Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Brīdina par krāpšanu internetā
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam
Harija Potera fani tiek aicināti uzmanīties no krāpšanas internetā pēc tam, kad tika slēgta tīmekļa vietne, kas it kā piedāvāja Jauktasiņu prinča kopijas.

Pagājušajā mēnesī Roulinga un viņas izdevēji paziņoja, ka sestā HP grāmata iznāks tikai pēc sešiem mēnešiem – 16. jūlijā, bet pagājušajā nedēļā parādījās vietne, kas piedāvāja grāmatas elektronisko versiju jau tagad!

Faniem tika solīts: "Šī grāmata tagad ir pieejama tikai elektroniskā versijā. Ja nevēlies gaidīt vēl sešus mēnešus, pērc un sāc lasīt jau tagad! Esi pirmais, kas atklāj visus noslēpumus!"

Grāmatu piedāvāja par 9,95 dolāriem (~5,36 Ls). Tika piedāvātas arī iepriekšējo grāmatu elektroniskās versijas – katra par 6,95 dolāriem (~3,74 Ls), kā arī īpašais piedāvājums – visas sešas grāmatas tikai par 29,95 dolāriem (~16,12 Ls).

Kā apgalvoja Roulingas literārais aģents Kristofers Litls, nevienai no HP grāmatām patiesībā, protams, nav pieejama [oficiāla] elektroniskā versija. Viņš teica, ka internets visu laiku tiekot vērots, un parasti viņiem izdodoties šādas lapas slēgt daudz ātrāk.

Fanu vārdā Melisa – HP fanu vietnes The Leaky Cauldron vadītāja – izteica sašutumu par šādiem gājieniem. "Harija Potera fani par to ir tik nikni! Visi vēlas aizsargāt Dž. K. Roulingu, un neviens negrib neko par grāmatu zināt, pirms tā ir gatava."

Melisa kopā ar vēl vienu kolēģi mēģinājusi arī pārbaudīt krāpniekus, domādama, ka saņems kārtējo fanu sacerējumu (un tādi piedāvājumi viņai ir bijuši ļoti daudz par Fēniksa ordeni; par Jauktasiņu princi gan esot pirmais), bet tā vietā vienkārši tika noraidīta viņas kredītkarte (kas tomēr esot bijusi pilnīgā kārtībā).

Vairāk lasi šajā BBC News lapā. Lai gan skaidri rakstā tā arī pateikts, vai vietnei patiešām ir bijusi pieejama 6. HP grāmata...
spitzbube
nu fuj.cik gan cilvēki var būt truli. ja nu kads uz to ir uzķēries?mūsdienās jau nekam vairs nevar ticet pinch.gif
Aiva
CITĀTS(storm`rasta @ 11.01.2005 17:21)
nu fuj.cik gan cilvēki var būt truli. ja nu kads uz to ir uzķēries?mūsdienās jau nekam vairs nevar ticet pinch.gif
*


Jau Fēniksa Ordenim tīmeklī klīda vismaz ducis viltus variantu, dažs no tiem pat visai meistarīgi uzrakstīts. Fanfiki
Forte
ooo jā, bet labāk gaidīt, jo ja cilvēks izlasa Pølsevevu (norvēgiski- bullshit), tad viņš skatās fillmu un saka ka filma ir Okse Dritt kautgan viņš bija salasijies pārāk daudz Okse Dritt un uzskata ka viņa zināšanas par poteru ir varenākas par pašu Roulingu, ````, tie gan ir bezkaunīgi cūkas...
Antons Ego
bet man piemēram gribētos izlasīt kaut kādu kreiso variantu, interesanti, kā citi to uztver.
piemēram tas ķīniešu Harijs Poters satiesk drakonu (vai ko tur), par to, kaa Harijs meklē amuletu un pārvēršas par spalvainu goblinu... happy.gif
man liekas, ka ja tādu latvijā iztulkotu, tad ļoti daudzi nopirktu, labi zinot, ka tas ir shits.... (nu labi, es saprotu visu par autortiesībām utt, tas tikai tāds teorētisks piemērs)

CITĀTS(eyedam @ 11.01.2005 16:56)
Fanu vārdā Melisa – HP fanu vietnes The Leaky Cauldron vadītāja – izteica sašutumu par šādiem gājieniem. "Harija Potera fani par to ir tik nikni! Visi vēlas aizsargāt Dž. K. Roulingu, un neviens negrib neko par grāmatu zināt, pirms tā ir gatava."
*


un te nu es nedomāju, ka kādam fanam īpaši rūp tas, kādā ceļā viņš iegūtu to grāmatu, un vai tas aizskat Roulingas jūtas.... ja tagat varētu dabūt īsto 6. grāmatu, kurš gan to nedarītu
mazā peciņa
Es DC++ dabūju kaut kādu apšaubāmo piektās grāmatas versiju. Deru, ka tā bija viena no tādām versijām. Vispār tas ir ļoti riebīgi, ka cilvēki tā darās, bet neko jau nevar darīt. Jācer, ka viņus noķers un uzliks kādu sodu (sabiedrisko - piemēram jāiznēsā HP grāmatas būs tad, kad viņas iznāks - pasūtītājiem).

Nu nikna es gluži neesmu, bet es būtu vīlusies, ja pasūtītu grāmatu, pluss, vēl par viņu samaksātu, bet es dabūtu viltojumu.


skow
martin2
līdzīgi jau ir bijis arī ar citām grāmatām nekas jauns tas nava.
eyedam
Vakar par šo gadījumu rakstīja arī Diena.

Viņi 6. grāmatu nosaukuši Harijs Poters un Draņķasiņu princis... Labāk jau ir nekā "Pusasiņu princis", vismaz parāda, ka raksta autors kaut cik orientējas HP grāmatās, bet... rolleyes_a.gif

eyedam
pelmeniC
CITĀTS
Es DC++ dabūju kaut kādu apšaubāmo piektās grāmatas versiju. Deru, ka tā bija viena no tādām versijām.

Kas meklē, tas atrod whistling.gif tāds kā atbalsts pirātiem sanāk unsure.gif
saulove
Ļoti nepatīkami, ka šādi apmuļķo cilvēkus mad.gif
Es arī ar nepacietību gaidu sesto grāmatu, bet nedomāju uzķerties uz šādiem trikiem internetā.
aivvv/troll dream walker
nju es godigi sakot lloti labpraat izrautu kaadu kkiiniessu variantu tas tak jau pats apr sevi ir interesanti un kameer man atsuutiis graamatu e drossivien ka jau saakssu laiit internetaa tas ir pilniigi normaali ka visu populaaro var nospert internetaa un roulingai jau nju tocc naudas netruukst.....
Aeris
Esmu interneta ari redzejusi, ka piedava Harija Potera 6 gramatas elektronisko versiju par kaut kadiem 17 dolāriem. Sviests pilnīgs, bet daži uzķeras.
Viesis
Nu pirmaas piecas graamatas anglju valodaa dabuut var ljoti labi, vajag tikai rakt, kaa arii caur fanaatiskiem pazinjaam wink.gif
Eiše
Pateicos par informaaciju...
crazy200
Bet tā jau vienmēr ir bijis un būs....
Bet daži tomēr vienalga uzķeras, droši vien pārāk nogribējušies, ka vairs nevar gadīt. bet vai tad tieši ši iemesla dēļ pirāti naudu neiegūst?
Gogijs
es pat datoraa esmu redzeejusi filmu tas ir ljoti slikti!!!!!!! wink.gif
subito
Es 5. grāmatu lejupielādēju, viss bija kā nākas, vienīgi 3 nodaļas grāmatas vidū bija izlaistas.
Švilpaste
Ja kāds tiešām ir uzķēries uz ši āķa, tam tad vajadzētu iziet pastaigātie svaigā gaisā. getlost.gif Šādi cilvēki, kas krāpj citus internetā tiešām ir nelieši. mad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!