Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: TROLLU NAKSSU MAAJASLAPA
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
Kamazs
Diemžēl nav laika rūpīgiem mājaslapas testiem pirms šamo laist gaisā, tādēļ lūgtum - nāciet uz TN mājaslapu jau tagad un ja samaniet kādu kļūdiņu, vai nu ignorējiet to, vai dodiet man ziņu. (*sigh*)

LINKS -----> http://trollu_naktis.break.lv
Hikari
Mājaslapa izveidota ļoti labi. Forši, ka viss ir paskaidrots un arī bildes ir ieliktas! wink.gif
aivvv/troll dream walker
juhuu beidzot grin.gif

bet noteikti vajag vairaak filminnas ssitaa ir diezgan vaaja ja kas savaadaak vispaar baigi labi
Berzo
Gribeeju paprasiit vai var un vai vajag izplatiit maajaslapas adresi plashaakai publikai...! Vai arii tas nav paaraak ieteicams...?
Kamazs
Mājaslapa tam arī domāta. Mēs nesen nopirkām reklāmas vietu gamez.lv portālā, tā kāsmile.gif.
Berzo
Da labi mani var noliigt pa 0 $ un buushu reklameetaajs... ja driixt tad izplatiishu, ko jau daru bet tikai draugu, pazinju liimenii...!
Shadowstalker
CITĀTS(Kamazs @ 15.08.2005 11:46)
Mājaslapa tam arī domāta. Mēs nesen  nopirkām reklāmas vietu gamez.lv portālā, tā kāsmile.gif.
Caur pazīšanos vai tomēr arī maksājāt? grin.gif

Informatīvā ziņā lapa ir ok.

Ā, šitam brīnumam cauri neiet... zināmā mērā kļūda.
+ vēl iekš CSS ir iekļautas scrollbara krāsas, kas nozīmē, ka tiek atbalstīts IE.
Kamazs
Būtu šokēts, ja jamā validētos. Galu galā es neesmu web-būvētājs un lapa tapa triecientempos, izmantojot Copy/Paste HTML dažbrīd, kas, protams, ne pie kā laba nevar novest:). Galvenais, ka lietojama. Un scrollbaara kraasa - nu, neredzu iemeslu, kaapeec neielikt..ja visādi tur ffx, opera nerāda, lai nerāda, IE lai rāda. Tāpat 75% lieto IE.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!