Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kur dabūt būfu?
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
Kamazs
...tad kontaktējies pa PZ ar RoiBladd vai Grim

viņi laipni uzņēmās par ~ 5ls izgatavot būfed zobenus. Manuprāt tā ir lieliska cena, tādēļ, ja pašam slinkums vai prasmju nevaid, bet ai kā gribas, tad - droši ķeriet jamos rokā.

Ja kāds vēl vēlas piedāvāt savus pakalpojumus zobenu veidošanā, lūdzu šeit pat dot ziņu.
Dinaer
tad kad es vinjiem prasiiju dziivee - respektiivi uzreiz peec sanaaksmes, tad sanjeemu vienliidz labas atbildes par to ka vinjiem visticamaak liidz shiim TN nebuus laika sataisiit smile.gif
Grims
Visi līdz šim pie manis pasūtītie zobeni ir gatavi, uz TN:C vairs pasūtījumus nepieņemu.
Kedriks
Optimistiski un iedvesmojoši.
Dinaer
veel ir roe blad ..
Kurbads
Nuu es arii vareetu uztaisiit kaadu buufu pa 5ls.... ja vairaaki cilveeki pieteiksies, kuriem ļoti vajag buufus, tad varu vairumaa sastanceet. Nauda gan jaaiedod ieprieks un jāatbrauc uz Ziepniekkalnu iedot naudu, un pakaļ buufam, jo es negribu vest visu uz TN.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.