Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko tu darītu, ja tev uzdāvinātu zizli?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Sneak
Raxtat!!! rolleyes_a.gif
pelmeniC
Lēkātu no prieka w00t.gif es domāju arī par 'pilnveidotu savas spējas', bet to es atmetu, jo man nav, ko pilnveidot laughing.gif
monster
woow! tas nu gan buutu riktiigi kruti! vieniigais vai es vinnu vareetu pielietot?? par to es ssaubos!! sorcerer.gif
Alise
Protams, ka leekaatu no prieka, nekur jau nav raxtiits, ka tas ir burvju zizlis wink.gif neskatoties uz to, ka tas ir iists... var jau buut visaadi zizlji... tongue.gif
Hysteria
es jau arii lekaatu no prieka grin.gif
Fijusska
ahaa, ahaa, lekatu no prieka! grin.gif grin.gif laughing.gif
Vaidu_Vairas radiniece
es nobalsoju par "leekaat no prieka", bet es laikam vairaak aardiitos... whistling.gif bet peec tam es savu braali noburtu par zurku un tureetu kraatinjaa... devil.gif aapaac cik es ljauna... grin.gif
Adē
1) es lekatu no prieka ; 2) Mēģinātu pilnveidot savas spējas !!!!!
Bet pec tam izmeginatu kadu Avada Kedavra uz vienas ienaidnieces...joke! smile.gif smile.gif smile.gif
Ļipa
Hei, es gribu!!!!
Nu vispirms jau es nevis lēkātu aiz prieka, bet gamn pārpludinātu savu draugu telefonus, e-pastiņus un vēl nez, ko, rociņas aiz laimes trīcētu, bet es tik drukātu... laughing.gif
Labi, jox, jo patiesībā jau neviens man šā kā tā neticētu tāpēc es laikam tikai aiz prieka lēkātu un pēctam domātu, kā to zizli labāk pielietot. rolleyes_a.gif
cava
Nu ja godīgi, tad lēkātu no priekiem. laughing.gif
Nu un protams paturētu to. Nu un ja tas paliktu pie manis, tad protams sāktu pilnveidot savas spējas.
Tomēr laikam ir vien jāsamierinās ar to, ka šādas lietas visdrīzāk nenotiks...
zuzee
es buutu baigaa kaifaa es leekaatu virus kur vien var.....
es noburtu visus ko vien var...peec tam noteikti SAJUKTU PRAATAA grin.gif
Maxwels
Kā tad var zināt, ka tas ir īsts? Varbūt kaut kāds kociņš, bet es tik mēģinu kaut ko izdarīt un man nesanāk... Vai arī tas ir īsts zizlis, bet es neesmu taču burvis, bet vientiesis, tāpēc nezinu, vai man sanāks kaut ko paburties... sorcerer.gif
shary
ja tas tiešām būtu iists es aiz prieka lēkātu un tad sāktu pilnveidot savas spējas. visādi burtos un kļūtu par varenu raganu sorcerer.gif
aFēra
Ermm... neredzu iemesla lēkāt, jo nevis saimnieks izvēlas zizili, bet gan zizlis izvēlas saimnieku.

1) Šis uzdāvinātais zizils var jums "nederēt"
2) Jums nav spēju burties, tas kociņš īsts vai neīsts, raudi vai neraudi, jums nelīdzēs pilnveidojot spējas (Tas pats ir nolauzt kļavas zaru un māt ar to gaidot maģiju).

Varu jums teikt tikai vienu, es svārstītos starp prieku un bēdām. smile.gif
Demagogs
Es darītu tā:
No sākuma lēkatu ( nu tā nedaudz )
Un tad pilveidotu savas spējas... Nu, ja no sākuma es neko nemācētu, tad, kad es pilnveidotu savas spējas tās nebūtu nekādas dižās. Bet ko par to... Zizlis, man būtu zizlis... Ai nu īstenībā man liekas (tagad), ka tas nebūtu nekas īpašs. grin.gif
Elonors
Un ka tad jus domajat??? :blink:
Skaidrs, ka meginat pilnveidot savas spejas (Ja man tas vispar tas ir iespejams) sorcerer.gif
gwinerva
Vispirms es pameeginaatu pilnveidot savas speejas(bissku)tas ilgtu 5 min.
Peec tam uzburtu batutu un leekaatu no prieka. grin.gif rolleyes_a.gif
Peec tam atkal pilnveidotu savas speejas .Kad man jau apniktu maaciities meegginaatu uzburt visu ko veelos. wink.gif laughing.gif
grapefruit
Aga, es lākātu, lēkātu, lēkātu w00t.gif.
Tas taču ir īsts zizlis laughing.gif .
Un tad es viņu nogrūstu kādā kaktā un aizmirstu whistling.gif . Bet no sākuma es lēkātu happy.gif.
The Master
Logjiski, ka censtos pilnveidot savas speejas, uzreiz to izmeegjinaatu. Lai arii nepiederu pie burvju rases es zizli izmantotu savaam vajadziibaam- lai uzburtu dazjaadas lietas; noburtu cilvekus un tamliidziigi!
Sapņu Teātris
Uzriz to izproveetu...Mosh palidinaatu savu kakji happy.gif
Nestors Grems
nu ko ta darītu, protams, ka mācītos to izmantot savām vajadzībām
Veronika
CITĀTS(Afēriste @ 24.11.2004 18:24)
Ermm... neredzu iemesla lēkāt, jo nevis saimnieks izvēlas zizili, bet gan zizlis izvēlas saimnieku.

1) Šis uzdāvinātais zizils var jums "nederēt"
2) Jums nav spēju burties, tas kociņš īsts vai neīsts, raudi vai neraudi, jums nelīdzēs pilnveidojot spējas (Tas pats ir nolauzt kļavas zaru un māt ar to gaidot maģiju).
Varu jums teikt tikai vienu, es svārstītos starp prieku un bēdām. smile.gif
*

Kāpēc starp prieku un bēdām?? Es tev ieteiktu tikai starp prieku un pilnīgu laimi... grin.gif
Un mani arī māc šaubas par to,vai tas zizlis darbotos,jo diezvai kāds no mums ir burvis,kaut gan,ko var zināt... grin.gif

CITĀTS(grapefruit @ 08.01.2005 21:31)
Aga, es lākātu, lēkātu, lēkātu w00t.gif.
Tas taču ir īsts zizlis  laughing.gif .
Un tad es viņu nogrūstu kādā kaktā un aizmirstu   whistling.gif . Bet no sākuma es lēkātu happy.gif.
*


Nedomāju viss,ka tu to zizli nogrūstu kaktā un aizmirstu,jo ja izrādītos,ka tu vari burties,tev noteikti neapniktu ik pa brīdim uzburt sev kādu jaunu apģērba gabalu,vai saldējumu...

Es mēģinātu noskaidrot ko vairāk par cilvēku,kas man to zizli iedeva,kur viņš to ņēmis un tādā garā...Varu derēt,ka atklātos šis tas interesants...
Reksa
Ja amn būtu jau burvju spējas tad es mēginātu pilnveidot savas spējas, bet ja man nav burvju spējas tad es lēkātu no preika...
Shane
es leekaatu no prieka, spiegtu, leekaatu, aardiitozs...
addnill
Jej, variants ''pilnveidotu savas spējas'' ruļļo! w00t.gif man tikai interesē, par kādām spējām iet runa!? :blink: Vai šeit sēdošajiem piemīt kādas īpašas spējas? huh.gif Un man nē...es te vienīgā tāda?? huh.gif ohmy.gif
Ledene
Pirmkārt, es neticētu. Es smietos. Pēc tam es to paņemtu rokās, izšautu dzirkstis un nobītos. Tad es pamēģinātu paburties un pēc tam no prieka lēkātu ! Par savu spēju pilnveidošanu es droši vien padomātu. Padomātu.. grin.gif
-=RonS=-
Taatad saakumaa es paarveerstu dazhus skolotaajus skolaa par hmmmm.... krupjiem tad paleekaatu no prieka par to ka man ir zizlis un paaris skolotaaju mazaak laughing.gif un tad varbuut arii papilnveidotu speejas, lai no krupja veraatu paariet uz kaut ko lielaaku laughing.gif laughing.gif
mazā peciņa
Es taču nezinātu, kā ar ko tādu rīkoties. Un vēl, kā lai es to zinu, ka tas ir īsts zizlis? Vnk kāds kociņš, ko draugi, vai kas uzdāvināja, jokojoties, jo zin, ka interesējos par HP. Ja uzdāvinātu zizli un burvestību grāmatu, tā jau būtu cita lieta rolleyes_a.gif .
Mattiass
Es tam pieietu nopietni, nobaaztu kaut kur taalaak, un tad kad citi neredzeetu saaktu iemaniities taa izmantoshanaa, taapeec nobalsoju par "pilnveidotu savas speejas". rolleyes_a.gif
Shadowstalker
Es laikam neko nedarītu, jo nemācētu burt. Bez buramvārdiem taču arī pareizās kustības jāveic. Protams, varētu riskēt un taisīt bīstamus eksperimentus "Šurpum čipsu paku!" vai "Avada Kedavra" uz kaimiņu, kad viņš ap sešiem no rīta cenšas piekurbulēt savu sagrabējušo "KIA" busiņu, kas (ne)lec ar milzonīgu troksni.
Kix Kikuciitis
Protams, ka es saakumaa leekatu no prieka, tikai veelaak, ja es buutu burve, tad es censtos pilnveidot savas prasmes..=)
Švilpaste
Tikai lēkātu no prieka! laughing.gif Un tad noburtu visus skolotājkus var vardēm
amanda
Es laikam lēkātu no prieka!Un ja mācētu burt! sorcerer.gif
lil`skater
Nu saakumaa lekaatu, no prieka un tad meeginaatu pilneveidot savas burshanaas speejas, bet veel es domaatu, ka man ir jaamaacaas burvju skolaa un gaidiiitu kad man atsuutis veestuli!
Gogijs
sorcerer.gif sorcerer.gif meeghinaatu to lietot!!!!!!!!!!!! obligaati un kaut ko saaktu maaciities sorcerer.gif daaviniet man tik vinju
*Vinkija*
es leekaatu un kliegtu ! grin.gif grin.gif grin.gif Maaciitos burvestiibas un taa taalaak!!! sorcerer.gif sorcerer.gif
saulove
Noteikti mēģinātu paburties. Man ļoti patīk burvestības, tāpēc gribētu, lai kāda piepildās. sorcerer.gif
Dragon-Girl
Nu.. ja es iegūtu sādu zizli es sākumā iemācitos to pielietot un pēc tam pilnveidotu iemaņas un beigās sāktos jautrības grin.gif
iMiS™
Ak dievs cik tas būtu forši...!Es uzreiz sāktu pilnveidot savas spējas, atrastu k-kādas maģijas grāmatas, un lasītu, un mācītos, lasītu un mācītos wink.gif ...un pēct tam gan būtu reālākā jautrība grin.gif ...
oo...tikko man vēlvairāk sakārojās dabūt burvju zizli....
Godzilla
Saakumaa paleekaatu no prieka bet peec tam saaktu apguut iemanjas, kas paliidzeetu paarnjemt varu paar paareejo pasauli un kljuut par visuma valdnieku! devil.gif laughing.gif
sandwoman
Es nooteikti no sākuma lēkātu aiz prieka, lēkātu, lēkātu, lēkātu un vēlreiz lēkātu un atkal lēkātu un veljoprojām lēkātu.. un tad protams pilnveidotu savas spējas (tā kā derētu uzburt kādu saldumu) laughing.gif Nu es noteikti censtos cik var... saldumi, viss ko es vēlos.. izklausās kārdinoši.. rolleyes_a.gif
Bandists
Es lēkātu no prieka! w00t.gif Jāmācās burt.
Logan
Lēkātu no prieka un tad pamēģinātu vai ir kāds labums lēkāt - nez vai vientieši arī var burties? Laikam jau nē... Bet miskastē tik un tā nemestu... sorcerer.gif
kvadrātsakne no priedes
Es noteikti leekaatu np prieka... Labpraat pilnveidotu savas speejas, bet ko lai pilnveido ja speeju nav?! Pat ja meegjinaatu kaut ko uzburt man nesanaaktu blush.gif
Grēkmeistars
Izmestu to miskastee ermm.gif taa kaaa neesmu burve, zizlis mani laikam jau neklausiitu... whistling.gif
Artemiida
es jaw nu priecaatos...... bet diezzin wai es wareetu vinju pielietot jjo es tach nebuutu ragana....... bet ja buutu es priecaatos..... un meeginaatu pilnweidot sawas prasmes ............ heh..... taa arii nobalsoju tongue.gif
versache
Jā tas nu gan būtu jautri.Es mēģinātu pilnveidot savas spējas protams.Vai arī pabiedētu citus. smile.gif
Dzholliola
wisupirms jaw leekaatu no prieka- zizlis....mmmm taada wara grin.gif
tad jaw saaktu to pielietot.. nju kad tas buutu nepiecieshams... (ja protams buutu)
un protams jaw lepotos ar to... rolleyes_a.gif
_BijušaisPareģis
Varbuut ka gluzhi no prieka neleekaatu, bet būtu jau labi.
Un tā kā es ar to visticamāk nespētu burt, pat pēc vairākiem mēģinājumiem, tad visticamāk, ka šim zizlim būtu vieta vienkārši kādā plauktiņā, un tas tur varētu pakrāt putekļus.
Chukonens
Es meegjinaatu pilnveidot savas speejas, kas zin varbuut man taadas tieshaam ir...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!