34)
Antonete met acis uz Džordžu (sk. vienu uz atpakaļu), bet ja viņš ir kaut pie puses prāta viņam Antonete nepatiks.
*

Nu paldies, es protams rakstiju ka viņam patīk dāmas bet nerakstīju tieši kādas dāmas. Janu viņam Antonete iepatīkas, janu viņam tieši patīk aktīvi un spītīgi sievišķi?????
Miss Doherty
CITĀTS(sapphyre @ 14.09.2005 17:31)
Bet viņa noteikti ir nozīmīga kuģa persona, jo neviens neprot taisīt tādu traci kā viņa.  nu tagad labāk?

*

Noteikti, ka nav labāk! Kāds sviesc vispār! Kāpēc gan uz pirātu kuģa būtu jātur izlepusi m.aita, kas visus komandē un krīt visiem uz nerviem?! Par to, ka kādam svarīgam cilvēkam patīk?!? Nuuu.... svarīgs ir kapteinis un kapteiniem jau meitene ir. Proti, mans tēls silent.gif
Demiurgs
CITĀTS(Emo Doll @ 14.09.2005 18:12)
Nuuu.... svarīgs ir kapteinis un kapteiniem jau meitene ir. Proti, mans tēls silent.gif
*

Tad jau man laikam tomēr vajadzēja kandidēt uz kapteiņa amatu blush.gif nevis uz lielgabalu komandas komandiera amatu. cool.gif
Sol Invictus
Pieņemsim, ka pirāti vēl nav sapratuši, ka viņas tēvs nemaksās, kad sapratīs tad, es pieņemu, viņa savu lecīgumu rūgtti nožēlos
sapphyre
Psc! Kāds kapteinis! Nē, Antonetei patīk tikai Džordž jab kā viņ tur sauc. tongue.gif Viņa ir kā nelaimju magnēts! Protams ar visu mīlēto Žozefīni viņa nespēkojas. mad.gif
Miss Doherty
sapphyre, drīkst palūgt Tevi nespēlēt?!

saule, kad sāksies spēle?
Moskjis
CITĀTS(Emo Doll @ 15.09.2005 11:09)
sapphyre, drīkst palūgt Tevi nespēlēt?!

saule, kad sāksies spēle?
*


Spēlēt jau viņa var. Bet viņas varone ātri mirs / tiks morāli salauzta (nevēlos pat iedomāties ko ar tādu personu izdarīs: 'ultrahard in-out game' vēl būtu maigi) etc.

CITĀTS(Emo Doll @ 14.09.2005 18:12)
Noteikti, ka nav labāk! Kāds sviesc vispār! Kāpēc gan uz pirātu kuģa būtu jātur izlepusi m.aita, kas visus komandē un krīt visiem uz nerviem?! Par to, ka kādam svarīgam cilvēkam patīk?!? Nuuu.... svarīgs ir kapteinis un kapteiniem jau meitene ir. Proti, mans tēls silent.gif
*


Kapteinis ir svarīgs, bet šis nav viņa augstības karaļa tirdzniecības vai kara kuģis. Liela daļa pirātu tieši no tādiem kuģiem ir bēguši un despotisku kapteini 'pakārs pie rājas'.

Līdz ar to, ja kāda 'persona' nokaitinās komandu, nekāds kapteinis nespēs palīdzēt.
Miss Doherty
CITĀTS
Līdz ar to, ja kāda 'persona' nokaitinās komandu, nekāds kapteinis nespēs palīdzēt.


Par to es arī runāju. Kāda jēga no tēla, kurš nenovilks ilgāk kā 10 minūtes iekš spēles laika?
Padomāsim loģiksi - vai rupjiem tēviņiem, kas var dabūt da jebkuru siev. dz. būtni, ir vajadzīgs uzturēt uzpūtīgu, izlepušu sievišķi, kas tikai to vien dara kā taisa kašķus, kurai turklāt līdzi nāk arī kalpone, kam arī vajag ēdienu un guļvietu. Domājiet taču ar galvu! Nevienam tāda Antonete nav vajadzīga!

Bet nu manis pēc, lai ir spēlē. Ja spēlētāji un GM ir kaut cik domājošas būtnes viņa tā pat ātri ņems enlabu galu, ja GM un spēlētaji nav domājošas būtnes, tad spēle tāpat ātri nogrims aizmirstībā ar visu Antoneti (cik stulbs vārds!)
Moskjis
CITĀTS(Emo Doll @ 15.09.2005 14:36)
Par to es arī runāju. Kāda jēga no tēla, kurš nenovilks ilgāk kā 10 minūtes iekš spēles laika?


Būs tai mazajai meitenei pieredze -- ja vēlies dzīvot, pilnvērtīgi baudīt spēli, domā. Ko dari, runā etc.

CITĀTS
Padomāsim loģiski - vai rupjiem tēviņiem, kas var dabūt da jebkuru siev. dz. būtni, ir vajadzīgs uzturēt uzpūtīgu, izlepušu sievišķi, kas tikai to vien dara kā taisa kašķus, kurai turklāt līdzi nāk arī kalpone, kam arī vajag ēdienu un guļvietu. Domājiet taču ar galvu! Nevienam tāda Antonete nav vajadzīga!


Tieši tā. Un pirmā nopietnā rīcība spēlē būs: rupjākie personāži spēlēs "in-out game",
mantkārīgie: centīsies to dāmīti pārdod, pieklājīgākie: parādīs ceļu uz trapu, dēli vai citu veidu kā atvadīties no šīs dāmītes. Un liela daļa painteresēsies -- kas gan bija šīs dāmītes ceļa somā etc. Pie reizes atbrīvojot to no noderīgām lietām -- lai dāmītei vieglāk to somu nest (esam džentelmeņi, laimes meklētāji).
Un tādejāti šī jaunkundze, diemžēl, uz sava rēķina nodrošinās iespēju komandai izpriecāties, pēkšņi atrast apslēptu bagātību karti viņas mantās, ziņas par zelta / sudraba / garšvielu / dārgakmeņu / etc. pārsūtīšanas punktiem. (šīs ziņas, protams, ir atkarīgas no tā ko gan GM izdomās...)

CITĀTS
Bet nu manis pēc, lai ir spēlē. Ja spēlētāji un GM ir kaut cik domājošas būtnes viņa tā pat ātri ņems enlabu galu, ja GM un spēlētaji nav domājošas būtnes, tad spēle tāpat ātri nogrims aizmirstībā ar visu Antoneti (cik stulbs vārds!)
*


P.S. Vai tik tu nevēlies būt vienīgā meitene uz kuģa.
Un, diemžēl, Antonete ir ļoti izplatīts vārds Eiropas dienvidrietumu daļā līdz ar to pilnīgi pieņemams spēlē. (Lūdzu iztiksim bez subjektīviem komentāriem par vārdiem un to vērtējumu mūsu acīs)
sapphyre
šobrīd emo man gribas teikt ko rupju, bet es to pataupīšu . . . silent.gif Es par tavu prostitūti arī neesmu arī sajūsmā emo . . . mad.gif bet to es paturu sevī. Un ja tevi tas tik ļoti uztrauc, var arī nespēlēt sad.gif

Lai nu kā, bet Antonetei nebija plānots dzīvot ilgi. Un ja viņa mirs pirmā, tad es nepārdzīvošu . . .
Sol Invictus
Pietiks vienreiz.

1. sapphyre šī acīmredzot ir pirmā lomu spēle, vismaz šajā forumā - nav brīnums, ka viņa visu laiž dēlī
2. Es pieņemu, ka pārējie spēlētāji viņu spēlē ātri noliks pie vietas, nogalināt bez viņas piekrišanas viņu nedrīkst jo tas ir pret foruma ls noteikumiem.
3. Es neaizliegšu viņai spēlēt, bet sapphyre - vai tu tiešām nevēlies pārveidot tēlu ? Kā palika ar vīriešu kārtas pārstāvi vārdā Deniss ?

Mēs sāksim spēli, kad kāds beidzot pieteiksies par kapteini, no otras puses var spēles sākumā sarīkot kapteiņa vēlēšanas nevis gaidīt
Moskjis
Atbalstu vēlēšanas:

Kandidāti (piedodiet sievietes, 1660. gadā dzimumu līdztiesība bija tuvu nullei):

Kvakou /*diemžēl reti tiek pie interneta, spēles varonis salīdzinoši jauns*/
Konrāds /*nav lielas pieredzes lomu spēlēs, arī tēlotais varonis ne īpaši atbilst kapteinim*/
Džordžs Viljams Vengdols /*Militāra pieredze*/
Gilberts /*jauns, kluss*/
NPC /*visas iespējas izvērsties GM*/
Sol Invictus
Runājot par dzimumu līdztiesību - nedomāju, ka ar visu dzimumu līdztiesību šajās vēlēšanās varētu piedalīties palaistuves un kur nu vēl gūstekņi (jebkura dzimuma), ja nu parādītos kāda pirāte es domāju, ka viņu varētu ievēlēt, bet te tādas nav tā kā ir vienalga.
Hareki
Attieciibaa uz Antoneti - man nav iebildumu pret šo tēlu, nedz p[ret nepieredzeejušu spēlētāju, tikai ceru, ka Tu sapphyre neapavainosies, ja pret tavu teelu neviens īpaši pieklājīgi neizturēsies. (Tu mineeji, ka viņa ir ietekmīga - atvaino - uz pirātu kuģa viņai ietekme vnk nevar būt) Patiesībā tu sev ar Antuaneti esi uzstaadījusi diezgan grūtu uzdevumu - cepuri nost, ja tev izdosies šo tēlu spēlē izvest!

Gilberts nekādi nevar būt kapteinis - domājot loģiski - viņš ir 16gadīgs puika. Manupraat nio piedāvātajiem der Konrāds vai Džordžs.
Moskjis
CITĀTS(saule @ 15.09.2005 16:09)
Runājot par dzimumu līdztiesību - nedomāju, ka ar visu dzimumu līdztiesību šajās vēlēšanās varētu piedalīties palaistuves un kur nu vēl gūstekņi (jebkura dzimuma), ja nu parādītos kāda pirāte es domāju, ka viņu varētu ievēlēt, bet te tādas nav tā kā ir vienalga.
*


Tad gaidām brīdi, kad:

"Piedūmotā tavernā "pie vienacainā Džeka" no naža durtām brūcēm noasiņoja kapteinis dons Diego de Delagarosa. Es nespēju viņam palīdzēt, brūces bija pārāk dziļas.
Protams, tas netraucēja man atbrīvot kapteini no diviem gredzeniem, naudas maisiņa un ar 'akmentiņiem' rotātas pistoles. Diemžēl, nazi 'nāsīs ievilka' kāds cits. Pārējie komandas biedri trokšņaini un nežēlīgi izrēķinājās ar to nabaga puisi kurš bija izrādījies ātrāks par kapteini.
Kad viss bija beidzies: kapteinis miris, puisis izķidāts pa gabaliņiem, radās jautājums.
Ko darīt? Kapteinis miris, lai dzīvo kapteinis. Tikai, kurš?
Gāja dienas, spriedze komandas starpā auga. Pēc kādas īpaši asiņainas sadursmes starp diviem 'to be' kapteiņiem notika nenovēršamais: komanda sadalījās vairākās nometnēs. Katrai bija savi favorīti.
Kurš būs nākošais kapteinis?"
Miss Doherty
CITĀTS
P.S. Vai tik tu nevēlies būt vienīgā meitene uz kuģa?


Nē. silent.gif
Vēl viens tāds pats tēls kā manējais - dubulta jautrība. Pilnīgs pretstats (piem., pirāte ar kārītgu "krampi") - būtu uz ko būt dusmīgai, ar ko "rīvēties", tāpēc es pat ļoti priecātos, ja būtu vēl kāds siev. dz. tēls, lai manam tēlam būtu ar ko normālā veidā komunicēt.

Un par vārda stulbumu... Antonete skan debīli. Es, protams, piesienos pie sīkumiem, bet pret vārdu Antuanete man nav iebildumu vai antipātiju silent.gif

Un GM, lūc, lūc, piespied kādu par kapteini būt - spēlei jāsākas! happy.gif
Sol Invictus
svētdien
Demiurgs
Man taads neliels ieteikums. Antonete itka uz kugja nekam neder, kaa buutu tad ja vinja saprot ka vinjas vieniigaa izeja ir piraatu dziive un vinja kljust par kautko liidziigu spiedzei ko piraati iefiltree tuveejaas pilseetaas un ciematos lai uzzinaatu kugju marshrutus. Lai peec tam tos vareetu aplaupiit.
Tikai taads neliels ieteikums varat nenjemt veeraa ja nepatiik.

P.S. Vai mums buus kapteinis vai mees taadu ieveeleesim. Ja ieveelam es protams iesaku sevi grin.gif grin.gif cool.gif
Reward
Tēla vārds:Deiteerijs

dzimums (vēlams vīriešu):vir.

vecums:22

fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):

izskata apraksts: Smalikiem sejas vaibstiem, bruunaam aciim, gaisjiem saulee izbaleesjujiem matiem, no arienes izskataas,ka vinjam nemaz nepiederetos braukaat apkart ar piraatu kugji,bet dziive protams katram ieraada savu vietu, bet vinsh maak rikoties ar visiem ierocjiem un prot labot takelaazju , Pagarsh ap 187 cm, parasti staigaa peleecigaas biksees ,kas apjoztas ar platu aadas jostu, un galos sasjaurinaatas,kreklus nesaa tikai nepieciesjamiibas gadiijumos, izskatiigs , tapeec citi piraati vinju velk uz zoba saucot par juuras donzjuaanu un citaas ne tik jaukaas iesaukaas.

rakstura apraksts:vienmeer pardomaa pirms izlemj kaadu svariigu leemumu,dienmjeel naivs,paraak uzticaas visam ko vinjam sola,tapeec biezji nakas ciest, nav seviskji runiigs jo ar citiem piratiem vinjam nav nekaa kopiiga(iznjemot protams nodarbosjanos). Atskjiriba no Dzjordzja vinsh nav tik pieredzeejis, tapeec ljoti ciena vinju.Paslepus vinjam patiik Skaistaa Zjozefiine, bet vinsh ir paraak kautriigs, lai kaut kaa to izradiitu,protams,dabuut vinju jau Deiteerijs buutu vareejis,bet ne jau to vinsh meklee,bet uzputigo Antoneti vinsh nevar ciest, dazjreiz pat domaas vinju izbaro haiziviim.
tēla pagātnes apraksts(obligāts):

Buudams veel mazs vinsh sapnjoja kad izaugs uzbuvees sev kugji un braukaas pa juraam,vinsh bija lasiijis stastus par ali babu un 40 laupitaajiem un veleejas taads buut,bet sapnis izveertaas citadaaks.kopsh sevi atceras vinsh dziivoja tik ljooti niistajaa bernu namaa, Vaacijaa.Tur vinju biezji sita "istabasbiedri", jo vinsh nebija liela auguma.Arii audzinataaji nebija labaaki,un nozveteeja vinju zilimelnu,par nieka kruziites sapleesjanu vai citu siikumu.Kad vinjam apriteeja 18 gadu vinsh pameta bernu namu un ar kaadu tirdzniecibas kugji piestradajiot tur par kraveeju aizbrauca uz asv , tur stradajis tikai melnos darbus jo nezinaja valodu.Darbus Deiteerijs mekleeja sastiitus ar kugjiem,liidz sastapaas ar kadu piratu kugji,kam bija vajadziigs kads,kas saprot kko no kugjiem,un panjeema vinju.Driiz vien vinsh saprata ko nozimee but piraaatam un saaka pats sevi nicinaat ka,kaut reizi veleejies nodarboties sar sjo zemisko un netiiro darbu(vinjs pienakumos neietilpa tikai kugja vai buru labosjana,bet vel sjis tas).
Moskjis
ASV tajā laikā neeksistēja.

Laipni lūdzu uz kuģa.
Reward
nu es biju domajusi to zemes plekji uz kura tagad atroads asv , nezinu ka to vietu tad sauca ........
Moskjis
CITĀTS(Reward @ 16.09.2005 17:55)
nu es biju domajusi to zemes plekji uz kura tagad atroads asv , nezinu ka to vietu tad sauca ........
*

Tajā laikā tur bija indiāņi, pilsētas praktiski nebija (ja par tādām neuzskata lielākās indiāņu apmetnes)
Iespējamie varianti: Centrālamerika, salas ap to. Kā arī vecā pasaule -- Eiropa.
Reward
ok lai buutu taa thumbsup.gif
Moskjis
CITĀTS(Reward @ 16.09.2005 18:16)
ok lai buutu taa  thumbsup.gif
*


Eh, kuru variantu tad tu izvēlējies?
Indiāņu apdzīvotās teritorijas /*melnstrādnieka amats maz ticams, drīzāk vergs*/
Centrālamerika
Salas ap to
Eiropa
?
Reward
nu tad salas ap to , citaadi jau mans varonis netiks pie tiem kugjiem.
sapphyre
Es piekrītu, ka Antonetei vajag spiegot, un neņemšu ļaunā, ka pret viņu izturēsies rupjāk kā pret citiem . . . smile.gif
Moskjis
CITĀTS(sapphyre @ 16.09.2005 18:41)
Es piekrītu, ka Antonetei vajag spiegot, un neņemšu ļaunā, ka pret viņu izturēsies rupjāk kā pret citiem . . .  smile.gif
*


Veiksmi.
P.S. Šī ir tikai spēle, tev nav jāpakļaujas ticu vēlmēm par tavu personāžu.
Sol Invictus
man tā doma par spiegošanu liekas viegli pqastula, bet redzēsim kas notiks spēles gaitā

Sāksim spēli - pavediens te

Es ceru, ka sapphyre nebūs iebildumu par manu interpretāciju par ultra bagāto papuci un kapteinis būs Džordžs - kā rādās visi viņu atbalsta
Hareki
Papildus jautājumi:

Kā sauc kuģi?
Kā gāja bojā vecais kapteinis?
Demiurgs
Man šeitizdevās atrast vienu labu karti. Tā gan ir angliski bet varbūt mums noder.Unšeit ir Jamaikas karte varbūt arī tā mums noderēs.
Sol Invictus
Tā karte ir no datorspēles, ir neprecīza un galīgi ne laba. Jamaikas karte ir mūzdiemu, bet citādi tīri ciešama

Kuģa nosaukumu varat izdomāt paši, ja tāds ir vajadzīgs
Lauwinja
vai var pieteikties? smile.gif Šī LS manuprāt varētu izvērsties interesanta.


p.s. ja jā, tad kāds tēls būtu vēlamāks- sieviete, vai vīrieties?
Sol Invictus
Var pieteikties. Izlasi anketu.
Lauwinja
Tēla vārds: Džonatans Meklbergs (saukts par Džo vai Džonu)
Dzimums(vēlams vīriešu):vīrietis
Vecums:37
Fotoattēls vai zīmējums:
Izskata apraksts:Mazliet apaļīgs vīrs ar bārdu, daudz cīņas pieredzējis- dažas rētas, bet ne vairāk, jo Džo bija labs cīnītājs.
rakstura apraksts:Diezgan mierīgs, bet kad viņu sanikno- vīru var droši novest līdz kaušanai. Ļoti izpalīdzīgs pret draugiem un ļoti uzticams. Arī jautrs.
Tēla pagātnes apraksts: 16 gadu vecumā pirmoreiz nonāca uz kuģa. Toreiz viņš bija tiktiko pārcēlies no Floridas vidienes uz Kubas piekrastes daļu. Tur pusaudža gados būdams viņš attīstīja savu cīņas prasmi un nodarbojās ar zvejniecību. 19 gadu vecumā kļuva par kāda maza kuģa kapteini- kopš tā laika viņš vairs nav bijis neviena kuģa kapteinis. Turpmāk kuģojis palielākos kuģos. Viņš kļuva par pirātu jau 20 gados un visus pārējos gadus bija kļuvis par prasmīgu kuģotāju un cīnītāju. Apceļojis gandrīz visu MEksikas līci un Karību jūru.Vienmēr nēsā līdz līdzi kaujas zobenu un pistoli. Patīk pa reizei iedzert.

Nu tā itkā būtu. Vēl pielabošu varbūt vēlāk. Neko pārāk daudz jau nu es neorentējos pirātu lietās, bet es cenšos happy.gif Cerams ka anketa apmierināja.
Miss Doherty
Gribēju izteikties par Moskja LS postu rakstīšanas stilu - ārkārtīgi interesanti. Nekad agrāk neko tādu nebiju lasījusi. Kā novērotājs, kā tēls, kuram aktīvu darbību nav. Protams, tas nav slikti. Priecē, ka vismaz šādā ziņā ir daudzveidība smile.gif
Unicorn
cerams, vēl var pieteikties.

vārds: Bleiks
dzimums (vēlams vīriešu): vīriešu
vecums: 42
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):

izskata apraksts:
ļoti maza auguma, tukls, apaļa seja ar melniem rugājiem, kas nedaudz atgādināja saplacinātu plāceni. Brūnas acis un mati gandrīz nav. Dēļ viņa apaļīguma citi pirāti mēdz viņu saukt par Tauklodīti Bleiku.
rakstura apraksts:
jautrs, mīl iedzert un labi pavadīt laiku. Bleiks nav ļaunatminīgs, ar visiem prot labi sadzīvot. Nekad nav augstprātīgs vai lepns - vienkāršs, rupjš pirāts.
tēla pagātnes apraksts(obligāts):
Tēvs esot bijis slavens pirāts, bet šo vīru Bleiks nekad nebija redzējis - tēvs bija ielaidies tikai gadījuma sakaros ar māti, kas bija ielasmeita. Viņa par Bleiku nerūpējās - zēns izauga uz ielas, savas dzīves pirmo pieredzi viņš guva tieši tur. Taču tas palīdzēja kļūt viņam sīkstam un izturīgam.
Bleiks no 15 gadu vecuma devās kuģojumos, kur bija pavāra palīgs. Ilgus gadus viņš tur pavadīja un daudz iemācījās. Arī tagad viņš uz kuģa ir ievēlēts pavāra amatā, jo ja godīgi - neviens pats sevi cienošs pirāts netaisa sev ēst, bet Bleikam tas patīk.
Moskjis
CITĀTS(Emo Doll @ 21.09.2005 19:31)
Gribēju izteikties par Moskja LS postu rakstīšanas stilu - ārkārtīgi interesanti. Nekad agrāk neko tādu nebiju lasījusi. Kā novērotājs, kā tēls, kuram aktīvu darbību nav. Protams, tas nav slikti. Priecē, ka vismaz šādā ziņā ir daudzveidība smile.gif
*


Paldies par komplimentu.
Miss Doherty
Es atvainojos, bet man gribējās vēl kaut ko par Moskja tekstiem pateikt - tieit kā norāda uz katra nepilnībām, analizē spēli. Nu vienk vareni happy.gif

Un jautājums Moskjim - tu aktīvi tad nemaz spēlē neiesaistīsies?! Nu - tēls ar darbībām nebūs?!

Āa, jā, saule, mums ir kāds noteiktsuzvedums ieplānots jeb vienk. jāizbauda priātu dzīve kā tāda?! Eh, laikam tagad ne tur ar savu jautājumu iebaucu...

Ā, un Demiurg - nav vēlēšanās k-kā savādāk nodalītrunāto tekstu no pārējā? Baigi grūti saprast. Tieši tā - baigi... buu...
Moskjis
CITĀTS(Emo Doll @ 22.09.2005 14:34)
Un jautājums Moskjim - tu aktīvi tad nemaz spēlē neiesaistīsies?! Nu - tēls ar darbībām nebūs?!

*


Darbības: es nevēlos būt viens no tiem 'muļķiem', kurš centīsies atņemt tavu labvēlību kapteinim, bet viens no (daudzskaitļa nozīmē) taviem 'draugiem' es nebūšu.

Cita veida darbības notiks, bet, pacietību, pacietību...
Miss Doherty
Em... es jau nebiju to tā domājusi. unsure_a.gif blush.gif

Nu lab. pieņemsim, ka Tev irārkārtīgi pārdomāts tēls happy.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!