Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: randinjs
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
maksligais_intelekts*
Nu shi spele saxies ar to,ka Malfojs slepus uzaicinas Hermioni uz randeuu whistling.gif un ,tad jau viss ajzies............

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Bija jau vakars un oeksjni kada puuce pieklauveja pie Grifidora kopistabas loga. Hermione ielajda puci ieksha un panjemaa lapinjiu,kura bija piesprausta pie puces kajeles ar uzraxtu <manaj dargajaj Hermionej no xxx> vinja atvera sajusminata vestuli,kur bija raxtiic
Sen miljotata Hermionne es zinu,ka rit jums ir paredzets doties uz Cukmiestinju un es ljoti veeletos pavadit nelielu lajinjiu kopa ar jums.Mes varetu satikties <Vepra galvaa> tur nebus daudz cilveku un mums bus izdewiba netrauceti parunat.

jusu slepenajs pieludzejs wub.gif
xxx
Snorkes Jaunkundze
Hermione nodomāja "kurš gan to ir sūtījis?labi aiziešu ar!" bet bija ļoti priecīga. Viņa ļoti agri aizgāja gulēt par spīti tam ka Rons un Harijs visu laiku prasīja lai Hermija iedod norakstīt mājasdarbus(visus).Nākošā rītā viņa pamodās ļoti agri kā jau bija paredzējusi un aizgāja iztīrīt zobus,nomazgāties,paēst brokastis.lielā zāle bija gandrīz tukša tur sēdēja vienīgi Prof.Zibiņš un Malfoja drauģelis Goils kurš uz Hermiju visu laiku aizdomīgi blenza līdz beidzot aizvācās un Hermija bija jau paēdusi un arī gāja prom.aizgājusi uz koptelpu viņa sāka domāt ko vilkt mugurā un tad...
Seila
Un tad, kad viņa beidzot bija izvēlējusies to mantiju, kurā viņa izskatījās viss labāk, bet tieši tumši saļo ar sudraba izšuvumiem...Meitene devās ārā no koptelpas un pa ceļam saskrējās ar Ronu un Hariju. Rons bija ļoti izbrīnījies par to, ka Hermione ir tik uzpucējusies un uzstāja, lai Hermione ņem viņu līdzi...
Snorkes Jaunkundze
bet Hermija teica ka nē jo viņai sarunāts randiņš un ka viņa nevar ņemt Ronu līdz un viņš sapūtās un dusmīgs aizgāja. Tikmēr Harijs teica kad tavs randiņš beigsies atnāc uz 3 slotskātiem papļāpāsim! Hermija piekrita ja vien tur nebūšot Rons jo viņai no viņa ir kauns. blush.gif harijs teica ka Rons tur nebūs!...
maksligais_intelekts*
Bet iisteniba Rons ar Hariju izdomaja sexot Hermionej un paskatities ar ko,tad vinja ies uz randiju .......... Hermione nonacaa lidz Vepra galvaj.tad pie pashas ieeeeeeeejas paskatijas vaj neviena naw,bet pamanija kadu netiru ,vecu mantiju ... Rons! vinja iesaucas..tu stulbajs,bajligajs negjeli vinja kliedza un skreja tam pakalj.......Harijs pa to lajku pametis draugu nelajmeeee nepamanic aizskreja uz 3 slotasskatiem.... Hermione nokjera Ronu un uzlika burvestibu,ka Rons visulajku lekaja uz vietas ,bet newareja nekur talax izskusteties.Vinja lajmigi pamsajdot pie Vepra Galva loga nedaudz piepucejas un lepni iegaja ieksha....
Seila
Tomēr iegājusi iekšā viņa nevienu neieraudzīja un nedaudz apjukusi apsēdās pie viena no galdiņiem uzskatīdama, ka ja kādam viņa ir vajadzīga tad šis kāds pats pie viņas pienāks un par to pateiks.Tai pašā laikā viņa cītīgi skatījās apkārt cerēdama izskaitļot, kurš tad ir tas slepenais pielūdzējs...
maksligais_intelekts*
Peeksnji Vepra Galva iegaja Gojls . Hermione jau nobijas,ka vinjs ir slepenajs pieludzejs,bet paldies Dievam vinjs ajzgaja. Tad Hermione atkal paskatijas loga u sapucejass sawaa atspulga..newaredama sagajdit...kad nu bejdzot
Snorkes Jaunkundze
viņa jau bija izdzērusi 1 pasūtīto sviestalus pudeli kad atvērās durvis un Hermija gandrīz noģība.Bija ienācis Malfojs.Hermione jau protams nezināja ka to zīmīti atsūtīja viņš.Malfojs nelikās par Hermiju ne zinis,piegāja pie letes un pasūtīja 2 sviestalus pudeles.Tad viņš palūkojās riņķī itkā meklēdams kur apsēsties.un tad viņš izlikās ieraugām Hermioni.Viņa uz viņu neskatījās bet cītīgi blenza pa logu.Malfojs nemanāmi pasmīnēja un nāca viņai tuvāk līdz bija pienācs pie paša galdiņa.
-Ko tad tu te dari Grendžera?Kādu gaidi?-viņš smaidīja viltīgu smīniņu shifty_a.gif
-Vācies Malfoj!-Hermione bija nosarkusi un tad Malfojs apsēdās viņai pretī un smaidīja savu ierasto smaidiņu.Hermijai acis ieplētās un mute no pārsteiguma pavērās kad Malfojs uzsāka ar viņu laipnu sarunu.
maksligais_intelekts*
Tawaj zinashanaj man te ir paredzec randinjas a rkadu elegantu un jauku pujsi tapec labak tinies un netrauce Vinja lepni pazinjoja malfojam
Snorkes Jaunkundze
Un kurš tad būtu tas jaukais un elegantais puisis :blink:????-Malfojs jautāja.
-nav tava daļa! mad.gif Vācies!-Hermione viņam uzkliedza.gandrīz visi bārā sēdošie paskatījās uz viņiem.Hermione jau 2.reizi pamatīgi nosarka.tad Malfojs pret viņu(Hermioni) pagriezās un teica:
-Tavs slepenais pielūdzējs esmu es!
-...
Seila
- Kā tad tad jau drīzāk sētas miets būtu mans pielūdzējs!Es teicu tinies no šejienes!
-Un ja es tev to pierādītu?
- Interesanti kāgan tu to izdarītu?!!!Hermione nikni piecēlās Nu ja tu nedomā aiziet tad aiziešu es!Viņa devās uz izeju...
shary
viņa bija ļoti dusmīga, jo domāja ka Malfojs viņu izjokojis. bet Malfojs panāca Hermioni un atkārtoja pilnigi to pašu kas bija rakstīts vēstulē. nu Hermione saprata ka tas tiešām bija Malfojs.
- nu esi laimīgs ka mani šitā izāzēji un pazemoji? teica Hermione gandrīz jau sākusi raudāt.
- ko? kādēļ tu man netici. man tu tiešām ļoti patīc. sacīja Malfojs.
- es tev neticu. tu tak vienmēr esi mani ienīdis! Hermione teica

un tad pa durvīm ienāca Harijs ar Ronu...................
Snorkes Jaunkundze
un Harijs ieraudzījis Hermioni kopā ar Malfoju izrāva zilzi gatavs Malfojam kautko uzburt jo domāja ka viņš taisās kautko Hermionei nodarīt(ļaunu).Rons tikmēr noģība.Haijs jau brīdinoši pacēla zizli,arī Malfojs aizstāvoties izrāva zizli bet Hermione nostājās starp viņiem abiem netīšām uzkāpdama Ronam uz sejas. whistling.gif harijs prasīja-kas te notiek?kapēc tu esi ar Malfoju??? :blink: ohmy.gif un Hermija...
Kill and Ded
Atbildeeja:Harij es tevi vairs nemiilu es tagad miilu Malfoju Aizmirsti par mani... un ar bubonju bultaam padzina Hariju atpakalj no kurienes vinshj bij naacis.Malfojam naacaas atdziivinaat Ronu jo palika mazliet neeerti... Ta pasha vakara vakaraa MAlfojs uzluudza Hermionu uz vinja torni-Sliideni vinja tam piekrita un...
Snorkes Jaunkundze
vakarā viņa atkal saposās un tad atnāca Harijs un Rons:
-kā tu mums to varēji nodarīt Hermione?! mad.gif -harijs bija ļoti dusmīgs
-atvaino bet es nevaru visu mūžu staigāt kopā ar diviem blush.gif bet man patīk Drako!-izrunājot šo vārdu viņa valdzinoši pasmaidīja un atspiedās pret sienu ar prieka sajūtu un aizvērtām acīm.Rons noskuma un raudādams aizskrēja uz zēnu guļamistabu bet Harijs paskatījās uz Hermioni un...
Kill and Ded
nolema vinju noskuupstiit kameer vinshj to dariija koptelpaa ieskreeja Drako un nodomaaja ka Harijs Hermionei uzmaacaas taa jau arii bija un tad Drako ar zizli paarveerta Hariju par suni uz 5 kajaam vinjsh pajautaaja Hermioniitei vai vinjai viss kartiibaa un vinji aizgajaa..
Seila
Tad telpā ienāca rons un ieraudzījis kas noticis ar hariju palika loti nikns. Pārvērtis Hariju atpakaļ. Viņš jautāja ko lai tagad dara uz ko Harijs atbildēja, ka viņa plānos esot cietsirdīgi atriebties malfojam un atgūt Hermioni....
Snorkes Jaunkundze
Harijs viņam 2 stundas stāstīja savu plānu un kad bija beidzis viņi abi ar Ronu ļauni pasmaidīja :velns:Hermione tikmēr bija slīdeņu koptelpā kopā ar Malfoju.Harijs un rons pienāca pie paslēptās slīdeņu koptelpas ieejas un...
maksligais_intelekts*
Un apsedzas abi ar paslepni,tad tieshi taja laika koptelpa gaja Goils nosaukdams paroli lempigi iekapa ieksha caur portretu un harijs ar ronu sekoja.
Tur vinja ir ! Drako ar Hermioni pasha slidenja koptelpas gala sedeja uz viena kresla. Hermione klepi Malfojam un abi maaigojas
Paip`
Wai juus neesat pamaniijushi, ka jums te sanaak galiigs swiests...? pinch.gif huh.gif
Kaa Drako war ienaakt Grifidoru koptelpaa un noburt Hariju par suni...? pinch.gif
Slimie cilweeki... pinch.gif
faniite
CITĀTS(Paipera @ 02.12.2004 17:14)
Wai juus neesat pamaniijushi, ka jums te sanaak galiigs swiests...? pinch.gif huh.gif
Kaa Drako war ienaakt Grifidoru koptelpaa un noburt Hariju par suni...? pinch.gif
Slimie cilweeki... pinch.gif
*


Paipera tu sabojaaji visu lasiishanas prieku sad.gif
Ljauna Paipera, Ljauna getlost.gif
faniite
Harijs kljuva sarkans aiz dusmaam, ka likaas, ka garainji no ausiiim driiz naax. Vinjsh ar Ronu piegaaja abiem miilniekiem klaat un ... smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
shary
piedodiet ka te jaucos, taču Hermione nekad un nemūžam negribētu draudzēties ar Drako. un starpcitu Ronam patīk Hermione. Harijam viņa ir tikai draudzene.

lūdzu beidziet to ārprātu. Hermione nekad nevarētu būt kopā ar Drako. tad kad es vienu stāsta posmu rakstīju biju domājusi tā ka Hermione pasūtīs Drako.

viņi vienkārši nevar būt kopā
Snorkes Jaunkundze
CITĀTS(shary @ 02.12.2004 17:49)
piedodiet ka te jaucos, taču Hermione nekad un nemūžam negribētu draudzēties ar Drako. un starpcitu Ronam patīk Hermione. Harijam viņa ir tikai draudzene.

lūdzu beidziet to ārprātu. Hermione nekad nevarētu būt kopā ar Drako. tad kad es vienu stāsta posmu rakstīju biju domājusi tā ka Hermione pasūtīs Drako.

viņi vienkārši nevar būt kopā
*


Kapēc ne shary? huh.gif spēle taču saucas-randiņš Malfojs un Hermione.un nu un kas ka ronam patīk hermione?(par to es varētu parunāt ilgāk bet nav īstā vieta)tapēc Hermione nevarētu draudzēties ar Drako? huh.gif muļķīgi...
addnill
...un pārvērta Hermioni par ziloni, kurš, protams, uzgāzās Malfojam virsū(jo Hermione sēdēja viņam klēpī) un nospida viņu, taču... huh.gif
LoVe_hAteR
Malfojs drīzvien apguvās lai arī zēna sejas krāsa bija zaļgana . Zēns norīstijies teica Esmu slims esot starp jums . zēns teica Ejam Hermij , un parāva Hermioni/ziloneni aiz auss What ? zēns iesaucās , bet bija jau par vēlu zilonene ...


/Eu cilvēki viedojiet NORMĀLU stāstu savādāk vien kiš miš sanāk . Un IZLASIET visus postus pēc KĀRTAS /
minta
...hermione nogalinaaja drako ar savu svaru un nevienam no vinjiem neizdevaas vinju atdziivinaat. paareejie sliidenji to visu redzeeja un paarveerta hariju un ronu ar hermionu par zelta zivtinjaam un ielika akvaarijaaa. taa kaa harijs tik ljoooti miileeja hermioni tad vinjsh nogalinaaja ronu un sapaarojaas ar hermionu un vinjiem piedzimaa 20 mazas zelta zivtinjas. ...
faniite
CITĀTS(minta @ 13.12.2004 10:53)
...hermione nogalinaaja drako ar savu svaru un nevienam no vinjiem neizdevaas vinju atdziivinaat. paareejie sliidenji to visu redzeeja un paarveerta hariju un ronu ar hermionu par zelta zivtinjaam un ielika akvaarijaaa. taa kaa harijs tik ljoooti miileeja hermioni tad vinjsh nogalinaaja ronu un sapaarojaas ar hermionu un vinjiem piedzimaa 20 mazas zelta zivtinjas. ...
*

Kaapeec viss tik dramatisks : nogalina, paarveesh, nogalina, sapaarojas, ljaudis izdomaajat kaut ko jautraaku!!!!! sad.gif sad.gif sad.gif
LoVe_hAteR
Pēkšņi visi (Hermione , Rons Harijs) atmodās krēslos grifidora koptelpā un varnmiegaini korī teica Man bija veren spocīgs sapnis..
Snorkes Jaunkundze
viņi visi trīs saskatījās un sāka smieties laughing.gif !un tad koptelpā ienāca freds ar džordžu un paprasīja par ko viņi ņirdz. huh.gif un harijs,rons un hermione viņiem pastāstīja savus sapņu un pēc 30 min. to zināja visa skola.kad harijs,rons un hermione nogāja uz lielo zāli visi pagriezās pret viņiem un skrēja klāt un ņirdza kopā ar viņiem(protams tur nebija slīdeņu) un hermija pagriezās pret slīdeņu galdu un redzēja ka malfojs ir galīgi sarkans aiz dusmām un kauna un hermija piegāja viņam klāt un klusiņām nošņāca:...
Debby_off_end
-Satiekamies šovakar vajadzību istabā.
Malfoja acis iepletās,bet neko neteicis viņš pamājas.
Pēc vairākām stundām Malfojs ienāca vajadzību istabā.Visas mēbeles istabā bija veidotas no rozā pūkainām grāmatām.Arī Hernione bija uzvilkusi pūkainu mini kleitu,kas atgādinaja palielinātu aritmantikas grāmtu.Pēkšņi visur parādījas Zeltiņa Sirdsāķa fotogrāfijas.Hermione viltīgi pasmaidīja-Tātad mans plāns....
Snorkes Jaunkundze
hermione nepaspēja nobeigt kad malfojam pavērās mute no pārsteiguma un viņš izdvesa:tu tik smuka wub.gif " hermione nosarka un mēģināja turpināt taču malfojs uz viņu skatījās wub.gif shifty_a.gif un hermione nebija vēl attapusies pa kuru laiku jau bija pienākusi malfojam tuvāk un viņš smaidīja un hermija arī smaidīja un viņi...
betty
sakāvās w00t.gif , jo hermione izrāva netīšām malfojam sķipsnu . Viņi viens otru rāva tāpat aiz matiem spārdijās .. un tad ienāca Harijs ar Ronu . Harijs teica ''Jāj Hermione mana .'' , bet rons teica ''Hermione mana..'' tad ..
addnill
tad rons iespēra harijam tur...nu tur...un harujs nokrita zemē bļaudams, taču nepadevās un iekoda Ronam potītē...arī rons norita...viņi abi aizrāpoja līdz Malfojam un norāva viņam bikses...taču kaujoties, tās bija pieķērušās Hermiones minikleitiņai...tā arī notāvas...malfojs(savōs rozā bokseršortos), Harihs, Malfoja biksēm zobos un Rons, atplestu muti- viņi visi vērās Hermijones virzienā...un Hermione pamodās slimnīcas spārnā- izrādījās, viņa bija dabūjusi pa galvu no Pārkersones ar Zeltiņa Sirdāķa ''Randiņš ar ...''
Snorkes Jaunkundze
"randiņš ar rēgiem" un Hermione piecēlās no gultas taču atnāca Pomfreja madāma un iestūma viņai mutē karotīti ar rūgtām zālēm.Hermione tās norija un Pomfreja aizgāja un palātā ienāca Harijs un Rons un iedeva viņai medusdūru šokolādīti un Harijs teica:"tu neticēsi kas notika.Malfojs sastrīdējās ar Pansiju Pārkinsoni un...
addnill
paziņoja, ka viņai vairs nebūs viņa draudzene! Tagad viņam esot jauna draudzene, bet, kad Pansija jautāja, kura nelaimīgā tā būtu, Malfojs atbildēja, ka tē esi tu!!!Hermione sapņaini pasmaidīja, paska'tījās uz savu nakts galdiņu, tur stāvēja liels rožu pušķis. tam klāt bija zīmīte, uz kuras bija rakstīts...
betty
''Manai Hermīnei ''
īstnībā to bija sūtījis Viktors Krums vai īsāk Vikucītis un Hermione teica ''ak tā .. pasakiet tam mīļumam , ka man ir vikucītis un ..
maksligais_intelekts*
OOC: nja tajsot sho pavedienu nedomajiu,ka vis bus tik dramatiski un bernishkjiigi,bet gan smiekliigi un romantiski,bet nu labi....


Tad Malfojs sadusmojas un aizsuutija Krumam puuci ar vestuli,kura bija rakstiits,ka izsauc to uz divkauju... ...


P.S un luuuuucu iztiksim bez ta,ka Malfojs Krumu parversh par ziloni vaj nezheligi noogalina ar mokum lastu getlost.gif wink.gif
Kill and Ded
Kad notika divkauja izaicinaataajs Malfojs uzvareeja!Un Hermione veel vairaak iekeeraas vinja!
zakkite
Un viņa saprata ka Malfojs ir viņas vienīgā mīlestība.Tāpēc viņa Drako uzaicināja iziet vakarā pasaigāties. Viņi sarunāja tikties netālu no Vālējošā vītola pūlkstens 18:00. Hermione ieradās tieši laikā, bet Malfoja vēl nebija. Viņa viņu gaidīja līdz brīdim.....
Debby_off_end
Līdz brīdim,kad pamanīja,ka Malfojs kratās vālējošā vītola zarā.Labā Hermione metās viņu glābt,bet arī viņu sagūstīja vālējošais vītols.Tad vālējošais vītols uzmeta viņus abus augstu gaisā,līdz pašam mēnesim, un tad viņi aizvien ātrāk krita lejā...un kliedza:ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ................-un atkal-ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ..........
zakkite
Abi nokrita zemē un palika bezsamaņā. Hermione atvēra acis un redzēja ka atrodās slimnīca. Pie viņas pienāca Dumidors, kurš likās te bija nosēdējis jau ilgu laiku. Viņš sāka runāt:"Vai jūties labi Hermione?". Meitene izmocīti atbildēja:" Jā tikai sāp kājas!". "NU man tev japaziņo ka tew ir amputēti pieci kājas pirksti, divi no kreisās kajas un trīs no labās kājas:, sacīja Dumidors. Hemione....
maksligais_intelekts*
OOC: Zakkite cik romantiski getlost.gif. Un kada saxara,ja sap kaja pati ir jaampute taas pirksti,bet nu tawa izvele


Hermione shausmas iespiedzas,bet,tad Dumidors turpinaja: '' Tomer ir kada iespeeja,ka tew shos pirkstus var pieburt klat no jauna '' Hermiones seja jau bija ljkaushams neizskaidrojams prieks.
Dumidors skaidrooja talax: '' Tev ir japaludz,laj to dziru,ko es tew pateikshu,ka pagatavot,laj pagatavo tas cilveeks,kursh tevi no sirds un visvajrax miil''.
Pec nedeljas shii zinja bija izplatiijusies pa visu skolu un,kad vinja agri no ritaa izgaja no GRifidora kotelpas rinda staaweja kadi simts zeni,laj tikaj izvelas vinu.
zakkite
Labi, labi turpināsim normāla garā! getlost.gif whistling.gif

Hermione redzēja veselu pūli skaistu zēnu, bet viņa zināja kurš viņu patiešām mīl.Un starp citu zēnu galvām viņa ieraudzīja blondus matus. Tā bija Hermiones mūža mīlestība-Malfojs... blush.gif Hermione piegāja viņam klāt un teica:".....
betty
Mans lāčplēsi lūdzu lūdzu es Tevi izraugos par.. to kas m,an palīdzēs.
malfojs pasmīnēja īstnībā zēns lai kā viņam patika Hermīne viņš stāvēja rindā ... pēc saldējums un teica [b]Starp mums nekas nevar būt , jo ..
Džūna
...mans tēvs Lūcijs man pateica, ka izslēgs mani no mantinieku saraksta testamentā, ja es turpināšu ar tevi draudzēties. Tu taču zini kā viņš izturas pret draņķasiņiem...
Hermione sastinga, tad apcirtās un aizskrēja. Malfojs sauca: "Es negribēju tevi apvainot," bet bija jau par vēlu. Viņš kādu laiku stāvēja, apdomājās un...
soirvakt
... tad ar vieglu noputu pie sevis nodomaja ta ta beidzot esmu no vinas ticis vala sen jau bija laiks un turpnajas stavet rinda pec saldejuma ta ka rinda bija garatad vins tur staveja un domaja vai tieasm vaidzeja tik saudzigi vinai to pazinot varbut labak butu bijis vienkarsi atklati pateikt ka vina ir bilnigi stulba un ka tas vis ir bijis tikai viens liels joks pie visa varen labs joks tad vins apmierinbati saka smaidit un pienaca ari vina karta pirkt saldejumu...
Džūna
...un viņš nopirka saldējumu ar riekstiem.Vismaz viņam šķita, ka tie ir rieksti. V iņš sāka to ēst.Apēdis saldējumu,Malfojs sajutās dīvaini un pieskrējis pie spoguļa atklāja ka viņa mēle sāk kļūt lielāka. Beigās izrādijās, ka Freds un Džordžs bija pārģērbušies par pārdevējiem un Malfojs satraukumā viņus neatpazina.Dvīņi bija uzbēruši uz saldējuma sadrupinātu Milzmēles marmelādi.Tad ....
soirvakt
...vins panika skraidija apkart pa istabu blaustoties mana skaita mele ak ne vina klust lielaka ko lai dara ko lai dara ! tad vins izdomaja ka tur vaig lukt palidzibu hermionei. bet ka lai to izdara? tagad gan jau vina nozelojami raud sava iztapa dad vinam iesavas prata geneala doma ka pats varetu tikt cauri sveika vel vairak iznirgaties parhermioni un tikt vala no resnas meles vienlaicigi(tas bijal launs un sautigs plans)
Logan
...Malfoja mēle sāka augt garumā un resnumā, harijs, kurš stāvēja turpat netālu, atcerējās gadījumu ar Dūdiju. Bet kā pārtraukt šo burvtību neviens no skolēniem nezināja. Pansija krita histērijā, bet tad pēkšņi pārstāja raudāt un klaigāt un devās uz grifidoru koptelpu. Viņa sadragāja Resnās kundzes portretu un ielēca telpā. Tur uz dīvāniņa sņukstēja Hermione. Pansija pieskrēja viņai klāt un kliedza: "tevis dēļ viņš mirst, tu *****, Malfojs mirst!" Hermione nodomāja, ka Malfojs mirst no bēdām, tāpēc steigšus metās ārā no Grifidoru koptelpas...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!