Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: +Kuras grāmatas vāks tev vislabāk patika?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
kenijs
???
Laupītājmeitēns Ronja
Tā.. ja no Latviešu (ASV) tad jau laikam Fēniksa Ordeņa.... bet ja vispār, tad Angļu ( pieaugušo) izdevuma Jauktasiņu princis, un UB (lielo izd. ) , arī AG ( lielo izd.) ....
Veronika
Visinteeresantākie man liekas 1. un 4. izdevuma vāki,tātad FA un UB,bet visnoslēpumainākie ir FO vāki,tie ir tādi tumši,ēnaini,tomēr ar katru izdevumu vāki paliek arvien neinteresantāki un neinteresantāki... unsure.gif Agrāk tie bija interesantāki un uz katras grāmatas vāka varēja atrast diezgan daudz informācijas par grāmatas saturu... Bet galvenās jau ir lapas,ko vāki satur,nevis vāku zīmējumi... grin.gif
Nestors Grems
Pagaidām no tiem kas ASV-Jauktasiņu princim, bet Britu pieaugušo versijas man kopumā patīk labāk.
mazā peciņa
Piektajai grāmatai (abām daļām), jo zila krāsa man tīri labi patīk, burtiņi rozā, interesants salikums - un iznākums vienreizējs wink.gif . Kā arī gaiši zilie burti nav zemē metami, bet ir smuki. Un nobalsoju arī par piekto grāmatu (FO). Par Jauktasiņu princi varēšu spriest tikai tad, kad turēšu to grāmatu rokās.

edit. [rediģēts pavediena virsraksts, pareizi gramatiski uzrakstīts jautājums]

skow
Apa
Man vislabāk patīk Uguns Biķera noformējums. Tas tēds nedaudz velnišķīgs izskatās un vēl tā zaļā krāsa... whistling.gif
Ného
agrāk man patika vislabāk FO vāki, bet tagad JP ASV varianta vāki, bet runājot par Britu versiju man patīk visi varianti.
Wunderkind
Vislabaak FO - manas miiljaakaas kraasas! blush.gif
Nu jaa - arii taapeec, ka uz taa ir ljoti labi atteelots saturs (kaa tas ir uz visu graamatu vaakiem), un arii pats Harijs te uzziimeets vislabaak!!!
Sheep
Dievinu zaljo kraasu, taapeec jaasaka vien ir "Princis", bet FO arii bija labs grin.gif
monster
Man vislabaak patiik Feeniks ordenja vaaks! Man patiik ka tas ir zils un uz vinja vare redzeet vairaakas personas kuras es nekad neesmu redzeejis piemeeram Trakaci! Varbuut man sis vaaks patiik tapeec ka man taa graamata lloti patiik! Bet neko nevar zinaat! Tad kad izlasiisu Jauktasinju princi mos man tas vaaks patiks! tad jau redzees!
.: ARTANIS :.
Pašlaik ļoti sīvi par jaukākā vāka statusu man cīnās FO un JP vāki - abi izmanto konkrētas nokrāsas un toņus (attiecīgi - zilganus un zaļganus), kas man liekas stipri simpātiskāki par raibajiem pirmo grāmatu vākiem! smile.gif
Demagogs
vislabāk man patika FO vāks. interesans kā māksliniecisks darbs. īstenībā visi HP vāki ir interesanti, bet FO krāsas man patika vislabāk.
Sneak
Man ļoti patika UB vāks tur bija parādītas daudz interesantas lietas, un arī krāsas normālas wink.gif . labs arī ir FO vāks. biggrin.gif
Maxwels
ASV parastais Uguns Biķera un Jauktasiņu Prinča grāmatas vāks. JP laikam pat labāk. Varbūt tāpēc, ka vēl neesmu viņu tik ļoti atskatījies.
helbaffy
gan 5. gan 6. grāmatas vāki bija forši arī ceturtajai nebija ne vainas. smile.gif
_BijušaisPareģis
Starp latviešu (tas pats kas ASV) grāmatu vākiem man vislabāk patīk Uguns Biķera blāvi zaļganais vāks.
Jauktasiņu Prinča ASV variantā tomēr ir par daudz tās zaļās krāsas.
Hikari
Līdz šim laikam 5 grāmatas, ja domāta latviešu versija, jo esmu redzējusi arī citus grāmatu vākus, piem, angļu , japāņu versijām. Daudzi no tiem bija labāki par mūsējiem. silent.gif
Feny
es it ka balsoju par jaunkatsinu princi, jo parejie ipasi man pie sird neiet... ja runa par anglu 1. 2. 3. 4. gramatu sick.gif yucky_a.gif
helbaffy
Nobalsoju par Jauktasiņu princi, bet Fēniksa Ordenis man arī ļoti patīk! laikam jau tā zaļā krāsa ietekmēja... tongue.gif Bet par to vāku... FO cilvēku ilustrācijas bija interesantas, bet JP Dumidors un Harijs necik daudz simpātiski nelikās... unsure_a.gif Tomēr visas grāmatas ir labas- neskati vīru pēc cepures, šajā gadījumā grāmatu! laughing.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man vis labāk patīk JP. baigi smukais. Manna mī;ļākā krāsa arī ir zaļa.
Meitene no Priekšpilsētas
feeniksa ordenis.. man vislabaak patikas tas vaaks smile.gif
BlueberryAnima
man veel joprojaam vislabaak patiik, [lai gan patiik pat nav iistais vaards, driizaak jau nevis patiik,bet saista] hp un filozofu akmens. veel tagad panjemot to graamaatu taada pati sajuuta, kaa pirmajaa reizee, kad izlasiiju. laikam tapeec arii tik loti tuva wink.gif
Heiliona
HP&JP vāks [ASV vai Latvijas versija. Kā nu kurš sauc happy.gif] man patika vislabāk. Tieši tās pārspīlēti daudz un spilgtās zaļās krāsas dēļ. Lai gan tāda spilgti zaļa krāsa man nepatīk, grāmatai tā izskatās tīri tā neko, pat ļoti labi. Labi paliek atmiņā laughing.gif FO vāks man arī patīk, bet tomēr netik ļoti kā JP.
Minki
Azkabanas Gūsteknis un Jauktasiņu prinča pēdējās 200 lpp. smile.gif Es tāda dīvaina grin.gif
Seila
Man patika viss labāk jauktasiņu prinča vāks. Tas no latviešu versijām, bet ja runājam par citām tad. Arī jauktasiņu princis, bet tikai ASV pieaugušo izdevums
.kreizī.
man vislabāk patika 6. grāmatas vāks!
marcipāns
Visvairāk man patika Uguns Biķera vāks. Tas bija patīkami zaļā krāsā, turklāt pati par sevi man tuvāka ir 4. grāmata. Uz vāka bija diezgan daudz tēlu attēlojumu, līdz ar to tas ļāva vieglāk saprast kas un kā izskatās...
gerda.skr@inbox.lv
HP+JP!
jā! tieši tie vāki! jo tur attēlota Tumšā Zīme! un HP ar Dumidoru!
Margo
Man visvairāk patika JP un FO grāmatu vāki, bet visvairāk jau laikam Fēniksa Ordeņa, jo tas liekas tāds noslēpumaināks un mistiskāks... unsure_a.gif huh.gif rolleyes_a.gif
Eltons
Man visvairaak patika JP vāks bet arī FO nav ne vainas... glare.gif Bet tomeer labaaks ir JP vāks.... cool.gif
CHO CHANG
Man patīk dažādi zaļās krasas toņi, tāpēc nobalsoju par HP un JP...Vispār parasti es neskatos uz grāmatas vāku...Nu, labi - tikai dažreiz...Man ļoti patīk šī vāka mistiskums un liela atbilstība sižetam...Lai gan visi HP vāki tieši attiecas uz sižetu...
Metalraider
es par HP un JP, bet ne latvieshu vaaku, man baigi patiik anglju pieaugusho versijas vaaaks!
btw... kaads zina kada atskiriba starp HP un JP parasto asv un asv luxus versiju? Un vai plaano izlaist luxus versiju ari lv valodaa, un vai iepriekshejajam gramatam ari ir luxus versijas?
esssiiite
Man ļoti patīk gan JP, gan FO wāki (ASV versijas), bet tā kā JP man ļoti patīk arī ASV pieaugušo wersijas wāx, tad nobalsoju par to......
WinterLea.
Vislabāk patīk JP vāks. Zaļš un vispār tāds smuks, nepārbāzts un vissmukākā ilustrācija. happy.gif
Džozefīne
nobalsoju par HP & AG...bet man jau to4 nežēlīgi patīk visas grāmatas.. happy.gif
Melleņu kamenēns
man patika jauktasinju princha vaaks man likaas kautkas jauns, taa kaa.
nenuil
LV/ASV jauktasiņu princis... bet arī fēniksa ordenis ir smuks...
Īve
Man patika FO un JP vāki, bet laikam, ka labāk FO, jo uz JP vāka man nepatika Harija bilde grin.gif Bet tā zaļā krāsa gan man patika!
whitegirl
Harijs Poters un Fēniksa Ordenis. JO tas vaaks ir taads tumshss...Un mani uzreiz tas tumshums/nezinja/savaa zinjaa bailes uzreiz piesaistiija un vareeja pateikt ka grasamata buus "tumsha"...
Īve
Tikko biju apskatīties uz FO un JP grāmatām, un es nospriedu, ka labāk man patīk JP vāks! Tomēr tas zīmējums ir labāks, nekā FO zīmējums!
WhiteAngel
es domaaju ka Jauktasinu princis jo man patiik zala kraasa
Jawenna
vai nu JP, vai FA, vai FO.. drošvien ka sestā..
Džozefīne
mm. piektās un sestās grāmatas vāki ir forši. pirmajam arī nav ne vainas. otrās, trešās un ceturtās grāmatas vāki man īpaši nepatīk.
**Kittie**
latviešu vāku noformējums man ne sevišķi. vislabāk man patika Fo angliski un UB angliski, bet ja latviski tad vislabāk FO.
lil`skater
hmm, godiigi skaot vaaki tas nav svariigaakais, bet ja taa man vislabaak patiikaaas Filozofa akmens vaaks, lai arii cik tas diivaini neliktos...:]
Kaķe
man patika ļoti zilās Fēniksa ordeņa gramatas..
lightness_flame
nobalsoju par ceturto, bet arī 5ajai grāmatai bija labs vāks....vismaz šitie abi man patika vislabāk, bet pārējiem ar nav vainas... rolleyes_a.gif
Laura Valuže
Ja runājam par grāmatu vākiem, tad gribu teikt, ka mani kaitina, tas, ka Uguns Biķeris ir vienādi zaļš ar Pusasiņu Princi. Nevar brīžiem momentā atšķirt.
Ragana
Man vislabāk patīk JP ASV izdevuma vāks, jo salīdzinājumā ar iepriekšējām grāmatām var ļoti labi novērot izaugsmi gadu gaitā - sejas proporcijas, krāsu salikums, un vēl daudzi sīkumi ir ievērojami uzlabojušies, piemēram, pirmajās grāmatās dažiem vispār nebija pieres...Krāsa ļoti jaukas, varoņi glīti, un vēl man patīk, ka uz vāka ir Rons, Hermione un Džinnija.
evija..
Harijs Poters un Jauktasiņu Princis. Nemāki īsti paskaidrot. Vienkārši patīk. Skaists. happy.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!