Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Iebrukums"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Farliner
Sveicināti! Nolēmu ievietot šeit noteikumus un aprakstus paredzamajai BDLS.

Īss situācijas apraksts: Speles darbība norisinas Elmera (tāpati pasaule, kur notika "Frīportas Korsāri"), vecā kontinenta centralajā daļā. Reģions ir tāds, ko angliski mēdz apzīmēt ar terminu "frontier" - robeža starp civilizētākiem rajoniem un pilnīgu barbarismu. Pēdējā laikā rajona iedzīvotājus satrauc ziņas par to, ka rietumos ir sākusies liela humanoīdu (primāri - orku, bet arī goblinoīdu) kustība uz austrumiem. Un pavisam nesen ir saņemta ziņa, ka tuvojas milzīgs šo humanoīdu karaspēls. Tālab lielakādaļa mierīgo iedzīvotāju ir evakuējušies no apvidus, un palikuši gandrīz tikai avantūristi, kas, sekojot baumām par to, ka te ir kaut kur atrodamas milzīgas bagātības un kāds neskaidras izcelsmes maģisks artefakts, mēgina tos atrast pirms iebrucēju ierašanās. Darbība notiek kāda ciemata apkārtnē. Ciematā uzturas vieteja lorda iecelts "šerifs", kas pieskata, lai nenotiktu nekārtības, un plāno atstāt ciematu pēc 3 dienām, jo tad iebrucēju armija būs pārak tuvu. Ir tirgotājs, kuršpaliek te, kamēr vēl ir lorda pārstāvis...

Spēles mērogs - reālais laiks, darbība notiek gan dienu, gan nakti. Spēli planots sākt ceturtdienas vakara un pabeigt svētdienas pēcpusdienā.
Romija
Un kur reālā telpā tas varētu notikt?
Farliner
CITĀTS(Etasi @ 13.01.2005 11:16)
Un kur reālā telpā tas varētu notikt?
*


Šobrīd pat nezinu, ja postījumi tavos laiku īpašumos tiešām ir tik lieli, tad būs jameklē varianti...
Kamazs
Nu sižetiskā premisa ir ļoti jauka un intriģējoša. Tehniskās realizācijas komentāri?
Romija
CITĀTS
Šobrīd pat nezinu, ja postījumi tavos laiku īpašumos tiešām ir tik lieli, tad būs jameklē varianti...


Nemaz nerunā! Kamēr nav zināmi galīgie rezultāti, nevajag pārsteigties ar secinājumiem. Būs bildes, būs informācija par situāciju! Galvu augšā! wink.gif
Lia'angia
CITĀTS(Farliner @ 13.01.2005 11:03)
Sveicināti! Nolēmu ievietot šeit noteikumus un aprakstus paredzamajai BDLS.
Spēli planots sākt ceturtdienas vakara un pabeigt svētdienas pēcpusdienā.
*


Un kad būs šī Faeras svētītā ceturtdiena-svētdiena? Mūsu kalendāra aprisēs? (es saprotu, ka visai provizoriski, bet nu mēneša ietvaros...)
Farliner
Mazliet par kaujas lietām:

1)Hitpointu nebūs, būs t.s. "ievainojuma pakāpes"
a) vesels
b)viegli ievainots (nedrīkst skriet, ja 30 minūšu laikā netiek sniegta medicīniskā palīdzība, nonāk nākamajā stāvoklī)
c)smagi ievainots (jebkura nogurdinoša darbība (magijas buršana, izņemot ārstējošo uz sevi, smagu priekšemtu cilāšana, uzbrukums utml) noved pie nonākšanas nakamajā stāvoklī, ja 15 minūšu laikā netiek sniegta medicīniskāpalīdzība, nonāk nākamajā stāvoklī)
d)bezsamaņa (guļ zemē, ka jau cilveks bezsamaņā, ja 15 minūšu laikā netiek sniegta medicīniska palīdzība, nonak nākamajā stavoklī)
e) miris... (15 minūtes atrodas nāves vietā, pēc tam uzliek balto apsēju un dodas uz "miruso pasauli")

Ieroči - koka vai tekstalīta zobeni un dunči, gumijas cirvji/alebardas, humanizēti šķēpi un bultas, humanizētas vāles, rīta zvaigznes utml.
Jebkurš neapburts ierocis palielina ievainotības pakāpi par vienu, vai divām pakapēm, ja tiek lietots divu roku tvērienā.

Bruņas: tiek iedalītas pakapēs atkarībā no ta, kādi ieroči tās var caursist, sargāto, ko sargā (ja trāpa nevis pa bruņām, bet pa neaizsargātu daļu, tad, protams, bruņas netiek ņemtas vērā).
Iedalījums:
a) vieglās bruņas: ādas, biezie vamži, striķu krekli utml. Pasargā no nažiem, dunčie, metamajiem iesmiem un rokas arbaleta šautram
b)vidējas bruņas: bruņukrekli, brigandīnas, lamelārs, zvīņu bruņas: Pasargā no nažiem, dunčiem, metamajiem iesmiem, rokas arbaleta šautram, loka bultām (izņemot garos un kompozītlokus), vālēm, zobeniem, cirvjiem.
c)smagās bruņas: metala plākšņu bruņas, kombinētās bruņas (uz vidējām bruņām uzvilts otrs vidējo bruņu slānis) Pasargā no nažiem, dunčiem, metamajiem iesmiem, arbaleta šautram (izņemot smagos), loka bultām, vālēm, zobeniem, cirvjiem, šķēpiem (izņemot īpaši garus divroku pīķus), rīta zvaigznēm utml un kaujas āmuriem.
d)pilnās bruņas - Rietumeiropas 15 Gs beigu - 16 Gs sākuma pilnais bruņu komplekts, ko veido kirasa (krūšu bruņas), faulds (gurnu sargi), kājsargi, rokusargi, plecu sargi, ķivere. Jābūt aizsargātām locītavam. Ja trūkst kāda detaļa, sk. smagās bruņas. Caursitamas tikai ar speciālu divroku kaujas cirtni, kas veidots kā kaujas āmurs garā kātā ar "knābi".

Ja trūkst ķivere, korpusa aizsardzība samazinās par vienu klasi.
Ja nav attiecīgajam bruņu tipam atbilstoša zem bruņām velkama vamža (gambezona), bruņu aizsardzība samazinās par vienu pakapi.

Piem. Ja cilvēks uz ikdienas apģērba uzvelk īsu bruņukreklu un viņam nav ķiveres, bruņukrekls ir tikai tērpa sastāvdaļa, jo tā izsardzība ir samazinajusies par 2 pakapēm (nav gambezona un ķiveres), attiecīgi - tas neko nesargā smile.gif

Vairogi: nav sasitami, izmeri jāsaskaņo ar meistariem atbilstoši personāža aprakstam. T.s. "Bruņudurvis" - plakans vairogs, kas nosedz praktiski visu korpusu netiks atļautas, ja vēlaties lielu vairogu - gatavojiet skutumu vai pilienveida vairogu smile.gif
Farliner
Patreiz ir divi varianti par norises laiku - vai nu Maija beigas, vai Augusta beigas.
Sindra
Maija beigās būs kons.
Nu tipa no 20. maija līdz 22. maijam
Farliner
Skaidrs, tad vai nu nedēļā pirms tam, vai pēc tam varētu būt... bet tur var būt problēmas ar laikapstākļiem.
Romija
CITĀTS(Farliner @ 13.01.2005 11:49)
Patreiz ir divi varianti par norises laiku - vai nu Maija beigas, vai Augusta beigas.


Ja tas notiek pie manis, gribu būt klāt! Ja tās ir maija beigas, tad man ir sesija un bakalaura darba aizstāvēšana. Ja tas nenotiek pie manis, tad ar to var nerēķināties!
Farliner
CITĀTS(Etasi @ 13.01.2005 11:56)
CITĀTS(Farliner @ 13.01.2005 11:49)
Patreiz ir divi varianti par norises laiku - vai nu Maija beigas, vai Augusta beigas.


Ja tas notiek pie manis, gribu būt klāt! Ja tās ir maija beigas, tad man ir sesija un bakalaura darba aizstāvēšana. Ja tas nenotiek pie manis, tad ar to var nerēķināties!
*



Tādēļ jau rakstīju, ka norises laikiem ir tikai versijas... kamēr IIT "Drakons" nav oficiāli izziņojuši savu lilo spēļu datumus, ir grūti precīzi noteikt datumu šim projektam, jo pats gribu piedalīties vismaz vienā no vi.ņu spēlēm.
Farliner
Mazliet par maģiju:

Tā kā reģions ir tālu no lielajiem "civilizācijas centriem" patiesi spēcīgi burvje te ir reti sastopamie, un kā spēlētaju personāži pieejami nebūs. Tia, kas pārzian D&D 3.5 sistēmu var orientēties uz maksimali 5 līmeņa personāžu. Tas nozīmē to, ka nekādi teleporti vai "wish" sastopami nebūs, un, jaatceras tas, ka spele ir reālā laika, un burvim maģija "atjaunojas" katru rītu, ja viņš ir 8 stundas atpūties un kādu pusstundu gatavojis burvestības.
Visa ofensīvā maģija tiek attēlota ar tenisa bumbiņas metienu, bumbiņai jābūt piestiprinātai lentītei, kas apzimē izmantoto "elementu" - ja magija saistas ar uguni - sarkana, ja ar skābi - zaļa utt. Ja maģija darbojas uz radiusu (kāugunsbumba) tad tika vienlaicīgi mestas 5 bumbiņas. Lai uzburtu burvestību, nepieciešams pateikt aktivizējošo frāzi, izdarīt nepieciešamās manipulācijas ar komponentiem un žestikulāciju, atkarībāno burvestības. Arī burvestības darbojas uz "ievainojumu pakāpes" principiem - ja ar "magijas bultu" kādam trapa, tā padara personāžu par viegli ievainotu. Jo spēcīgāka maģija, jo lielāks ievainojums - ugunsbumba personāžu bez maģiskās aizsardzības uzreiz padara par smagi ievainotu.

Ja apbur ieroci ar burvestību, kas palielina tā efektivitāti, tad uz magijas darbības laiku ierocis caursit par vienu klasi augstāku aizsardzību nekā parasti.
Lia'angia
CITĀTS(Farliner @ 13.01.2005 11:54)
Skaidrs, tad vai nu nedēļā pirms tam, vai pēc tam varētu būt... bet tur var būt problēmas ar laikapstākļiem.
*


Nu jā, maijā varētu būt pat ļoti aukstas naktis... ja ir šitāds janvāris, var gadīties, ka maijā vēl pa dienu ir tikai kādi +10, bet naktī - spēcīgas salnas... Turklāt studējošiem un skolēniem vēl nodarbības rit pilnā sparā.
Kraukleenss
Izklausaas jau ljoti interesanti, sizhets it iipashi. Magjias ar zobenu varees atvairiit? smile.gif
Kurbads
Hmm 4 dienas... tas ir labais smile.gif . Vispār liekas interesants pasākums. Vienīgi tāds jautājums - tām bruņām jābūt reālām, smagām tērauda bruņām, vai var būt arī vieglās paštaisītās skārda bruņas ?
Dagalur
NJaa... pasākums jau izklausaas ĻOTI interesants un labpraat ņemtu dalību tajā, bet vienigiais man nu galiig anva nekaada ekipeejuma... :/

labaak manuprat buutu riikot tad, kad skola ir beigusies un par studejošajiem cilvēkiem arii buutu tā kā jaapadoma....

Tur būs testi par to vai var tevi laist uz lauka ar ieroci.. vai kkas tml?

eem... ko noziimee BDLS? unsure.gif
Inx
sounds nice smile.gif

tikai man tas par to bruņukreklu, kurš, viens pats bez ķiveres uzvilkts, nedod aizsardzību un top par parastu tērpa sastāvdaļu, likās dīvains...
Lia'angia
CITĀTS(Inx @ 13.01.2005 20:42)
sounds nice smile.gif

tikai man tas par to bruņukreklu, kurš, viens pats bez ķiveres uzvilkts, nedod aizsardzību un top par parastu tērpa sastāvdaļu, likās dīvains...
*


Nu bet ja tu apakšā pavelc to, ko kreiviski dēvē par "podkoļčužņik", tātad biezu vamzi, striķu kreklu vai ko tādu, tad bruņukrekls darbojas gan.

Dagalur - BrīvDabas Lomu Spēle. Un tev vēl ir teju pusgads, lai ekipējumu sagādātu/aizņemtos/izīrētu...
Kedriks
CITĀTS(Inx @ 13.01.2005 20:42)
sounds nice smile.gif

tikai man tas par to bruņukreklu, kurš, viens pats bez ķiveres uzvilkts, nedod aizsardzību un top par parastu tērpa sastāvdaļu, likās dīvains...
*


Yay! Inxam par godu mans tūkstošais posts!!!! w00t.gif

LOL! A Tu uzvelc to kreklu uz plikas miesas un palūdz lai Tevi padauza ar kādu zobenam līdzīgu priekšmetu grin.gif smile.gif smile.gif thumbsup.gif smile.gif smile.gif grin.gif grin.gif
Grims
Nu vispār jau nodīrāta āda nav gluži tik smags savainojums kā bez kādas aizsardzības pārcirsts sāns, un ar plātņu bruņām vajadzētu varēt tikt cauri vēl vieglāk.
Roviela
CITĀTS(Good ol' Grim @ 14.01.2005 11:12)
Nu vispār jau nodīrāta āda nav gluži tik smags savainojums kā bez kādas aizsardzības pārcirsts sāns, un ar plātņu bruņām vajadzētu varēt tikt cauri vēl vieglāk.
*

Pamēģini! Bet pēc tam nesūksties, lūdzu. No visa pleca norauta āda ir drošākais veids kā vēlāk palikt pavisam bez rokas, ja vispār pārdzīvosi iekaisumu.
Turklāt arī bez sitiena bruņukrekliem pēc neilga laiciņa ir tendence veidot jauku rūtiņu rakstu uz pleciem. Vienkāršāk sakot - Tu nevēlēsies ar to ilgi staigāt bez pietiekami bieziem polsteriem apakšā.
soirvakt
man te ir dazi jautajumi
teiksim ja to magiju atsit ar vairogu kas tad notiek?
un ka brunas kautkadu aizsardzibu ari dod?
un ka sanak ar magiju teu kads pantins ir jaskita un tad jamet ta tenisa bumbina?
Dinaer
izklausas jau intresanti bez maija baigaam smile.gif august jau labaak

korsaaru pasaule patieshaam arii bija sanaakusi un butu patiikami tajaa atgriezties
Dagalur
CITĀTS(Lia'angia @ 13.01.2005 23:15)
Nu bet ja tu apakšā pavelc to, ko kreiviski dēvē par "podkoļčužņik", tātad biezu vamzi, striķu kreklu vai ko tādu, tad bruņukrekls darbojas gan.

Dagalur - BrīvDabas Lomu Spēle. Un tev vēl ir teju pusgads, lai ekipējumu sagādātu/aizņemtos/izīrētu...
*


hmm... un kur taadas labas mantas var iziiret?
primo reizi dzirdu, ka taadu ekipeejumu var airii iziiret.....
Aiva
CITĀTS(Dagalur @ 15.01.2005 00:25)
CITĀTS(Lia'angia @ 13.01.2005 23:15)

Nu bet ja tu apakšā pavelc to, ko kreiviski dēvē par "podkoļčužņik", tātad biezu vamzi, striķu kreklu vai ko tādu, tad bruņukrekls darbojas gan.

Dagalur - BrīvDabas Lomu Spēle. Un tev vēl ir teju pusgads, lai ekipējumu sagādātu/aizņemtos/izīrētu...
*


hmm... un kur taadas labas mantas var iziiret?
primo reizi dzirdu, ka taadu ekipeejumu var airii iziiret.....
*



Nu, ir iespējams sarunāt ar tadu cilvēku, kas pac uz sho speli dazadu iemeslu del nebrauc. bet kam ir ekipejums, kas tev der.
Lia'angia
CITĀTS
hmm... un kur taadas labas mantas var iziiret?
primo reizi dzirdu, ka taadu ekipeejumu var airii iziiret.....


Apģērbu vari izīrēt teātrī - Dailes, teiksim, vai kinostudijā. Kādi 5 Ls uz nedēļas nogali par vienu lietu (vai par visu kopā? Nezinu, es pati neīrēju, paprasi Amidalai vai Inxam).
Bet ieročus gan laikam var tikai aizņemties no tādiem kas uz spēli nebrauc, vai kam ir vairāki - teātra butaforijes te nederēs, ja vien to domā tos izmantot, nevis kā anturāžu.
Farliner
Magiju ar vairogiem blokjeet nevar - kada starpiiba, kur faeirbols traapa - pa vairogu, vai p pashu? smile.gif

Par brunjaam - ja buus no skaarda uztaisiits taa, ka izskatiisies kaa iistas - derees (man pasham speelju fulpleits ir no 1 mm bieza teerauda, nevis no 1.5-2.5 kaa origjinaali bija). Bet ja buus redzams ka ir no saruuseejusha skarda, tad netiks par brunjaam uzskatiitas.
Kurbads
bet no spiidiiga psmilimetriiga skaarda grin.gif laughing.gif . lab, tas nav nopietni. bet realitaates ieveeroshana tomeer liekas simpaatiska.
Farliner
Baidos, ka 0.5 mm skaarda gatavotas brunjas nebuus gana izturiigas, lai vareetu taas par full-plate nosaukt... tas skaards vienkaarshi nespees ietureet vajadziigo foru un lociisies.
soirvakt
un ka ir ar pasaules setingu es teiksim neko nezinu par koresaru setingu kur to var izlasit ?

cik noprotu si spele bus latviesu valoda?
Farliner
Primaari latvieshu, bet pasaulee pastaav dazhaadas valodas, taa kaa, arii krieviski vai angliski varees runaat smile.gif

Settinga apraksts vispaariigaa formaa ir atrodams :
Elmera

Detaalaaku info par konkreeto regionu domaaju driiz vien uzlikt, un arii LFFB pasaakumaa mazliet pastaastiishu.
Goldberry
Tiiri ne-fighter chariem arii ir potenciaalas iespeejas guut kaut kaadu jautriibu? Vai arii shii speele ir dzilji tendeeta uz tiiri kaujinieciskaam izklaideem?
Aiva
CITĀTS(Goldberry @ 19.01.2005 18:29)
Tiiri ne-fighter chariem arii ir potenciaalas iespeejas guut kaut kaadu jautriibu? Vai arii shii speele ir dzilji tendeeta uz tiiri kaujinieciskaam izklaideem?
*


Nū, tā kā triju dienu attālumā ir orda, kas noslaucīs visu savā priekšā, un likumīgā novada vara gatavojas izpildīt manevru "muktim nu", tā vieta ir visai nedroša vieta lai tur uzturētos kāds kas nespēj par sevi pastāvēt...

No otras puses, neviens neliedz arī vājāk bruņotam avantūristam aizkavēties pāris dienas vēl šeit, un pamēģināt to "Big Whoop" ( © Mērkaķu Sala ) atrast. Un bez kauju izklaidēm, vienmēr būs tie kas atvieglos šo kaujinieku grūto darbu ar izklaidēšanu un pārējo.

Bet nu farliner domājams labāk spēs atbildēt.
Lia'angia
Droši vien tur būs savākušies veseli bari avantūristu, kas meklēs šo Lielo Un Vareno Artefaktu. smile.gif Un avantūristi var būt ne tikai faiteri, bet arī zagļi, bardi, ziņkārīgie, trešie tēva dēli, iesācēji magi, priesteri...
Es, teiksim, esmu pietiekusies uz druīdes lomu. Pilnīgi miermīlīgs personāžs...
Elernass
CITĀTS(Lia'angia @ 20.01.2005 00:00)
Es, teiksim, esmu pietiekusies uz druīdes lomu. Pilnīgi miermīlīgs personāžs...
*


Iesaku paintereseeties pie Kormaka brigaades kaa jaaspeelee pilniigi miermiiliigs druiids smile.gif
Lia'angia
Tas man neder - es neesmu ne tik viltīga, ne tik riebīga... smile.gif tongue.gif
Kormaka brigade
"Iesaku paintereseeties pie Kormaka brigaades kaa jaaspeelee pilniigi miermiiliigs druiids "

A ko es, es jau neko! smile.gif Tas divas baltas kirzakas ar pavadoni pashas uzprasijas...
smile.gif
Farliner
Iespējas sevi parādīt un gūt kādu labumu un izklaidi būs visu veidu personāžime - kaušļiem gan jau būs ar ko kauties, un tiem, kam labāk tīk cita veida izklaides būs arī tās.... protams, ja kāds ne-kauslis atradīs baru ar orkiem un mģinās ar tiem "bīdīt diplomātiju", var gadīties, ka orkiem ir cits priekšstats par diplomātiju whistling.gif
Andza
Elmera ir taa pašradītā pasaule, kurā bez Frīportas korsāriem arī visi tie ar Dawnbringeri saistītie eventi notika (vairāk galda formātā, ja nemaldos) vai arī es kaut ko nedaudz jaucu?
Lia'angia
Nejauc vis, tā pati vien ir. Pasaulē ir vairāki kontinenti un pietiekami daudz vietas, kur izvērsties. Vēl tur ir pazeme ar droviem... smile.gif
Es sāku apcerēt, varbūt reanimēt Elifu? Tikai nezin kāda sumpurņa pēc viņa būtu uz turieni vilkusies. Ja nu vienīgi padzirdējusi par kādu senu Laismes amuletu...
Aiva
CITĀTS(Lia'angia @ 24.01.2005 14:31)
Nejauc vis, tā pati vien ir. Pasaulē ir vairāki kontinenti un pietiekami daudz vietas, kur izvērsties. Vēl tur ir pazeme ar droviem... smile.gif
Es sāku apcerēt, varbūt reanimēt Elifu? Tikai nezin kāda sumpurņa pēc viņa būtu uz turieni vilkusies. Ja nu vienīgi padzirdējusi par kādu senu Laismes amuletu...
*


Ja neskaita, ka Elifa pēc līmeņiem ir mazlietiņ par augstu ( IMHO Elifai bij jau 9tais, kamēr tur maz 5tais pēc definīcijas), un ka Elifa pēc pēdējiem DawnBringer notikumiem ar Wurhašu XXIV bija nomērķējusi plēst pie Leifa maksimālā ātrumā, lai vēl kāds Wurhašs nepatrāpās , citādi jau būtu ārkārtīgui noderīgs personāžs.

Drīzāk gan te derēs nevis tādi, kas ir jau nozīmīgu lomu pasaulē nospēlējuši, bet tādi, kas vēl tikai grib izkārpīties uz augšu, nokampt lielo kumosu u.t.t. Kam nav ko zaudēt izņemot savu ādu, un kas tādēļ ir ar mieru riskēt vairāk nekā parasti.

No otras puses, Laismes kreļļu centrālais piekariņš varētu būt visai stiprs vilinājums....
Lia'angia
Nu es jau varu būt alternatīvā, 5. līmeņa Elifa... smile.gif
Farliner
Lia`angia - Elifa lai paliek tur, kurp dodas, OK? Tur tiešām labāk jaunus censoņus veidot, nevis ar agrākajiem varoņiem piedalīties... Kormaks jau par "Varavīksnes burvi" no Korsāriem painteresējās smile.gif
Lia'angia
Labi jau labi. Man tikai ir drusku žēl no Elifas šķirties...
es jau vēl lāga nezinu, via vispār spēlē piedalīšos - kaut kā baig idaudz uz šo vasaru visa kā sanāk... huh.gif sad.gif Bet, ja piedalīšos, tiešām varētu spēlēt druīdu.
Viking
izklausaas jau labi ..buus jaapiedalaas .... smile.gif ...domaaju ka buus arii interesanti katraa zinja paspeeleet ar vairaakiem personaazhiem smile.gif ....jo STIRPI shaubos vai speeshu iztureet 4 diennaktis nevienu reizi nenomirstot smile.gif
Lia'angia
Galvenais būtu vēlams tiešām izdomāt vairākus atšķirīgus personāžus, nevis klonēt vienu pašu... smile.gif
soirvakt
ar vairaku personazu izdomasanu ir loti problematiski jo tas ir loti nelogiski ka nakamais carakters ir gerbies tiesi ta pat ka ieprieksejais
un dzadas drebes taisit jau ir daudz dargak un pie visaari lidz turienei tad tas ir janogada
Lia'angia
Nu ja ir vairāki "mirušie", var jau ar apmetņiem/krekliem/vestēm samainīties. smile.gif Neviens jau nesaka, ka visam jābūt 100% jaunam, bet ir vnk lieliski, ja kaut kādas pamanāmas detaļas mainās. Teiksim - viens personāžs nēsā ap galvu apsienamu koši sarkanu lakatiņu, bet otrs - melnu platmali (pagājšgad Gerkenā pa 2 vai 3 Ls pirku). Viens - melnu ādas vesti, otrs - sarkanu flaneļa kreklu. Vēl kādu krāsainu, milzīgu gredzenu vai piespraudi - un pavisam cits priekšstats par tēlu rodas. Vietas daudz šādas tērpa detaļas neaizņem. Bet pamatā - apavi, bikses, āda lielos daudzumos - tas jau izskatās avantūristiem daudzmaz līdzīgi.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!