Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu piedalīsies LNT rīkotajā konkursā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
DEaDnokS*
Nu es vienkaarsi dzirdeeju kaa pa LNT reklameeja so konkursu!! labaakos staastus publicees vienaa zurnaalaa (neatceros nosaukumu), bat pasa labaakaa staasta autors pieteiks HP filmu TV!!

... pats gan nepiedaliisos

[Sīkāks info par konkursu lūk te.]
Maxwels
Laikam jau nē, stāstu domāšana un fanfiku rakstīšana nav priekš manis, bet esmu pārliecināts, ka kāds no kurbijkurnes noteikti varētu piedalīties un uzvarēt! smile.gif
Ledene
Izklausās interesanti, bet nav laika, turklāt man nepatīk ''rīkoties'' ar ''svešiem'' tēliem. Tātad ne.
Bet forumā tik tiešām ir vairāki talantīgi fanfiku rakstītāji, vēlu viņiem veiksmi wink.gif !
Seila
Domāju, ka jā, ja vien uznāks iedvesma ko darīt. Nekad neesmu uzskatījusi ka rīkoties ar svešiem tēliem būtu negodīgi. galvenais ir viņus nestādīt priekšā un vienmēr atcerēties ka tie tēli nav tavi.
Bet tā, domāju, ka pat varētu piedalīties.
Alehandro
Domāju, ka piedalīšos. Man tikai nav diezko daudz laika... Centīšos uzrakstīt tīri profesionāli smile.gif
Ģitārmeiča
Es jau labprāt piedalītos, taču pašlaik nav laika un rakstu citu stāstu. Bet domāju, ka daudzi mūsu forumieši ir ļoti talantīgi un noteikti piedalīsies. Novēlu viņiem veiksmi!!! thumbsup.gif
i`m_GriM&EviL
Neko nevaru jēdzīgu izštukot , bet noteikti , ka kaut ko aizsūtīšu ! Bet vai tad ir jāizmanto tie tēli no HP ?
***Dancing_Queen***
es nee... man lielais slinkums un + weel arii taada lieta kaa citas nodarbes... piem.. dejoshana... smile.gif) taa kaa.. nee..
Fijusska
kursh teica, ka jaadoma fanfiks tongue.gif tak tur bija burvestiba, via kau aks taads, nu lai nu kaa, es neiznu, kas tur buus, bet megiashu gan grin.gif
DEaDnokS*
`m_GriM&EviL tur jaauzraksta kaads HP piedziivojums!! .. vismaz man taa liekas
Darka
Tur ir jāraksta HP piedzīvojums? Neraža! Bet ja rakstītu par HP tas jau būtu plaģiātisms.... Lai nu kā es piedalīšos ar pati savu stāstu, kas jau tiek taisīts augšā grin.gif
.: ARTANIS :.
Pirmkārt - pieņemu, ka nēesmu gluži šī konkursa mērķauditorija. (cik saprotu, tad LNT vēlas redzēt tur 9 - 13 gadus vecus HP faniņus, kas par savu elku stāvētu un kristu, un izgudrotu tādas "burvestības" kā "Džimpiņ-Rimpiņ-Tamtaram", un tad to, no lepnuma plīsdami, paziņotu LNT ēterā visai Latvijai.)

Otrkārt - man nav gluži skaidra LNT konkursa koncepcija, turklāt vajā arī nelāga sajūta par to, ko es darītu ja netīšām uzvarētu.. :/
Darka
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 14.08.2005 11:43)
Pirmkārt - pieņemu, ka nēesmu gluži šī konkursa mērķauditorija. (cik saprotu, tad LNT vēlas redzēt tur 9 - 13 gadus vecus HP faniņus, kas par savu elku stāvētu un kristu, un izgudrotu tādas "burvestības" kā "Džimpiņ-Rimpiņ-Tamtaram", un tad to, no lepnuma plīsdami, paziņotu LNT ēterā visai Latvijai.)

Otrkārt - man nav gluži skaidra LNT konkursa koncepcija, turklāt vajā arī nelāga sajūta par to, ko es darītu ja netīšām uzvarētu.. :/
*

Nu Es jau arī tādā gadījumā neesmu mērķauditorija, bet vienalga piedalīties neviens nevar liegt!!! Un ja uzvarētu tad televīzij sūtītu savu māsas delu, jo par laimi viņam patīk Potera filmas, lai gan neko nesaprot, jo ir tikai 3 gadi grin.gif bet grāmatas piesavinātos es, tad man jau būtu dievi komplekti greedy.gif
mazā peciņa
Gribu! Jā! Galvenais taču ir piedalīties. Un galvenais, lai pašam jautri. Lai gan Sīrupu nelasu un laikam nedabūšu izlasīt tos rakstus, kuri būs labākie, bet tomēr.
Kāda vēl tur mērķauditorija? Kāpēc gan HPfans nevar būt vecāks par tiem 13gadiem? Visādi vecumi! Domāju, ka tas tā ir domāts. Jo interesantāk!

Ja nenoslinkošu, noteikti piedalīšos.
Švilpaste
Tamlidzigu stastu rakstisana man padodas, literatura man bija 8. Tacu nedomaju,ka sanaktu tik labs fanfiks,lai varetu sutit uz konkursu,jo lai sutitu manuprat ir vajadzigs kaut kas vairak ka laba iztele
i`m_GriM&EviL
Es jau stāstu esmu uzrakstījusi , bet pati savu . Ja jau viņi nepateica , lai raksta HP piedzīvojumus , tad nevarēs brīnīties par citiem stāstiņiem .
Allegra
es nepiedaliishos staastu rakstiishana man nepadodas.bet buutu baiigi forshi ja tie kas piedaliitos savus darbinjus ievietotu arii kurbijkurne foruminjaa
Edgy
Žēl ka es neesmu nekāds dižais rakstītājs. Tikai kas tā par filmas reklāmu ? To filmē Latvijā vai priekš oficiālās reklāmas, vai kā ?
Fijusska
hmm, kapec te dzirdu isteicienus par kaut kaadiem staastiem? man skiet, ka bija jasacer burvestiba un ka ta iedarbotos. nja, rekur sita tur bija raxtiic:

CITĀTS
Uzraksti stāstiņu par kādu neparastu burvestību, kuru tu gribētu paveikt, izdomā kādas burvju spējas tu sev gribētu!


nu tatad jaraxta stastinjs par burvestibu, nevis hariju, tatad tam nav enkada sakara ar HP, vienkarshi pliak burvestiba! getlost.gif

bet pagaidam mani mac saubas, vai maz es tik ljoti velos piedaliities, pirmkart, ja es ari tiktu tv un varetu peiteikt, tas butu bisku savaadi, nez, varbut pat nuugiski, jo varu sadereet, ka butu jauzmaic galvaa cepure, jaieterpjas kau kadas emlnaas vai citas kraasas lupatas utt. un ja vien dabutu otru gramatu komplektu, ceru, ka to varetu pardot grin.gif bet tas tik taa, domaaju...
lil`skater
Nu es shodien nopirkshu Siirupinu un izlasiishu siikaak noteikumus, ja viss buus labi un mans jau sen sarakstiitais staasts(kas shobriid ir Kurbijkurnee ir lasaams) buus noteikumiem atbilstoshos tad NOTEIKTI aizsuutiishu;)
Hermija
Jā, kāpēc gan ne. Man ļoti patīk sacerēt dažadus stāstus, tādēļ es varētu piedalīties...
riffly
Es domāju, ja man būtu nedaudz bagātāka iztēle un mācētu visu prozaiski (vai kā tas saucās) uzrakstīt, tad gan es piedalītos par visiem 120%!!!! Ja arī tagad kaut ko es uzskribelētu, tad naz vai saņemtos un to aizsūtītu...
kvadrātsakne no priedes
nezinu, droshi vien ka jaa... Taapat vasaraa nav ko dariit smile.gif
Dafnee
grin.gif Gribēju piedalīties, bet šodien LNT lapā izlasīju, ka jāraksta par burvestību vai burvju spējām, ko gribētu SEV t.i. jāraksta par sevi... Turklāt, konkursa noteikteikumi nav skaidri...(nedomāju par tiem, kas ir Sīrupā, to žurnālu jau entos gadus neesmu atvērusi.) Vēl es domāju, ka pubilicēties tik pat labi var arī šeit Kurbijkurnē! laughing.gif rolleyes_a.gif
Memoria
Mmzz, labpraat piedalitos - nebuutu jau slikti dabuut visas HP graamataas, tikai viens mazinsh bet - Man piemeeram buutu reaals kauns, paraadiities k-kaadaa pastulbaa reklaaminjaa ar nuugjiskaam burvju dreebiiteem, zizli un veel k-ko teikt, lai visa Latvija mani dzirdeetu whistling.gif
Ak dies, teetiit, bet jaa graamatas buutu reaali kruta cool.gif
Vareetu paardot, jo pashai taapat ir visas laughing.gif


Ewzz, man piedaavaajums grin.gif - es varu sacereet k-kaadu sviestainu burvestiibu, bet, lai kaads cits to piesaka, un ja vinnees, taddalaam graamatas uz puseem, un vinsh/vinja, lai filmeejaas grin.gif
esssiiite
Man it kaa jau staastu raxtiishana padodas, tikai parasti man sanaak tikai vai nu gari romaani ar ntajaam nodaljaam vai arii galiigi tizli staasti. un protams tagad, kad taa ir vajadziiga, iedvesma nedodas rokaa un galvaa neviena spiidosha doma nepazib... manai draudzenei gan shobriid datoraa top staasts par mums abaam grin.gif
i`m_GriM&EviL
Es tomēr neaizsūtīju , jo gribēju vēl pārliecināties kārtīgāk par tiem HP noteikumiem ... laikam sākšu vien rakstīt tagad zinot , ka par burvestību jāraksta ... bet nožēlojami ... varēja būt vienkārši stāstu konkurss kaut kāds nevis izdomā burvestību un uzraksti .
Fijusska
CITĀTS(kalamboliste @ 16.08.2005 15:46)
Nu es shodien nopirkshu Siirupinu un izlasiishu siikaak noteikumus, ja viss buus labi un mans jau sen sarakstiitais staasts(kas shobriid ir Kurbijkurnee ir lasaams) buus noteikumiem atbilstoshos tad NOTEIKTI aizsuutiishu;)
*


nav taks staasts jaaraxta laughing.gif rolleyes_a.gif , vnk burvestiiba kuru tu griebtu paviekt, vai kaut ak taa, un kaa ta darbiojas, un kas no taas notiek utt. nu tadu neleilu fragmentinju par burvestibu, cik saprotu, tur pat pa HP nevajag, tiai burvestibu, var protams iepiit HP , ja vajag, bet isti gan nevajag. vienaa rindinja noteikumi paskaidroti maajas lapaa grin.gif


CITĀTS(Dafnee @ 17.08.2005 19:53)
grin.gif Gribēju piedalīties, bet šodien LNT lapā izlasīju, ka jāraksta par burvestību vai burvju spējām, ko gribētu SEV t.i. jāraksta par sevi... Turklāt, konkursa noteikteikumi nav skaidri...(nedomāju par tiem, kas ir Sīrupā, to žurnālu jau entos gadus neesmu atvērusi.) Vēl es domāju, ka pubilicēties tik pat labi var arī šeit Kurbijkurnē!  laughing.gif  rolleyes_a.gif
*


ko nav skaidri? es tachu citeju, ieejiet lnt majaslapaa , un tur pei harija potera, kas regojas visas malas, izlasiet tos sasoditos noteikumus, viena vieniiga rindinja tongue.gif laughing.gif

NOTEIKUMI tongue.gif

CITĀTS
Uzraksti stāstiņu par kādu neparastu burvestību, kuru tu gribētu paveikt, izdomā kādas burvju spējas tu sev gribētu!
Interesantākie stāsti tiks publicēti žurnālā „Sīrups” un saņems balvas no Jumavas grāmatnīcas. Bet paša aizraujošākā stāsta autors iegūs visneparastāko balvu - iespēju filmēties Harija Potera filmas reklāmā un izbaudīt ekrāna zvaigznes slavu! Šo balvu papildinās pilns Harija Potera grāmatu komplekts.
scell_x
Es tikai nevaru saprast vienu lietu - jāsūta stāstiņš obligāti par Potera tēmu, vai tas nav obligāti...
Dodu garantiju, neesmu vienīgā, kam ir tāds jautājums.
Idril
Jāuzraksta stāstiņš PAR burvestību.. Tur nav jāpiemin HP tēli. silent.gif

Man jau bija gatava burvestība, līdz šie paccentās mainīt nosaukumu uz stāstu un tagad man būtu jāpārtaisa a baigi negribās.. Es ta laikam nesūtīšu. Miers i Bērzs.
i`m_GriM&EviL
Bet viņi tikai nesen uzrakstījuši skaidrākus noteikumus tajā mājaslapā ! Varu likt galvu ķīlā , ka pirms pāris dienām tur nemaz nebija ! Es nepiedalīšos - pārdomāju , jo man nav vajadzības kaut ko tik muļķīgu domāt ....
Un es apskatījos Sīrupā - tur ir rakstīts precīzi tas pats , ko saka HP reklāmā ... tur nav teikts , ka jāraksta par burvestību ko tu pats gribētu .
scell_x
Starp citu, ja kaads nezin, Poteru pa LNT raadiis 2. septembrii 20:40 vakaraa.
Fijusska
CITĀTS(scell_x @ 20.08.2005 09:31)
Es tikai nevaru saprast vienu lietu - jāsūta stāstiņš obligāti par Potera tēmu, vai tas nav obligāti...
Dodu garantiju, neesmu vienīgā, kam ir tāds jautājums.
*

Kā jau Selduīna teica, tikai par burvestibu unkas unkaa, nav obligati par HP . smile.gif

CITĀTS(scell_x @ 21.08.2005 18:42)
Starp citu, ja kaads nezin, Poteru pa LNT raadiis 2. septembrii 20:40 vakaraa.
*


Kā tu zini? viņi pārdomājuši, jeb kā? Kur tu uzzināji to (siikak ja var) tongue.gif
mazā peciņa
CITĀTS(fijusska @ 21.08.2005 22:16)
Kā tu zini? viņi pārdomājuši, jeb kā? Kur tu uzzināji to (siikak ja var) tongue.gif
To var uzzināt viņu mājas lapā. Jepšu -> te ir tā bilde:

Artanis viņu vēl ir ielicis parakstā, tāpēc vēl daudz redzēsiet šo banneri.


Un noteikumi jā. Ir konkursi, kuriem ir viss paskaidrots labāk. Deru, ka viņi paši nezināja ko viņi no konkursantiem maz grib. (tas nenozīmē, ka es nesapratu noteikumus. sapratu gan).
Ashly
Kaapeec jums buutu kauns pieteikt filmu? tongue.gif Reaala fignja. Pats peec tam vnk noreecies i vsjo. Tevi pa TV redzeeja. Vari buut lepns. happy.gif
Fijusska
Nu bisku traki buutu, ka jau var paredzeet, vinji domaa (LNT) ka HP fani ur kaut kaadi nūģi blink_a.gif (kas nemaz nav taa) un tape uzstukes kaut kadas brilles, cepuri un vamzi vel virsu, un nu tev butu jajutas laimiigam, ka tu tiec TV pa klaunu pataisiits! tongue.gif
Severus Snape
Kas vainas pieteikt Harija Potera filmu,iistam fanam vajadzeetu lepoties ar to ka vinnss ir pie two_handed.gif two_handed.gif teicis filmu
mazā peciņa
Nu lai jau uzmauc visus tos mēslus (ja liks vilkt). Kā jau Ashly teica, pēc tam pašam ir jāierēc par to. Un ja kāds prasa, kāpēc tu reklamējies HPreklāmā, tad pasaki, a vot kāds uz tava vārda aizsūtījis konkursa pieteikumu un tu tikai izdomāji paprikoļoties, ja tev kauns pateikt patiesību meele_a.gif

Ak jā. Viņiem taču bija jāiedomājas, ka piedalīsies HPfani. Un HPfaniem ir savas grāmatas mājās.
Severus Snape
Atklaati sakot buutu jau druscin kauns bet to var paciest
Fijusska
CITĀTS(skowij-snowij @ 22.08.2005 12:25)
Ak jā. Viņiem taču bija jāiedomājas, ka piedalīsies HPfani. Un HPfaniem ir savas grāmatas mājās.
*


wo, par sito es ar domaju, tas butu viens pret, kapec nevajadzētu peidalīties. Ja arī laimē, var pārdot, ja ir tāda iespēja. bet ir arī liela iespēja , ka daudzi lauku bērni piedalās, jo viņi nav tik slinki kā pilsētnieki laughing.gif un tapēc varbūt viņiem nav grāmatas, jo tās parasti viņi kaut kur aizņemas. Patiesiba vareja JP dabuut, tas jau tapat bus dargs, vai davanu akrtes, nez, vai ka filma bus, kaut kadas brivbiljetes. nu viss tas pasakums kaut ka nepardomats... rolleyes_a.gif silent.gif
Logan
Jau aizsūtīju, vienīgi jāsaka, ka man nav nekāda talanta. Nu labi, mazliet jau ir, bet tomēr es zinu, ka ir talantīgāki.
Jāpiebilst, ka esmu liela fane, be man ir tikai 4.grāmata.
.: ARTANIS :.
-= SVARĪGI =-

Ja kāds no Kurbijkurnes tomēr uzvar šajā konkursā, tad lūdzu, paziņojiet par to man, eyedam, vai kādam no Dienas PAreģa biedriem, jo šī ziņa neapšaubāmi tiks ievietota foruma sākumlapā. (ja laimīgais uzvarētājs vēlēsies saglabāt anonimitāti - brīva izvēle, tikai iepriekš par to pabrīdiniet).
Idril
Vsjo - es pārdomāju, tagad uzrakstīšu to stāstu PAR burvestību, iemetīšu teikumu par spējām - asta la vista un pēdējā dienā no rīta nosūtīšu. Tā elementārā prikola pēc.

Un tomēr konkurs naturāli nepārdomāts un idiotisks.
mazā peciņa
Ceram, ka tiem, kuri piedalījās veiksies.
Neaizmirstiet izlasīt šo paziņojumu.

Pavediens tiek slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!