Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mārtiņš Freimanis
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Riame
Vai kāds ir jau lasījis šo fantastisko dzejoļu grāmatiņu. No tās patiesi nevar atrauties! grin.gif
Hikari
To grāmatiņu es šovakar izlasīšu! Tikko kā viņu no biblenes izņēmu... silent.gif
Šķiettāda paplāna, kā jau dzejoļu grāmata, bet, es te tā nedaudz palasījos, un izrādās, ļoti laba grāmata!!! smile.gif
Laushi de Lychan
Neesmu lasijusi, kur so gramatu var iegadaties?
Hikari
gan jau, ka jebkurā grāmatnīcā viņai jābūt. Iesaku izlasīt- laba grāmata! wink.gif
Laushi de Lychan
Rowenny, te Latviesu valoda gramatas nepardod.
Pūce
Es izņēmu bibliotēkā un izlasīju- viena vakara darbs... wink.gif
Dzejoļi ir patiesi jauki un ļoti labi sarakstīti... wink.gif
Antons Ego
Njā, digory, tā varētu būt problēma. Kaut gan kas nu tur ir, lielāko daļa dzejoļu sastāda Tumsas dziesmu vārdi, ko, protams, var atrast te.

Grāmata, tik cik veikalā izšķirstīta, normāla. Ar dzeju gan neaizraujos, bet neko sliktu, protmas teikt nevaru. Freimanis paliek Freimanis. Tiesa gan uz papīra rakstītas dziesmas izklausās daudz nesakarīgāk, nekā ar melodiju apakšā.
Hikari
Nju esmu to pieveikusi... silent.gif
Ļoti jauka un patiesa, dzīves gudrības pilna grāmata... silent.gif
Dzejoļi patiesi un skaisti, man patika. Iesaku izlasīt!!! grin.gif
lil`skater
Jaa, diezgan forsha graamatina, baigi labaa dzeja! Freimanis nu gan ir pacenties, laikam izlika visu sirdi lai uzrakstiitu shitik forshu graamatinu! Nezinu kaa citiem man patikaas!
gone away
Pieļauju, ka viņš to savu dzeju ir rakstījis labā kondīcijā, bet tā, gan jau viņa ir tīri neko... silent.gif
Sonrisa
Viņa dzeja ir viegla un patiesa. Jauki dzejoļi unn arī tas, ka daļa tur ir dziesmu vārdu!!! wink.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Sirsnīgi ļoti. Vispār, jāsaka, ka.. patīk.
Ouens
jāāāāāā. happy.gif mana dāvanas grāmata.
Nīcele
Laba, -Uzlabo garstāvokli.. smile.gif
ota
Pietiek izlasīt tikai ievadu vien, lai tas aizrautu!
Fanatstiska grāmatiņa! Asprātīgi uzrakstīta, ar mīlestību un labu humoru. Reizēm smiekli caur asarām - dzīve.

"Izīrē dzīvi -
Tādu mazliet apbružātu,
Bet mīlīgu,
Kopā ar ledusskapi
Un diviem logiem
Uz sētas pusi.
Lēti.
Par trīs saujām
Skaidras un konvertējamas
Mīlestības.
...................................
Laimīgos lūdzu netraucēt."
gold fish
Jaa, diezgan forsha graamatina, baigi labaa dzeja! wink.gif tongue.gif
Porcelain
Prieks bija lasīt tos dzejoļus, kuri nebija dziesmu vārdi. Pārējos savādāk, kā lasot melodijas ritmā, nemaz nevarēju izlasīt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!