Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Burvestību iedarbības attālums
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Shadowstalker
Cik tālu darbojas burvestības? Tas ir – cik tālu tās iespējams raidīt, lai tās atstātu savu efektu manāmu. Kā samazinās to iedarbība palielinoties attālumam?
.: ARTANIS :.
Nu, tas jau tā īsti nevienā grāmatā minēts nav, taču pieņemu, ka burvestības darbības rādiuss ir atkarīgs no burbja spējām (jo tās stiprākas, jo tālāk lāsti velk). Un vispār vidējais attālums varētu būt diezgan liels (Harijs piebūra Ugunsbultu, kas atradās palielā attālumā...). Nu, bet uzbrukuma lāsti gan droši vien tik tālu neķer...
saulove
Domāju, ka ar attālumu vienkārši samazinās iespēja trāpīt un arī darbībai noteiktā attālumā noteikti vajadzētu pārtraukt darboties. Domāju ka, ja mērķis ir pēc daudzām jūdzēm.
Lai gan... Harijs uz atprātotājiem vērsa Aiztāvja burvestību pāri visam ezeram, tas, manuprāt, ir liels attālums
morticia
man shkjiet ka burvestiibas var raidit tik taalu cik vien var saskatiiit to personu vai lietu vai vietu uz kuru taas tiek raidiiitas... nju taa...
Darka
Hmmm... tiešām labs jautājums. Manuprāt tas ir atkarīgs no burvestības veida un paša spējām, ja tādas ir!!! Ja kādreiz sanāks pamēģināt noteikti pateikšu cik tālu velk smile.gif
mazā peciņa
Prāta nomierināšana, novēršana tikai domām par kādu lietu - tas palīdz no tālāka gabala šo to dabūt, bet tuvumā, domājams, pat tik ļoti nevajag piepūlēt smadzenes, lai ko uzburtu. Proti, lāstiem un tādām burvestībām būtu jāpiedomā arī klāt. (vēlme nogalināt, paverdzināt utt rolleyes_a.gif ).
Tynyte
es domaaju ka burvestiibas darbojas ariii no lielaaka attaaluma(diemzjeel nevaru dot piemeeru...), bet manupraat burt var arii no lielaaka attaaluma =)
Mattiass
Burvestiibas attaalums ir atkariigs no pashas burvestiibas un no burvja speeka.

Loti daudzi burvji kopaa vareetu kalnus gaazt loti taalu (citaa kontinentaa). Bet taadaam burvestiibaam, kas, piemeeram, uz laiku izmaina pashu burvi (piem. lauj elpot zem uudens), vispaar nav iedarbiibas attaaluma. Un peec analogijas ar Harija slotas shurpum! no Cuukkaarpas, esot lielaa attaalumaa no turienes - taads ir darbiibas attaalums. Domaaju, ka piemeeram, Tukshrokdzimpin! vinsh tik taalu nevareetu uzburt, un, piemeeram, Vingardium Leviosa (latv. tulk. Spaarnardium Lidiosa) arii nee. Manupraat, tieshi peedeejaas manis mineetaas burvestiibas darbiibas attaalums atkariigs no burvja speeka. Shie ir tikai dazhi piemeeri.
Shadowstalker
CITĀTS(Mattiass @ 05.04.2005 14:56)
offtopic (tb arii spams)

Es tikai ceru, ka atbildes uz spamu arii tiks dzeestas...
/offtopic

Burvestiibas attaalums ir atkariigs no pashas burvestiibas un no burvja speeka.

Loti daudzi burvji kopaa vareetu kalnus gaazt loti taalu (citaa kontinentaa). Bet taadaam burvestiibaam, kas, piemeeram, uz laiku izmaina pashu burvi (piem. lauj elpot zem uudens), vispaar nav iedarbiibas attaaluma. Un peec analogijas ar Harija slotas shurpum! no Cuukkaarpas, esot lielaa attaalumaa no turienes - taads ir darbiibas attaalums. Domaaju, ka piemeeram, Tukshrokdzimpin! vinsh tik taalu nevareetu uzburt, un, piemeeram, Vingardium Leviosa (latv. tulk. Spaarnardium Lidiosa) arii nee. Manupraat, tieshi peedeejaas manis mineetaas burvestiibas darbiibas attaalums atkariigs no burvja speeka. Shie ir tikai dazhi piemeeri.
Atbildes tiks. wink.gif

Man domāt, galējo attālumu ierobežo arī redzamība. Ja mēs galīgi nevaram saskatīt mērķi ( aiz horizonta ), tad arī trāpīt nevar - tam jāatrodas tieša tēmējuma attālumā.
Hikari
Kā te viena jua minēja, tad burvestībasattālums atkarīgs no burvja spēka un es tam piekrītu. Domāju, ka Voldemorts varētu raidīt lāstu cilvēkam, kuŗš ir lielā attālumā no viņa, lai ganm ir viens nosacījums: man laiekas, ka but\rvis tas cilvēks, kuru viņš grib noburt, ir jāredz. Vismaz tā varētu būt, jo Rolinga ne reiz nav minējusi, ka lāsti tike sūtīti pāri visam kontinentam... whistling.gif
Lai gan, no otras puses, ja tas nav pieminēts, nav teikts, ka to nevar izdarīt... whistling.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!