Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs Poters: cerības un vilšanās
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Britu izdevniecība Bloomsbury sagaida rekordaugstus ienākumus no jaunās Džoannas Roulingas grāmatas Harijs Poters un jaukto asiņu princis pārdošanas.

Pēc vispiesardzīgākajām prognozēm tikai līdz 2005. gada beigām (tas ir, pusgadu pārdodot Lielbritānijā) sestais romāns atnesīs 20 miljonus sterliņu mārciņu. Rekordus gaida arī ASV, jo tikai starta metiens vien būs 10,8 miljoni eksemplāru. Scholastic izdevniecības bērnu literatūras nodaļas prezidente Barbara Markusa teica, ka iepriekšpasūtījumu apjoms atrodas "fenomenāli augstā līmenī".

Tajā pašā laikā Roulinga, kas nesen ir kļuvusi trešo reizi māmiņa, ir paziņojusi, ka paņems sev brīvdienas pusgada garumā. Tā kā mēs zinām, cik rūpīgi viņa strādā pie romāniem, tad stāsta beigas mēs tik drīz vēl neuzzināsim.

Avots: 14.04.05, www.mirf.ru
amanda
Tā gribas ātrāk jauno grāmatu! smile.gif Kad tā būs izlasīta uzreiz gribēsies jaunu... sad.gif
.: ARTANIS :.
CITĀTS(ils @ 15.04.2005 15:59)
Tā kā mēs zinām, cik rūpīgi viņa strādā pie romāniem, tad stāsta beigas mēs tik drīz vēl neuzzināsim...
*
sad.gif Žēl, bet jāpiekrīt...
Roulinga jau kādā no agrīnajām intervijām paziņoja, ka pēdējā šīs sērijas grāmata prasīšot daudz laika un darba, jo būšot jāatrisina daudz jautājumu...
Tātad - ņemot vērā Roulingas iezīmi - gandrīz fanātisku precizitāti pret detaļām, pieņemu, ka HP un --- (7.grāmatu) mēs sagaidīsim ne ātrāk kā pēc gadiem 2-4... unsure.gif
Ného
CITĀTS(ARTANIS @ 15.04.2005 17:17)
sad.gif Žēl, bet jāpiekrīt...
Roulinga jau kādā no agrīnajām intervijām paziņoja, ka pēdējā šīs sērijas grāmata prasīšot daudz laika un darba, jo būšot jāatrisina daudz jautājumu...
Tātad - ņemot vērā Roulingas iezīmi - gandrīz fanātisku precizitāti pret detaļām, pieņemu, ka HP un --- (7.grāmatu) mēs sagaidīsim ne ātrāk kā pēc gadiem 2-4... unsure.gif
*

Runājot par statistiku, man vienalga, bet atkal par grāmatu runājot, žēl, bet jāgaida un tak rakstniecei ar vajag atpūsties, lai Smadzenes nepārdeg.Ā un vēl kas, jo vēlāk iznēks pēdējā grāmata, jo ilgāk Harijs Poteres mūs priecēs, kā kas jauns. Nu ko neskumsim, bet gaidīsim.
raira
Es darusmiigi gribu aatraak to graamatinju! happy.gif
Baigi gribas uzzinaat ko tas Harijs ar saviem draudzinjiem dariis taalaak! w00t.gif
Švilpaste
CITĀTS(Lord Nero @ 15.04.2005 17:21)
Runājot par statistiku, man vienalga, bet atkal par grāmatu runājot, žēl, bet jāgaida un tak rakstniecei ar vajag atpūsties, lai Smadzenes nepārdeg.Ā un vēl kas, jo vēlāk iznēks pēdējā grāmata, jo ilgāk Harijs Poteres mūs priecēs, kā kas jauns. Nu ko neskumsim, bet gaidīsim.
*



Turklāt vinai ir mazs bērns, taka nemaz nav jābrīnas,ka vins sev ņems atvaļinājumu. getlost.gif Katrs,kas butu sarakstijis tadas grāmats butu pelnijis atputu
ils
CITĀTS(ARTANIS @ 15.04.2005 16:17)
Tātad - ņemot vērā Roulingas iezīmi - gandrīz fanātisku precizitāti pret detaļām, pieņemu, ka HP un --- (7.grāmatu) mēs sagaidīsim ne ātrāk kā pēc gadiem 2-4... unsure.gif
*


Tas gan ir par traku! Es gan domāju, ka pēdējā grāmata iznāks nākošgad! Roulinga jau no tā pusgada brīvā laika pusi jau būs iztērējusi. Un pēdējā romāna sižets viņai jau sen ir galvā. Viņa taču zina ar ko tas viss beigsies. Labi, varbūt pa vasaru viņa nerakstīs. Kaut arī 7. romāns ir solīts kā visgarākais, ja viņa papriekšu izdod 1. daļu, bet pēc tam citas. Kā GP!
Unicorn
tādā gadījumā man tāds Poters pēc 2-4 gadiem vairs neinteresēs, ticiet man... whistling.gif
būtu jau jauki, ja iznāktu nākamgad. bet nu, vispirms ar ovācijām jāsagaida 6. grāmata wink.gif
Ného
CITĀTS(Unicorn @ 15.04.2005 19:51)
tādā gadījumā man tāds Poters pēc 2-4 gadiem vairs neinteresēs, ticiet man...  whistling.gif
būtu jau jauki, ja iznāktu nākamgad. bet nu, vispirms ar ovācijām jāsagaida 6. grāmata  wink.gif
*

tie takšu ir tikai tādi provizoriskie ARTAŅA "mērījumi", bet ja grāmata tiešām patīk un interesē, tad jau to izlasīš, vienalga cik vecs tu būsi.
Viesis
Es nesaprautu kāpeic viņa raksta vel citas grāmatas.Ja viņa rakstītu tikai HP grāmatas tad viņa uzrakstītu visas grāmatas vienā rāvienā,un pec tam pārējās
Ného
CITĀTS(Viesis @ 15.04.2005 20:44)
Es nesaprautu kāpeic viņa raksta vel citas grāmatas.Ja viņa rakstītu tikai HP grāmatas tad viņa uzrakstītu visas grāmatas vienā rāvienā,un pec tam pārējās
*

viņa pagaidām neraksta citas...Vai arī raksta????, bet tik un tā, tādas grāmatas kā HP tik ātri nerakstās, kā tu domā.
Stifler
CITĀTS(Lord Nero @ 15.04.2005 20:52)
viņa pagaidām neraksta citas...Vai arī raksta????, bet tik un tā, tādas grāmatas kā HP tik ātri nerakstās, kā tu domā.
*
Tieshaam - HP nevar taa vienaa panjeemienaa uzcept, ka tu domaa. Graamatas rakstiishana ir sarezjgiits un laikietilpiigs process.
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Stifler @ 15.04.2005 21:15)
Tieshaam - HP nevar taa vienaa panjeemienaa uzcept, ka tu domaa. Graamatas rakstiishana ir sarezjgiits un laikietilpiigs process.
*
Piekrītu - Harija Potera grāmatās ir tik daudz interesantu sižeta pavērsienu un smalku nianšu, ka to rakstīšana tiešām prasa ilgu laiku un rūpīgu pārdomāšanu... wink.gif
saulove
Pēdējā ziņa mani ļoti apbēdināja, jo tas nozīmē, ka pēdējā grāmata būs pieejama tikai pēc ļoti ilga laika. crying.gif
krikija:::
smile.gif Ja pedeejaa grāmata droši vien bus japgaida diezgan ilgi, bet par cik taa buus pēdējā droši vien tad jau interese tiks sakāpināta arvien vairāk un vairāk.. smile.gif Tā kā mēs gaidām 6.daļu tāpat tikai vēll vairāk gaidīsim 7. smile.gif smile.gif smile.gif bet protams iespējams ka laikam ritot daudzi jau būs atstājuši poteru malā......... sad.gif
Kety
Es loooto looooootigaidu jauno gramatu....man loooooti gribas lasiitu un uzzinat kas notiks talak, tas ir nomacosi but nezina......... unsure.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!