Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurā Diagonalejas veikaliņā tu gribētu nokļ&#
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Flare
Vīzliju veikaliņš. happy.gif
manuprāt jauka un burvelīga lieta, kur var nopirkt šādas tādas noderīgas manteles. grin.gif
Elderons10
Es gribētu pie olivanda jo tad es varētu nopirkt zizli un nogalināt visus draņķasiņus grin.gif
shanty
maajdziivnieku veikalaa! grin.gif bet ja man buutu speejas, tad pie zizhliem vai slotaam...mmm..
negative
Visvairāk vēlētos nokļūt pie Olivanda zižļu veikalā.
ja varētu, tad arī pie Vīzlijiem un pie slotaskātiem, vispār, būtu jau interesanti pabūt visur smile.gif
Rydelhouse
es notiekti saaktu ar Vīzliju veikalijnu grin.gifD tad es ietu uz slotaskaatu veikalu un tad dziivnienu un tad uz flarishu un blotu u.t.t.
cool.gif
Hēbe
Iegrieztos slotu veikaliņā, nopirktu slotu un painteresētos par piemērotu apģērbu,lai aukstā laikā nenosaltu+ noteikti vajadzētu instrukciju,kā mācoties lidot ar slotu,jau pirmajā reizē nepārlauzt sev sprandu. Es sapņoju par lidošanu happy.gif

washulis
es vēlētos noklūt visos veikalinōs, bet ja liktu izvēlēties vienu, tad tas būtu pie olivandera (es pat vēlētos tur strādāt:)...
šausmiņa
CITĀTS
Flarish un Blots


grāmatas visos stūros! svētlaime....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.