Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kā zīmē Potera fani Zviedrijā
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
ils
http://www.rowlingfanclub.se/default.asp?link=showpic
Nejauši iekļuvu zviedru fanu lapā un paskatījos to, kādu Roulingas pasauli redz zviedru bērni. Vai ziniet - jocīgu! :blink:
lithium [ kariii ]
ak dievs, tieshaam!!tik ljooti jociiga likaas saliidzinoshi ar muuseejo...taada daaaudz sawaadaaka!njez kur winjiem taada izdoma... :blink:
Seila
Manuprāt ļoti interesanti un orģināli...tas ir kaut kas nepierasts bet tieši tāpēc labs rolleyes_a.gif
Adē
Jocīgi...bet man patīk! smile.gif Strups-balerīna grin.gif super!
Švilpaste
AK dievs! :blink: Kaut kas tāds man savu mūžu nebija rā'dījies nevienos murgos!
Acīmredzama atšķirība..
re@liste
man PATĪK!! smuki... diivaini, bet smuki... rolleyes_a.gif interesanta izdoma happy.gif
krikija:::
Patie''am neparasti, īpatnēji un pat mitiski.......ja nemaldos tur vienā zīmējuma bidē pie sienas bija attēlota ragana kā ļaunā ragana maģija no žurnāla "Donalds Daks".....patiešām savdabīgi...
Sneak
CITĀTS(re@liste @ 27.04.2005 20:15)
man PATĪK!! smuki... diivaini, bet smuki...  rolleyes_a.gif  interesanta izdoma happy.gif
*


pilnīgi piekrītu baigi labais wink.gif Man patīk, un daži darbi ir izdevušies vnk perfekti. grin.gif
lil`skater
Nu, ja godiigi taa baigi interesanti paskatiities, bet ja to ziimeeja beerni, tad tiem ir nedaudz samaitaata fantaazija, ja apluuko atsevishkus attelus, tad to var skaidri apgalvot!
Shadowstalker
Viņiem ir kautkādas problēmas.
spicy
inchiigi un jawtri, man patiik, droshka taapeec ka ir savaadaak nekaa esam pieradushi redzeet...
mazā peciņa
Tīri interesanti. Katrs jau uztver visu savādāk - nu te var redzēt kā Zviedru bērni šo te visu uztver. Dīvaini, bet kā redz - patiesība. Varbūt mums arī kāds neuztver gluži kā vajadzētu? Ir kāds ar zviedru asinīm grin.gif .
i`m_GriM&EviL
Bet ir interesanti , lai gan weird ... Visā kopumā ļoti forši !!! wink.gif
Lestat
Jā, interesanti un dīvaini rolleyes_a.gif Kā man patika Strups-balerīna (Harija, Rona un Hermiones sejas it īpaši laughing.gif ) Tonksa un Ambrāža bija uzzīmēta vnk ideāli, bet Lūcijs ar zaļo bantīti matos.... laughing.gif grin.gif rolleyes_a.gif Un par to, kurā Harijs bija piesiets pie kapakmeņa vispār varu piebilst tikai to, ka Voldijs bija izdomaajis ideālu veidu kā Hariju nogalināt-nosmacēt rolleyes_a.gif
chebureks
nenormaaali kruta ziimeee!!!!!
Namoo the Jellyfish
Kāds man nevar atgādināt, kas tas par tēlu, kas tiek tur attēlots kā āksts vairākās bildēs, goda vārds, neatceros, tak ne Dobijs, Maišelnieks varbūt, ā sapratu, Pīvzs (mazo uzrakstiņu lasīšana ļoti palīdz) Vienā vietā bija reāls Zibiņš ar bikšturiem. Bet visvairāk mani pārsteidza lapas noformējumā, augšējā kreisajā stūrī attēlotais Poters-nēģerēns. Paga, bet es nupat iedomājos, nekur grāmatā taču nav norādīta viņa rase, viņš tiešām tik pat labi varētu būt melnādainais. Hmm...
Fijusska
CITĀTS(Shadowstalker @ 28.04.2005 16:27)
Viņiem ir kautkādas problēmas.
*


varbut dazam labam citam... whistling.gif Bet man patika, dazas bija smeikligas, taa pirma, ar strupu baletkletinja... varbut tape dazam leikas, ka problemas, bet... ta melna ragana ari bija laba, tiaki es nesapratu, kas ta bija domaata...
morticia
nja.. nu diivaini.. bet man liekas ka muusu maaksla arii vinjiem liktos diivaina..
spāre
patiesībā, man pat bail palika tos darbus skatoties unsure_a.gif
atšķirība ir redzama silent.gif
iMiS™
Jā...diezgan smuki, bet amzinati...laikam viņi tā speciāli....ja man arī jāizsaka viedoklis, tad daudzi daiļdarbi, kas atrodami šajā forumā ir smukāki wink.gif
Hinata
fifiiigi! Baiigi fifiigi! Man vispār patīk visādi Harija Potera zīmējumi.... happy.gif
Es jau teicu, ka fifiigi? smile.gif
monster
Njaa man dazzi tur lloti patiik piemeeram:


Shis ir vienkaarssi nepaarspeejams! Nabaga Poterinjs neko nevar padariit un Voldemorts tu izskataas peec kautkaada veesaa dzeka!


Shitais ir patiessaam labi ateelots!


Shitais ir vienkaarsi labs exemplaars!
Bille
tas Woldijs izskataas peec diivainas sievietes manupraat, manupraat vinjem ir ljoooti divaina gaume... bet incanti... silent.gif
puregreenday
nu man ļoti patika tas kuraa atteelots strups kaa baleriina*cenšas savaldīt smieklus* ha ha ha....es ...es.. vairs nevaru....ha haha riktiigi labaa!* lēnām sāk nomierināties* njaa intresanti kaa vinji ziimeeja to ar hariju kas piesiets pie kap akmeņa?
Wunderkind
Viens vārds - savdabīgi! laughing.gif (un tas nenozīmē ne sliktu, ne labu whistling.gif )
Nu labi, ir vēl vairāki vārdi, ko teikt - īstenībā man diezgan labi iepatikās, jo izskatījās nedaudz pēc tādas kā parodijas... grin.gif
Nu nē, dīvaini tie zviedri nav, bet ar ļoti orģinālu iztēli gan! happy.gif
Maxwels
Nu smuki jau smuki. Tās bildes izskatījās gluži kā vairums flash filmās zīmētas. Tādas iespaidīgas krāsas (kaut gan it kā jau nekas). Bet par to, kur Harijs pie krusta piesiets un Voldemorts blakus - nevar noliegt, tas ir kruti un arī rēcīgi. happy.gif It kā antipoterists būtu zīmējis. laughing.gif
Fantomass
vispār.... pat ļoti labi. īsti nesapratu - tie ir fanu jeb ilustratoru zīmējumi. ja fanu, tad - impressive!!!! smile.gif
Maxwels
CITĀTS(Fantomass @ 20.06.2005 18:14)
vispār.... pat ļoti labi. īsti nesapratu - tie ir fanu jeb ilustratoru zīmējumi. ja fanu, tad - impressive!!!! smile.gif
*

Tur jau tā lieta, ka fanu. Vai arī tie fani jau tāpat ir labi mākslinieki, kuri mb kļūs par ilustratoriem! grin.gif!

CITĀTS(ils @ 27.04.2005 19:41)
Nejauši iekļuvu zviedru fanu lapā un paskatījos to, kādu Roulingas pasauli redz zviedru bērni. Vai ziniet - jocīgu!  :blink:
*
jazz
jā ši pasaule savādāka neā mūsējā!Bet tomēr kād jau ari par Latviju var ko tādu padomāt!
Bet es nedomāju,ka tas ir garantēts!
Eiše
Es apskatīju, izskatīju visu cauri... Un atklāju, ka tas vnk ir pārāk dīvaini... blink_a.gif

Tomēr bija dažas tiešām labi uzzīmētas - tādas, kas liek aizdomāties vai tie tiešām ir fanu un bērnu zīmējumi... Tiesa - dīvainību tas nemazina ne par procentu...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!