Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai notiek koka zobenu trenniņi?
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
independent
Ja jā, tad kur? ja nē, tad esmu gatavs pūlcināt cilvēkus piektdienās un veikt katanoīdu apmācību/trenniņus/pieredzes apmaiņu.
Kedriks
CITĀTS(independent @ 31.08.2005 14:26)
Ja jā, tad kur? ja nē, tad esmu gatavs pūlcināt cilvēkus piektdienās un veikt katanoīdu apmācību/trenniņus/pieredzes apmaiņu.
*


Notiek jau notiek.... cool.gif Drīz atsāksies.
independent
kur?
Kedriks
CITĀTS(independent @ 31.08.2005 14:40)
kur?
*


Pārdaugavā, netālu no 2. tramvaja galapunkta.
independent
Hmm, kas vajadzīgs trenniņiem?
Aiva
Nu, jāpadomā pamatā par aizsargekipējumu...
Kedriks
CITĀTS(independent @ 31.08.2005 14:46)
Hmm, kas vajadzīgs trenniņiem?
*


CITĀTS(Aiva @ 31.08.2005 14:50)
Nu, jāpadomā pamatā par aizsargekipējumu...
*



Koka zobens jau vispirms. wink.gif Labi, biezi cimdi. Ja ir - par skādi nav ceļu un elkoņu sargi. Der skrituļotāju ekipējums. Ja ir - arī kāda ķivere nav par skādi, lai var pa pilnu zonu strādāt.
ILIDIANZ
eu kur tadi notiek?gribu zinat!
independent
CITĀTS(Kedriks @ 31.08.2005 14:56)
Koka zobens jau vispirms.  wink.gif  Labi, biezi cimdi. Ja ir - par skādi nav ceļu un elkoņu sargi. Der skrituļotāju ekipējums. Ja ir - arī kāda ķivere nav par skādi, lai var pa pilnu zonu strādāt.
*



Galīgi garām... tie nav trenniņi bet slaktiņš... bez apdoma. Ja trennējies tad esi gatavs droši trennēties un ar atbildības sajūtu, ka stādināsi zobenu uzmanīgi. Ar visiem aizsardzības pasākumiem notrulina cilvēku un viņš reāli paņemot bez cimdiem zobenu sev atdauza pirkstus, citam sadauza galvu vai rokas... manuprāt npareizi.
Farliner
Independant - treniņi šādā veidā ir notikuši jau gadiem ilgi, un neviens vēl nav noslaktēts. Ja nelieto aizsargekipējumu, tad gan ir manītas traumas - aizsragekipējums jau tam ir domāts, lai izvairītos no negadīumiem, nevis izmantotu to tam, lai uzņemtu sitienus. Ar visiem cimdiem nebūs patīkami dabūt ar zobenu pa pirkstiem...
Kedriks
CITĀTS(independent @ 31.08.2005 16:14)
Galīgi garām... tie nav trenniņi bet slaktiņš... bez apdoma. Ja trennējies tad esi gatavs droši trennēties un ar atbildības sajūtu, ka stādināsi zobenu uzmanīgi. Ar visiem aizsardzības pasākumiem notrulina cilvēku un viņš reāli paņemot bez cimdiem zobenu sev atdauza pirkstus, citam sadauza galvu vai rokas... manuprāt npareizi.
*


Baidies vilka - mežā neej! wink.gif
Andza
CITĀTS
Galīgi garām... tie nav trenniņi bet slaktiņš... bez apdoma. Ja trennējies tad esi gatavs droši trennēties un ar atbildības sajūtu, ka stādināsi zobenu uzmanīgi. Ar visiem aizsardzības pasākumiem notrulina cilvēku un viņš reāli paņemot bez cimdiem zobenu sev atdauza pirkstus, citam sadauza galvu vai rokas... manuprāt npareizi.

Te vienk. paraadaas jautaajums, kaada jeega ir no treninja, kursh ir tik droshs un kuraa visi darbojas tik uzmaniigi, ka nevienam pat cimdus nevajag. Pafanoties un pastiloties jau nav slikti. Kaadus pamat drillus arii var apguut. Bet ko taalaak? Taalaakajam nebuus nekaadas lielas saistiibas ar realitaati.
Romija
JA pieņem, ka cilvēks trenējas, nevis tikai demonstrē cīņas, tad sanāk, ka viņa meistarība sākumā ir krietni zemāka, nekā tā potenciāli varētu būt beigās. Līdz ar to arī traumu skaits pieaug. Atdauzot pirkstus jau pirmajos treniņos, nekāda lielā vēlēšanās turpināt nav. Protams, te neiet runa par tādu noekipēšanos, ka sitienus nejūt un no tiem neizvairās, bet gan tik, lai tas neatstātu nopietnas sekas. Zilumi jau nav nekas īpašs, bet lauzti kauli gan diez kas nav.
Inx
Nu kamon - tas ekipējums ir katram gadījumam tikai. Neviens jau tur neiet slaktēt kādu. Sitieni tiek bremzēti neatkarīgi no tā vai tev ir ekipējums vai nav.

Diezgan daudzas reizes esmu spēlēs atrāvies pa knaģiem un ne jau aiz pretinieka ļaundabības.
Kedriks
CITĀTS(Inx @ 31.08.2005 17:54)
Nu kamon - tas ekipējums ir katram gadījumam tikai. Neviens jau tur neiet slaktēt kādu. Sitieni tiek bremzēti neatkarīgi no tā vai tev ir ekipējums vai nav.

Diezgan daudzas reizes esmu spēlēs atrāvies pa knaģiem un ne jau aiz pretinieka ļaundabības.
*



Toties ja ir labs ekipējums, sitieni tiek ĪPAŠI NEBREMZĒTI! devil.gif
Dinaer
shii briidii varam saakt paardomaat par to vai sitieni ar koka zobenu maz tiek bremzeeti?
Andza
CITĀTS
shii briidii varam saakt paardomaat par to vai sitieni ar koka zobenu maz tiek bremzeeti?

Ko Tu ar to gribi teikt?
Dinaer
tas ir atsaucoties uz Kedrika nimeejumu par zobenu nebremzeeshanu un otrkaart ja cilveeks pierod ieroci nebremzeet jau trenninjos palaujoties uz to ka otram ir aizsargekipeejums, tad vinsh taa arii neiemaacaas savu ieroci piebremzeet.
echo3
Tādi treniņi notika visu pagājušo ziemu! Nu bija zilumi. Bija viens divreiz sadauzīts pirksts. Un vispār bija sadauzīti pirksti. Ar visu ekipējumu nevar no nejaušībām izvairīties!

Žanete - sitieni tiek bremzēti atbilstoši ekipējumam. Bet pats galvenais - tiek trenēta sitienu precizitāte! Piemēram, stāvi un vicinies uz noliktu vairogu, cenšoties precīzi trāpīt noteiktās vietās, pie tam - maksimāli atvēzējoties, ātri cērtot, bet pieskaroties tā, ka vairogs nenokrīt. Vai - vicini zobenu ap sevi, no sākuma lēnām, sekojot, kur viņš iet, tad ātri, - lai iemācītos just apkārtni.
Parādi man kādu "kocinieku", kurš nemāk savu ieroci kontrolēt, ja vien vispār ir trenējies.
independent
hmm...... ir viela pādomām. smile.gif
Inx
CITĀTS
Toties ja ir labs ekipējums, sitieni tiek ĪPAŠI NEBREMZĒTI!

Nujā... laughing.gif un tur jau arī slēpjas kaifs!

Bet par tiem, kas iemācās nebremzēt... nu kamon, pirms katras spēles ir atestācija un ja cilvēks nemāk bremzēt, tad spēlē viņam zobenu cīnīties neļaus.
Kedriks
Paskaidrošu vēlreiz bremzēšanas ideju. Treniņos tas izskatās sekojoši: cilvēks atvēzējas ar smagu treniņa ieroci, sāk ātru sitienu pa plašu amplitūdu, lai tas izskatīotos gana estētiski, bet pēdējā brīdī pirms pieskaršanās pretinieka trauslajai miesai, sitiena spēks tiek nedaudz apturēts, tā, lai sitiens būtu, bet ne traumējošs. Šajā arī slēpjas sakrālā ieroča KONTROLES, jeb pārvaldīšanas māksla. Proti - šādi darbojoties, uztrenējas attiecīgās muskuļu grupas, un attiecīgi, pēc tampaņemot nedaudz vieglāku ieroci, piemēram, spēles vajadzībām, sitieni ar to sanāks daudz kontrolētāki un pie viena arī ticamāki. Ja nav pārāk daudz bruņu, iespēja saņemt šādu sitienu, attīsta dabisku refleksu sargāt bruņu nesegtās ķermeņa daļas, kas lielākoties tomēr iztrūkst cīņās ar vairāk vai mazāk polsterētiem "ieročiem".

P.S. Par bazaru atbildu. cool.gif
Lord Fish
Paskaidroshu nebremzeeshanas ideju, cilveeks sit cik iekshaa reekjinoties ar to, ka var zaudeet kontrooli paar ieroci (Ja tas reaala svara). Pretinieks nemeeigjina blokjeet sitienu, zem celja pielliekot tam priekshaa zobena galu!!!

p.s. Par bazaru neatbildu, bet gan jau atradiisies kaads, kas atbildees.
p.p.s. Jaatreneejas gan ar paddediem(sparings), gan ar kokiem (drills), gan ar dzelzi tiiri kontrolei un lai izjustu kaa tas ir, ja nav pilns ekipeejums.
p.p.p.s. To ieprieksheejo p.p.s. man liekas Svivens jau ir kaadu pusgadu skandinaajis.
Kedriks
Nu bet kāpēc man būtu vajadzīgi kaut kādi padedi vai bufedi, ja es esmu pieradis trenēties pamatā tieši ar koka ieročiem? Es esmu pieradis saņemt zilumus un sasitumus un nez kāpēc nebūt negrasos gaudot un vaimanāt agonijā, ja treniņa partneris nejauši uzšauj biku stiprāk. Bet ja nu kāds bez tā visa nevar, pats sev ļaunprātīgais baklāns.

Bez tam no tā "paskaidrojuma" ne vella nevar saprast. Kāpēc jāmočī no visa spēka pa pretinieku, kas sitienu nemaz i negrasās bloķēt? blink_a.gif Kādas iemaņas tādā veidā tiek uztrenētas? Iebiedēšanas skils? blink_a.gif Wtf? Fizo tak var uzdzīt svaru zālē.
Kamazs
CITĀTS
Nu bet kāpēc man būtu vajadzīgi kaut kādi padedi vai bufedi, ja es esmu pieradis trenēties pamatā tieši ar koka ieročiem?

Nu tad vispirms jājautā kādam mērķim trennējies. Ja mērķis ir veikli operēt ar zobenu 90% Latvijas larpu vai radīt zobencīņas +/- baudāmu ilūziju/horeogrāfiju, tad jā, no prob.. Ja gribi mēģināt iegūt cik necik korektas iemaņas +/- reālistiskā zobencīņā, tad tev jāizmanto gan paddedi, gan koki, gan dzelži. Pirmkārt, nav normāli šādā pseido-reālā cīņā bremzēt zobenu
CITĀTS
Treniņos tas izskatās sekojoši: cilvēks atvēzējas ar smagu treniņa ieroci, sāk ātru sitienu pa plašu amplitūdu, lai tas izskatīotos gana estētiski, bet pēdējā brīdī pirms pieskaršanās pretinieka trauslajai miesai, sitiena spēks tiek nedaudz apturēts, tā, lai sitiens būtu, bet ne traumējošs.

tas ieaudzina "nepareizus" refleksus un domāšanu. Negribētu piekrist LordPisham par to, ka jāgāž no visa spēka, jo tā, manuprāt īsti nav, taču, protams, nevar runāt par cik necik ticamu zobencīņu bremzējot sitienus pirms kontakta. Sitienam ir jābūt tādam, lai noasināta metāla dzelkšņa gadījumā tas izdarītu savu uzdevumu - nogalinātu vai sakropļotu pretinieku. Tāpat arī sitieniem ir dažkārt jābūt pat pārspīlēti spēcīgiem, jo tas ļauj izmantot dažus gan bloku caursišanas, gan asmeņa slidināšanas paņēmienus. Darot to ar koku/metālu (bez bruņām), var itin viegli iedzīvoties traumās, permanentos miesas bojājumos, tāpēc arī izmanto paddedus/būfus, kuri, lai arī izraisa nepatīkamas sajūtas (sāpes), tomēr nenodara vairumā gadījumu veselībai bīstamus ievainojumus.

Paddedi ļauj sist tā, it kā tu gribētu savu pretinieku nogalināt, ja tev būtu metāla asmenis, tajā pat laikā sagādājot tikai vieglus ievainojumus (zilumus).

Vēl viens mīts, kuru daudzi nez kādēļ neuztver ir tas, ka pašreizējie paddedi/būfi nav nekādi "tamponi", tiem ir gan plakne, gan arī to sitieni liek padomāt divreiz pirms kādas rīcības. Domāju, ka Ziepniekkalna treniņu apmeklētāji man piekritīs, ja teikšu, ka sitiens ar paddedu ir sāpīgs un nepatīkams. Pieļaujot pavisam rupjas kļūdas, tas ir pat pamācoši īpaš-sāpīgs (atrāvos pa muguru ka maz nelikās...tagad nekad vairs nepieļauju tādu situāciju, lai atklātos sitienam tik bīstami). Tā kā apvainot paddedu lietotājus bailēs no zilumiem ir ļoti muļķīgi un nekorekti.

CITĀTS
Bez tam no tā "paskaidrojuma" ne vella nevar saprast. Kāpēc jāmočī no visa spēka pa pretinieku, kas sitienu nemaz i negrasās bloķēt?

Man ar pagāja kāds brīdis, kad pilnīgi sapratu (man šķiet), bet doma ļoti vienkārša - LordFish iebilst pret spēcīga cirtiena bloķēšanu ar pašu zobena galu, kam pēc loģikas jānoved pie bloka caursišanas (ievērojot tīri vienkāršus fizikas likumus) līdz ar ko tā ir nepareiza prakse. Pieņemu, ka viņš atsaucas uz konkrētu cīņu pieredzi ar koka zobeniem.
Tāpat arī LordPish uzsver, ka sitieniem ir jābūt tik spēcīgiem un ātriem, ka tos nevar apstādināt pirms kontakta. Te viņam var tikai piekrist, jo ikvienam zobenam ir sava inerce, jo lielāks tā svars - jo grūtāk to apturēt (lasi: ilgāku laiku vajag). Tas vai nu nozīmē to, ka zobens apstājas ietriecoties pretinieka ķermenī (tas ir pareizi) vai arī tiek apturēts izmantojot dozētu muskuļu spēku (slikti sad.gif). Sliktais šajā stādināšanā ir tas, ka, pirmkārt, apstādināšanai vajadzīgs galīgs laika sprīdis, kas pieaug, pieaugot zobena masai, tas, savukārt, nozīmē, ka apstādināšanas process jāsāk gana laicīgi, kas, savukārt, noved pie tā, ka cirtiens ir tizlāks, lēnāks un nereālāks. Otrā problēma ir tāda, ka īsi pirms kontakta (un, jo lielāka zobena masa, jo ilgāku laiku pirms kontakta - tālāk no miesas), zobenam nav vairs tās enerģijas (jo tā ātrums tiek mākslīgi samazināts), kas ļauj to bloķēt ar relatīvi vieglu bloku, kas ir pilnīgi nepareizi, salīdzinot ar reāliem apstākļiem.
Farliner
Kamaz, tu neņem vērā vēl vienu lietu - trenējoties ar korekti pagatavotu aizsargekipējumu, nav jābaidās no sitenu saņemšanas, jo priekš tam jau bruņas ir paredzētas, lai pasargātu no trāpījumiem. Ja tu trenējies ar ieroci, kura masa un citi fizikāklie parametri nav adekvāti oriģinālam un nelieto aizsargekipējumu, kas pec masa un citiem parametriem ir līdzīgs tam, kuru lietoja cilvēki attiecīgajā laika posmā, tad tas ko tu iemācies ir kaut kas, kam ir visai maz sakara ar to, kā cīnījās ar zobeniem tajos laikos, kad tos aktīvi izmantoja.
Kedriks
Kādiem mērķiem? Larpiem ar koka ieročiem, protams. Plus, tas dod gana labu sagatavotību cīņām ar dzelzs ieročiem. Protams, ka cīnīšanās ar smagu koka pagali no malas izskatās tizlāk, jo tas primāri ir treniņš, lai paņemot turnīra vai spēles ieroci, roka būtu pieradusi. Un neliela ieroča inerces dzēšana pirms saskares ar neapbruņota pretinieka kuslajām miesām vai vienalga ko - par mērķi treniņā var būt izvēlēts da jebkas - ļauj attīstīt jūsu spēciņu, kas ļauj ieroci daudz labāk kontrolēt "īstu" cīņu laikā - lieliski proti nostiprina plaukstas locītavu. Protams sitienā jāpiedalās visai rokai un aikidisti tūlīt sāks brēkt ka kustībai jāsākas vēderā, bet tā kā ideja nav pretinieku, vismaz spēlē, es domāju BDLS, nosist pa īstam, tad arī maksimums ko no šī tipa cīņām mums vajag izspiest, lai tās izskatītos gana dabiskas. Cits līmenis ir dzelzs turnīrs, kur ir pavisam cita fiška. A cilvēks kas pieradis nedomājot tikai močīt (ar BDLS ieročiem), ātri vien vai nu kādu satraumēs vai tam sados pa muti pārējie un izbanos laukā. Esmu bijis liecinieks skatiem, kas notiek ja tāds atsaldenis paņem koka zobenu un iekrauj pa galvu otram. Čalim sauc ātros, ved lāpīt, rezultātā 5 šuves uz vaiga, a tas otrs brīnās: "kā tad tā, es nezināju ka te nav no visa spēka".
Kamazs
CITĀTS
Kamaz, tu neņem vērā vēl vienu lietu - trenējoties ar korekti pagatavotu aizsargekipējumu,

Es jau pirms tam kaut kur norādīju, ka saruna attiecas uz cīņām bez bruņām. Man nav praktiski nekādas pieredzes kaujoties ar bruņām, par to neņemos spriest.
CITĀTS
tad arī maksimums ko no šī tipa cīņām mums vajag izspiest, lai tās izskatītos gana dabiskas.

Es, protams, nesaku, ka "buufed is da [only] way" utt., bet galvenā filozofija tiem ir nevis, lai izskatās smuki, bet, lai cīņa ir maksimāli brīva, nepiespiesta un tieša - šajās nozīmē arī reāla (es neizliekos, ka situ, lai jamo nogalinātu, es tā arī situ, tikai mans ierocis ir krietni drošāks, tādēļ pretinieks saņem tikai triecienu). Lai katrs izvēlās savu, vai - vēl labāk - brīvi piekopj kā vienu, tā otru.
CITĀTS
rotams, ka cīnīšanās ar smagu koka pagali no malas izskatās tizlāk, jo tas primāri ir treniņš, lai paņemot turnīra vai spēles ieroci, roka būtu pieradusi. Un neliela ieroča inerces dzēšana pirms saskares ar neapbruņota pretinieka kuslajām miesām vai vienalga ko - par mērķi treniņā var būt izvēlēts da jebkas - ļauj attīstīt jūsu spēciņu, kas ļauj ieroci daudz labāk kontrolēt "īstu" cīņu laikā - lieliski proti nostiprina plaukstas locītavu. Protams sitienā jāpiedalās visai rokai un aikidisti tūlīt sāks brēkt ka kustībai jāsākas vēderā, bet tā kā ideja nav pretinieku, vismaz spēlē, es domāju BDLS, nosist pa īstam, tad arī maksimums ko no šī tipa cīņām mums vajag izspiest, lai tās izskatītos gana dabiskas. Cits līmenis ir dzelzs turnīrs, kur ir pavisam cita fiška.

Viss jau ir labi, tikai nekādi negribētu piekrist, ka turnīru zobencīņas būtu kāds rādītājs. Pirmkārt, jau divdomīgie noteikumi, kas ierobežo cīņas un padara tās pat smieklīgas, otrkārt, arī paši cīnītāji nebūt necīnās korekti un pareizi (tas ir - efektīvi). Varbūt vaina tajā, ka tie ir tikai ar kokiem situšies un apguvuši šo tehniku perfekti? Varbūt vajadzēja variēt ar ieročiem un treniņiem? Neesmu speciālists šajā jomā, bet man radies iespaids, ka pasaulē ir zināmi zobencīņu speciālisti/klubi, kas prot apieties ar zobenu tā, lai tas būtu nāvējošs, tā, kā, iespējams, cīnījās pagātnē. Un, kā smejies, kā ne, tie trenējoties izmanto gan koka, gan metāla, gan dažādu konstrukciju boofed ieročus. Iespējams Svivens varēs iemest kādus linkus, pat video.
Katrā ziņā tas, ko esmu redzējis, ir bijis krietni augstāks līmenis, kā Latvijā skatītie "vēsturiskie" turnīri.
Svivens
tūlīt sekos pilnīgs oftops.
T3h dawgbrothers.
http://www.dogbrothersvideo.com/promo01.wmv

Tas tikai tā nelielai atslodzei. Lūdzu turpiniet strīdēties.

P.S. kad jums ir treniņš. Drošvien laikā, kad man ir darbs. Es saprotu, jums ir maza zāle un jūs nemaz jaunatnācējus tik ļoti negribat, bet varbūt es kādu dienu varētu arī pieklīsterēties (sarunāt ar pārinieku darbā, lai viņš mani pret vakaru nomaina utt.)
Farliner
Kamaz, lielākā daļa"turnīrcīkstoņu" vispār netreneājas ar koka ieročiem bet lieto tikai metāla. Bez tam, turnīrs imitē nevis kauju, bet gan viduslaiku turnīrus, kuru aprakstos ir manīti visdažādākie noteikumi, ieskaitot aizliegumus sit pa kājām, jo tas neesot bruņinieka cienīgi smile.gif
Kas attiecas uz smieklīgumu - nu to jau katrs pats var izvērtēt, kas viņam liekas smieklīgi, un te būs grūti nonākt pie vienas idejas.


Par apiešanos ar zobenu tā, lai tas būtui nāvējošs - tur jau tā lieta, ka turnīrs nav pareddzēts oponenta nogalināšanai, tas ja tur nelieto dūrnienus un necenšas speciāli cirst pa vājāk aizsargātām vietām vēl nenozīmē, ka to nedarītu īstā cīņā smile.gif


CITĀTS
Es jau pirms tam kaut kur norādīju, ka saruna attiecas uz cīņām bez bruņām. Man nav praktiski nekādas pieredzes kaujoties ar bruņām, par to neņemos spriest.

Tur jau tā lieta - agrāk cilvēki, ja vien tas vispār bija iespējams, centās vilkt bruņas, jo bez aizsargekipējuma izredzes izdzīvot kaujā ir minimālas - it īpaši, ja iet runa par garajiem zobeniem, kurus lietojot neizmanto vairogus.

Sviven - ja tu atbrīvosi kādu vietu savā PZ kastītē, tad varēšu aizsūtit informāciju smile.gif
Kedriks
Nu atļaušos kautrīgi piebilst, ka jebkura piedalīšanās jebkurās sacensībās IR rādītājs! Vienalga kāda sportā. Vislabāk kādā tuvcīņas variācijā. Tie kas ir ko tādu darījuši, tiem ir daudz vieglāk sajēgt uzbrukuma/ aizsardzības ideju trenējoties arī ar zobeniem. Treniņš ir kaut kas pavisam cits. Te tu noslīpē iemaņas, attīsti refleksus un tā tālāk. Bet sacensībās nav laika domāt - strādā tikai tas kas ir iedzīts refleksu līmenī - labi ja atceroties kādas divas, augstākais trīs kombinācijas.

Nudien nesaprotu, kas par problēmām ir lietot aizsargekipējumu , lai varētu sist stiprāk? blink_a.gif
soirvakt
CITĀTS
Bet sacensībās nav laika domāt - strādā tikai tas kas ir iedzīts refleksu līmenī

tatad mes nosklaidrojam ka va tu esi iedzinis nepareizu bloku lidz refleksa limenim tu to pielietosi cina kas nu nemaz nau labi
Farliner
Soirvakt, kur tu Kedrikam vai man esi nepareizus blokus redzējis? Ko nu ko, bet nepareizu bloku lietošanu cīņas ar metāla zobeniem "atmāca" ļoti ātri...
soirvakt
atestacija ar koka ierociem senlatviesiem vins blokeja sitienu pa kajam ar pasu zobena galu

ja tas butu specigs sitiens tas butu izgajis curi blokam
Farliner
Par to nezinu, nebiju klāt smile.gif Nemot vērā, ka pie mums treniņos ir sitieni pa kājām un ar gana lielu spēku lai izsistu cauri blokam, tad domāju ka tas būs bijis kāds vienreizējs gadījums
soirvakt
ja neskaita ka vins ta regulari blokeja un to pasu bia secinajis ari lord fish tad nu nezi gan vai tas ir vienreizeji ja nu vienigi vins piemerojas tiesi prieks larpeim ar savadaku cinas stilu
Farliner
Nu tad tas tev viņam pašam jāprasa.

Katrā ziņā treniņos neesmu to ievērojis - nepātraukta bloķēšana ar zobena galu noved pie regulāriem zilumiem smile.gif
Kedriks
````, man vienreiz pietiek! Kopš kura laika kaukādi garāmgājēji man mācīs kā pareizi bloķēt? blink_a.gif mad.gif Vai tiešām nevienam, izņemot mani pašu, nav skaidra atestācijas ideja? Nudien, šajā frāzē redzams absolūts augstākais domas lidojums un gara gaismas mirdzums: "nezi gan vai tas ir vienreizeji ja nu vienigi vins piemerojas tiesi prieks larpeim ar savadaku cinas stilu" Dooooooo! Varu paskaidrot, ka vispār tā bija atestācija lomu spēlei ar noteikta veida ieročiem, kam ir sava specifika, ja līdz šim vēl nav pierāpojis. mad.gif

Goda vārds, jābūt nedraugos ar galvu, lai padomātu, ka meistarības augstākais rādītājs ir močīt no visa spēka pa neapbruņotu pretinieku. blink_a.gif mad.gif
Dinaer
godiigi sakot shitais viss ir aizgaajis pilniigaakajaa oftopikaa jo pavedien ir domaats tiem, kas veelas un apsver iespeeju iet uz koka zobenu trennjiem.

taapeec luudzu pie velna beidziet kasiities un atlieciet savus mulkiigos striidu par to kas ir labaakaas, boofed vai koka zobens, uz kaadu citu reizi, kad varat to nokaartot aci pret aci, vai vismaz vietu, jo shis pavediens nav tam domaats smile.gif

bet lasiit tieshaam bija intresanti grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!