Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurā Diagonalejas veikaliņā tu gribētu nokļ&#
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
lil`skater
Nju balsojiet!
Ledene
Patiesībā es gribētu apskatīt visus, taču sāktu ar Flarišu Blotu. Pēc tam mājās būtu ko palasīties par burvjiem wink.gif ! Es mīlu mazas, jaukas grāmatnīciņas. Pēc tam uz Vīzliju joku bodīti !
Burunduks
Gribētos pie Olivanda, jo gribētos tikt pie zizļa un izmēģināt burvestības grin.gif
mazā peciņa
Ak dievs! Cik reizes var teikt, Diagonalejā, nevis ar a, bet ar o!!

[izrediģēju pavediena virsrakstu, aptaujas jautājumā vārdu pareizību]

Es visvairāk gribētu tikt uz Flarišu un Blotu (par ko arī nobalsoju), grāmatas visvairāk ir pie sirds, no šiem visiem piedāvājumiem, ko piedāvā citi veikali. Pluss vēl tur varētu būt interesantas grāmatas par burvjiem būt. Kā arī par tiem mājdzīvniekiem un pūcēm nav zemē metams veikals, tur varētu būt visai interesanti dzīvieki wink.gif .
red_chicken
Diagonaleja nezinu, bet turtaa nektenju iela iekshaa skaitaas??? Nu ja jaa, es veeleetos ieiet tajaa veikalaa, kur luucijs paardeva savus verkjiishus, tur, kur bija tas vecais viirs un visas taas tumshaas lietinjas, nju tip kaut kaa taa
shary
vispār man gribētos visur tikt...bet ja jāizvēlās viens..tad es izvēlos Viizliju veikaliņu...jo tur tik daudz visādu jocīgu un smieklīgu lietiņu noteikti ka ir...vis kaut ko sapirktos un darīt blēņas
Wunderkind
Nu, ja reiz tiek piedaavaats jaunais Viizliju veikals, tad, protams, ka tajaa!!!
Bet vispaar es gribeetu izstaigaat pa visu Diagonaleju un paskatiities, ko dara katraa veikalinjaa!!! :blink:
-=RonS=-
Nu iesaakumaa dereet paviesoties Zoo veikalinjaa grin.gif Tad aiziet pie Olivanda dabuut sev nuujinju, veel ieskriet pie viizlijiem papljaapaat un tad tieshaa celjaa uz Cuukkaarpu maaciities laughing.gif
Visvairaak man gribeetos nonaakt pie Olivanda...
Eiše
Es nespeeju izlemt... Jo nevar taa ieiet tikai vienaa veikalaa... Bet laikam zizlu veikala, lai burties vareetu, bet peec tam vajadzeetu buramvaardu graamatu. Hmm. ..
Winged
Visu,visu,visu...Bet,ja vienu,tad Vizliju veikalinju!! Man liekas,ka modes jautajumos burvji naw ipashi,ka lai saka...Stiligi...
Zeltiņš
Gribēt nokļūt veikaliņā Flarišs un Blots. Šinī veikaliņā es nopirktu buramvārdu grāmatas un tad es visu ko vajag vajadzētu uzburt. Tur būtu viņi abi un viņi ir trakoti gudri. Es no viņiem varētu uzzināt visu ko smile.gif
.: ARTANIS :.
Kapēc gan nejūtos pārsteigts, ka lielākā daļa, tāpat kā es, grib nokļūt Freda un Džordža jaunajā Jokun bodē?... smile.gif Tā noteikti ir vislabākā vieta Diagonalejā!
prudence
Nju ja es tiešām nokļūtu Diagonalejā tad es gribētu izstaigāt it visus veikaliņus un bodītes kas tur atrodas. Kurš gan to negribētu? Un ja tomēr prasa tikai vienu tad laikam apmeklēt es noteikti gribētu jauno Vīzliju dvīņu veikaliņu. Tur būtu ko redzēt. smile.gif
grapefruit
Es no sākuma Vīzliju veikaliņā, bet tad uz Flatrišu un blotu.
Hermija
Pirmkārt, es gribētu nokļūt Olivanda zižļu veikalā, lai nopirktu zizli un otrkārt jaunajā Vīzliju veikaliņā
Veronika
Es gribētu nokļūt gan Vīzliju veikalā, gan arī pie Olivanda...
Džūna
Noteikti jaunajā Vīzliju veikalā :blink:
Hinata
Flarišā un Blotā! smile.gif es gribētu tur iepirkties tā ar kaudzīti...
Unicorn
vispirms es gribētu iegriesties zoo veikalā, lai iepirktu kādu krutu dzīvnieciņu... pēc tam es gribētu ieiet Flarišā un Blotā, tad pie Olivanda...
lithium [ kariii ]
kapeec naw taads variants kaa wairaaki???es gribeeju iegriezties gan pie wiizlijiem gan pie slotaam, gan pie zizljiem.naacaas izweeeleeties pie zizljiem smile.gif
monster
Patiesiibaa es gribeetu nokluut trijos no tiem veikaliem! Es labpraat nokluutu pie Olivanda un nopirktu sev kaadu forsu zizli! Veel noteikti es apmekleetu slotas kaatu vaikalu un iegaadaatos ugunsbultu! (varu iedomaaties cik forsi buutu uz taadas lidot) Peec tam es noteikti apmekleetu Viizliju vekalu un sapirktos tos Vemsanas batoninus! Tie loti labi nodereetu skolaa!
Demon
es gribeetu iegriezties pie Viizlijiem sapirkties visu ko interesantu, un tad iet pie Olivanda nopirkt zizli, bet beigaas uz slotaskaatiem iegaadaaties vienu labu slotaskaatu! wink.gif
Demagogs
noteikti vīzliju jauno viekalu. happy.gif tad flarišu & blotu. īstenībā, visu! wink.gif
iMiS™
Vispirms es ieietu Flarišā un Blotā...un tad aizietu uz Vīzliju dvīņu jauno veikalu...!Es tur sapikrtu visādus prikolus grin.gif
helbaffy
daudz labu variantu bet es sliecos uz Vīzlijiem.
kniburiene
Es gribētu nokļūt tajā antikvariātā, kurā 2. grāmatā Persijs lasīja grāmatu "Prefekti, kuri dzīvē sasniedza visu". Tur noteikti ir daudz aizraujošu lietu!
Seila
Es personīgi gribētu nokļūt Olivanda zižļu veikalā esmu pārliecināta, ka tur piemeklētos kāds zizlis man un tad atklātos apslēptas burvju spējas laughing.gif
CHO CHANG
Gibētos jau tikt uz Olivanda veikalu, jo tas būtu takā tāds apliecinājums, ka es esmu burve...Paburtos...Nebūtu slikti iegādāties arī Ugunsbultu...
Floriāna
mmm vispirms noteikti Olivanda veikala...

bet peec tam kaada mazpazistama, tur kur nav daudz cilveku , bet ir dazadas interesntas lietas .. whistling.gif
Severus Snape
Ja man būtu šāda iespēja es momentāli mestos iekšā Vīzliju veikalā!!! laughing.gif Es sapirktos visādas reālas lietas un tad dotos pie Olivanda iemēģināt zižlus. grin.gif
Margo
CITĀTS(Burunduks @ 12.03.2005 15:51) [snapback]372612[/snapback]

Gribētos pie Olivanda, jo gribētos tikt pie zizļa un izmēģināt burvestības grin.gif



CITĀTS(Eiše @ 16.03.2005 20:06) [snapback]375794[/snapback]

Es nespeeju izlemt... Jo nevar taa ieiet tikai vienaa veikalaa... Bet laikam zizlu veikala, lai burties vareetu, bet peec tam vajadzeetu buramvaardu graamatu. Hmm. ..


Njā...es arī vispirms iegriestos, lai nopirktu zizli, bet arī pārējie variati ir tik kārdinoši...gribētos, jau visos paviesoties... whistling.gif
esssiiite
Es wislabprātāk iegrieztos "Flarišā un Blotā", jo mīlu grāmatas un mīlu burwjus - tātad grāmatas par un par burwjiem un burwestībām ir tieši tas, kas man wajadzīgs.... grin.gif
Kaķe
es noteikti ieietu zizlu veikala...un izveletos savu zizli..tas butu loti aizraujosi
BlueberryAnima
aaabeer nu kur tad veel , ja ne pie Viizlijiem??? tas ir visu veikalu veikals! bet patiesiibaa-neatteiktos arii no Olivanda veikalinja apmekleejuma.....bet nee...labaak pie Viizlijiem cool2.gif
elfiite
lasot 6 graamatu sausmiigi gribeejaas aiziet pie braaljiem viizlijiem....reaalais sapnis un visss kaut kas TAAC...suppeerrr...
Leduspuķe ziemeļ rūtī
es gribetu aiziet uz jaunais Viizliju veikals. Interesant, kā tus ir. Gruibētos redzēt viņa piedāvājumus un lieas, kuras tur var nopirkt. Bet es ari gribētu ieiet Medusdūrē
**Kittie**
jaunaa viiziliju veiklaa. tur nonākt man leikas ir katra nu gandriiz katra sapnis. ak jeel.. tur buutu tik daudz ko redzeet..
Vegeta
Pie viizliem!!!! sapirkties forshus jokus (ja buutu burvju nauda)
Melleņu kamenēns
visos peec kaartas! sorcerer.gif sorcerer.gif
shocked mouse
uz jauno viizliju veikalu! Hmm...tad es sapirktos visaadus jokus utt. smile.gif bet vispaar gribeetos ieet arii zizzlju veikalaa utt. smile.gif
lil`skater
Nu it kaa es saakumaa biju nobalsojusi par zizhliem, bet tagad man kaarojaas aiziet uz dviinu veikalu, peec 6.graamatas izlasiihsanas man nav citu variantu. Tur ir viss....tas tieshaam ir reals veikalinsh...taada fantaazija...perfekti..:]
evija..
Noteikti Vīzliju veikalā! w00t.gif Grāmata tur izkausās tik jautri. happy.gif Un es girbētu sarīties kautko ar blakusefektiem. grin.gif
Spītniece
Pie pūcēm un citiem dzīvnieciņiem.
Poesie*
gribeetos jaw palasiities ''sho to'' par burvjiem..flarish & blots rolleyes_a.gif
Meitene no Priekšpilsētas
Es pie Olivandra žižļu veikālā un tad visu pēc kārtas grin.gif happy.gif sorcerer.gif
Īve
Noteikti vispirms gribētu iet uz Vīzliju vizuļiem. Tur taču būtu superīgi. Nu, protams, vispirms dotos tur, ja kaut ko varētu nopirkt. tongue.gif
Dumidors1995
Es gribeetu nokluut Viizliju (Freda un Dzordza) burvju Vizulu veikalaa un Olivanda zizlu veikalaa
***Dancing_Queen***
pie Olivanda buutu forshi.. jo tomeer zizhlji un viskautkas taads... bet noteikti peec tam ietu uz viizliju veikalu.. domaaju, ka tur vareetu buut forshi... smile.gif
zibgaismiņa
pie olivanda jo tas noziimeetu ka esmu sanjeemusi vēstuli no cukkarpas happy.gif
peec tam uz viizliju un tad uz kalambola veikaliem,tad vareetu arii kādu puuci noprkt,tad uz flarišu un blotu!
Alissera
Nu es protama lieta izveeleejos Vizliju veikalinu... taa tak ir labaakaa vieta digonalejaa.. nu lab tad es ietu pie olivanda tas ar noteikti buutu interesanti un tad uz flarishu un botu peec paaris graamataam.. man patiktos uzinaat kko par burvju pasauli un taas veesturi.. ai cik labi pasapnot!! smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.