Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vāku papildinājumi
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam



Scholastic beidzot atklājuši arī, kā izskatīsies ASV (un arī latviešu) izdevuma otra puse (lielu attēlu skaties MuggleNet). Lai gan visur brīdina par iespējamajiem spoileriem, neredzu tur nekā īpaši jauna, jo attēls, varbūt nedaudz apgriezts, bija redzams jau statīvveida reklāmā.

Savukārt kāda The Harry Potter Fan Zone apmeklētāja atsūtījusi fotogrāfiju ar reklāmnolūkos publicētu kartiņu, uz kuras pilnīgāk redzams zīmējums, kurš greznos 6. grāmatas vāku Lielbritānijas versijai.
krikija:::
Manuprāt ievēroju vienu jaunu tēlu Amerikas versijas grāmatai-meitene, kas stāv aiz iespējamā Rona.Vai tā nevarētu būt Čo?
lithium [ kariii ]
Stipri šaubos, vai tā ir Čo, man gan drīzāk liekas, ka tā varētu būt Džinnija, vai varbūt kāds gluži cits tēls.
Un tumšā zīme arī...
Danio
Es domaaju ka taa ir Dzinnija... Varbuut veel Hermione wink.gif
krikija:::
CITĀTS(Ēr-mjo-nī-ne @ 08.07.2005 22:59)
Stipri šaubos, vai tā ir Čo, man gan drīzāk liekas, ka tā varētu būt Džinnija, vai varbūt kāds gluži cits tēls.
Un tumšā zīme arī...
*

Protams, protams, bet visi varianti jau nav izslēgti.Arvien vairāk, ņemot vērā zīmējumu liekas, ka Hermionei labajā pusē stāvošais tēls ir Lilija nevis Džinnija-tēls izsktās pieaudzis....
Arwen
Izskatās, ka tumšā zīme ir virs Cūkkārpas, ja pieņem, ka tā pils fonā ir Cūkkārpa.
Man arī liekas, ka tā meitene varētu būt Džinija, tādā gadījumā pārējie tēli, kas miglaini redzami aiz pārējo muguras varētu būt citi skolnieki.
saulove
man angļu versija patīk labāk. bet gan jau...
Ashly
Cik smuk! happy.gif Tur ir Rons, blakus viņam Hermione, tālāk pa labi Džinnija, bet Ronam pa kreisi varētu būt vienkārši Luna vai arī nekas īpašs. biggrin.gif

Jā, tie tornīši atgādina vecu pili. Tā kā Cūkkārpa ir vienīgā...Nu tad kāds nāvēdis būs iekļuvis Cūkkārpas teritorijā.
Estere
man jau personiski ljoti patiik!!! gaidu ar nepacietiibu graamatu!!! grin.gif
Fijusska
manleikas, ka diezgan skaidri ir manaams, ka tie ir rons ar hermioni, happy.gif un ta bisku talaak ir dzinnija, ka jau teicaat, tas pie cukkarpas varetu buut, bet taatad ir vines jautajums, ja tur ir harija draugi, kur tad ir Harijs?
Ashly
CITĀTS(fijusska @ 09.07.2005 14:53)
manleikas, ka diezgan skaidri ir manaams, ka tie ir rons ar hermioni, happy.gif un ta bisku talaak ir dzinnija, ka jau teicaat, tas pie cukkarpas varetu buut, bet taatad ir vines jautajums, ja tur ir harija draugi, kur tad ir Harijs?
*


Harijs varbūt ir kopā ar Dumidoru. rolleyes_a.gif Uz Britu vāka redzami viņi abi kopā. Tur viņiem apkārt ir tāda uguns "čūska", kādu Dumidors uzbūra FO beigās, cīnoties ar Voldemortu.
ķirsis
uz prieksheejaa vaaka izskataas ka shajaa graamataa Dumidors kaut ko veel staastiis Harijam par vinja pagaatni, jo vinji staav pie domniicas abi ar nopietnaam sejaam un Dumidors Harijam kautko raada, uz aizmugureejaa vaaka Harija draugi un citi skoleeni - skjiet tikai vecaako klashu, pie tam gan Harijs un Dumidors, gan paareejie skoleeni ir tiiti miglaa vinji neatrods blakus, bet gan jau kaut kur netaalu- shie ir mani secinaajumi apskatot vaaka atteelus, bet taa jau vaacinsh forshhh cool.gif
Sheep
Britu izdeveeji Bloomsbury ir publiceejushi 6.graamatas aizmugureejo vaaku ar visu aprakstu. Tas pilniigi noteikti ir spoilers, taapeec neiesaku skatiities, ja nav veeleeshanaas uzzinaat, kas notiks shajaa graamataa. Lai nu kaa, nekas paaraak daudz tur nav atklaats un visu graamatu noteikti neizbojaa...

http://www.bloomsbury.com/harrypotter/cont...Copy%20Released
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!